Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 64 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 24 kedd, 18:33 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 15 kedd, 19:07
Hozzászólások: 181
Tartózkodási hely: Budaörs
Keresgéltem a neten és arra jutottam, hogy a világon összesen 6 ember gondolt erre a Harry-Fleur dologra. ÖSSZ-VISSZ 6-AN! :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 24 kedd, 19:28 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Bocsánatot kérek Aragontól és a többi HP rajongótol!
A török tévén azt mondták hogy most kezdte el a 7-rész írását!akkor télleg hazudott a színes bulvár lap.

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 26 csüt., 7:48 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 15 kedd, 19:07
Hozzászólások: 181
Tartózkodási hely: Budaörs
Balee írta:
Havoc írta:
Ki Bill? Ki Fleur? Ezt olvasni (nézni lehet) majd??? :D


Havoc, ha tényleg érdekel a téma, többet is olvashatnál, mert a filmekből rengeteg dolog kimaradt.


De ez még a filmben is benne volt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 26 csüt., 17:18 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Bill is? Rá nem emlékszem... :oops:

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 26 csüt., 18:51 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 15 kedd, 19:07
Hozzászólások: 181
Tartózkodási hely: Budaörs
Balee írta:
Bill is? Rá nem emlékszem... :oops:


Nem, ő nem volt benne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 02 csüt., 20:17 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 15 kedd, 19:07
Hozzászólások: 181
Tartózkodási hely: Budaörs
De asszem említették...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 13 hétf., 19:53 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 15 kedd, 19:07
Hozzászólások: 181
Tartózkodási hely: Budaörs
Kiolvastam a 6-ot.

Nem értem. Emlékeztek a képfáljra, ugyebár. Minek hozta így össze JKR Billt és Fleurt, ha a "vázlat" szerint a végső megoldás Harry-Fleur lesz. Olyan ez, mint ha Fermat évekig dolgozik egy tételen, majd kimond egy egész mást, amit már eleve tudott.

Habár aki érti JKR-t, az min. maga is varázsló.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 13 hétf., 20:13 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Aragorn, ezt az infót biztos, hogy hiteles forrásból kaptad, mert én azért elég nehezen tudom elképzelni... :roll:

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 14 kedd, 11:11 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Szevasztok!

Noh én is elolvastam a hatodik részt... :roll: 8)
Nagyon olvasmányos, nagyon szórakosztató, nagyon tetszett, DE... állítom, hogy írókámnak kényszere van arra, hogy a főhősét megalázza. Szerintem ebben a részben egy Pitonnal már el kellett volna tudjon bánni, ehelyett mit olvashattunk!? Harryt úgy intézte el Piton, hogy az szinte nevetséges volt... Gondoljunk csak bele, Harrynek EGYETLEN kötetnyi ideje maradt arra, hogy megszerzze a 4 darab horcruxot, ill. elintézze Pitont és Voldemortot! :shock: Kicsit sűrűnek érzem a dolgot...

Egyébként van egy vad elképzelésem, mégpedig az, hogy Piton mégis jó és ezzel együtt Dumbledore sem hallt meg, ebben az esetben nyilván sokkal egyszerűbbé válik a helyzet... :wink: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 14 kedd, 12:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Hali, én is meglehetősen nagy :wink: figyelemmel követem a Harry Pottert...
Nimbus utolsó soraival egyetértve nem gondolom (nem akarom gondolni!), hogy Piton rossz lenne, nem illik logikailag a sorozatba. (Nyilván Alan Rickman miatt is kedvelem Piton professzort :D .)
Ez a rész nekem kicsit félbevágottnak tűnik, mintha a 6. részt már teljesen a lezáró nagy opus első feleként írta volna Rowling, teljesen szorosan párban a hetedikkel. (Az eddigi részek szépen különállóként megállnak a lábukon, ez nem annyira.)
Dumbledore halála szerintem visszafordíthatatlan marad, hogy Potter győzelme (gondolom, csak happy end lesz :?: ) nagyobb súlyú legyen, hiszen a legnagyobb segítsége már nem lesz jelen a leszámoláskor.

Engem még kissé zavart, hogy kedvenc Ron-omat ilyen töketlennek állítja be Rowling, lassan kialakulhatna körülötte valami jó is... :wink: !

Ennyi, hali, Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 23 csüt., 19:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 15 kedd, 19:07
Hozzászólások: 181
Tartózkodási hely: Budaörs
Na, ébresztő! Méghogy Piton nem gonosz?! Hol voltatok, amikor hidegvérrel kinyírta Dumbledore-t?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 24 pén., 10:49 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Aragorn88 írta:
Na, ébresztő! Méghogy Piton nem gonosz?! Hol voltatok, amikor hidegvérrel kinyírta Dumbledore-t?


Túl egyszerű és egyértelmű lenne rámondani, hogy gonosz...

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 24 pén., 11:08 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Ha gonosz, miért védte Harryt az első kötetekben?

Szerintem ez egy orbitálisan nagy átverés lesz, és a jó Dumbledor elő fog mászni éppen és sértetlenül... Vagy nem... :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 24 pén., 11:12 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Aragorn: Persze a látszatot fent kellett tartani... de gondolod, hogy Dumbledorenak és Pitonnak nehezére esett volna megrendezni egy ilyen színjátékot?? Ha igaz az elméletünk a cél az volt, hogy Voldemort elhiggye, hogy Dumbledore meghalt (és ezzel könnyebbé váljon Dumbledorenak a horcruxok felkutatása) , és ezzel együtt az, hogy Piton teljesen TUDJUKKI kegyeibe férkőzhessen. Mi az eseményeket Harry szemüvegén keresztül láthattuk, ezért azt kell higgyük amit Voldemorttal el akarnak hitetni, hiszen nem lehet tudni, hogy mennyire lát bele Harry gondolataiba... Egyébként én nem hiszem, hogy Voldemort legyőzését teljesen Harryre bízná a szerző! Ahogy eddig ki lehetett venni, nem célja, hogy szuper herot faragjon belőle. Ez nem afféle Shongokus marhaság, hogy miután szétverik, sárbatiporják, mérgében szintet lép és onnantól ő aláz... persze ha tévednék iszonyatosan nagyot csalódnék... :?

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 07 kedd, 16:18 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 04 szer., 17:25
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: In da gamez!
A Bravóban olvastam, hogy Harry a 7-ik részben meghal-e, vagy sem. 5 változata van annak, hogy Harry meghaljon. Ezek azok:
1) Az utolsó csatában todki és Harry megmérkőzik egymással, és egymás keze által halnak meg. Vagy todki egy átkot tesz Harryre és örök álomba szenderül.
2) Ron mindig írigy volt Harryre és a végén nem bírja ki, és todki is segít neki, majd a végén Ron ( az ártatlan :D ) ledöfi Harryt ameddig ő alszik.
3) Malfoy apja megöli Harryt, mert, ha nem teszi meg a családját todki elpusztítja.
4) Harry első szerelme ( vmi kínai lány, nem tudom a nevét, de szerintem szerepel a filmben) szakít Harryvel és bár nem látszódik rajta, de nehéz ezt neki feldolgozni, és amikor meglátja Harryt Ron kishugával megmérgezi Harryt.
5) Harry mindezt csak álmodta és felkel, újra 11 éves lesz.
U.I. Nagyon rossz lenne, ha a 2-ik vagy az utolsó lenne, mert akkor az egész rosszul esne ki. Ezt amit leírtam elhihetitek, vagy nem. Remélem ezzel a hozzászólással senkinek sem okoztam rosszat, vagy ne olvassa ezt el. :D :D 8)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 07 kedd, 16:56 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Azta mindenit! Ez nem semmi! Ennél már csak az lenne hitelesebb, ha legalább egy BLIKK, vagy egy MAI LAP írna erről! :lol: :lol:

SZVSZ, mind az 5 marhaság! :roll:

Egyébként mindenki megnyugodhat, szerintem Harry túl fogja élni! A híres jóslat ugyebár azt mondja: "Nem élhet az egyik, míg él a másik...". Ez önmagában nem jelent sok mindent, hiszen csak egy hóbortos asszony naggyá tett (Voldemort által) jóslata. Azonban kétlem, hogymiután olyan sokáig sulykolódott belénk ez a mondat, az író kinyírná Voldemort mellett (ő ugye mindenképpen meghal), Harryt is! :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 07 kedd, 18:53 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Nimbusnak igaza van, ha jól emlékszem egy hasonló lap már egyszer megírta, hogy Harry meg fog halni... :roll:

A 2.-3.-4. szerintem is hülyeség, az 1. szerintem lehetséges, az utolsó meg érdekes lenne, de kinek van olyan hosszú éjszakája, hogy végigálmodja mindazt, amit én együttvéve (szünetek nélkül) kb. 5 napig olvasnék. (Ne nézzetek így rám, ez csak tipp, annyira elvetemült én sem vagyok! :lol:)

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 01 szomb., 15:21 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 15 kedd, 19:07
Hozzászólások: 181
Tartózkodási hely: Budaörs
Aragorn88 írta:
J.K.Rowling oldalán találtam egy képfájlt. Mivel nem tudom a feltöltési linkjét, csak letöltöttem és többet nem találtam meg. Nem tudom magát a képet feltölteni(mivel nem webalapú), viszont elmondom, mi volt rajta. Kis híján lementem hídba, amikor megláttam. Egy családfa volt. A következőket ábrázolta

1.

-Bill 1997-ben meghalt
-Harry és Fleur összeházasodtak (erre végülis volt esély)
-következtetés:Jóllehet neem vagyok egy nagy Columbo, mégis rájöttem, hogy Bill valószínüleg még az esküvő előtt meghalt és Harry és Fleur egymásba szerettek (kis híján becsináltam, mikor megláttam ezt a képen)

2.

- Mint az várható volt, Ron hű maradt Hermione-hoz


Lényegében ennyi volt a képen, fél nyikkanás nem volt a cselekménnyel kapcsolatban, mégis többet ért, mint egy fél cselekményvázlat. Hacsak tisztelt írónőnk nem valami félrevezető lépésnek szánta.


Április bolondja
Május szamara
Felnézett a toronyba
Megnézte, hogy hány óra
Fél tizenkettő
Szamár mind a kettő!!!

Bocsi, ezt nem bírtam kihagyni. Még egyszer bocsi :wink: .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 01 szomb., 20:22 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Havoc írta:
5) Harry mindezt csak álmodta és felkel, újra 11 éves lesz.
U.I. Nagyon rossz lenne, ha a 2-ik vagy az utolsó lenne, mert akkor az egész rosszul esne ki. Ezt amit leírtam elhihetitek, vagy nem. Remélem ezzel a hozzászólással senkinek sem okoztam rosszat, vagy ne olvassa ezt el. :D :D 8)


Üdv mindenkinek!

Nem nagyon szeretem a harry potter-t de nem is utálom.Mikor hazudtam hogy ez+az vagyok a regény írás igaz volt.Írtam regényt és most is írok.

Na szóval a véleményem:

5)Tetszik!Szerintem nagyon zseniális lenne ha megálmodta volna.A "2 perc 1 könyvben" is az van hogy ül a WC-n a főszereplő és újságot olvas.Beront valaki és lepuffantja.Szeretem ha film vagy regény titokzatosan fejeződik be.Hogy most mi volt meg mi ez.
Szeretem a Falu c. filmet mert titokzatos de a végén kiderül minden és az ember gondolja-"Ezért féltem!!!"

Ha harry megálmodta volna akkor az írónő kicseszne az olvasókkal.Az ólvasó miánt megtudja hogy álmodott a harry ezt mondja:"Ezért izgultam!!!"

Szal ezért lenne jó az én szememben az 5 megoldás.

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 09 vas., 16:59 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 15 kedd, 19:07
Hozzászólások: 181
Tartózkodási hely: Budaörs
VALAKINEK SIKERÜLT!!!!

MEGTALÁLTAM A HP7-ET!!! :shock: :shock: :shock:

ITT:
http://rapidshare.de/files/25374083/HP7HUN.rar.html

DUNSZTOM SINCS, HOGY, DE VALAKI MEGSZEREZTE A VÁZLATOT, VAGY MAGÁT A TELJES KÖNYVET ÉS A TETEJÉBE VAGY 15 NYELVEN FELPAKOLTA, KÖZTÜK MAGYARUL IS!!! ALIG VÁROM, HOGY ELOLVASSAM!!!

HÁROMSZOROS HURRÁ ANNAK, AKI ERRE KÉPES VOLT!!!

:D :D :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 64 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség