Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 201 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 21 szer., 20:55 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

2much4me=Sensei: Örülök, hogy sikerült meggyőznöm! :D Várom a v7, azaz végleges árlistát, ha senkinek nincs már módostási javaslata! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 21 szer., 23:37 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Vologya írta:
Várom a v7, azaz végleges árlistát, ha senkinek nincs már módostási javaslata!


Nekem lenne jópár :D De én inkább kussolok. A nagy reformból nem lett más, mint apróbb korrekciók. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 22 csüt., 8:57 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

És ez így helyes... :wink: Mármint az, hogy egy jól működő versenynél nem kell fenekestül felforgatni mindent! :shock: Mert ha ezt tettük volna, az már nem ugyanaz a verseny lett volna... :roll: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 29 csüt., 12:45 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Remélem mindenkinek kellemesen telt a Karácsony!

Pár dolog:

Ki készítse el a felárakkal is operáló új árlistát? Olyan kellene, ami kizárja azt, h valaki nem értette meg a dolgot, ezért rossz listát küld be, majd egy csomó idő elmegy a javítgatással.

Végül leírhatná valaki, hogy a szétlövés helyett pontosan mit is fogunk alkalmazni, mert nekem nagyon homályos az e körüli rész, de úgy tűnt, Ti értitek. :P

Üdv, 2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 29 csüt., 16:44 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

SenSei elküldte az elvileg végleges verziót:
http://heroes.hardwired.hu/mugger/egyeb ... a%20v7.zip

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 03 kedd, 10:49 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

A kövábbjutó(k) pontazonosság esetén történő továbbjutására eddig a köv. lehetőségek merültek fel -már ha az eddigi szétlövés mapot elvetettnek tekintjük -:

1. Silver Gecco féle gyh map.

2. Szotyi féle Battle Arena map.

3. Kertics tesztkérdésekkel döntene.

Egyenlőre több javaslat, ötlet nem érkezett, hátha még érkezik.
Mindenesetre a következő verseny előtt jóval el kell dönteni, hogy
miként lehet továbbjutót hirdetni.

Esetleg valakinek javaslata vagyon?

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 30 hétf., 10:47 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Csak tájékoztatni szeretnélek Titeket, hogy nagyon úgy tűnik, hogy a következő 6-8 évben nem fogok nagyon heroesozni, és így a reform befejezését is másra hagyom. (Szerintem a lényeket kellene még egyszer átgondolni, mivel most a gnoll powa, plusz a szétdobás helyetti alternatíva ugye.)

Az elhatározás oka, hogy felvettek egy nagyon jó munkahelyre, ami mellett elég nehéz bármire is fixen időt szakítani. (á-la Nimbus, csak még "rosszabb" a helyzet).
A most magam előtt látott sok, könnyeitől párás tekintetű H3 fant az vigasztalhatja legalább h jól érzem magam. :lol: :wink: :) :D :lol:

Üdv és gl mindenkinek,
SenSei aka 2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 30 hétf., 20:35 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

2much4me=Sensei: Ne aggódj, majd visszaveszem a H3 támadás online árlista csinosítgatását, jó kézben lesz! :wink: Azért remélem nem tűnsz el végleg! :shock: Néha azért halljunk rólad és gyere a BB-kre és a táborba! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 feb. 27 hétf., 15:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Véglegesítésre került a 4. BB-re szánt H3 támadás árlista, már egy ideje el is küldtem Mugger bátyónak, szerencsére a jó híreknek, melyet a 4. Budapest Bajnokság (tervezet) topicban olvashattok... Volt néhány változás az v1.7-es változathoz képest, mert jött még 1-2 észrevétel, amit belevettem az árlistába. Szerintem április közepe felé mindenki megkaphatja, az 1vs1 versenymappokkal együtt... Addig is türelem és kitartás! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 22 pén., 7:44 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 17 kedd, 22:45
Hozzászólások: 1
Helló Mindenki!

Még teljesen új vagyok, legalábbis itt a fórumon!
Sokat olvasgattam, hogy mi merre, de még nem sikerült kiigazodnom a dolgok mikéntjén.
Kérhetnék valakit, hogy a támadások végleges szabályzatát elküldje nekem?!
Előre is köszönöm.

hamioh


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 22 pén., 7:59 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Szia
A versenyek fül (baloldalt) utolsó sora erről szól. Ha az kevés, kérdezd a támadások vezetőit.

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 03 kedd, 16:46 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Hali!

Mi lenne, ha megint megvitatnánk, hogyan is alakuljon az árlista?

Üdv,
2much4me

Ui. hazudtam, h nem lesz időm, de 1v1-t már nem jáccok. Nem mondok le, és nem is lesz bizajmi cavazás, viszont mindenki mehet az uccára :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 03 kedd, 22:59 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

2much4me=Sensei: Nem tartom jó ötletnek, hogy egy viszonylag kiegyensúlyozott árlistát megint mindenki össze-vissza alakítgassa... :roll: Majd Laca és Kertics kialakítják azt az árlistát és akit gondolnak, majd megkérdeznek annak helyességéről... :shock: Egyébként szerintem olyan sok javítani való nincs benne, majdnem tökéletes! :wink: (Persze minden nézőpont kérdése...) Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 11:37 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Tényleg majdnem tökéletes, elvégre Titi kiegyensúlyozottan, két meccset is bukva a 38-ból lett bajnok... Jól megizzasztották a többiek... szoros verseny volt, tényleg.

Üdv,
2m


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 15:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

2much4me=Sensei: Ezért írtam, hogy MAJDNEM tökéletes! :wink: Szerintem egy lista, ahol a csapatok 80%-a X esélyes a meccseken, az már jó lista! :shock: Mivel rengeteg befolyásoló tényező van (artifact, varázslatok) TÖKÉLETESET alkotni LEHETETLEN SZERINTEM! :roll: De azért próbálkozni lehet, de csak szigorúan jó irányba! És ezt az irányt célozza meg Kertics és Laca tudomásom szerint... :shock: Megjegyezném, hogy az V. tábort jómagam, IV. BB-t Zomi és a VI. tábort Titi egyaránt 2-2-2 pont veszteséggel vitte végig... :shock: De az X meccsek aránya folyamatosan növekedett! :wink: Tehát a lista csak javult... :shock: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 18:19 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Én akkor is azt mondom lehetne ez még jobb is...

A varázslat kérdést pl ne úgy oldjuk meg, hogy ********* drágává teszünk minden varázsláshoz köthető dolgot... pl Fire Magic 1250, amikor nincs egy értelmes spell az egész schoolban, arma letiltva. Hasonlóan az earth magic, míg az egyes varázslatok áráról, valamint az artikról jobb nem is beszélni.

Az, hogy egy lény ilyen fölényesen képes a többi ellen nyerni ponthogy azt bizonyítja, hogy nem volt tökéletes a dolog, a szerencse csak az, hogy szinte senki nem szúrta ki... kivéve a későbbi nyerteseket.

Félreértés ne essék, nem mondom, hogy a helyzet katasztrofális, csupán több szem többet lát, lásd pl a feláras rendszer utolsó módosítását, amit végül az utolsó pillanatban kellett visszavonni...

Üdv,
2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 18:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Hát, Sensei alias 2much4me rávezetett arra, miért nem vagyok soha varázslós sereggel! :lol: :lol:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 18:31 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

2much4me=Sensei: Tudom, hogy az a célod, hogy varázslós csapattal végre egyszer az életben az első lehess! :twisted: Bocs, de előbújt belőlem a kisördög! :roll: Több szeme van Lacának és Kerticsnek (2-2), én első körben rájuk bíznám az árlista kialakítását, nekik már van tapasztalatuk! :wink: Ha nem jön össze, akkor majd a 6. BB-re még lehet pofozgatni! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 18:34 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Vologya írta:
Több szeme van Lacának és Kerticsnek (2-2),


Off: Hát szernitem 4-2 :!: :P Most nagyon gonosz vagyok! :twisted: És ráadásul még a szemályiségjogokat is megsértem ezzel! :lol: Tessék leszidni érte! :shock:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 19:01 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Hali!

Tegyük fel, hogy ez a célom. Lebuktam... :lol: Na de akkor is, bárki más is megveheti ugyanazt a csapatot... nehogymár úgy állítsuk be a dolgot, hogy ez az ÉN személyes előnyöm... :x BÁRKI vehet varis sereget, csak éppen a marha nagy és kiváló balansz miatt ma ez egyelő az öngyilkossággal. :shock:

Egyébként most megfogadtam, hogy might sereggel megyek, mert tudom, hogy kurvára hiába tépem a varis seregekkel kapcsolatban a számat. De legalább az egységek áraiba lehessen már beleszólni... Most hogy nem indulok 1v1-be, a maradék kis időmben is sokkal többet tudok támadással foglalkozni, így garantált az uccsó hely... ;)

Én azt mondom, hogy igenis legyen még több szem, sőt akár teljesen publikusan, mindenki által ellenőrizhetővé, kommentálhatóvá kellene tenni az egész folyamatot. :roll:

:idea: Feltennék az Excelt benne a kommentjeikkel és aztán megvitatjuk. Violá. :idea:

Üdv,
2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 201 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség