Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 16 vas., 22:48 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Bakter... Tudtam, hogy elfelejtem a szandált :oops: , remélem nem kellett a további pályákon :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 17 hétf., 12:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 15 szer., 11:08
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Sárkeresztes
T-Rex írta:
Bakter... Tudtam, hogy elfelejtem a szandált :oops: , remélem nem kellett a további pályákon :D


A szandál ahoz kell, hogy az utolsó tornyot ki tudd nyitni. Utána már nem lesz nálad.

_________________
Everytime I rise, I see You falling.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 17 hétf., 13:27 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 13 hétf., 10:33
Hozzászólások: 14
Hát, én mire összeszedtem a zöld sátrat, és átmentem a déli kapun, a piros és a nari is kb 5x durvább sereggel állt föl mint én, ezért azt csináltam, hogy a pink várban kiböjtöltem a 25 szellem sárkányt és csak azután nyitottam fel a zöld kaput, aztán gyorsan bementem a keleti portálba onnan meg már egyenes volt az út a "halott ember csizmájához". Valszínüleg túl aprólékos vagyok, mindent felszedek, összegyűjtök és csak egy hősre gyúrok , gondolom ezért nem tudok soha erőfölénybe kerülni...
Most a 4. Gelus küldetésben vagyok, de az előzőek is mind kínszenvedés volt, egyet sem tudtam az első pályán kívül, úgy teljesíteni, hogy legyőzzem az ellent, mindig csak a fő feladat teljesítésével foglalkoztam.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 17 csüt., 10:38 

Csatlakozott: 2011 feb. 17 csüt., 10:27
Hozzászólások: 2
Sziasztok nekem egy olyan problémám van ami igen is aggaszt és bosszant is egybe , utolsó 3 küldetést csinálom Toe kiegbe és hiába néztem Zehir nek a különleges , misztikus minden tudás képességet hoyg mien fejlesztések kellenek hozzá nem tudtam felfejleszteni pontosabban a különleges képességeket mint pl: fagyos acál, hibás mana, végzős, köd fal képességeket nem kapom meg pedig ami kell hozzá meg van ... van valami szint korlát is ?? 29 vagyok ilyenkor már illendő lenne azzal a képességgel rohangálnom és jóval könnyebb lenne az utolsó küldetés .... valaki irjon pls aki tud nekem ebbe segíteni hogy esetleg ez valami régi patch hez vannak . nekem most 3.1 patch van fent .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 17 csüt., 12:02 

Csatlakozott: 2008 márc. 28 pén., 20:16
Hozzászólások: 59
Lazlo írta:
Sziasztok nekem egy olyan problémám van ami igen is aggaszt és bosszant is egybe , utolsó 3 küldetést csinálom Toe kiegbe és hiába néztem Zehir nek a különleges , misztikus minden tudás képességet hoyg mien fejlesztések kellenek hozzá nem tudtam felfejleszteni pontosabban a különleges képességeket mint pl: fagyos acál, hibás mana, végzős, köd fal képességeket nem kapom meg pedig ami kell hozzá meg van ... van valami szint korlát is ?? 29 vagyok ilyenkor már illendő lenne azzal a képességgel rohangálnom és jóval könnyebb lenne az utolsó küldetés .... valaki irjon pls aki tud nekem ebbe segíteni hogy esetleg ez valami régi patch hez vannak . nekem most 3.1 patch van fent .


Szia, szerintem rossz verziójú skill wheelt nézel, amiket írsz, a 2.1-es verzióban kellenek a misztikus mindentudáshoz.
3.1-ben ezek kellenek: War machines - catapult, remote control, tremors; enlightenment - intelligence, wizard's reward, mentoring; arcane training, counterspell, arcane excellence; artificier - mark of the wizard, magic mirror, consume artifact.
Elvileg a start menüben ott kell lennie a helyes skill wheelnek az ubisoft/tribes of the east/fans content mappában.
Szintkorlát nincs.

_________________
Adam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 feb. 17 csüt., 17:52 

Csatlakozott: 2011 feb. 17 csüt., 10:27
Hozzászólások: 2
köszönöm a segítséget !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: alap5
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 16 szer., 23:09 

Csatlakozott: 2011 feb. 09 szer., 23:22
Hozzászólások: 3
Sziasztok!

A következő lenne a problémám:

Nemrég kezdtem el az alapjátékban az első hadjáratot: Haven kampány: 1. A királynő

A küldetés teljesítéséhez össze kell szedni 25 gyalogost.

DE HOGYAN?????

4 gyalogosnál több nem csatlakozik a seregemhez és nem is tudok sehonnan gyűjteni.

Kérem, ha valaki tud mielőbb segítsen, hogy hol találok gyalogost, vagy mi a teendő!

Előre is köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 16 szer., 23:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 15 szer., 11:08
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Sárkeresztes
Pedig van a térképen ahonnan lehet gyalogosokat szerezni, csak az úton kell haladni dél fele és lesz egy torony ott hetente 10 gyalogost vehetsz.

_________________
Everytime I rise, I see You falling.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 20 vas., 1:27 

Csatlakozott: 2011 feb. 09 szer., 23:22
Hozzászólások: 3
Köszi a segítséget! Ahogy azt írtad, programhiba volt. Másik játékot kellett keresnem, mert ami nekem megvolt, abban nem volt olyan kaszárnya, sőt a következő kampányban az íjásztornyok helyett is valami démon kaszárnya volt. Tehát hiba! Rejtély számomra, de megoldódott! Köszi mégegyszer!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 03 kedd, 22:10 

Csatlakozott: 2007 feb. 05 hétf., 15:44
Hozzászólások: 20
Sziasztok!
Egy amatör kérdés: ROE hadjárat 7. kampányát (Seeds...)hol találom?
Elöre is köszi.
Üdv: bb


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 03 kedd, 23:25 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Visszatöltöd a Restoration of Erathia-s utolsó mentésedet és utána betudod tölteni a Seeds of Evil nevű kampányt.

Új játéknál nem tudod megnyitni azt, csak az utolsó RoE-s térkép győzelme után.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 08 vas., 23:37 

Csatlakozott: 2007 feb. 05 hétf., 15:44
Hozzászólások: 20
Sziasztok!
Köszi a választ. Complettém van és ott valahogy nem találom. Vagy csak béna vagyok?

Üdv: bb


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 09 hétf., 6:38 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Completenél ugyanez a felállás :wink: Ha visszatöltöd az utolsó mentésedet (felajánlotta a high score előtt is), akkor egyből a kampányokhoz dob.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 09 hétf., 22:42 

Csatlakozott: 2007 feb. 05 hétf., 15:44
Hozzászólások: 20
Sziasztok!
Kösz a segítséget. Meg van!!!
Üdv bb


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: A Cage in the Hand
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 24 kedd, 13:05 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 13 hétf., 10:33
Hozzászólások: 14
H3 - The Shadow of Death
A Cage in the Hand
már nagyon sokadszorra futok neki, de soha nem jön ki a lépés, a legjobb esetben is már a 3. héten megindítom az offenzívát, 10 nap alatt elfoglaltam az összes északi várat, de ahogy épp stabilizálódna a helyzet, a déli várakból érkező Necro olyan sereggel érkezik , hogy egyszerűen esélyem sincs a győzelemre az offenzíva utáni megtépázott seregeimmel.
Nagyon szívesen vennék valami útmutatást, azt hiszem eddig ez a legkeményebb scenario a TSOD ban. :!:

off: közben sikerült teljesítenem a pályát, rájöttem, hogy minél gyorsabb offenzíva szükséges és lehetőleg minél gyorsabban építsük fel a necro varázstornyokat, mert az ott tanul varázslatok gyakorlatilag eldönthetik a játék kimenetelét
Kipróbáltam egy másik taktikát ez sokkal gyorsabb, ha már van egy ütőképes seregünk, akkor érdemes egy kamikaze akcióval betörni az ellenfél területére és átvágni a térkép jobb alsó sarkáig, ahol megtalálhatjuk egy nagyobb horda Lich Király védelme alatt álló Rib of Cage -et.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 30 hétf., 11:20 

Csatlakozott: 2008 jan. 10 csüt., 14:45
Hozzászólások: 4
Helló!
A Krityó kedvencei II., 8 PLAYERS CUTTHROATS, 1. pálya a kampányban
nem tudom megyerni, mert a gépek nem nyitják ki a kapuikat, és nem találtam módot hozzájuk átjutni, vagy a kulcsokat megszerezni.
A válaszokat elöre is köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 30 hétf., 13:23 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 0:37
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Budapest
Szia,

Ha neked sikerült kinyitni a kapudat és eljutottál középre, akkor ott, ha jól emlékszem, megint le lehet menni az alvilágba és össze lehet szedni mindenféle durva artifact-okat. Szerintem lennie kell Angel's wings-nek is, én tuti, hogy berepültem hozzájuk még anno.
Remélem megtalálod :)

Makso77 írta:
Helló!
A Krityó kedvencei II., 8 PLAYERS CUTTHROATS, 1. pálya a kampányban
nem tudom megyerni, mert a gépek nem nyitják ki a kapuikat, és nem találtam módot hozzájuk átjutni, vagy a kulcsokat megszerezni.
A válaszokat elöre is köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 máj. 31 kedd, 6:43 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Én a Kreegan Alliance nevű pályán akadtam el. Mire Sandro elér Melodiához, egyszerűen Melodia bedarálja a seregem és nem tudom legyőzni.
Ennek a pályának mennyi a határideje? Mert ezt sehol nem találtam meg. :roll:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 06 hétf., 9:24 

Csatlakozott: 2008 jan. 10 csüt., 14:45
Hozzászólások: 4
Köszönöm a választ VERNE!
Akkor újrakezdem, mert az alvilágot még azelött felszedtem, hogy az elsö gépjátékos elöjött, és sem a saját sem a géptöl elnyert artifaktok között nem volt sem angyalszárny, sem kalap, sem levegökönyv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: TOTE
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 10 pén., 23:09 

Csatlakozott: 2011 jún. 10 pén., 23:02
Hozzászólások: 4
Sziasztok!
Én most a TOTE-ban akadtam el, a 2. kampány, 2. küldetésében. Kujinnal kell haladni és beszélni a törzsfőkkel, de a zöld szigetésről nem tudok elmenni, mert nem tudok hajót idézni.
Varázskönyve nincs is, így nem tudtam megtaníttatni erre. Mi a megoldás?

Köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség