Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 281 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 26 vas., 21:40 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 25 vas., 23:56
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Pécs
Gratulálok az első helyhez Ssth-nak, és a másodikhoz Adlernek. Sajnos nem tudom, ki lett a harmadik.

És most, egy kis vélemény a versenyről:

Nekem alapvetően tetszett, és igazán pozitív élmény volt, de valószínüleg inkább maga a társaság okozta ezt (lévén első versenyem volt, így expert moral-lal futottam neki) , mint a pályák. Azokkal ugyanis, eggyet kivéve, nem voltam megelégedve.

Egyszerűen olyan szinten kiegyensúlyozatlanok voltak, hogy sok esetben, ha játék előtt ránéztem volna egy-egy pályára, már az alapján meg tudtam volna mondani, ki fog nyerni. Csak egy-két kiragadott példa:
A Loga - Kar-ass meccsen volt egy Dragon utópia középen, egy hozzám közelebb, és egy közvetlenül a váram alatt. Továbbá hozzám viszonylag közel egy kanna. Gondolom nem nehéz kitalálni, szegény ellenfelemnek semmi esélye nem volt, pedig igazán derekasan küzdött, csak nehéz úgy, hogy neki 18-as attackja van, nekem meg 30-as...

A másik mappon, ahol Ssth-val játszottam, valaki bennhagyott a föld alatt, kb 3 napi járásra a várától két Bonedragon képzőt. Mondanom sem kell, Ssth Necroval volt...

Nem mondom, hogy ezért nyert, mert nem lenne igaz, de tény, hogy ekkora előnnyel valószínüleg egy nála sokkal gyengébb versenyző is könnyedén porig alázhatott volna. Ssth-ban legalább volt becsület, és csak az egyiket foglalta el. :)

Egy szó mint száz, bár nagyon jól éreztem magam, a random map bizony tüskét hagyott bennem. Azt hiszem nem vagyok ezzel egyedül.

_________________
Ut leo semper feriatur.
Mindig üsd az oroszlánt.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Loga 2006 feb. 26 vas., 21:48-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 26 vas., 21:48 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
he-he Vicces kedvedben vagy SenSei látom :)

Egyébként valóban én lettem a bajnok, most véletlen ráhibáztál :D

Először is köszönet a szervezőknek a jó kis versenyért. Energy nagyon küzdött, hogy jól szervezzen és ez több kevesebb hibával sikerült is neki. Ja meg természetesen Zodiacnak is köszönet a helyiség biztosításáért.

Zodiacnak eme kedves gesztusát rögtön igyekeztem is meghálálni egy jó kis csatával.... Szépen összegyüjtött 1000 csontit, de az én 2000-rem egyből lecsapta :)
VerzoSüni ellen, már csak 1000 csontim volt, mert a végén már átálltam lichek gyártására...

Mugger sajnos feladta ellenem a mérközését, így erőnyerőként jutottam a legjobb 8ba, ahol Logával ütköztem meg. Semmi nem jött össze neki. Eléggé a Necronak feküdt a map. Véletlenül bennhagytak egy bone dragon dwellinget. Aztán Wight hava volt, Így abból is lett 300 és mindezek mellett a 1400 csonti megpecsételte a sorsát...

Döntőbe jutásért Nocyval játszottam. Tartottam a Confluxtól, hátha hit and runtol vagy túl sok lesz a phoenix, de végülis egy implótól hullott mind. Meg aztán a +1 health-ú 2000 csontit implózhatta volta akár 20 körig is...

Adler ellen a döntő nagyon izgulos lett. Semelyikünknek se jött be az animate. Aztán észrevettem egy földkönyvet. Adler pont elkerülte szerencsére, így az orra elött felvettem, aztán nem értette minek örülök, de mikor megtámadott rájött...

Szóval random maphoz jó sok luck kell, de Thanthoz nem nagyon. Szerintem nem volt nagy kunszt nyerni vele. És fenntartom javaslatom ,hogy randomon tiltani kell a necrót...

Sajnálom, hogy nem játszhattam Energyvel, Optimussal, Xavierrel vagy Freemannal, de remélem a BB-n majd összemérjük tudásunkat... :wink:
Egyébként a hangulat nagyon jó volt. És voltak érdekes meccsek. A dipló és a dimdoor kicsit fun versennyé tette az egészet, de nekem tetszett. És tényleg köszönet mégeccer a meghívásért és a szervezésért a Ceglédieknek.

ui: Ja meg a lámpáért :lol:

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 26 vas., 22:13 

Csatlakozott: 2005 ápr. 22 pén., 12:28
Hozzászólások: 681
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Jól éreztem magam, de pont az egyenlő esélyek hiánya miatt (bár ennek lehet, hogy ez csak egy véletlen map hiba volt az okozója) nem kedveltem meg ezt a random mapos dolgot... :oops: Viszont örültem, hogy kipróbálhattam a Confluxot, jó kis vár... :wink: Baráti üdv!

ui: A legjobb 4 közé jutottak: Nócy, Optimus, Ssth, Adler (Ceglédiek-Budapestiek 2-2) De vajon ki lesz a bajnok? Szerintem estére ez is kiderül! :shock: :shock: :shock:


Loga írta:
Egy szó mint száz, bár nagyon jól éreztem magam, a random map bizony tüskét hagyott bennem. Azt hiszem nem vagyok ezzel egyedül.


Gyerekek, ne a randomot hibáztassátok, mert ennek a normális randomhoz nem sok köze volt! Normális sablon alapján generált randomon, normális szabályokkal nincs ilyen nagy szerepe a szerencsének (bár valamennyi szerepe vitathatalanul van).

Gratulálok SSTH! Nem hoztál szégyent a Tribe-ra! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 26 vas., 22:58 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
ssth írta:
he-he Vicces kedvedben vagy SenSei látom :)

Egyébként valóban én lettem a bajnok, most véletlen ráhibáztál :D


Ezt a véletlent... De a vakszerencse már csak az együgyűeké. MEg komolyan, a lottóötösnek nagyobb az esélye, mint h Te nyerj a legjobb négyben... Nem is értem miért gondoltam erre... :lol:

Üdv,
2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 hétf., 0:16 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
üdv
normális random nem létezik, valjuk be a gépi generátor nem képes olyan mappokat csinálni, mint egy ember, mint ahogy játszani sem ugy játszik.

De a lényeg nem ez, hanem az, hogy egy nagyon jó verseny volt, nekem igazából semmi bajom nem volt semmivel, mindig abból kell főzni ami van, persze lehet sirni, de inkább felmérni a lehetőségeket, s megpróbálni kihozni a legjobbat.
Nekem csak izgalmas meccsek jutottak, volt minden, s volt amikor nem volt semmi, csak Thant.

vs Freeman
közel volt a 2 vár, s Freeman iszonyúan nyomult, szépen elkapott mikor 6 dread knightal poroszkáltam, a firebirdek számára nem emlékszem , pack volt az biztos.
Tactic fázisban úriassan leléptem, fizettem.
Freeman jött, Thant a várban csövezetett, s mikor Freeman benyomult elég mélyre megtámadtam (eladtam mindent, 450 golddal vágtam neki a csatának) a végén Freeman távozott kevésbé úriasan, még nem is fizetett.
A nyugalom köreiben kihoztam egy utópiát - 5 black, s minden ami kell, earth thome, angel wings, lion shild, air thome - Freeman ismét jött, még 2x csatáztunk, de egyre jobban fölénybe kerültem, lévén nem veszttem senkit, igy az utolsó csatában eldölt.

2 csoport meccsem nem volt, mert az ellenfél beteg lett.

vs Xavier
Castle, Sir Mullich diploban utazott, Thant inkább az utopiákat fosztogatta, elfoglaltam a várát, s nyugodtan vártam benn, town portal is volt, nem izgultam, Sir Mullich a 7 napon jött, sokan voltak, de repülni csak az Arkangyal és a Royal Griff tudott, s katapult nélkül nehéz volt áttörni a várfalat, bár jöttek a 3000 implók, 1200 chain, az animate visszahozta a srácokat.......s mikor elfogyott Sir Mullich spell pontja, akkor eldölt.

vs Zodiak
Zodiak necroval volt,s Vindomina 1000-2000 csonti alatt sosem állt meg, volt mitől félni, de valamiért átváltott Sir Mullichra......Thant az utopia kifosztása után bátran nyomult, még a +5 kardott is megszerezte, megkergette és meg is ütközött Zodiakkal, aki elmenekült, majd bevette a várát, amit 1x visszafoglt, de ismét Thanté lett, aki bőszen kereste Sir Mullichot, akinek sikerült úgy elbujnia, hogy nem ért be a várába.

vs Optimus
jött a Conflux, eléggé nyomulósan, Thant éppen túl volt 2 utópia kifosztásán és nagyon erősnek érezte magát, bár csak verekedésben, mert támadó spellje magic arrow volt........még a flux armageddon kombóval jött, néha 274, néha 579 csonti nézett szembe és élvezte a tűzesőt, az implokat, de nem siettek sehova, várták, hogy az ellenfél manája elfogyjon......mikor elfogyott a flux sietett volna, de a shackles egyik vége Thanton volt....................

vs Ssth
itt az döntött, hogy Ssth megszerezte a thome of earth-öt..........bár jókat villámoztam, de ez nem volt elég............

Köszönöm, hogy ott lehettem, én mint irtam nagyon jól éreztem magam.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 hétf., 8:17 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Gratulálok minden résztvevőnek és külön a győzteseknek!
Adler! Lehet, hogy igazad volt!

Cat

Ui: Nem, Mugger, nem vagyok boszorkány!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 hétf., 10:33 

Csatlakozott: 2005 ápr. 22 pén., 12:28
Hozzászólások: 681
Adler írta:
üdv
normális random nem létezik, valjuk be a gépi generátor nem képes olyan mappokat csinálni, mint egy ember, mint ahogy játszani sem ugy játszik.

De a lényeg nem ez, hanem az, hogy egy nagyon jó verseny volt, nekem igazából semmi bajom nem volt semmivel, mindig abból kell főzni ami van, persze lehet sirni, de inkább felmérni a lehetőségeket, s megpróbálni kihozni a legjobbat.


Ja értem. Mindenesetre nekem azért nem ez a tapasztalatom. Te biztos, kihoztad volna a legjobbat, abból is ami Vologyának jutott :shock: Ha nincs ilyen előre szerkesztés, lehet restartolni is normál esetben. Gratulálok a második helyhez!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 hétf., 11:03 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Necroval és Thanttal más volt a helyzet, Vologya pályáját nem láttam, csak hallottam, hogy szentségel:)

Voltak rich és kevésbé rich mappok, de inkább az előbbi, mindenestere a flux brutális volt, a maga gyorsaságával és drágának sem volt mondható.

thanx

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 hétf., 11:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Köszönjük a beszámolókat és gratulálunk Ssth-nak és Adlernak! Sajnos Energy nagyon kifáradhatott, mert nem láttuk a verseny vége óta itt a fórumon... :shock: Pedig úgy lett volna az igazi, ha Ő jön fel ide és kiírja a végeredményt, hiszen Ő szervezte a versenyt... Talán még sor kerül erre a mai napon... Tehát, ami eddig tudható:

1. Ssth 8)
2. Adler :P
3-4. Optimus, Nócy (de vajon milyen sorrendben?) :shock:

Tudnak valamit ezek a pesti srácok! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 hétf., 11:54 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Én is szeretnék gratulálni a dobogósoknak és megköszönni Energynek a szervezést!!!

Cat: Azért én nem ülnék rá a helyedben arra a mérlegre, amin a Gyalog Galoppban a libát mérték!!! Hátha kiderülne valami! :) :) :)

Üdv. Mugger


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mugger_ 2006 feb. 27 hétf., 12:51-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 hétf., 12:06 

Csatlakozott: 2006 jan. 05 csüt., 13:10
Hozzászólások: 3
Vologya írta:

Tehát, ami eddig tudható:

1. Ssth 8)
2. Adler :P
3-4. Optimus, Nócy (de vajon milyen sorrendben?) :shock:

Tudnak valamit ezek a pesti srácok! :wink: Baráti üdv!



Akkor én megmondanám, hogy 3. Optimus, 4. Nócy.
Amugy elég jól sikerült a verseny, én is nagyon élveztem, bár engem kiszórtak rögtön az első körben, nem beszélve arról, hogy a másik ellenfelem Titi volt (a tavalyi BB-bajnok, asszem). :D :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 hétf., 13:08 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Gratula a dobogósoknak! :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 hétf., 16:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
A 3. helyre Optimus került, asszem csatapróbával, de hát amilyen kedve volt Nócynak (meg a helpereknek :!: ) nem hatotta meg hogy nem lett harmadik. Asszem még talán örült is neki! Beszámló majd egy picit később, most ki kell pihenni az első (és utolsó) naggyon sikeres utópiafosztást :lol: !

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 hétf., 20:31 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 13 szomb., 22:42
Hozzászólások: 624
Tartózkodási hely: Budapest/Pécs
Sziasztok!
Csatlakozom az előttem szólókhoz:

1. Köszönet a Ceglédi Heroes Team-nek a versenyért!!!

2. Gratulálok minden nyertesnek... és azoknak is, akik nem jutottak el a döntőkig, hiszen játszottunk egy jót... minden "prüszkölés" ellenére.

3. Családilag nagyon jól szórakoztunk (Loga, Rocker Mage, GJodie), és külön köszönet Energynek és HZsoltnak, amiért I. osztályú kérót szereztek nekünk, és még furikáztak is bennünket.

Egy szó mint száz: jövőre veletek ugyanitt? (vagy már előbb?) :D

_________________
A három legnehezebb dolog az életben: bízni, hinni, megbocsátani.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 hétf., 21:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok!

Először is szeretnék gratulálni Ssthnak,Adlernak, Optimusnak és Nócynak!
Köszi Energy a szervezést, jó volt a verseny, élveztem! Meg Zodiacnak is köszi a helyszínt!
Akkor a versenyről egy-két szót:
Én már az elején láttam h nem lesz sok keresnivalom, mivel a pályákhoz mák kellett nekem az meg nincs. Úgyhogy csak a játék kedvéért nyomtam, de úgy nagyon :D

1.meccs: Shadowman (Tower)
Itt elég gyors voltam, 3.héten utopia és nyomás az ellen felé. Varázslatom semmi nem volt, csak magic mirror+sorrow+fire shield...
Shadowman feladta még a csata előtt, pedig szívesen játszottam volna.

2.meccs: Nócy (Conflux)
Itt már húzósabb volt a pálya mivel nem bírtam kijönni a területemről, csak horde demon leverése után. De miután megvolt, rögtön mentem az utopiak felé, kettot fosztottam ki. Mindketten tápoltunk és 4 óra után megütköztünk. Ő bukta a főhősét valahol így nyerni tudtam.

3.meccs: Freeman (Conflux)
Köszi Freeman a gamet, nagyon jó voltál! Ez volt a legjobb meccsem!
Mindketten **** területtel kezdtünk, pénz az nem volt. Freeman kapott fly-t,így már a 3.héten bement a váramba, mivel én akkor utopiát fosztottam. Volt dilpom így csatlakozott 50 ogre magi+60gold golem. Viszont spellem az semmi sem volt, meg az utopia is csoves volt. Megtámadtam a váramban és hosszú elnyúló küzdelemben sikerült nyernem!

4.meccs: Optimus (Conflux)
Hát én már az elso napon megmondtam a többieknek hogy itt kikapok. A pálya egyszerűen **** volt. Semerre sem lehetett menni, még az alvilágot is nagyon erős lények védték. Mikor lejutottam, akkor boldog voltam arra számítottam lesz lenn vmi táp. Semmi sem volt... DE! Találtam két quest artit az alvilág közepén, azt hittem h kapok értük vmit. De nem. Még a kentaur balta is jó lett volna basszus! Kaptam 330 parasztot meg 25 nomádot! Ezzel kezdjek vmit!
Ezalatt Zydar 9 wywernnel elindult felfedezni a térképet, semmi sem állíthatta meg! Se horde elf,se throng halfling, se semmi!
Kifosztottam 2 utopiat, hát volt jobb is. Optimus meg tome of earth és tome of airt talált. Meg volt diploja is.
A focsatára 50scorpi,30 mino king,150 evileye,14 behemoth csatlakozott hozzá, így nem lehetett esélyem a sokkal jobb skilleim ellenére.

Ssthnak és Adlernak külön gratulálok mivel derekasan küzdöttek a csontváz seregek élén és öregbítették Thant hírnevét :D

Üdv,Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 hétf., 23:54 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Üdv mindenkinek!

Most már én is nyilatkozok értelmesen! Először én is szeretném a szervezést megköszönni Energy-nek, a helyet Zodiac-nak. Tényleg nagyon jó volt a verseny, de a hangulat szerintem mindet überelte!
Na akkor a pályafutásomról:

vs Xavier (Castle)

Az első pálya amin rájöttem semmi szerencsém nincs, ami nagyon kellett ezekhez a mappokhoz. Amiből gazdálkodhattam az egy +3-as sapka, egy +3 lck morál nyakék (expert luck ás leadership mellé) és egy tome of earth. Jött diplo, amivel már csak a végén álltak már befelé+ összegürcöltem a végére az expert földmágiát. Az ellen addig kapott dim doort, angel wigs-et, s sokkal joban működött a diploja. A végcsatára kiszedte az öszes utópiát, 2x jobbak lettek a skilljei, s olyan brutál sereg volt, hogy semmi esélyem se volt!

vs ExpertRasher (Conflux)

Az egyetlen pálya amin volt némi elfogadható cuccos. Összejött a cipő-kesztyű kombó, s a 3. hétre megjelent az ellen 6 firebird 20 Energy Elemental és 6 Psyhic elemental kiséretében. Én erre a várban eladtam mindent kiszedtem a max. sereget a pénzből, s 2x 30 Grand elf 160 Centaur capt. és néhány pegazus+ slow,shield és expert Earth mage-el betámadtam és min vezsteséggel sikerült lenyomni a sereget. Majdan a vár felé menet ismét jött a maradék1 popnyi sereg, amit szintén sikerült némi utánpótlással benyomni, s ezután bedobta a törülközőt. De hogy most pontosan miért :shock: :?:

Miután körbeverés lett a csoportmérkőzés vége, Harci próba jött, amit Rusher nem nyomott le, ugyhogy Xavier-rel nyomtunk le egy menetet. Ő Conf. én Stronghold, neki semmi offens spell, nekem ice bolt+magic arrow, s az ellen részéről egy elhamarkodott kezdés győzelmet hozott, így csoportelsőként Adler helyett Rocker Mage-el küzdhettem a kieséses első meccsén.

vs Rocker Mage (Inferno)

Szintén semmi cucc, egy bazi nagy havas és sivatagos terep a pálya közepén, rajta keresztül pedig bányákhoz lehetett jutni. A 3. héten összefutottam Zydar 9 efretes seregével, amit a 2x 15 Grand elf és vagy 40 centaur benyomott, mert csak egy hastera futotta az ellen mannájából. Ezután átjött teljes sereggel, s én addigra kiszedtem majdnem mindent + láncot szedtem, s végleg letöröltem Zydart a pályáról, majd én mentem át, s a maradék sereget is benyomtam a vára után.

vs Nócy (Conflux)

Itt egy az egybe elbuktam az egészet, bebuktam 3. héten 40 Grand elfet, majd később az 5. héten 40 silver pegazust 1 utópiában egy Thunder H.-ért és egy +2 all cipőért. Addig az ellen az Angel Wings-el meg atöbbivel szépen felszedte magát, átjött a 36 atk.-s Monerével 17 Főnix+ Resu, 51 Energy- , 18 Magic- , 40 Magmaelementállal meg 3 angyallal s végetvetett a nem túl sikeres pályafutásomnak.

Adler és Ssth viszont végignyomtak mindenkit a csontitengerrel, s még egyszer gratula a helyezetekknek!

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 28 kedd, 2:19 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Thantról annyit, hogy lvl20 még basic necromancy val nyomta
egyébként übergiga csávó:)

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 28 kedd, 10:41 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 13 pén., 23:02
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: Cegléd
2 nap alvas utan felebredtem.****** jol ereztem magamat.Koszonet a szervezesert Energynek,aki mindent csinalt csak egyenlo eselyekkel rendelkezo versenyt nem, az biztos.A konnyeim folytak a rohogestol foleg a masodik naptol es erre nem csak a sajat lefaradt agyam hulyesegeitol,hanem Titi beszolasaitol(szinten nagyon faradt volt).Optimussal is farasztottuk egymast.Rajottem hogy tipp-mixelni nem erdemes heroes meccseket,mivel sorban estek ki azok a jatekosok akiket eselyesnek tartottam.Egyedul Adler es Ssth jutott el kozulluk vegul is a dontobe.Az eredmenyt hivatalosan is kiirom:
1.SSTH
2.ADLER
3.OPTIMUS
4.NÓCY
Gartulalok nekik.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 28 kedd, 10:57 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 13 pén., 23:02
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: Cegléd
Nehany erdekes dolog a versenyrol:
-Nocynak az elodonto volt elete 10-edik meccse .Elotte meg sosem latta ezt a jatekot(nem tudja mi az a harpia,sem hogy melyik varban van az angyal) :D
-Optimus meg eleteben nem nyert annyi meccset,mint itt a versenyen(velem szokott jatszani :lol: )
-G-Jodie ugy fosztott utopiat,hogy 2 db crusader elte tul.(na ez hogy sikerult?)
-Freemant fel ora alatt kepeztem ki ket ev kihagyas utan...Adlernek remalmai lesznek a vele folyattott meccs miatt :twisted:
-Zodiac biztos nagyon izgulhatott a meccsei miatt mert kozben passzianszozott.
-Xaviernek 43as attackskillje volt es iszonyatos serege a masodik honap elejen.(javasoltuk neki olje mar meg az ellenfelet mert kell a gep)
-Energy 2 utopiajaban a legtaposabb skillre ado targy az a centaur axe volt.(a terepemen nem volt 1 db skill sem es csak menekulos targyak voltak...mindbol legalabb 2)
-Ssthnak volt hogy fel oraig tartott egy kore(az ellenfelei eveket oregedtek
-Jou foherojat nem olte meg Nocy(es a fotanacs :D ) mert azt hitte droid
-Adler vegigvert egy csomo eros jatekost es mindig csak egy hajszal valasztotta el attol hogy bukjon(ezt a hajszalat Animate Deathnek hivjak)
-az elso honap vegere kozel 80ezer healtes seregem volt,amit levert egy kozel 8 ezres sereg(lasd fentebb hogy miert)


Stb stb stb
-


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 28 kedd, 10:59 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 13 pén., 23:02
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: Cegléd
Remelem jo buli volt sracok.Mindenki nagyon jo fej volt.Orulok hogy megismerhettelek titeket. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 281 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség