Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 13 hétf., 21:37 
Avatar

Csatlakozott: 2009 dec. 18 pén., 1:47
Hozzászólások: 42
Valaki esetleg emlékszik a Hammers of Fate utolsó kampánysorozatának első pályájára? A főhős egy maroknyi egységgel kezd, és összesen egy blood maiden telepet lehet megszerezni. Ahhoz, hogy továbbmenjek, le kellene ölnöm vagy 40 vízelementált, ami a megcsappant sereggel szinte lehetetlen (még úgy is, hogy megkaptam egyik skillből véletlenszerűen a tűzgolyót) Van esetleg valami trükk, hogy másképp megcsináljam? Nem sok kedvem van az egészet újrakezdeni, és azt sem hiszem, hogy sokkal kisebb veszteségekkel tudnék végigmenni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 25 szomb., 7:39 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Szeretnék egy kis segítséget kérni

A Steadwick's Liberation nevű kampány utolsó pályáján vagyok.
Sikerült elfoglalnom a Nighon-i alvilágban 4 dungeon várat, az ötödik várnál 2 seregem is ráment mire sikerült elfoglalnom (140 master gremlin, 68 archmage,170 obsidian, 16 naga queen, 7 giant, 132 iron, 33 master gene/ 200 halberdier, 19 marksmen, 162 royal griff, 78 crusa, 33 zealot, 18 champ, 7 angyal). Ezek mind el hullottak egy viszonylag gyenge sereg ellen (100 inferal, 64 harpy hag, 78 evil eye, 168 medusa queen, 11 mino king, 57 scorpicore, 2 fekete). De nem ez a lényeg, jöttek az elfeim, sikerült elfoglalni a várat és mielőtt letelt volna a gép egy hetes határideje, jött egy hatalmas sereg, amit megfogni képtelenség, azzal amim maradt (380 inferal, 200 harpy hag, 378 evil eye, 150 medu queen, 38 mino king, 19 scorpicore és 17 fekete, ez volt a gép serege)
Kérdésem: hogy tudnám legyűrni ezt a pályát?

Segítségeket előre is köszönöm!

UI: mindez a 3 hónap végén történt...

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 26 vas., 21:36 

Csatlakozott: 2009 dec. 14 hétf., 17:44
Hozzászólások: 11
Sziasztok!
H5 Academy kampány 3. triumvirátus nevezetű pályáján sikerült elakadnom követve a az itteni leírást...
Mikor mennék bevenni az első Haven várat Godriccal egy legyőzhetetlen overpowered hős jön velem szemben akivel nem tudok mit csinálni többszörös túlerejének köszönhetően...na de gondolkodtam picit és arra jutottam hogy a garrisont be kell/ajánlott verni Zehirrel mielőtt lemennénk az alvilágba vagy tilos mivel Godrichoz csatlakoznának??(mert az baj h a leírásban mindkettőre van utalás...)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wyrmy 2010 szept. 26 vas., 21:37-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 okt. 10 vas., 13:41 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
Wyrmy írta:
Sziasztok!
H5 Academy kampány 3. triumvirátus nevezetű pályáján sikerült elakadnom követve a az itteni leírást...
Mikor mennék bevenni az első Haven várat Godriccal egy legyőzhetetlen overpowered hős jön velem szemben akivel nem tudok mit csinálni többszörös túlerejének köszönhetően...na de gondolkodtam picit és arra jutottam hogy a garrisont be kell/ajánlott verni Zehirrel mielőtt lemennénk az alvilágba vagy tilos mivel Godrichoz csatlakoznának??(mert az baj h a leírásban mindkettőre van utalás...)


Szia!

Lehet, hogy azóta megvan a megoldás, de azért leírom.
Eszedbe ne jusson beverni a garrisont, amíg nincs meg Godric, utána azok úgyis beállnak hozzá. Nálam Godric halál béna volt, lvl 12 mire feljött az alvilágból, mondjuk én nem az első vár előtt kaptam ezt a hőst, hanem utána jött 2 bazi erős (Ellaine, nála arra kell ügyelni, hogy 30+ attack és def ratinggel mászkálnak a parasztok, szóval ha zounds mennyiségű van belőle és nincs PMed, az nem túl szerencsés; a másik Rutger, nála az a vicc, hogy a zombik is egyből átrohannak a pályán)
Én azt csináltam, hogy mihelyt Godric kiszedte a sereget a garrisonból, rögtön lepasszolta Zehirnek, akinek már akkor volt Exp. Summoning, Light (Resuval) és 20 körüli SP), ő elég korrekt veszteségekkel beverte ezeket, Godric addig a semleges lényektől takarította a pályát.

Üdv,
FP

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 okt. 25 hétf., 19:31 

Csatlakozott: 2009 máj. 08 pén., 11:22
Hozzászólások: 686
Tartózkodási hely: Szeged
A Wogban van egy olyan küldetés, hogy az első pályája azzal kezdi, hogy egy kapuban vannak erős ellenfelek és lehetetlen kinyírni ott mi a fenét lehet csinálni?,ha varázsolok rájuk kinyírja az egész seregemet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 okt. 31 vas., 10:02 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Végre... Sikerült megcsinálni Steadwick's Liberation nevű pályát :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 okt. 31 vas., 10:10 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
Huh, érdekes küldetés elé nézek.
Ylaya's Quest, 2. pálya.
Első pályán ami varázslatok voltak eldugva: Kitartás, Dekáj, Vérszomj, Misztikus kristály (ToE játék modolva)
Így aztán jó, hogy megvan az advanced destro, ha nincs hozzá mágiám, ráadásul a Secrets of Destrot is jóval nehezebb elérni.
Na mindegy, mégiscsak normálon játszom, úgyhogy nekivágok.

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 okt. 31 vas., 19:32 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
A Restoration of Erathia utolsó kampányának második pályáján tartok és elakadtam (már megint :roll: )... Sikerül a második hónap végéig kitartanom és a második hónap első hetében 3 nekro sereg betámadja a három váramat...

Tudnátok egy-két tanáccsal ellátni? Én a 35 elfet választottam és először a Rampart várat fejlesztettem, mert ahhoz nem kellett annyi fa, mint a Castle-hez, vagy a Tower-hez.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 01 hétf., 22:25 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 24 szer., 11:05
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Zalaszentgrót
T-Rex azt hogy csináltad, hogy reggel még a Steadwick's liberation-t fejezted be, ami ugye a 4. kampány elso pályája, este meg már a 7. kampánynál tartasz? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 02 kedd, 5:08 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jún. 06 kedd, 19:55
Hozzászólások: 486
Tartózkodási hely: Diósd
OFF:

A Heroes megszállotság élő példáját tapasztaltuk most meg! :D :D

OFF VÉGE!

_________________
GL HF! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 02 kedd, 13:46 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Volt egy nagyon szabad napom :D :D

Song for the father előtti pályát 5-10 perc alatt végig toltam, 1.3.1-nél elfoglaltam a nekro várakat. 2.2.1-re Nimbus már a váramban volt felfejlesztve. Mellesleg a Steadwick' Liberation nevű pályát 30-án fejeztem be, csak este már nem volt erőm, arra hogy kijelentsem az oldalon :lol: Közben azért más játékkal is játszottam, meg más dolgom is volt :wink:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 03 szer., 11:49 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
solmenir írta:
Valaki esetleg emlékszik a Hammers of Fate utolsó kampánysorozatának első pályájára? A főhős egy maroknyi egységgel kezd, és összesen egy blood maiden telepet lehet megszerezni. Ahhoz, hogy továbbmenjek, le kellene ölnöm vagy 40 vízelementált, ami a megcsappant sereggel szinte lehetetlen (még úgy is, hogy megkaptam egyik skillből véletlenszerűen a tűzgolyót) Van esetleg valami trükk, hogy másképp megcsináljam? Nem sok kedvem van az egészet újrakezdeni, és azt sem hiszem, hogy sokkal kisebb veszteségekkel tudnék végigmenni.


Én ugyan normálon játszom, ahol feleennyi volt belőlük kb, de nálam a tactics+windstrider kombó segített sokat. (az egész pályán egy kanyi destro varázslat nem volt)
Egyébként hol állnak ezek, mert nálam csak a délnyugati kapu előtt vannak, ami nem az egyenes úton van, azaz meg tudod csinálni, hogy felmész a Resu tekercsért, utána vissza, és úgy nyírod ki őket.

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 03 szer., 12:28 

Csatlakozott: 2010 júl. 16 pén., 11:34
Hozzászólások: 5
Hello.A Heroes 5-ben a The queen/The fall of the king küldetésnél elakadtam.Összesen 4 démonhős támadásától kéne megvédenem Dunnmor-t, de a 2.-3. ellenség mindíg elmenekül,akármilyen gyenge is a seregem, és így soha nem tudom kicsinálni.Pedig direkt gyenge sereggel védekezem, és ígyis mindíg visszavonul.Namármost mit csináljak?Előre is kösz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 03 szer., 13:16 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
petya54 írta:
Hello.A Heroes 5-ben a The queen/The fall of the king küldetésnél elakadtam.Összesen 4 démonhős támadásától kéne megvédenem Dunnmor-t, de a 2.-3. ellenség mindíg elmenekül,akármilyen gyenge is a seregem, és így soha nem tudom kicsinálni.Pedig direkt gyenge sereggel védekezem, és ígyis mindíg visszavonul.Namármost mit csináljak?Előre is kösz.


Szerintem ne nagyon aggódj emiatt, ezért van két hősöd. Az egyiket hagyd (én jobban szeretem Izabellát, mert valószínűleg táposabb) benn a várban, vagy legalábbis a környékén, a másikkal meg mászkálhatsz nyugodtan.
Vagy az a gond, hogy ha nem nyírod ki a démonokat, akkor nem adja be a végső feladatot?

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 04 csüt., 12:17 

Csatlakozott: 2010 júl. 16 pén., 11:34
Hozzászólások: 5
Igen, ez a gond, mert ugye az első 3 vagy 4 démont meg is kell ölni, és csak az az utáni támadások a hanyagolhatóak.Ez is egy feladat, amit muszály teljesíteni.Viszont úgy ezt lehetetlen megtenni, ha mindíg elmenekülnek a csatából, pedig még direkt gyenge sereggel védekezem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 18:42 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 22 szer., 16:40
Hozzászólások: 79
petya54 írta:
Igen, ez a gond, mert ugye az első 3 vagy 4 démont meg is kell ölni, és csak az az utáni támadások a hanyagolhatóak.Ez is egy feladat, amit muszály teljesíteni.Viszont úgy ezt lehetetlen megtenni, ha mindíg elmenekülnek a csatából, pedig még direkt gyenge sereggel védekezem.


Szia!

Nálam ez akkor fordult elő, amikor nem raktam fel a patcheket. Ha esetleg nálad is ez lenne a probléma, akkor mindenképp érdemes lenne ezt megtenni és a küldetést újrakezdeni.

Üdv.
Tibi

_________________
http://ashi.web.elte.hu/rejtv

Fejtörés


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 05 pén., 19:00 

Csatlakozott: 2009 aug. 01 szomb., 13:35
Hozzászólások: 271
Vass Gábor írta:
A Wogban van egy olyan küldetés, hogy az első pályája azzal kezdi, hogy egy kapuban vannak erős ellenfelek és lehetetlen kinyírni ott mi a fenét lehet csinálni?,ha varázsolok rájuk kinyírja az egész seregemet.


válaszd az elején az anti-magicet, tanuld meg az expert föld és tűz mágiát+armageddont, és oszd szét a csontjaid 7 rekeszbe, és varázsolja az egyikre anti-t. ha szerencséd van, nem lövi ki. utána meg arma és minden ellenfélnek annyi :lol: :lol:

_________________
A nekrók a legjobbak,
élőkön taposnak.
Ember, ki ellen állsz,
csak magaddal kibabrálsz!
Add fel, s halálod,
lesz a legszebb rémálmod!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 nov. 06 szomb., 21:37 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 13 hétf., 10:33
Hozzászólások: 14
H3- T.S.O.D - Retrieving the Cowl

Már legalább 10x futottam neki, de egyszerűen túl gyorsan erősödik az ellenfél, mire az én hősöm annyira megerősödik, h a kapuknál lévő 7. szintű sárkányt legyőzze, addig az ellenfél már 2x-3x erősebb sereggel jelenik meg...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 13 csüt., 13:23 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 13 hétf., 10:33
Hozzászólások: 14
H3- T.S.O.D - Retrieving the Cowl

Nos, hát tényleg iszonyatosan sokat szenvedtem vele, mire sikerült megcsinálni, azt gondolom a The Sadow of Death sokkal nehezebb mint a Restoration of Erathia, minden esetre leírom, hogy oldottam meg a küldetést:
kb 35x re próbálkoztam, amikor eszembe jutott, hogy megnézem a küldetés infokat, hát nem kicsit meglepődtem, amikor megláttam, hogy a Vámpír köpeny megszerzése és Leafallba juttatása a győzelem kulcsa, én meg heteket vesztegettem arra, hogy megpróbáljam legyőzni a brutális sereggel mászkáló ellent.
A vámpír köpeny a határhoz legközelebb (dél-kelet) eső vár melletti földalatti bejáratból vezető folyosón van, ahol egy börtönbe zárt barbár varázsló őrzi. Kiszabadításának ára, a zöld sátor meglátogatása és 40ezer arany.
Bár én már az 5. hónapban jártam mire rájöttem, gondolom egy -két hónap alatt is teljesíthető, ha célirányosan csináljuk.
Érdemes az észak keleti vár mellett (Leafall) lévő varázstekercset összeszedni, mert Town Portal varázslatot kapunk vele, amivel igen csak megkönnyíthetjük a dolgunkat! Még1x felhívnám a figyelmet, hogy az ellenség legyőzése lehetetlen, próbáljunk minél gyorsabban olyan sereget gyűjteni, amelyik a lehető leggyorsabban átverekszi magát a börtönig, majd onnan vissza!
Sok sikert.

Az ezt követő pálya még kutyább, ha van valakinek tippje, várom nagyon, 4x kezdtem újra, de sehogy nem megy. :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 16 vas., 21:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 15 szer., 11:08
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Sárkeresztes
elodv írta:
H3- T.S.O.D -

Az ezt követő pálya még kutyább, ha van valakinek tippje, várom nagyon, 4x kezdtem újra, de sehogy nem megy. :(


Nekem a második héten nem jelentett gondot a kapun átjutni. Gemnek jó varázslatai lehetnek ilyenkorra. Még azon a héten kiejtettem a pinket.
Ezután indultam el a zöld sátor felkutatására.
A piros és a narancs sem okozott nagy veszteségeket.
Mielőbb építsd fel a nekro várakat szükség lesz 25 szellemsárkányra, hogy megkapd a szent szandált.
Ezt a fő várad mellett jobbra levő fánál tudod beváltani.
Miután ez is megvan és a négy sátrat (2 kék, zöld, piros) is megnézted, mehetsz valamelyik portálhoz ami kidob a bal alsó sarokba. Hogy megszerezd a szandált itt még egy nagyobb nekro sereggel meg kell küzdened.

Üdv,
Reflen

_________________
Everytime I rise, I see You falling.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség