Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: TOTE
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 10 pén., 23:12 

Csatlakozott: 2009 ápr. 30 csüt., 13:53
Hozzászólások: 159
Arien írta:
Sziasztok!
Én most a TOTE-ban akadtam el, a 2. kampány, 2. küldetésében. Kujinnal kell haladni és beszélni a törzsfőkkel, de a zöld szigetésről nem tudok elmenni, mert nem tudok hajót idézni.
Varázskönyve nincs is, így nem tudtam megtaníttatni erre. Mi a megoldás?

Köszi!


A barbár várakban lehet talizmánt venni, ami megtanítja kujinnak a varázslatot. Visszasétálsz a várba, (megfelelő épület meg kell, hogy legyen építve), és veszel egy megfelelő nyakéket. Ha jól emlékszem már 20-as szintet elérheti Kujin, ezért célszerű lvl4-est venni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: TOTE
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 11 szomb., 10:00 

Csatlakozott: 2011 jún. 10 pén., 23:02
Hozzászólások: 4
Heroical írta:
Arien írta:
Sziasztok!
Én most a TOTE-ban akadtam el, a 2. kampány, 2. küldetésében. Kujinnal kell haladni és beszélni a törzsfőkkel, de a zöld szigetésről nem tudok elmenni, mert nem tudok hajót idézni.
Varázskönyve nincs is, így nem tudtam megtaníttatni erre. Mi a megoldás?

Köszi!


A barbár várakban lehet talizmánt venni, ami megtanítja kujinnak a varázslatot. Visszasétálsz a várba, (megfelelő épület meg kell, hogy legyen építve), és veszel egy megfelelő nyakéket. Ha jól emlékszem már 20-as szintet elérheti Kujin, ezért célszerű lvl4-est venni.



OOHHHH TÉNYLEG!!! :D
Köszönöm a segítséget! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 06 szer., 19:17 
Avatar

Csatlakozott: 2011 jún. 03 pén., 14:25
Hozzászólások: 37
Sziasztok!
H5 HoF Wulfstan makacssága kampány utolsó pályájára kéne egy kis segítség.
Nagyjából ugyanannyi seregem van mint Lászlónak van amiből több is mégis amikor nekiugrok agyonver. Wulfstannak expert light,dark és destructive magicje van.varázstorony maxon onnan minden megtanulva. László első körében tömeges gyorsaságot varázsol, mesterlövész rögtön leszedi a 100 medvelovasomat.Griffekkel meg a berzerkereket. 26 hadúrat pedig megöli a bajnokkal.

Kérdés: A fortress nekem annyira nem fekszik :) Jó taktika ami jól jön törpékkel? És milyen képzettségek kellenek Wulfstannak, hogy működjön a dolog?
Előre is kösz :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 06 szer., 20:35 

Csatlakozott: 2011 máj. 04 szer., 14:25
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: Pécs
támaszkodj a mágiádra. a leírásod alapján mondjuk sokat nem tudok mondani.

_________________
Semmi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 07 csüt., 9:58 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
Drash írta:
Sziasztok!
H5 HoF Wulfstan makacssága kampány utolsó pályájára kéne egy kis segítség.
Nagyjából ugyanannyi seregem van mint Lászlónak van amiből több is mégis amikor nekiugrok agyonver. Wulfstannak expert light,dark és destructive magicje van.varázstorony maxon onnan minden megtanulva. László első körében tömeges gyorsaságot varázsol, mesterlövész rögtön leszedi a 100 medvelovasomat.Griffekkel meg a berzerkereket. 26 hadúrat pedig megöli a bajnokkal.

Kérdés: A fortress nekem annyira nem fekszik :) Jó taktika ami jól jön törpékkel? És milyen képzettségek kellenek Wulfstannak, hogy működjön a dolog?
Előre is kösz :)


Dark??? Milyen varázslataid vannak hozzá? Szerintem nem sok haszna van abban a kampányban, mert nem jók az esélyeid a jó varázslatokra (van 2 utópia azt hiszem és csá)
Destro Laszlo ellen haszontalan (de sajna a kampány maradék részében kell), mert brutális serege van, gyújtogatással se nyúlj hozzá.
A Light jó (nem tudom, mik a varázslataid), a fő fegyver pedig a rúnák (sajna jó ATB kell hozzá, ami törpökkel nem mindig van) Haven ellen főleg Légiesség, Berzerker, Harci düh és Feltámasztás rúnák hasznosak, plusz esetleg Mágiakontroll.
Általános tanács, hogy általában nem veszek fel 3 mágiaiskolát egy hőssel, mert ok, hogy rengeteg, külön helyzetben használható varázslata lesz, de sok kisegítő képességet kihagysz közben. (Def a sereged túléléséhez, Enlightenment a stat bónuszokhoz, ami különösen fontos egy olyan gyors kampányban, mint Wulfstané, Luck a nagy sebzéshez meg a törpök szerencséjéhez)
Amúgy nyílt mezőn küzdesz vele? Ha igen, esetleg megpróbálhatod úgy is, hogy magadra húzod a várban (jól jön az extra őrző stack és a dark magic használatához sem árt), ha meg megvan a grálod, akkor főleg jó taktika.

Remélem, tudtam segíteni.

Üdv,
FP

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 07 csüt., 12:51 
Avatar

Csatlakozott: 2011 jún. 03 pén., 14:25
Hozzászólások: 37
Köszi a segítséget. A destruction meg a light kellett a darkot meg az elején vettem fel és nem akartam újrakezdeni. Pedig lehet nem ártana. Mindegy még egy próba belefér :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 21 csüt., 22:15 

Csatlakozott: 2010 nov. 26 pén., 19:38
Hozzászólások: 11
sziasztok elakadtam a Heroes5 - Tribes of the East
Első kampány - Will of Asha
Ötödik küldetés: A Sötétség Szíve

elfoglaltam az összes várat, kivéve a pirosat, de a szellem nem enged át a kapun:S sajna nem jó az angol tudásom így fogalmam sincs mit kérnek tölem, már olvastam hogy kér elvileg tölem hogy álljak bele az össze vár elötti démon ereklyébe ne kell lépni, meg az orgyilkosokat meg kell ölni, de hiába csináltam meg, csaknem engednek át, szóval kifogytam az ötletekböl:S


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 22 pén., 8:53 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
Frankón mind a 4 démon kapuban áll 1-1 nekromanta? És biztos, hogy a jó helyen állnak? (sajna ha bármelyikkel csak 1 mezővel is arrébb állsz, akkor már nem működik) Ahhoz, hogy átengedjen a szellem, csak ez kell.
Ha megölöd az orgyilkosokat, akkor csak a jutalmas térkapukat nyitja meg, arra nincs szükség a küldetés végigviteléhez.

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 24 vas., 19:53 

Csatlakozott: 2010 nov. 26 pén., 19:38
Hozzászólások: 11
hát sehogy se jön össze
az első küldetésbe legyöztem 1 höst amiért sötét lovagokat kaptam, aztán legyöztem mindenkit és elfoglaltam a várakat, végül az orgyilkosokkal megsemisitettem a portált ahonnan a piros hösök jöttek, és ahol a sucubosok álltak volt 1 amolyan könyvféle és mikor meglátogattam leesett 1 tüzlabda, már minden ellenfelet megöltem és szinte mindent meglátogattam de csak nem enged tovább, beálltam az ereklyének a közepébe az összes hössel, de semmi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 24 vas., 22:32 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 22 szer., 16:40
Hozzászólások: 79
Valekpeti írta:
hát sehogy se jön össze
az első küldetésbe legyöztem 1 höst amiért sötét lovagokat kaptam, aztán legyöztem mindenkit és elfoglaltam a várakat, végül az orgyilkosokkal megsemisitettem a portált ahonnan a piros hösök jöttek, és ahol a sucubosok álltak volt 1 amolyan könyvféle és mikor meglátogattam leesett 1 tüzlabda, már minden ellenfelet megöltem és szinte mindent meglátogattam de csak nem enged tovább, beálltam az ereklyének a közepébe az összes hössel, de semmi


Nálam úgy volt, hogy az egyik hős az maga Ornella volt, de fontos, hogy a többi is mind nekromanta legyen!! Mennie kell annak !! :wink:

_________________
http://ashi.web.elte.hu/rejtv

Fejtörés


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 20 szomb., 14:06 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Akinek sikerült a Kreegan alliance nevű pálya, kérem segítsen, mert már 10-jére játszom és nem sikerült leütnöm Melodya-t :evil:

Nekem ez van:

31 Power lich
2 cyclops king
98 mutant zombi
502 csontiharcsa
129 wraith
54 vampír lord
1 arany sari
1 katapult + sátor

Varik: armageddon, prot. from fire, cure, mass slow/stoneskin/animate/death ripple

Neki:
93 grand elf
36 Dendroid guard
188 törpe
274 kenta
60 ezüst pega
1 ősördög
1 zöld sari
+3 torony

Varik (előszeretettel aktiválja őket :cry: ):
mass slow
prayer
prot. from fire + 36 elementál
implosion


Nagy nehezen letudom ölni őket armageddonnal, de az a 188 törpe a legtöbb esetben berezisztál és utána vége számomra a csatának.

Tud valaki segíteni?

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 20 szomb., 15:03 
Avatar

Csatlakozott: 2010 márc. 11 csüt., 12:51
Hozzászólások: 188
Nem ismerem a pályát szóval lehet hogy hülyeségeket irkálok, de így láttlanba ezeket ajánlom:
Álj be a sarival a kapu elé a licsekkel szed le a grand elfeket, és a az azt védőket, szerintem a törpe is ott lesz az egyszeműek se a várat rombolják eleinte hanem az íjászt lőjék. A vámpírok es a csontik nyírják ki a pegazusokat, és armageddon helyett death ripplet használj. Ha vége a grand elfeknek és a pegazusoknak, lassítsd le az ellenfeled és lődd a törpéket. Ha vége a törpének mehet az armageddon ezerrel :twisted:

_________________
Ide azért kell alá írás mert azt is tudok.
Jók a nekrók de én jobb vagyok náluk.
WoG 4ever


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 20 szomb., 18:36 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Anti magic a vampirra. win.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 20 szomb., 18:45 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Öld meg a saját katapultodat(ha kell,armageddonnal),és állj be a kapu elé.A repülősöket és lövősöket csak elintézed,onnantól meg már könnyű.(Bár jó lenne tudni az összes varázslatot,sec és primary skilleket stb)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 20 szomb., 20:32 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Dave írta:
Öld meg a saját katapultodat(ha kell,armageddonnal),és állj be a kapu elé.A repülősöket és lövősöket csak elintézed,onnantól meg már könnyű.(Bár jó lenne tudni az összes varázslatot,sec és primary skilleket stb)


:lol:
A katával nem lenne probléma, mert én írányítom, az a gondom, hogy a csaj közel 200 manával rendelkezik és az implo lazán levág 40 vámpírt...

Sandro:
Att: 7
Def: 10
Spell: 9
Know: 10
Skillek: expert water/earth/air/offense/necromancy/armorer, adv sorcery/fire

Melodya:
Att: 9
Def:12
Spell:9
Know:19

Az armám 750-et üt, ha elsőre ellövöm, ő ellövi a prot. firét következő alkalommal. Ha, nagy nehezen armával leszedem a seregét, a törpék túlélik és küldi az implot :?


Lehet, hogy az lesz, hogy a teljes nekro kampányt újra kezdem és mindent másképp teszek 8)

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 20 szomb., 23:59 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
ne add fel ilyen könnyen :lol:
nem tudsz antimagicet szerezni?esetleg feltölthetnéd a mentést és megpróbálhatjuk mi is. :wink:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 21 vas., 0:33 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
nem adom fel, a mentés még meg van :wink:
Amúgy nem nagyon akart anti-magicet adni :cry:

Itt lenne:
A neve: T-Rex6.cgm
http://www.freeweb.hu/dj-kenedy/downloa ... 89e619d960

Közben rájöttem, hogy az egészet én szúrtam el, rögtön a kampány első pályától. Vagyis inkább a másodiktól, mert ott az volt a lényeg, hogy összegyűjtsek x aranyat és y fát és ott harcra nem igazán összpontosítottam.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 21 vas., 12:23 

Csatlakozott: 2008 márc. 28 pén., 20:16
Hozzászólások: 59
T-Rex írta:
nem adom fel, a mentés még meg van :wink:
Amúgy nem nagyon akart anti-magicet adni :cry:


Megnéztem a feltöltött mentést, már a csata megpróbálása előtt lenne pár észrevételem.
- A mage guild egyáltalán nincs fejlesztve (egyes szintű).
Magasabb szinteken ad antimagicet, meteort, implosiont. Van cucc is a fejlesztéshez, nem igazán értem, miért nincs felhúzva.
- A pályáról 3 hőst továbbviszel. Ha csak a fákba belépsz az egyes szintűekkel, az 5-ös szintet jelent, ami pl expert scholar és expert wisdom Ainenek.
- Ha nem akarsz a hősök fejlesztésével foglalkozni, akkor is érdemes +350 aranyas hősöket továbbvinni.
- Sandro 21-es szintű, de nincs pl se blind, se haste. Elég fura. Haste elég sok hősnek van alapból, nem lenne szabad hiányoznia.
- Ha Ainenek van expert scholarja, akkor pár warlockkal lehet Armageddon kamikazet csinálni, ami bár plusz idő (bár ha hazamész Sandroval a spellekért, akkor még az sem), de elég egyértelművé teszi a végcsatát.

_________________
Adam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 21 vas., 18:16 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
-A mage guild tényleg hiba volt részemről :? , ugyanis a rush pályákon az a szokásom, hogy sereg és go.

-Az első 2 pályán a kampányban meg volt a mage teljesen és ott nem adott se haste-t, sem blindet, helyettük volt arma és slow.

Mindenesetre kénytelen vagyok újra kezdeni ezek a hibák közrejátszanak a vereségben :) .
Az a kérdés fogant meg bennem, hogy mennyi ennek a pályának a határideje kb?

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 29 csüt., 18:01 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Egy másik kérdés.
Újra kezdetem a SoD kampányait és ott tartok, hogy Crag Hack-nek össze kell gyűjtenie az armor of the damned tárgyhoz a kellékeket. Azon a pályán vagyok, ahol a Rib of Cage-re vadászik. Kérdésem.
Hol van a varitárgy?
A térképen sehol nem találom :cry:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség