Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 18 pén., 9:47 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 31 hétf., 11:14
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Becsehely (Zalaegerszeg)
Akkor itt a verziászám lehet a gond nekem 1.2 -es verzió van és kétszer is lejátszottam az eső pályát elösször egyet sem foglaltak el és jött rendesen a piros, utánna egyet elfoglalt kétszer de, mind kétszer visszafoglaltam. Ekkor is jött a piros rendesen, ugyhogy az lehet a gond hogy az elösször kiadott verzió nem lett rendesen tesztelve és kiadtak egy felkész hibákkal telszemetelt verziót amit gyakorlatilag kinszevedés végigvinni mert, nem az történik aminek lennie kell hanem, teljesen más. Mivel minden verzióban javítottak valamit mind három verzió végigjátszása más lehet. Akinek gondjai vannak annak azt javaslom ha valami nem ugy működik ahogy működnie kell, rakja fel a legfrissebb javítást.

_________________
Üdv:Simon Endre
(Duzsuki)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 18 pén., 10:24 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
Duzsuki írta:
Akkor itt a verziászám lehet a gond nekem 1.2 -es verzió van és kétszer is lejátszottam az eső pályát elösször egyet sem foglaltak el és jött rendesen a piros, utánna egyet elfoglalt kétszer de, mind kétszer visszafoglaltam. Ekkor is jött a piros rendesen, ugyhogy az lehet a gond hogy az elösször kiadott verzió nem lett rendesen tesztelve és kiadtak egy felkész hibákkal telszemetelt verziót amit gyakorlatilag kinszevedés végigvinni mert, nem az történik aminek lennie kell hanem, teljesen más. Mivel minden verzióban javítottak valamit mind három verzió végigjátszása más lehet. Akinek gondjai vannak annak azt javaslom ha valami nem ugy működik ahogy működnie kell, rakja fel a legfrissebb javítást.


Mint említettem nekem a legújabb verzió van fönt, és 9 hónapig nem jött senki, ezért kellett átállítani nehézre a fokozatot, ahol aztán meg is jött a piros a 3. hónap elején.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 18 pén., 11:57 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 31 hétf., 11:14
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Becsehely (Zalaegerszeg)
Ez nagyon érdekes.
Mikor raktad fel a javítást hadjárat közben vagy már fent volt és ugy kezted a hadjáratot.
Én hadjárat közven raktam fel az 1.1-re a 1.2-est és mikor kiléptem a játékból akkor ugy írta ki mintha 1.1-es lenne.
Aztán ujra keztem azt a részt és akkor már rendesen 1.2 est írt ki.
Amugy normál szinten játszom és mondom kétszer is elkeztem ez a hadjárator is mindkétszer megjött a 3. hónapban.
Ha mást csinál akkor nem tudom mi lehet a probléma.

_________________
Üdv:Simon Endre
(Duzsuki)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 18 pén., 12:21 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
Duzsuki írta:
Ez nagyon érdekes.
Mikor raktad fel a javítást hadjárat közben vagy már fent volt és ugy kezted a hadjáratot.
Én hadjárat közven raktam fel az 1.1-re a 1.2-est és mikor kiléptem a játékból akkor ugy írta ki mintha 1.1-es lenne.
Aztán ujra keztem azt a részt és akkor már rendesen 1.2 est írt ki.
Amugy normál szinten játszom és mondom kétszer is elkeztem ez a hadjárator is mindkétszer megjött a 3. hónapban.
Ha mást csinál akkor nem tudom mi lehet a probléma.


Én kb a Warlock kampány előtt töltöttem le a frissítést, tehát ez sem lehet gond, és én is 2-szer kezdtem neki normál fokozatban, de legalább már túl vagyok rajta, most a 4 pályán tartok. :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 18 pén., 13:17 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 31 hétf., 11:14
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Becsehely (Zalaegerszeg)
A 4-es a szigetes pálya?
Mert én is pont ott tartok. Azért kezdtem ujra hogy kitanulhassam vele a szerencsés támadást ez az amelyik mindig szerencséssen támad, de utána vettem észre hogy ő ezt nem tanulhatja meg.
Jó játékot.

_________________
Üdv:Simon Endre
(Duzsuki)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 18 pén., 16:10 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 09 vas., 8:26
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
warlock írta:

Hekem is ez volt, és már 9. hónapban jártam, megfigyeléseim szerint a Piros akkor jelenik meg, ha a pávakék legalább 3 védőrségedet elfoglalta, ezért én normál fokozat helyett átraktam nehéz-be, akkor már a 3. hónap elejére lefoglalt 3 helyőrséget a pávakék, és jött Briara.
(Természetesen vissza kell őket foglalni.)


Köszi a tippet warlock! Már én is a nehezebb fokozatot fontolgattam, most meg fogom próbálni.

Duzsuki: én is már az eljén észrevettem, hogy a (szerintem szinte semmit nem érő taktika miatt (mert én az íjászokat részesítem mindenhol előnyben)), nem lesz meg a nature's luck.
Játékra fel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 22 kedd, 20:59 
warlock írta:
r.crusoe írta:
Ide is beírom, hátha tud valaki segíteni:
A Sylvan kampány első pályáján már az ötödik hónapnál tartok, de nem történik semmi. A világoskék elvan, Biara meg nem jön. Mit tudok tenni? 1.0s verzióm van.


Hekem is ez volt, és már 9. hónapban jártam, megfigyeléseim szerint a Piros akkor jelenik meg, ha a pávakék legalább 3 védőrségedet elfoglalta, ezért én normál fokozat helyett átraktam nehéz-be, akkor már a 3. hónap elejére lefoglalt 3 helyőrséget a pávakék, és jött Briara.
(Természetesen vissza kell őket foglalni.)


Nekem ezzel csak az a bajom, hogyha elfoglal akárcsak 1 helyőrséget is, és nem foglalom 1 nap alatt vissza, akkor game over.... 3. hónap végénél járok, magyar 1.1 de már nagyon unom... :( Ez gondolom csak a nekrónál van igy és ha megjön Biara, akkor már nem baj ha nem foglalom vissza tőle... de ez a várakozás télleg idegesitő...


Vissza a tetejére
  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 23 szer., 9:17 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 31 hétf., 11:14
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Becsehely (Zalaegerszeg)
Rakd fel az 1.2-őt és kezd ujra ezt a pályát. Azzal nekem nem volt semmi gondom. Nem kellett az első nap visszafoglalni a pályát.

_________________
Üdv:Simon Endre
(Duzsuki)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 23 szer., 9:27 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 26 szer., 10:49
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest
1.2-vel én is simán végig vittem ezt a pályát , is. :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 23 szer., 10:21 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
larzz írta:
warlock írta:
r.crusoe írta:
Ide is beírom, hátha tud valaki segíteni:
A Sylvan kampány első pályáján már az ötödik hónapnál tartok, de nem történik semmi. A világoskék elvan, Biara meg nem jön. Mit tudok tenni? 1.0s verzióm van.


Hekem is ez volt, és már 9. hónapban jártam, megfigyeléseim szerint a Piros akkor jelenik meg, ha a pávakék legalább 3 védőrségedet elfoglalta, ezért én normál fokozat helyett átraktam nehéz-be, akkor már a 3. hónap elejére lefoglalt 3 helyőrséget a pávakék, és jött Briara.
(Természetesen vissza kell őket foglalni.)


Nekem ezzel csak az a bajom, hogyha elfoglal akárcsak 1 helyőrséget is, és nem foglalom 1 nap alatt vissza, akkor game over.... 3. hónap végénél járok, magyar 1.1 de már nagyon unom... :( Ez gondolom csak a nekrónál van igy és ha megjön Biara, akkor már nem baj ha nem foglalom vissza tőle... de ez a várakozás télleg idegesitő...


Nem kell 1 napon belül visszafoglalni, csak akkor van game over, ha 2 helyörséget is elfoglal.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 23 szer., 21:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!
Necro 3as pálya. Semmi kedvem most újrakezdeni :(
Nem Staff of Netherworldöt kaptam, hanem Staff of Ensnarementet. Ez normális? (nem markallal foglaltam el a várat....), de ennek is ugyanúgy örült, igaz, csak mikor odaadtam neki Isabeltől. De ezzel sehogy sem akaródzik neki semmit átváltoztatni :( [hogy kellene?]
Nem is beszélve arról, hogy mire megmondta a pálya. hogy kell 20 csontsárkány, már nem volt egy se, a pályáról még 11 et össze tudtam szedni, de nincs több.
Az átváltotatott várakban lehetne csontsárkányt csinálni?

Szerk: Wow! Találtam még csontsárkányt! erre mi történik? hiába van meg a 20 db, a bejáratnál azt mondja, 20 csontsárkány kell. Na ehhez szóljatok :(

_________________
credo


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára credo 2006 aug. 24 csüt., 9:46-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 23 szer., 23:30 
warlock írta:
larzz írta:
warlock írta:
r.crusoe írta:
Ide is beírom, hátha tud valaki segíteni:
A Sylvan kampány első pályáján már az ötödik hónapnál tartok, de nem történik semmi. A világoskék elvan, Biara meg nem jön. Mit tudok tenni? 1.0s verzióm van.


Hekem is ez volt, és már 9. hónapban jártam, megfigyeléseim szerint a Piros akkor jelenik meg, ha a pávakék legalább 3 védőrségedet elfoglalta, ezért én normál fokozat helyett átraktam nehéz-be, akkor már a 3. hónap elejére lefoglalt 3 helyőrséget a pávakék, és jött Briara.
(Természetesen vissza kell őket foglalni.)


Nekem ezzel csak az a bajom, hogyha elfoglal akárcsak 1 helyőrséget is, és nem foglalom 1 nap alatt vissza, akkor game over.... 3. hónap végénél járok, magyar 1.1 de már nagyon unom... :( Ez gondolom csak a nekrónál van igy és ha megjön Biara, akkor már nem baj ha nem foglalom vissza tőle... de ez a várakozás télleg idegesitő...


Nem kell 1 napon belül visszafoglalni, csak akkor van game over, ha 2 helyörséget is elfoglal.


Sajnos pedig de :) Véletlenül sikerült ezt megtapasztalnom. Elfoglalta, másnap nem értem oda, aztán szevasz tavasz :) Game over, és ez az első támadásánál történt, nem volt több elfoglalt helyőrsége. :twisted: De nem baj, túléltem, igy legalább durvább :) és egyébkéntsem akarok telepíteni 1.2-t sok a rossz tapasztalat vele kapcsolatban... Majd 1.3 :)


Larzz


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 23 szer., 23:32 
warlock írta:
larzz írta:
warlock írta:
r.crusoe írta:
Ide is beírom, hátha tud valaki segíteni:
A Sylvan kampány első pályáján már az ötödik hónapnál tartok, de nem történik semmi. A világoskék elvan, Biara meg nem jön. Mit tudok tenni? 1.0s verzióm van.


Hekem is ez volt, és már 9. hónapban jártam, megfigyeléseim szerint a Piros akkor jelenik meg, ha a pávakék legalább 3 védőrségedet elfoglalta, ezért én normál fokozat helyett átraktam nehéz-be, akkor már a 3. hónap elejére lefoglalt 3 helyőrséget a pávakék, és jött Briara.
(Természetesen vissza kell őket foglalni.)


Nekem ezzel csak az a bajom, hogyha elfoglal akárcsak 1 helyőrséget is, és nem foglalom 1 nap alatt vissza, akkor game over.... 3. hónap végénél járok, magyar 1.1 de már nagyon unom... :( Ez gondolom csak a nekrónál van igy és ha megjön Biara, akkor már nem baj ha nem foglalom vissza tőle... de ez a várakozás télleg idegesitő...


Nem kell 1 napon belül visszafoglalni, csak akkor van game over, ha 2 helyörséget is elfoglal.



Sajnos pedig de :) Véletlenül sikerült ezt megtapasztalnom. Elfoglalta, másnap nem értem oda, aztán szevasz tavasz :) Game over, és ez az első támadásánál történt, nem volt több elfoglalt helyőrsége. :twisted: De nem baj, túléltem, igy legalább durvább :) és egyébkéntsem akarok telepíteni 1.2-t sok a rossz tapasztalat vele kapcsolatban... Majd 1.3 :)



Vissza a tetejére
  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 25 pén., 10:39 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
credo írta:
Sziasztok!
Necro 3as pálya. Semmi kedvem most újrakezdeni :(
Nem Staff of Netherworldöt kaptam, hanem Staff of Ensnarementet. Ez normális? (nem markallal foglaltam el a várat....), de ennek is ugyanúgy örült, igaz, csak mikor odaadtam neki Isabeltől. De ezzel sehogy sem akaródzik neki semmit átváltoztatni :( [hogy kellene?]
Nem is beszélve arról, hogy mire megmondta a pálya. hogy kell 20 csontsárkány, már nem volt egy se, a pályáról még 11 et össze tudtam szedni, de nincs több.
Az átváltotatott várakban lehetne csontsárkányt csinálni?

Szerk: Wow! Találtam még csontsárkányt! erre mi történik? hiába van meg a 20 db, a bejáratnál azt mondja, 20 csontsárkány kell. Na ehhez szóljatok :(


Na megpróbálok segíteni, az átváltozást akkor kérdezi meg, ha a pálcával a kezedben Markal-al belépsz az adott várba, majd kilépsz belőle. Igen az átváltoztatott várakban tudsz sárkányokat összeszedni. A fejlesztett sárkány is jó, tapasztalatom szerint a leírás rosszul van megcsinálva(és a játék szövege is félrevezető.), ugyanis, ahhoz, hogy belépj a kapun nem csak a 20 sárkánynak, hanem az 1000 csontinak is meg kell lennie, mivel a kapun áthaladva a 20 sárkány és az 1000 csonti adja a csapatodat, tehát próbáld meg az 1000 csontis küldetést is (lehet csonti ijjász is)megcsinálni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 25 pén., 15:33 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
credo írta:
Sziasztok!
Necro 3as pálya. Semmi kedvem most újrakezdeni :(
Nem Staff of Netherworldöt kaptam, hanem Staff of Ensnarementet. Ez normális? (nem markallal foglaltam el a várat....), de ennek is ugyanúgy örült, igaz, csak mikor odaadtam neki Isabeltől. De ezzel sehogy sem akaródzik neki semmit átváltoztatni :( [hogy kellene?]
Nem is beszélve arról, hogy mire megmondta a pálya. hogy kell 20 csontsárkány, már nem volt egy se, a pályáról még 11 et össze tudtam szedni, de nincs több.
Az átváltotatott várakban lehetne csontsárkányt csinálni?

Szerk: Wow! Találtam még csontsárkányt! erre mi történik? hiába van meg a 20 db, a bejáratnál azt mondja, 20 csontsárkány kell. Na ehhez szóljatok :(


Én anno az 1.0-nál, egy bug miatt szintén ezt a problémát tapasztaltam meg.Vagy azt csinálod, hogy újrakezded vagy "csítelsz".Mondjuk nekem mákom volt, mert a második pálya után a negyediket adta be (mintegy túllépve a 3.-on) szóval én megúsztam az újrajátszást.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 25 pén., 16:22 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 09 vas., 8:26
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Üdv mindenkinek!

Végre sikerült megcsinálnom a Sylvan kampány 1. pályáját. Elmentem vagy hét hónapig, ott feladtam, megpróbáltam hard fokozatban, de ott kikaptam, nem értem oda visszafoglalni a kaput, és az ellen meg gyorsan elfoglalt egy másikat. Aztán megpróbáltam megint normalban, ott háromszor is meg védtem az őrposztokat, majd jött Biara, akit nem volt nehéz legyőzni. Csak azt sajnálom, hogy egyszer se ajánlotta fel a gép a logisztikát, de azért a helyet meghagytam neki későbbre. A Witch Hutokkal kapcsolatban: a végigjátszással ellentétben egy mentés után érdemes megnézi mi van bennük, ez játékonként változik. Míg múltkor nekem Logistic, Attack, Ligt magic volt (3 hasznos), most csak az Attack volt jó mellette Leadership és War machines. Most megyek neki a 2. pályának.

Jó játékot minden Heroes playernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 25 pén., 20:39 

Csatlakozott: 2004 feb. 05 csüt., 11:46
Hozzászólások: 1
Sziasztok!A Dungeon 2 pályáján nem találom a vörös határőrt,pedig már lenyomtam az egész pályát,de sehol sem találom.Csak barnát találtam,de ahhoz meg nem találtam kaput....
NEm tudna valaki segíteni?MEgköszönném!Magyar verzióm van,1.2-es.Előre is köszi,tényleg!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 25 pén., 21:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
warlock írta:
Na megpróbálok segíteni, az átváltozást akkor kérdezi meg, ha a pálcával a kezedben Markal-al belépsz az adott várba, majd kilépsz belőle. Igen az átváltoztatott várakban tudsz sárkányokat összeszedni. A fejlesztett sárkány is jó, tapasztalatom szerint a leírás rosszul van megcsinálva(és a játék szövege is félrevezető.), ugyanis, ahhoz, hogy belépj a kapun nem csak a 20 sárkánynak, hanem az 1000 csontinak is meg kell lennie, mivel a kapun áthaladva a 20 sárkány és az 1000 csonti adja a csapatodat, tehát próbáld meg az 1000 csontis küldetést is (lehet csonti ijjász is)megcsinálni.


köszi, de sajna megvan az is. minden megvan. de az átváltoztatás sem jön be, s a kapun sem akar átengedni. Ez bizony a Zargul által említett bug.
Csalni utálok, újrakezdeni meg nincs kedvem. Vajon ha egy középső mentésből próbálom folytatni, van esély, hogy jobb lesz...?

Szerk: ja és a staff of ensnarementhez még senki nem szólt hozzá. Ti is azt kaptátok?

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 26 szomb., 13:31 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 15 csüt., 20:42
Hozzászólások: 522
Tartózkodási hely: Budapest, Óbuda (Időnként Silent Hill...)
credo írta:
Szerk: ja és a staff of ensnarementhez még senki nem szólt hozzá. Ti is azt kaptátok?


Hát én már emlékszem de ha nem ajánlja fel a vár átváltoztatásának lehetőségét akkor ott nagy gebasz van. :? Ha egy korábbi mentés se segít és nincs kedved újrajátszani akkor mindenképp csít.Ne legyen lelkiismeret furdalásod, hiszen a pálya megnyerésének feltételeit megcsináltad. :wink: :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 26 szomb., 23:57 

Csatlakozott: 2006 aug. 05 szomb., 15:44
Hozzászólások: 4
Hi,

a H5 inferno kampányát tolom, ott is a harmadik epizódot, ahol Gilraent kell legyőzni. 9 hónapomba telt, mire sikerült, ilyen őszintén, cseppfolyósan. kézzelfoghatóan és tisztán még soha életemben senkit nem gyűlöltem, mint Gilraent, de mindegy, legyőztem.

A pályának ellenben nincs vége, még egy feladat teljesítésre vár: pusztítsam el a druida mágia forrását. Na itt mit csináljak ??? Biztos valami banális dologról van szó, de nem találom. Iszonyúan unom már ezt a pályát, segítsen valaki !

Köszönet előre is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség