Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 201 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Online támadás ill. Verseny reform
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 02 szer., 18:53 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Megint reformálnék! :lol: :lol:

Támadás:
Gondolkoztam, hogy hogyan lehetne izgalmasabbá tenni az online támadás tornát. Szerintem az, hogy sok volt a döntetlen, inkább azt jelenti, hogy baromi sok volt az átlagos csapat, amin változtatni kellene. Minden csapat szinte csak az attackra gyúrt, semmi érdekesség, sok-sok Terek, Dragonscale-es cuccok, stb… Egyedül Nimbus mert újítani, neki ezúton is gratulálok (bár a versenyen még kissé lenéztem)!

Javaslatok:

- A defenses artik legyenek olcsóbbak az azonos erejű attackosnál, kb 20%-al, így erre is volna értelme gyúrni.
- Az azonos artik sorban ne mindig duplázódjanak árban, hanem valami ésszerűbb rendszer szerint alakuljanak, pl hogy hány skill-t adnak.
- A varázslatokat is át kell árazni, 70%-ot egyáltalán nem használ senki. Ha kell, akár 50-100-ra is le kell vinni az árukat.
- A jelenleg népszerű alacsony szintű spelleket, különösen a haste ill. disrupting ray drágítani kell, kb. a kétszeresére.
- A varázslat ellenes cumókat olcsítani kell, érdemes legyen akár többet is megvenni és ellenfél szerint variálni őket. Pl. a berserk elleni cumó kb 3500-nak a tizedét éri (vagy annyit se). A badge of courage is megvehető kellene h legyen, de a bugnak megfelelő áron.
- A resistance-s cuccokat és a mesterlövészt is ócsítani kellene, hasonlóképp az orb of vulnerability, stb.
- A hősök közül az offense-armorereseket némileg olcsóbbá, Tereket meg vagy 3000-re felvinni.
- A speckós lények (Ogre magi, Master genie, mágusok, pegasi, stb.) árazását is alakítsuk át. Pl.: Az első lény legyen drágább, (M. Genie, Gh. Dragon, Dragon fly esetében az első 6), majd a többi alacsonyabb áron menjen. Így ezekből is lehetne sereget csinálni.
- A lényekre kötelezően ne 10000-et, hanem kevesebbet, kb 8000-et kelljen költeni.
- A secondary skillek árazásán is alakítani kellene, nem véletlen h szerintem a támadás történetében még senki nem vett advanced, vagy expert szintű skillt, leszámítva az 500-ba kerülő hulladékokat. Sok skillt basic szinten is olcsóbbá kell tenni, viszonyítási alapként az Air, Earth magic lehetne a referencia pont.
- A magas szintű egységek nagyon drágák, és általában véve az árak csak felfele mennek a lények esetében. Ideje lenne minden lénynek kb. a ¾-re csökkenteni az árát.
- A luck/morál-hoz kapcsolódó cuccok árát egy az egyben felezni kellene, a speedeseket kb 20%-kal levinni, hasonlóképp az életet adókhoz.

Várom a véleményeket! Meghánnyuk-vetjük, aztán csinálok egy árlistát a konklúzióknak megfelelően.


Szétlövés helyett:
Egy battle arena mapot vessünk be. A gond, hogy ekkor is lehet körbeverés, ezért ennek elkerülése végett a győztes csatákban megmaradt lények arányát kell nézni, vagyis akinek ez a legjobb a körbevertek közül, az megy tovább. Ez az offline támadásnál használt kalkulátorszerűséggel könnyen mérhető elvileg, bár ehhez nem nagyon értek. Amit ki kell találni az a használatos várak meghatározása, valamint a spellek leosztása.


Verseny általában:
A jelenlegi rendszer egész jó. Mindenképp úgy kell megoldani, hogy a továbbjutók annyian legyenek, hogy a döntőre két ember maradjon, ne pedig 3. Ez pl. most 6 fős csoportokkal könnyen megoldható lett volna, és ekkor a kiesettek is többet tudtak volna játszani.
- A 3 napos verseny tekintetében elég nagy az egyetértés, a gond az, h valószínűleg ez ugye kissé drágább.
- A mapokat a verseny elején sorsoljuk ki, hasonlóképp a táborhoz, azaz a csoport és az egyenes ág pályáit is lehetne tudni.
- POS: Ha a Battlemanián nincs POS, akkor a skeleton transformert is tiltani kell sárkányra, hidrára.


Üdv,
2much4me

Lehet szidni megint! :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 02 szer., 19:39 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Én csak annyit mondanék, hogy a támadással kapcsolatban hasonló véleményen vagyok. Én ezt már nagyon régóta hangoztatom az offline támadás esetére is, de senki nem állt mellém anno. Így láthattuk, hogy most is tele volt a mezőny 1. szintűekkel, 5-6-7 lvl meg szinte semmi.
Mivel én ezidáig egyetlen online fesztiválon sem aktivizáltam magam arról inkább kussolok :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 02 szer., 21:32 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
A speckós lényekre jobb jutott az eszembe: Stackenként kell a plusszt befizetni. Azaz pl veszek 6 M. Genie-t, és két stackre fizetek mondjuk 600-t darabonként, akkor csak kétfele bonthatom őket a csatába.

Üdv, 2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 02 szer., 21:54 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Hellotok!

Ami a támadást illeti egyetértek én is SenSei-el. Talán egy két dolog van, ami nem biztos, hogy olyan fontos. Ilyen pl a: sebesség+élet növelő artifactok árának csökkentése, meg hogy minden lénynek kb. a ¾-re csökkentsük az árát. Meg a speckós lények vétele kicsit nehezen vihető véghez talán ilyen módon.

A Battlearena mapot támogatom én is körbeverés esetén és a megmaradt seregek száma se hülyeség, ha ismételt körbeverés van. Valamint szerintem lehetnének fix varázslatok a várokban, hogy ez is egyenlő legyen...

A háromnapos BB-t szintúgy támogatom...sőt megmerem kockáztatni, hogy esetleg így már 4perses limit is beleférne a dologba, hisz tábori és egyéb tapasztalat alapján nem lesz sokkal hosszabb így se egy meccs...

Szerintem ezentúl HARD fokozaton legyenek a meccsek. Egy országos Heroes versenytől elvárható, hogy ha küzdünk a gép elen, akkor az is egy kicsit gondolkodjon és ne marhaságokat lépkedjen (lásd Hydra)

Ssth

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 02 szer., 22:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Én nem igazán értek ezekhez hiszen én csak 10 perces csapatokat csinálok. :) De egy-két dologban tényleg jó lenne egy reform. Támogatom ssth-t. :wink: :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 02 szer., 22:40 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Ha a valós erőviszonyokat akarjátok kideríteni a heroes terén, akkor Hard fokozat és No lvl5 spells. És már meg is van oldva a kérdés. A 4 perc amiért ssth mester térden állva könyörög :) is minimum feltétel kellene legyen. Eddig is tudtommal csak időhiány okaként volt a 2 perces limit. A támadásra is ráférne a reform, de abba nem akarok beleszólni, mert csak felidegelném magam rajta :D Én azzal se értek egyet, hogy ki kell venni a tiltott herokat. Nem értem benne a logikát, mert ha tiltott, akkor meg miért ne maradhatna benn? Ráadásul ezzel megszüntetjük a tanító skill jelentőségét. Én benne hagynám a varázskönyveket is a relicek között, de ezen lehet vitatkozni. :)
Hajrá!

Éljenek a reformerek :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 02 szer., 22:45 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
Először is kedves sensei, én egyáltalán nem mentem attackra, hanem HP-ra, bár meg is láccik az eredményemen :lol: Ezen kívül megpróbáltam a 4000-es klónt, és varázslós hőst vettem (amit sztem nem sokan). Ezt csak azért mondom, hogy igazából elég komoly kivétel voltam, viszont ez az eredményen meg is látszott. Igaz, ha rászánok egy fél órát a tesztelésre sokkal jobbat kihozhattam volna...
Viszont, én ezt mát korábban is mondtam, én a következőt javasolnám támadásra:
7 stackből legalább 4re kéne lényt venni, amik nem lehetnek egyformák, ill. maximalizálni kellene az egy stackre költhető pénz mennyiségét.
Szerintem sokkal változatosabb csapatok lennének!!!
Persze ízlések és pofonok.
Szerintem az árak nagyjából jók, de én vagy letiltanám az összes 7. szintű főlényt, vagy mindenkit megengednék minden várnak a drágítással persze, mert elég gáz, hogy tower, stronghold max 11, fortress max 13 ... Főleg a gremlinek kerülnek hátrányba :lol:

Az 1vs1ről pedig:
"közös" artikat ki kellene venni
pályákat nem lehetne kiküldeni előre, hogy akinek napi 20 órája van ügyeskedni rajta, az ne kerüljön akkora előnybe
lehetne minden versenyre új pályákat csinálni, elég egy olyan 6 darab (én 1-2-t megcsinálok, ha vki segítene a teszteléssel)
én a varázslatokat nem tartom szükségesnek kivenni, csupán beállítanék plusz embert arra az esetre, ha vki fortressel v. strongholddal van, illetve kiszedném az absz. használhatatlanokat, hogy ne adhassa be...
edit: a hard fokozatot én is támogatom, de az expertnek is örülnék! viszont a két perces időlimit tökéletes volt eddig is...

SZERINTEM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 03 csüt., 10:18 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hi!

A támadás reformhoz kapcsolódóan, valóban szükséges némi módosítás az árlistában, de szerintem nem szabad alapjaiban reformálni a rendszert... Pl. Terek, vagy némely varázslatok tekintetében, ill. a lények árán is lehetne még mit javítani!
2much említette, hogy sok "átlagos" csapat született. Nos szerintem ez igazából az árlista nagyszerüségét, kiforrotságát mutatja! Ha most alapjaiban rengetnénk meg az árlistát, abból az sülne ki, h kb. 3-4 verseny múlva kapnánk a mostanihoz hasonló kiegyensúlyozott árlistát.

A Dragonjaim nevében köszönöm a dícséretet, de igazából ez megint az árlista dícsérete, hiszen sikerült (hacsak egyetlen 7. szintü esetében is) végre hetes szintü lényekkel is kimagaslót alkotni, amire online támadásban szerintem még nem volt példa! 8) Persze itt most nem azt kell tenni, h a Goldok árát megemljük, hanem éppen ellenkezöleg a többi lvl7-t is használható áruvá kell tenni! :wink:

A két perces limittel szerintem nincs semmi baj, bár az igaz, hogy az elsö nap kicsit kemény, pláne egy lassab gépen (igen ilyen is elöfordul néha :lol: ). Személyszerint nem egyszer a második egy percben én már csak nézelödök, mit lehetne a következö körben megcsinálni... Valaki (asszem 2much) kérdezte is a BB-n, hogyan tudom lelépni a körömet fél perc alatt... :lol: Hát, ha ez még mond valakinek valamit anno én kicsit SpeedWaroztam, ahhoz képest a 2 perces limit szinte idötenger... :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nimbus 2005 nov. 03 csüt., 10:54-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 03 csüt., 10:34 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Akkor elmondanám az én véleményemet a reformokkal kapcsolatban.
Az BB versennyel kapcsolatban én is arra gondoltam, hogy lehetne 3 napos, az 1.-2. napon a csoportmeccsek 3. napon a döntők.
A támadás versenyeket pedig vagy 2 éjszaka, vagy a döntők után levezetésképpen.
Én javasoltam Mugger-nek az elején hogy tovább kellene menni vagy a 4 legjobb 3.-nak, vagy összeereszteni a 3. helyezetteket, de elvetették a gondolatom, így utólag jobb lett volna, mert akkor nem kockadobással estem volna ki :lol: , de utólag mindig okosabb az ember, ugyanakkor azt is meg tudom érteni, hogy elég furcsa lenne, ha modjuk döntőbe kerül olyan, aki a csoportjában 3. lett. :? A 6 fős csoportokkal azért nem értek egyet, mert akkor 5 csoportmeccs kb. 18 –ra lett volna ami kicsit sok szvsz. :roll:
A 2 perces időlimit szerintem jó, nekem pl. a 3 meccs alatt talán 4 olyan köröm volt, amikor elfogyott az időm. Szerintem amúgy is van időd gondolkozni, amíg a másik lép.
A hard fokozottal csak az a bajom, hogy mi tévedésből az előző BB versenyen expertre állítottuk a nehézséget, és kb. 1 órával eltolta a meccs idejét, mivel nem tudtunk az elején építkezni.

A varázslatokból igenis ki kell szedni bizonyosokat, pl dimension door, fly, water walk stb. de végül is nem sok varázslat van, szerintem gyorsan át lehetne tekinteni (szavazni), hogy melyiket tiltsák ki. (Én az implót javaslom kitiltásra) :lol: 8)
A pályákkal kapcsolatban én az mondom, hogy igenis jó az, ha van 12 map, mert akkor kisebb eséllyel játszol ugyanazon a pályán egy verseny alatt. Azt meg hogy nem küldjük körbe a verseny előtt, nem támogatom, mert akkor, aki csinálja a pályát, az nem indulhat a versenyen, meg aki tesztelte, stb. szerintem az nem nagyobb előny, mint ha valakinek jobb varázstárgyat sorsol be a gép, úgyis a tudás és a szerencse dönt. 8)
A szétlövés map helyett nekem valami olyan jutott eszembe, mint a vártipusos verseny map-jai. Kisorsolják, hogy ki melyikkel van, aztán egymásnak esnek, de ez csak abszolút ötlet szintjén merült fel bennem.

A támadás reformokkal kapcsolatban:
Szerintem a lények árai hellyel-közzel jók egymáshoz képest, levet, hogy a lvl 5-6-7. kicsit olcsóbb lehetne, de azért gondoljuk meg mekkora táp az, hogy sokkal gyorsabbak, és nagyobb az Att-Def-ük. Én inkább abban látnék rációt, hogy az elkölthető pénz növelném, így sokkal nagyobb mozgásteret lehetne adni a versenyzőknek, akkot talán a ressurectes hőst is be lehetne vállalni, vagy egy Neela-t, mert így gyakorlatilag esélytelen, ha valaki ilyet választ. A Dragon Scale-t és Dragon Shield-et NAGYON olcsónak találom a többihet képest , nálam a Shiled legalább 1300, a Scale pedig 1800-1900 körül kellene hogy kerüljön (Lásd Sword of Hellfire, Titans Gladius). De konkrét árakról felesleges beszélnünk, avval egyetértek, hogy a népszerű lvl1 spelleket, és Terek dágítani, ha nem is a duplájára.

Támogatom, hogy belekerülhessen olyan is hogy legalább 4 féle lény legyen egy csapatban. Esetleg maximalizálni az 1 lényből származó HP mennyiséget.

Sensei!
Szerintem azt nem lehet ellenőrizni, hogy hány csoportra bontom szét a csatában a lényeket.

No ennyit mára.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 03 csüt., 10:41 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Én is szükségesnek érzem az árlista átdolgozását - de okosan.

6-7.szintű lények, barbár lények ócsítása, defence növelők árának csökkentése részemről ok.

Terek ára felvihető, de a 3000-t nevetségesnek érzem, minthogy se a táborban, se a BB3-on nem végzett első hatban senki Terekkel!!!

A hp növelő gyűrűk jelentős drágítása mellett voksolnék, ez is elhajtaná az embereket a kis lények választásától. Kivehető-betehető varázstárgyak ötlet is szimpatikus, a recanter legyen olcsó!!!

Azt megszabni, hogy hány részre oszthatom a seregem, meg az első lény ára különbözzön a 25. ugyanolyan lény árától - szerintem hülyeség.

Kell ez a topic :D

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 03 csüt., 10:56 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Látom -akárcsak a pályaválasztáskor- ismét fellángolt a
reformszellem. :) S bár ott igencsak kétes eredménnyel
(a Vologya féle tábori mapokra panasz nem nagyon érkezett,
a frissen küldötteket még az is FIKÁZTA, aki az egyik
legjobban a változtatások mellett volt, s még kívülállóként
is meglepődtem néhány kapitális maphibán az úgynevezett
"az egész világ ezen játszik, akkor nekünk is jó" TOH -os
mapokon, mindazonáltal én semmiképp sem kívánok a "haladás"
kerékkötöje lenni, felőlem olyan mapokon játszhattok, amiken
akartok s olyan árlistával, amilyeneket magatoknak összeállítotok!

A magánvélem azonban az, hogy ezen az árlistán mélyenszántó
átalakításokat végezni az oly kényes egyensúly megbomlásával
járna. Ha megnézitek, a soxor olcsónak (joggal) tartott Terek -es
csapatokból, hány is végzett az első hatban??? Akkor miről is
beszélünk??? Én is drágítanám persze, DE nem a duplájára!!!
Szerintem az, hogy sokféle csapat végzett elöl s sok 1-1 -es
meccs lett, az pont az árlista helyességét s a játékforma
KIEGYENSÚLYOZOTTSÁGÁT mutatja, NEM pedig fordítva!!! :) :) :)

A monsterlimit 8k -ról lett 10k -ra fölvíve, pont azért, mert a
múlt tábori tapasztalatok alapján, a varázslóscsapatok igen
ultimate -ek voltak (ha mindhárom ilyen (Nimbus,Megamikor,SenSei)
végigjátssza a mérkőzéseit szerintem nem igy alakul a végeredmény!!!),
én pl. ezt is inkább csak 9k ra vinném! Úgy általában is
INKÁBB a finomhangolás, mintsem a teljes revízió mellett
szavaznék, egy viszonylag jól bevált, évek óta finomított árlistán
mélyenszántó, átgondolatlan és elsősorban TESZTELETLEN változtatásokat
végrehajtani, szerintem HIBA!
A mostani BB -re is terveztük támogatni a kombósítást (ha 2 féle
lénytípusból lenne a sereg +1k aranyat, ha 3 vagy többféléből +2k
aranyat lehetett volna költeni), de mivel letesztelni nem volt időnk
egy ilyen szabálymódosítás hatását, könnyen lehet, hogy balul sült volna el.
NEM is vezettük be!
Szóval a reformokat nagyon átgondoltan kellene végrehajtani s
valakinek (aki nem én leszek), összefogni a javaslatokat, tesztelni,
tesztelni, tesztelni! :)
Amennyiben valaki nem csak a véleményét írja itt le, hanem esetleg
munkát is hajlandó belefektetni, elkészíti az új árlistát, megbeszéli a
többi reformerrel stb. stb. stb. rajtam nem fog múlni, a köv. BB
árlistája, már az általatok összeállított lesz!
Ha ilyen nem érkezik, marad a mostani!

Az eddig igencsak keveset játszott, jóval kiforratlanabb H4 -es árlistát
egyébként legnagyobb örömömre AAnt, Judicator és Taegen értő kezeibe
tehettem le, a köv. verseny már az általuk összeállított lista s
szabályrendszer alapján fog működni!

Nagyon örülnék, ha ugyanezt a H3 -as támadás árlistával is megtehetném,
szóval jelentkezzen valaki, aki hajlandó átvenni a stafétát, s ezzel
együtt persze a FELELŐSSÉGET is!

Üdv .Mugger

U.i: Úgy látom, hogy Terekkel kapcs. tök egy véleményen vagyok Levkoval, pedig nem is olvastam a hsz -ét! :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mugger_ 2005 nov. 03 csüt., 11:24-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 03 csüt., 11:16 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Hát miért írom a hozzászólást, ha nem olvassák :?

Muggerrel tehát megegyeztünk, hogy Terek gyors, de nem nyer, szerintem ilyen reklám mellett, ha olcsóbb lenne se sokan vinnék. Én nem fogom...

Ha 2much ír egy árlistát, én szívesen konkrétan is véleményezek mindent, úgy érzem a két online támadásom és a megszerzett 10. illetve 11. helyem mindenki számára meggyőző lehet :lol:

Első konkrét javaslatom: Ring of Life/Ring of Elixir. 3000 pénz.

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 03 csüt., 14:20 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok !

Van egy hasonló probléma a H3 és a H4 támadásban. Ha 1 db varázslólényt veszek, akkor bizonyos varázslatokat az ugyanúgy el tud sütni, mint a sok. Ha viszont megdrágitjuk, akkor meg nem érdemes belöle csapatot venni.

Minden lényre meg lehetne adni egy minimum darabszámot, ennek az árát mindenképp ki kell fizetni, ha külön akarjuk állitani, de a büntetés nem haladhatná meg az 500 aranyat. Normál lényeknél a minimum darabszám 1 lenne.

AAnt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 03 csüt., 18:11 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok!

2much: gondoltam hogy fogsz nyitni egy ilyen topicot :D

Támadás: én többnyire egyetértek az előttem szóltak gondolataival, szerintem is át kell alakítani az árlistát egy kicsit
Figyelembe kell venni hogy egy varázslós csapat sem volt a BB-n, lehet hogy lehetett volna de mégsem volt. Az artifactok közül a sárkányos cuccok nagyon olcsók, így mindenki azokat veszi. A varázslatok közül van egy csomó amit nem használunk s mégis olyan drága. Azok lehetnének olcsóbbak s a hozzájuk tartozó védelem is.
A lények árai szerintem nagyjából jól vannak így.

1vs1: A háromnapos BB sokkal jobb lenne! Beleférnének az 1vs1 meccsek és a támadások is. Nekem a 2 perccel eleinte gondjaim voltak, de aztán már teljesen megszoktam. (Az kétségtelen hogy a 4 perces körlimit jobb, nem kell sietni.)
Szerintem a lvl5 az jó hogy benne van. Mert:
-egy gyengébb játékos meg tud verni egy erősebbet imploval vagy elementallal, így nem teljesen esélytelenül száll harcba
-egy játékos ezekkel tudja ellensúlyozni az ellenfél mákjait (relic a vizen,jobb artik,resurrect stb.)
-bárki nyerhet bárki ellen (jó ez ua. mint az első és a második :D )
Szerintem a normal fokozat jó. A Fortress-nek maradjon már meg a "Hidrák-titka", az a várhoz tartozik szerintem.

A pályákhoz nem értek, nem vagyok egy nagy online játékos :oops:
Nekem tetszettek a mostani BB pályái. A tábori pályák is jók.

Üdv, Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 03 csüt., 18:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Hellotok!

Támadás: Mivel ez a topik online támadás megreformálásról szól. Így csak arról szólnék ismét.
A lények árai: az első szintű lényeket lehetne kicsit drágítani, és a 6-7eseket ocsítani. Tökéletesen igaza van Muggernak, hogy ez az árlista évek munkája, nem szabad felelőtlenül nagy változtatásokat csinálni benne. A dragon-os cuccok lehetnének drágábbak. Kevés varázslós sereg volt ez is igaz, kicsit lehetnénk olcsóbbak. Mindenképp tesztelni kell, ebben se lehet ellentmondani Muggernak. Szóval ilyen feltételek mellett lehet nekiállni reformálni.
Mondjuk egy ötlet: mindenki Hastéra meg Slowra gyúr. Az árukat a duplájára kéne felvinni...
Ennyit a támadásról ezek csak tippek én nem szólók ebbe bele.

Körbeverés: Warlock, asszem a battle arena is valami hasonló, mint amire te gondoltál...

Pályák: Jó ötlet, hogy legyen a versenyenben magyar pálya is. (pl: Cooper vagy Kertics pályája), mert elvégre magyar verseny, akkor legyen benne magyar pálya is :) Vologya mapjait órákon keresztül tudnám szídni mégse teszem, mert tudom rengeteget dolgozott vele, ezért azok közül is maradhatnának benn. Valamint új mapok a tohról, ezek tesztelését a következő BB-re elvállalhatom, hogy a kisebb bugokat, amik érzékenyen érintenek titeket észrevegyem. De bárki javaslatot írhat, hogy neki mi nem tetszik a pályában és miért és akkor meg lehet változtatni.
4perces limit: Egyrészt jó, mert nem kell sietni mint az örült. Másrészt, mert így nem a hónap elején mész át a másikhoz, hanem a harmadik hét közepén, mivel van időd normális taktikával játszani...
HARD: Titi: szerintem nem természetes, hogy a Hydrák mellett csak állnak fapofával a lények. Ezt én nem venném a vár speckójának... Warlock: 2500 arannyal és minden nyersanyagból 3al kevesebbed van, akkor már nem tudsz építkezni? Szerintem ez csekény ár, hogy bizonyos csatákban többet kelljen gondolkozni és taktikázni...
Varázslatok: Úgy gondolom no Fly, DD, arma-áig megegyezik a véleményünk. A varázslatok, amik "semmire se jók" azért jók valamire, ezért azokat nem kell kiszedni a pályákról. Lvl 5....Szerintem no lvl5, vagy indíthatunk külön elemental 1vs1et is ha gondoljátok...Erről inkább szavazzunk...

Egyenlőre ennyi jut eszembe...

Ssth

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 03 csüt., 19:13 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Igazából Elemental + több mana pont = győzelem. Szerintem ezen változtatni kéne. Mert lassan én is rá állok hiszen sokkal jobb. Hiába erősebb az ellenfél ha 600 elementallal le bírod bontani. És akkor mi marad? Implo. Ha bedobja akkor király ha nem akkor sok nyersanyag bukta. Nemtudom hogy melyik a jobb. Az Elemental war vagy no lvl 5 esteleg lvl 5 de akkor csak az implo miatt.

Természetes hogy mindenki a haste-ra meg a slowra megy hiszen nagyon fontos hogy ki üt először és hastéval ha te eléred az ellent akkor nyert ügyed van szinte.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 03 csüt., 21:03 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
A No lvl5 spell és a hard fokozat nem keltett akkora nemtetszést mint vártam ez jó :) 1 dolgot kell szem előtt tartani, hogy ez VERSENY. Az a szint, amin a mostani online versenyek zajlanak egy alapszinten mozog. Mindez a tábori mapokkal megspékelve a 0 felé közelít erősen. Semmiféle nehézséget nem okoz egy gyengébb képességű játékosnak se jó eredményt elérni. Márpedig a H3 stratégiai játék, de ezen a szabályok mellett semminemű taktika, gondolkodás nem kell. Aki nem hiszi, annak tudok mutatni olyan pályát, amin köpni, nyelni nem tud. 8) :) Vagyis tud, csak akkorra már veszített is. A lényeg ami lényeg, ha nehezítjük a körülményeket (nem drasztikusan), azzal közelítünk a VERSENY fogalmához.
A támadásnál nem drasztikus változtatások kellenek, hanem az eddig senki által nem használt tárgyak, lények, varázslatok árait levinni, a sokak által használtat (pl. Terek) felvinni. Ezzel szinesíteni lehetne a palettát.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 03 csüt., 21:21 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
levko írta:
Hát miért írom a hozzászólást, ha nem olvassák :?

Muggerrel tehát megegyeztünk, hogy Terek gyors, de nem nyer, szerintem ilyen reklám mellett, ha olcsóbb lenne se sokan vinnék. Én nem fogom...

Ha 2much ír egy árlistát, én szívesen konkrétan is véleményezek mindent, úgy érzem a két online támadásom és a megszerzett 10. illetve 11. helyem mindenki számára meggyőző lehet :lol:

Első konkrét javaslatom: Ring of Life/Ring of Elixir. 3000 pénz.


ez talán a gremlinnél meg az impnél hasznos, de a többieknél már nemigen, mert akkor már tényleg senki nem veszi, ha meg senki nem használja, minek van???


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 03 csüt., 21:35 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
Ez most csak úgy eszembe jutott, de letesztelte már vki, hogy mi van akkor, ha a játékban szereplő áron lennének a lények, és mondjuk 100.000 aranyért kellene vásárolni??
Ezt csak úgy mellékesen kérdezem.

Mugger beszélt a bevállalásról!
Én egy dolgot elvállalnék: ha megkapom a mostani árlistát, mmint a jogait, akkor beírom ezt a min. 4 stack és vagy arany vagy HP korlátozás 1 stackre, illetve néhány apró ármódosítást, és kiírom "versenyre", a beérkezett csapatokat meg vagy online vkivel, vagy offline egyedül egymásnak ugrasztom...
Nekem ez a max amit most be tudok vállalni, illetve lenne még valami, de annak asszem megnyitom az új topicot...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 nov. 03 csüt., 21:45 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Silver: Hát jogaim nekem sincsenek, így adni sem tudok belőle Neked! :)
Alakíts át a saját szájad íze szerint a 3.BB árlistáját, beszéld meg a többi jakobinussal, rágjátok át, teszteljétek le, s ha sikerült minden véleményt, javaslatot belegyomoszölni s még játszható, az lesz az árlista!

Az elkölthető összeg növelése szerintem ÓHATATLANUL a mérkőzések idejének drasztikus növekedésével járna, s mivel már így is láttam jónéhány igen hosszú, taktikus meccset, így nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet, ki kellene tesztelni!!!

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 201 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség