Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 348 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 28 vas., 21:04 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Szia!
Én még várom a pályát. :D
Légyszi küldj egyet nekünk.
Aztán egyeztetünk!
Üdv-Lzo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 31 szer., 14:16 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Végre megszületett az elődöntők végső párosítása is, miután Ssth véres küzdelemben legyőzte Adlert. A részletekről őket kérdezzétek.
Az elődöntő így elkezdődhet. A honlap frissült, felkerült a versenymap is. A delikvensek java részének vizsgaidőszak van, de remélem tudnak időt szakítani a heroesra. Amúgy se jó állandóan csak a jegyzeteket, könyveket bújni. :wink: :lol:
GL&HF


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 31 szer., 15:04 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Teki:Ssth - Dungeonvs.Fortress (mapot nem néztem)

Kemény lesz! 8) Szurkolok!!!

Ssth-Adler beszámolót akar a nép, szinte hallom a morajlást!!! :wink: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 31 szer., 16:32 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
részemről csupa lámázás, összeségében volt 3 váram, soha nem volt pénzem semmire..............szinte eseménytelenül telt el az 5 hét, mikor ssth valami elég brutális sereggel megjelent, igy feladtam.

Öszintén kicsit untam, pedig nem szoktam unni.........továbbra sem vagyok elragadtatva a random mappoktól, template ide vagy oda.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 31 szer., 17:12 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Adler ellen szépen összejöttek a dolgok. Kaptam +1speed nyakláncot, meg earth magicet adott a scholar. Tyraxor szépen fejlődött, semmi se jelentett akadályt számára. A lövőkön olyan simán tarolt át ,hogy csak néztem. A végére 8 angyal is lett a küklopszok helyett, amit nem is húztam. (sőt ogrét is csak a harmadik héten húztam) Így a plusz goblin dwelling meg ork dwellingek hála elég tekintélyes seregem lett, és pénzügyileg is jól haladtam.
Kösz a gamét Adler, azért azt hozzá teszem, hogy így nem igazi random volt, hogy lehetett látni a térképet. Csak hasonló...

Ssth

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: h3 helyoszto
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 01 csüt., 23:10 
Termeszetesen varjuk a

Mugger vs Bogpista es a
Laca vs Adler

meccs eredmenyeit is az 5-8. helyert.
a map az elodontos map.


Vissza a tetejére
  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 03 szomb., 13:00 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 29 szer., 9:55
Hozzászólások: 26
Jatszanek online, csak nem birom megtalalni a megfelelo topikot, ami ezzel foglalkozik.. Fix IP-s kell, en ui. router mogott vagyok, jo esellyel az esti-ejjeli orakban ( alt. 21-24 ora, akar tovabb is, de egesz ejszakazast csak ritka esetben vallalok be :) ).

Feltetelek: - H3 Complete, vagy ennek megfelelo kiegeszitok ( SOD, Addon ),
- Legalabb expert fokozat, ez alatt nem jatszok,
- ez meg ugyis magaval hozza, hogy nem egy kezdovel hoz ossze
a sors :)

Lecci segitsetek, hogy hova irjak, ha van ilyen topik, ill. akit erdekel a dolog, az irhat maganban is a pazola@gmail.com cimre.

Koszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 03 szomb., 13:52 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
multiban kevesen fognak Veled expert fokozaton játszani
megtehed a feltételeid, de szerintem készülj a kompromisszumra:)

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 04 vas., 17:40 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Elődöntő:

Csizu (Fortress - Bron) - Karesz (Fortress - Andra)

Vártam ezt a partit, mert még nem volt szerencsém Kareszhoz, sok jót hallottam róla.

Az első napokban az volt a cél, hogy elég pénzt gyűjtsek ahhoz, hogy a 4. nap felhúzhassam a Hydrat és megszerezzem a Boots-ot majd a treasury-t kifosszam. Ez sikerült is, közel 30K aranyam volt a hét végére s szépen fjlődött a Bron gyerek is, bár a túloldalt aggodalommal töltött el Andra nagy léptű fejlődése, s jó darabig előttem járt értékeket tekintve. Az első hét végét úgy zártam, hogy a vár és a hajó is megvolt, s Bron délnek indult a mocsárba. Persze az artit elfelejtettem beváltani, azért még vissza kellett rohannom. Közben Daremyth Arch Devilre bukkant a refugee-ban, s középen kifosztotta az aranybányát majd elindult az artikat felkutatni. Karesz droidjai minden irányból özönlöttek, ami külön gondot okozott. Miután elpusztítottam egy kósza gurnisszont Andra is megjelent középen s hazakergette Daremythet. Aki visszavonult a mocsárban elfoglalt 2. Fortress várban, ahol Bron készült beverni a sarikat. Kis késéssel ugyan, de 1-2-6-ra megszereztem a Lion Shieldet s egy droid felfedezte a keleti területen nyugvó ellenfél relikét. Körül-belül ekkora értem be Andrat skill ügyileg (amihez hozzájárult a libary is) Láttam hogy Karesz még nem ment a Shieldért el, s a középső Inferno vár körül hódítgatott. Gondoltam, hogy a mage guildeket húzza, utóbb kiderült, hogy így volt. Bron visszavonult, s a másik várban várta az erősítést, ahonnan elindult a relikért. Mire odaértem, már Andra is a közelben volt. A reliket kiszedtem, s ekkor került sor a végső ütközetre, ahol Andra 11-13-12-11 több mint 500 manával! Bron 18-15-9-8. Az ütközetben Bron akarata érvényesült.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a végcsatát Karesz sürgette, mert el kellett mennie, s nem tudtuk volna máskor befejezni. De a 2 fortress vár megléte és a dungeonban felhúzott tornyok, valamint Bron skillbeli fölényének köszönhetően úgy gondolom, hogy az idő nekem dolgozott volna.

Izgalmas és jó meccs volt, köszönöm Karesznak a fair játékot!

Üdv

Rusty


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 04 vas., 18:29 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 05 szomb., 19:16
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Vác
No Red Rush: De akkor meg a kék fogja elöbb megvenni a lényeit, és fog előnybe kerülni.


Ha már ennyire egyenlő esélyekkel akartok játszani akkor már a pályának is olyannak kellene lennie, hogy pixelre pontosan tükörképek legyenek a játékosok területeinek. "Még egy lépés kellet volna a kincsesládáig és akkor meg bírtam volna venni a lényeimet..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 04 vas., 20:08 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
norbdog írta:
No Red Rush: De akkor meg a kék fogja elöbb megvenni a lényeit, és fog előnybe kerülni.


Ha már ennyire egyenlő esélyekkel akartok játszani akkor már a pályának is olyannak kellene lennie, hogy pixelre pontosan tükörképek legyenek a játékosok területeinek. "Még egy lépés kellet volna a kincsesládáig és akkor meg bírtam volna venni a lényeimet..."
Köszönjük norbdog a szakértő hozzászólásod. Leborulunk hatalmas tapasztalatod előtt. Kérlek taníts minket! Lécci, lécci.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 04 vas., 20:20 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 05 szomb., 19:16
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Vác
bogpista írta:
norbdog írta:
No Red Rush: De akkor meg a kék fogja elöbb megvenni a lényeit, és fog előnybe kerülni.


Ha már ennyire egyenlő esélyekkel akartok játszani akkor már a pályának is olyannak kellene lennie, hogy pixelre pontosan tükörképek legyenek a játékosok területeinek. "Még egy lépés kellet volna a kincsesládáig és akkor meg bírtam volna venni a lényeimet..."
Köszönjük norbdog a szakértő hozzászólásod. Leborulunk hatalmas tapasztalatod előtt. Kérlek taníts minket! Lécci, lécci.


:twisted: :D :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 06 kedd, 9:54 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Norbdog: A piros megveheti a lényeit, csak nem támadhat az 1. napon az új heti populációval, így senki nincs emiatt előnyben... :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 14 szer., 18:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Adler: Jelezz majd lécci, hogy mikor érnél rá befejezni a gamét!

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 15 csüt., 17:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Hellotok!

Lejátszottam a meccsemet Tekivel. Először is elnézést kérek, mert annyi mákom volt ,hogy az már gusztustalan szinte. A Refugge adott: Ark angyalt, Akciós Behemacit, Bone Dragont, Green Dragont és akkor csak a level 7es lényeket soroltam...
A Második héten kiszedtem az egyik +4all pajzsot és a harmadik hét eleje felé meg a másodikat. Teki ekkor átjött, de Tazar messze volt tőle és mire Teki elért volna a váramhoz inkább úgy döntött ,hogy visszamegy az erősítésért. Hozzá kell tenni sietett szegény és sietette nagyon már a végét és ezért nem is koncentrált 100% osan szerintem. A végcsatában mikor jött a 810-es Chainje Tazarnak meg a morál a Mighty Gorgonnak és lefújta a Blackjait, fel is adta...

Mégeccer bocs és kösz a gamét, jó voltál :wink:

Üdv:

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 15 csüt., 20:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 25 kedd, 16:15
Hozzászólások: 423
Elmehetnék jósnak, tudtam hogy Ssth-Rusty döntő lesz! Grat mindkettőjüknek! A bb4-re is ez volt a tippem, bár ott páran biztos örültek hogy nem az lett :lol: :lol: !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 16 pén., 13:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Gratulálok, nem semmi meccs lehetett. Azért ennyi mák egy BB-re is sok :)

Üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 16 pén., 14:08 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 05 szomb., 19:16
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Vác
Nimbus írta:
Norbdog: A piros megveheti a lényeit, csak nem támadhat az 1. napon az új heti populációval, így senki nincs emiatt előnyben... :wink:


ja, tényleg. kösz :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 25 vas., 13:21 

Csatlakozott: 2005 ápr. 26 kedd, 0:11
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Kecskemét
Sziasztok!
A Heroes3 versenybe nem tudom elküldeni az eredményt, mert a e-mail visszautasítja a címet. Mi lehet a gond?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 25 vas., 13:35 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
csocsi0 írta:
Sziasztok!
A Heroes3 versenybe nem tudom elküldeni az eredményt, mert a e-mail visszautasítja a címet. Mi lehet a gond?


Szia!

Ha a Roe- és Sod-ra gondolsz, akkor küldd el a homm_3@freemail.hu címre!

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 348 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség