Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 627 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 04 vas., 22:57 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Na kösz Titi ez jólesett! :wink:

Egyébként meg hajrá a döntőben, én neked szurkolok. Nimbus azért annyira nem jó játékos, hogy egymás után háromszor nyerje meg a BB-t. Ideje, hogy letaszítsd a trónjáról :lol: :)
( megigazából azon a pályán Dungeon vs Necro az vicces....)

Ssth

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 05 hétf., 0:21 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Ki lesz Dungeon?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 05 hétf., 10:58 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Titi lesz Dungeonnal én pedig Necroval... Ssthnak igaza van a Necronak nem sok esélye van ezen a mapon Dungeon ellen... de majd valahogy lesz, szépen csillog az az ezüst is! :wink: Télleg milyen hősei vannak a Necronak? Nem is ismerem őket... :shock: :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 05 hétf., 11:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
jaj már..............némi szerencsével animate is jöhet, s akkor lehet nézni.........az anyagi dolgokról ne is beszéljünk.

Győzzön a jobbik, én azt vallom, egyik versenyzővel sincs semmi bajom:)

a rutin viszont sokat fog számitani ezen a mappon, ebben a felállásban.


Nyugat vs Kelet:
én ugyanigy szivtam, nem voltam türelmes

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 07 szer., 14:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Hadd offoljak egyet. Tegnap jáccottam életemben először a relikviák őrzőin, igaz csak a gép ellen, de előtte nem néztem meg a mapot!

Én necro, gép dungeon, random hős, impossible.

Jó map!!! Némi gyűjtögetés az elején (200% miatt minden 0-ról indult), 1 hónap után át 14-es szintű Tamikával black és death knight fele-fele, de relic nélkül. Elcsiptem a relic gyűjtő hősét és armageddon's blade meg egyebekkel a fővárában lenyomtam a főhősét(Dace). Ghost dr. felezett, power lich tüzelt. A várból kimerészkedő blackeket és scorpicorekat körbetáncolták a fekete lovaim. 38 nap alatt vége.

Kiváncsian várom a nagyok beszámolóját a döntőről...

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 07 szer., 15:43 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Nimbus írta:
Titi lesz Dungeonnal én pedig Necroval... Ssthnak igaza van a Necronak nem sok esélye van ezen a mapon Dungeon ellen... de majd valahogy lesz, szépen csillog az az ezüst is! :wink: Télleg milyen hősei vannak a Necronak? Nem is ismerem őket... :shock: :lol: :lol:


Hogy-hogy nem sok esélye van a necronak azon a pályán? Gyorsnak kell lenni és kész, vége. Necroval lehet aprítani rendesen. Nimbus én Galthran-t javaslom főhősnek és nem állít meg senki. Ha bejön az animate szegény Titi akkor csak a fejét kapkodhatja és azon gondolkozhat, hogy: mindez velem esett meg?:D Na jó csak vicc volt.
Hajrá! :)

Off: Valaki valamikor 1 game? Olyan rég jáccottam azt se tudom már mi fán terem a heroes (nem mintha előtte tudtam volna :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 07 szer., 17:02 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Bogpityu: Khm... Mit mondtál Animate? Az meg micsoda? :lol: :lol: Komolyan mondom nekem multiban még soha nem volt olyanom... :shock: (és ez most nem vicc :? )
Galthran? Hmm... lehet majd meglátjuk.
Mindenesetre, köszi a tanácsot és a buzdítást. Már kezdtem rosszul érezni magam, h mindenki a vesztemet akarja... :D

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 07 szer., 17:36 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Ghost+ Vampire Lord elég haladós kombó

Bone dragont ne eröltesd, inkább a lovasok:)

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 07 szer., 18:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Micsoda Nimbi? :lol: Mindenki adja itt a jobbnál jobb tippeket...
Szerintem például ne is húzz varázstornyokat, úgyse kapsz semmi értelmeset :P

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 07 szer., 22:42 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
kétségbe van eve, mert utoljára hagyta a necrot
miért nem ellenem volt necroval?:)))

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 28 szer., 22:19 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
HÓDOLJATOK AZ ÚJ BAJNOKNAK!!!

TITI A BAJNOK!!!


Szevasztok!

Titi Arlachja hősies hosszúra nyúló küzdelemben leverte az én Sandro nevű "Paprika Jancsimat".

Nekem két sisakom volt, Titinek két sisakja, meg két kardja...
A kard döntött...

hosszabb összefoglalót, ha Titi meg nem elöz, holnap délelőtt eszközlök (már ha ez vkit érdekel... :roll: )

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 28 szer., 22:31 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Gratulálok Titinek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 28 szer., 23:54 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok!

Én is holnap írok valamiféle hosszabb, részletes beszámolót, mert most túl fáradt vagyok hozzá.
Röviden: Nimbus iszonyatosan gyors volt, már a 2.hét 2.napján leverte a hidrákat! :oops: Aztán volt egy-két hét tápolás, s a negyedik héten volt a főcsata. Arról meg majd szerintem mindketten részletesen írunk mert nem volt mindennapi...

bogpista: Köszönöm a gratulációt! :D

Üdv,Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 29 csüt., 1:26 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Titi:Én is csak gratulálni tudok.

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 29 csüt., 2:09 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Éljen az új BAJNOK, Titi!!!

Gratula, szép volt!

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 29 csüt., 9:27 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Gratulálok Titi! :shock:

Nem gondoltam, hogy győzni fogsz, mert Nimbus elmesélte ravasz taktikáját! :) De mivel így is sikerült, le a kalappal!

Üdv: Laca

Ui: kíváncsian várom az összefoglálót :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 29 csüt., 11:09 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Gratula Titinek az ifjú Titánnak, újdonsült országos bajnoknak! Várható volt, hogy Nimbus figurázni fog, kíváncsi vagyok az élménybeszámolótokra...

Ssth

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 29 csüt., 11:19 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Én is gratula, elsősorban Titinek, másodsorban Nimbusnak, harmadsorban Ssthnak! :)
Várjuk a részletes élménybeszámolókat!!!
Gondolom az ünnepek után valamikor januárban megejthetnénk a Lurdyban az ünnepélyes díjátadást is!

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 29 csüt., 12:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Én is gratulálok a győztesnek, meg a dobogósoknak. Én is kíváncsi leszek a beszámolóra. Gondolom képek nem készültek a meccsekről. Vagy mégis? Esetleg printscreen a meccsekről?

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 29 csüt., 12:11 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Tegnap adós maradtam egy kis összefoglalóval, ezt most pótolnám.

A terv az volt, hogy szinte mindent figyelmen kívül hagyva leszáguldok a Kannáért, majd átmegyek a hydrákon és elcsórom Titi kanáját. Sandronak szerencsére ehhez kellő időben jött a slow és az expert earth (mint utóbb kiderült ezzel majdnem minden szerencsémet sikerült is ellőni :roll: ). A mightok könnyed leverése után (2. hét 1. nap full move), elkövettem az első szarvas hibát... felvettem a librarymat. Kérdezhetnénk miért volt ez hiba? Nos azért mert ha ezt nem teszem a 2. hét 1. napján üthettem volna a Hydrákat (library nélkül is ment volna) és akkor nagyobb eséllyel előztem volna meg Titit a Kannájánál. Így azonban az egy napos késlekedéssel éppen az orrom elől kiszedte a kannáját (a piszkos, pedig megvolt beszélve, h az is az enyém lesz... :wink: :cry: ). Ezek után én még felvettem az ő libraryjét is majd visszafordultam, mivel így már oda volt az előnyöm (hozzátéve, hogy két vár harmadik szintű tornyából, csak icebolt meg slow volt használható, természetesen most sem kaptam animatet). Utólag kiderült ez jó döntés volt, mivel ekkor Titinek már Ressurrectje volt. A vizen egyikőnknek sem volt semmi használható, azonban Titinek maxos utópiája volt, nekem meg csak minimumos... és ez tulképp el is döntötte a meccset. A csoffadt Sandronak két lvl5-ös toronyból csak infernora és iceboltra futotta támadó spell gyanánt (pedig vot földgömböm is... de minek), szerencsére beakadt egy Earth Elemental is (ez volt a második és egyben utsó mázlim). Ellenben Titinek CLightning, Ressurect és Water Elemental esett...

Skill növelő artik gyanánt Sandromnak a Kanna (adott), a +10 knowledge sisak (utópia), egy gnoll buzogány, egy +1 to all mellvért, egy +2 power-knowledge köppeny (bmarketban vettem), és egy fapajzs jutott. Az összesen három libraryval, és az összes skill növelő meglátogatásával Sandro a végső csata előtt a "25-23-21-21" felosztású skillekkel bírt. Míg Arlach "28-33-26-22" volt (két library), és a nagy rakás íjásszához természetesen nálla volt a goldenbow...

A csata gyorsan eldőlni látszott... Arlach két Chainje lebontotta a nyamvadt fostalicska élőholtakat. Egyetlen reményeim az Earth Elementalok voltak, mivel final battlet hírdettünk a hosszúra nyúlt gyűjtögetés után. Az eartheket nem fogta a chain, és a meccset kb. 100 manával többel kezdtem, szal nem voltam esélytelen még ezek után sem. Titi elkezdett vízelementálokat (54 db) idézni, míg én folytattam a földelemntálok gyüjtögetését (84 db). Azonban nekem spórolnom kellett a manával, hogy maradjon föld elemental a végére is, hogy a blackeket vhogy le tudjam verni. Ezért elkezdtem expert infernoval operálni, ami igen csak sikeres volt, hiszen a vízelementálokat extrán sebezte. Azonban elkövettem egy szarvas hibát (újra :roll: , hiába no öregszem :lol: :lol: , vagy csak láma vagyok :oops: ).Mikor már csak 66 db. elementálom volt, nem tudtam megállni, hogy ne infernozzak egyet, annyira szépen egybegyültek a népek (a csata ezen szakaszában Titinek kb. 15 egysége volt a pályán nekem 1... 8) ). Úgyszámoltam, hogy normál esetben semmiképpen sem tudja egykör alatt lebontani az elementálokat Arlach, ezért már dübörgött is az inferno... Ekkor azonban a nyavalyás Scorpi (5 db) kiosztott egy paralízist... :evil: . Titi pár disrupting rayvel megbontotta a védelmet, majd nekik rontott először a dragonokkal... LUCK... mondom WAAZZEG... no de semmi baj van még 30 db, azt már nem bontja le... jöttek a minok... LUCK... azthittem rosszul látok :x ... maradt 6 db... azt meg pont lebontotta a Arlach maradék 36 db Evil Eye-a... Ennyi kikaptam...

Mégegyszer:
Gratulála Titi Mesternek!

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 627 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség