Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 16 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Send2U - az ingyenes fájlmegosztó
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 29 kedd, 23:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Sziasztok Heroesosok!

Egy kicsit ugyan offtopic, de szerintem az általános csevelyfarmba belefér, lassan elkészül egy teljesen ingyenes szolgáltatás (melynek jómagam is egyik fejlesztője vagyok) a send2u. Ennek lényege, hogy könnyedén és egyszerűen tudtok fájlokat megosztani ismerőseitekkel, családtagjaitokkal,... mindezt full ingyé', egyszerre akár 5-öt is. (van már hasonló ilyen, pl. a kepfeltoltes.hu, de ott csak képeket lehet, itt pedig bármit)
Akit érdekel látogasson el a www.send2u.hu -ra, használjátok egészséggel. Az oldal szolgáltatásai folyamatosan bővülnek, ha folyamatosan használjátok ezt úgyis észre fogjátok majd venni :)

Természetesen bármi kérdésetek, ötletetek van az oldallal kapcsolatban ne kíméljetek, itt a fórumon szívesen válaszolok.

Üdv,
Menyus


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára menyus 2005 dec. 01 csüt., 17:18-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 30 szer., 10:30 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Mint abszoláte hozzá nem értő:
Van a fájlmegosztó progiba valami alapvető vírus/kémprogram védelem, vagy azt mindenkinek a saját gépének kell tudnia. Ha fájlmegosztott fájlokat másolok, gondolom arra is riaszt a víruskereső (aktív)?

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 30 szer., 11:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Szia!

Jó a kérdés ;)
Persze, ha van víruspajzsod, akkor egyből riaszt, ha vírusos fájlt akarnál a szerverről lekapni, de a szerver oldali szűrés is hamarosan elkészül.
Amúgy 100% védelem persze nincs, ebben a mai világban alapban nem árt, ha van az ember gépén víruspajzs :)

Üdv,
Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 30 szer., 19:28 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Pár infó a hamarosan megjelenő újdonságokról:

- VIP rész (10fájl, 50MB/fájl limit)
- több címzett megadása
- vírusos fájlok szűrése
- feltöltött fájlok kézi törlése
- képek teljes elérési útjának listázása (fórumokhoz)

Üdv,
Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 30 szer., 22:29 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 jan. 06 kedd, 12:03
Hozzászólások: 432
Tartózkodási hely: Debrecen
Na kipróbáltam. Hát érdekes, azt meg kell hagyni. Úgy nézem, ez valami olyan próbálkozás lenne, mint pl a Megaupload, Rapidshare, Yousendit (stb..).
Nem lenne rossz, ha kicsit nagyobb fájlokat is lehetne tárolni, mert az a 20Mega nekem kevésnek tűnik (Ami viszont igaz, hogy ezt azután is meglehet tenni, ha már többen is igénybe veszik ezt a szolgáltatást) Ugyanez áll az időlimitre. Ha javasolhatnék valamit: inkább úgy lenne érdemes megcsinálni, hogy ha 15 napon belül senki sem tölti le, akkor a 16. napon törlődik a dolog. Amúgy az ötlet jó, nekem tetszik.

_________________
WoG leírások, útmutatók +menü magyarítás, linkek...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 30 szer., 23:21 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
jitay írta:
Na kipróbáltam. Hát érdekes, azt meg kell hagyni. Úgy nézem, ez valami olyan próbálkozás lenne, mint pl a Megaupload, Rapidshare, Yousendit (stb..).
Nem lenne rossz, ha kicsit nagyobb fájlokat is lehetne tárolni, mert az a 20Mega nekem kevésnek tűnik (Ami viszont igaz, hogy ezt azután is meglehet tenni, ha már többen is igénybe veszik ezt a szolgáltatást) Ugyanez áll az időlimitre. Ha javasolhatnék valamit: inkább úgy lenne érdemes megcsinálni, hogy ha 15 napon belül senki sem tölti le, akkor a 16. napon törlődik a dolog. Amúgy az ötlet jó, nekem tetszik.


Szia!
A 20MB-ot úgy alakítottuk ki, hogy a tesztidőszakban az átlag feltöltés 6-8MB között mozgott (/fájl), ezért azt erősen megdupláztuk, hogy tényleg az emberek 99%-ának megfelelő legyen. A 15 nap utáni törlés pedig a VIP résznél 60 nap (2 hónap).

Apropó VIP rész, majd lesz egy heroes-os verseny, aminek fődíjai VIP hozzáférések lesznek, de erről majd később, ha aktuális lesz :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 07 szer., 23:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Beorn the Shapeshifter írta:
Mint abszoláte hozzá nem értő:
Van a fájlmegosztó progiba valami alapvető vírus/kémprogram védelem...


A programba bele lett a mai nap során integrálva egy antivírus program, így minden feltöltésnél egyből ellenőrzi a feltöltött fájlokat és ha bármelyik vírusos egyből eltávolítja azt (természetesen ezt az adott oldalon jelzi is, hogy x fájl vírusos volt, ill. y fájl vírusmentes).

Üdv,
Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 12 hétf., 22:50 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
menyus írta:
Apropó VIP rész, majd lesz egy heroes-os verseny, aminek fődíjai VIP hozzáférések lesznek, de erről majd később, ha aktuális lesz :)

És mikor lesz aktuális? Vagy talán ez már H5-ös verseny lesz? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 13 kedd, 22:16 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
bogpista írta:
menyus írta:
Apropó VIP rész, majd lesz egy heroes-os verseny, aminek fődíjai VIP hozzáférések lesznek, de erről majd később, ha aktuális lesz :)

És mikor lesz aktuális? Vagy talán ez már H5-ös verseny lesz? :)


Amint kész a VIP részleg (10 napon belül!)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 23 pén., 20:55 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
:lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: re
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 hétf., 0:31 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
És ez mennyivel jobb, mint az atw vagy a tvn loginonkénti 50 MB-ja?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 03 szer., 0:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Örömmel jelentem elkészült a public része a projektnek, kapott szép új designt is az oldal :)

Tessék használatbavenni, terjeszteni; ajánlom mindenkinek, aki pl. fotókat, programokat,... bármilyen fájlt akar gyorsan és egyszerűen megosztani ismerőseivel.

Ha bármi kérdés/építő jellegű kritika merülne fel bennetek ne kíméljetek.

Még1x a cím, ha netán valaki már elfelejtette volna: www.send2u.hu

Üdv,
Menyus

U.I.
Tény, hogy "kicsit" lassan haladtunk vele, mert van elfoglaltság dögivel, de a lényeg, hogy KÉSZ :-P

doom3d írta:
És ez mennyivel jobb, mint az atw vagy a tvn loginonkénti 50 MB-ja?
Pl. egyszerűbb, mert nincs regisztrációhoz kötve, bármikor gyorsan feldobhatsz vele fájlokat a netre és azt kizárólag az látja akinek elküldöd a feltöltési címet. (Persze ha pl. fórumba küldöd a linket akkor akár bárki láthatja.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 10 szer., 10:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
A mai nap folyamán minden Heroes Fanatikusnak emailben kiküldünk egy ajándék VIP fiók hozzáférést a Send2U-hoz, használjátok egészséggel :)

Üdv,
Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 10 szer., 14:48 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Köszönöm a nagylelkű ajánlatot!

Viszont az nem túl jó dolog, hogy mától indul már az a három napos extra... Ugyanis én abszolút nem tudom ezt kihasználni, jobb lenne, ha az első belépést követő három napig tartana...
De ez csak egy javaslat.

Azért köszönöm a többiek nevében is mindezt, talán lesz olyan, aki ki tudja használni.

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 10 szer., 16:11 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Freemy írta:
Köszönöm a nagylelkű ajánlatot!

Viszont az nem túl jó dolog, hogy mától indul már az a három napos extra... Ugyanis én abszolút nem tudom ezt kihasználni, jobb lenne, ha az első belépést követő három napig tartana...
De ez csak egy javaslat.

Azért köszönöm a többiek nevében is mindezt, talán lesz olyan, aki ki tudja használni.

Freemy


Egyedül a VIP-es résznél van ez a három napos "extra" hozzáférés, az alapszolgáltatást bármikor bárki használhatja... (Mindenki természetesen biztos nem tudja kihasználni szombatig, de legalább a lehetőség megvan, hogy betekintést nyújtsunk nektek arra a felületre is. Akinek pedig szüksége lesz a VIP-es részre, bármikor meghosszabbíthatja a fiókját az oldalon leírt lehetőségekkel.)

Üdv,
Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 17 szer., 13:04 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 06 szomb., 16:33
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Berettyóújfalu
Freemy írta:
Köszönöm a nagylelkű ajánlatot!



Egyedül a VIP-es résznél van ez a három napos "extra" hozzáférés, az alapszolgáltatást bármikor bárki használhatja... (Mindenki természetesen biztos nem tudja kihasználni szombatig, de legalább a lehetőség megvan, hogy betekintést nyújtsunk nektek arra a felületre is. Akinek pedig szüksége lesz a VIP-es részre, bármikor meghosszabbíthatja a fiókját az oldalon leírt lehetőségekkel.)

Üdv,
Menyus

Én kb. egy hét múlva vettem észre hogyvalmikor volt VIP hozzá férsem 3 napig :D
Szerintem megúgy kellet volna hogy mindenki kap egy mail-t hogy aktiválhat egy 3 napos vip szolgáltatást magának.
De az alapotse sűrűn használom


A topicot a temetőbe helyezte: Trunks - 2010.01.05.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 16 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség