Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 24 szer., 22:30 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Szekam: Én hallottam Lzo -tól, hogy meg lehet csinálni, ha valami brutális artifactot kapsz, de hogy őszinte legyek, többszöri próbálkozásomra sem sikerült a legerősebb szinten megcsinálni! :(

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 25 csüt., 20:13 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 20 szomb., 18:48
Hozzászólások: 5
Üdv!

Artifactként én egy aranytarisznyát kaptam, ami ugye körönkét 250 aranyat jelentett, de ugye hiába is várnék akár pár napot, vagy több hónapot is, hisz a semleges seregek is gyarapodnak ezalatt. :( De azért elég nam marhaság, hogy van egy kampány, s azt legnehezebb szinten képtelenség megcsinálni. :(
Azért köszi! (Kicsit megnyugodtam, miután legalább 6szor nekifutottam a kampánynak, s egyszer sem sikerült a kikötőt elfoglalni...)

szekam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 25 csüt., 22:13 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Szia szekam!

Én valami Attack-Defense -es műtárgyra emlékszem, de én sem kaptam semmi komolyat! :)

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 26 pén., 16:08 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 20 szomb., 18:48
Hozzászólások: 5
Szia Mugger_!

Tegnap este azért csak nekiveselkedtem mégegyszer, s most kaptam egy erőgyűrűt. :shock: Ettől sem lett a hősöm táposabb, ráadásul most pénze sem volt embert venni. Egyébként gondolkaztam rajta, hogy mi lehet az a tárgy, amivel le tudnám győzni a kikötőt örző sereget, s talán az a köpeny, ami az első három támadást teljes egészében levédi... de mennyi esélye van, hogy azt megtaláld egy csontváznál?

Üdv, szekam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 02 pén., 11:16 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 11:48
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Várpalota
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem! Arról a pályáról van szó a heroes 4 -ben (életváras campaign) ahol a küldetés fő célja kinyírni Sir Landrew-t! Mindenkit leöltem már de az uccsó ellenséget elzárja egy fekete kapu amelyen csak a Reed nevű hős mehet át! Nos ez a hős szerintem egy szigeten van egy börtönben,de ezt a szigetet sziklák veszik körül és csak akkor nyílik meg az út a szigetre ha belebújok Emília Nighthaven bőrébe(a küldetés-napló szerint)! Ezt hogy a francba tudom megcsinálni?! :(
Légyszi segítsetek!!!!!

Gionza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 06 kedd, 13:28 

Csatlakozott: 2005 szept. 05 hétf., 10:55
Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Kellene egy kis segítség, elakadtam. Heroes IV. alap lemez, első hadjárat, első pálya. Lysandernek ki kell nyírni két ellenséget. Az egyik megvan a másikhoz sehogyan sem tudok bejutni. A jobb alsó sarokban van, egy fal védi (Colmen vagy kicsoda fala), de nem tudok átjutni, voltam már a kulcsárnál, tudom a jelszót, összeszedtem mindent, elfoglaltam mindent, hogy tudok bejutni ahhoz a piroshoz???

Remélem tudtok segíteni!
Előre is köszi!

LOSI(k)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 08 csüt., 19:15 
Avatar

Csatlakozott: 2005 szept. 06 kedd, 15:37
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Göd
Lysander első kampánya: A pálya közepe felé van egy ház,oda kell elvinni a törpekalapácsot.Utána öld meg a pasit.Én a helyedben maradnék ezen a pályán,mert a másodikon négy hősöd van,és nagynagynagynagynagyon nagy csaták lesznknekem máig nem megy... :oops: Talán mert hibás a heores? :o


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 11 vas., 23:59 

Csatlakozott: 2005 aug. 27 szomb., 7:52
Hozzászólások: 5
Üdvözlet mindenkinek!

3x kezdem előről, de valahogy mindig elkerüli a figyelmemet a következő dolog. Heroes III. The Restoration of Erathia kampány. Az első 3 kapmányt végigjátszom, de aztan jön a következő 2. Minden pályán meg kell találni 1 varázstárgyat, amit aztan a következő pályán a küldetésőrző toronyban elkérnek és ott 1 másik tárgyat fel lehet venni, amit szintén a következő pályán lehet hasznosítani. Az éljen a király első pályáján nem találom meg a "Halál függődíszt" sehol sem. A következő pályára ez kellene, hogy megkaphassam a teleszkópot. De mivel nincs függödisz, igy nincs teleszkóp, és a rákövetkező pályán, ahol a teleszkóp kellene esély a varásztárgy megszerzésére. A 4. kampányban, ahol a Castle visszafoglalja Erathiát, ott pedig az "Élet függődísz"-szel vagyok ugyanígy. Valaki segítsen legyen szíves!

Üdv!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 12 hétf., 14:06 
Avatar

Csatlakozott: 2005 szept. 06 kedd, 15:37
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Göd
Nos,igen...Megtörtént...Gyászoljuk a Heroes 4-et...Eltört...MEGVEREM A HUGOM!!!Amúgy megoldódott a Lysanderes,a sóderes proplémája?

_________________
-Rómeo,Rómeo,miért vagy te Rómeo?
-Mert a Jancsi bácsi és Julia nem hangzik jól...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 13 kedd, 15:46 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Romeo!

Ezért kell megvenni a magyar nyelvű Heroes 4 Complete-t, amiben a 3 cd felinstallálása után a számítógép egyáltalán nem kér cd-t többé. Így azután be lehet azt zárni egy hermetikus védőkörökkel ellátott, mágnesesen leárnyékolt, atombiztos, vízhatlan trezorba, ahol a hugocskák, a Végzet Kétballába, és a Cd-evő Négylábú Házikedvencek nem férnek hozzá. :twisted:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 13 kedd, 21:59 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Elemer írta:
Üdvözlet mindenkinek!

3x kezdem előről, de valahogy mindig elkerüli a figyelmemet a következő dolog. Heroes III. The Restoration of Erathia kampány. Az első 3 kapmányt végigjátszom, de aztan jön a következő 2. Minden pályán meg kell találni 1 varázstárgyat, amit aztan a következő pályán a küldetésőrző toronyban elkérnek és ott 1 másik tárgyat fel lehet venni, amit szintén a következő pályán lehet hasznosítani. Az éljen a király első pályáján nem találom meg a "Halál függődíszt" sehol sem. A következő pályára ez kellene, hogy megkaphassam a teleszkópot. De mivel nincs függödisz, igy nincs teleszkóp, és a rákövetkező pályán, ahol a teleszkóp kellene esély a varásztárgy megszerzésére. A 4. kampányban, ahol a Castle visszafoglalja Erathiát, ott pedig az "Élet függődísz"-szel vagyok ugyanígy. Valaki segítsen legyen szíves!

Üdv!


Nos ha jól emlékszem ez a nekrók kampánya. Azt kell csinálnod, hogy végig látogatod szorgalmasan a varázslók kunyhóit, mindegyik valami varázstárgyat fog kéni, ami majd a másiknak fog kelleni és így tovább, a lánc végén ott lessz az Halál függődísz.
A negyedik kampányban... hm... az első pálya a Seadvick(lehet nem írom jól :lol:) visszafoglalása lenne az? Most nem ugrik be, de ha nagyon nem találod a tárgyat, tanulj dimenzió kaput és símán bejutsz :D

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 14 szer., 9:56 

Csatlakozott: 2005 aug. 27 szomb., 7:52
Hozzászólások: 5
Igen, valóban ígyvan. A látnokok kunyhóit kell végiglátogatni. De az utolsó látnok a zsarnokság szellemét adja oda, ami a király feltámasztásához kell. Viszont van 1 sír a kastély mögött, amit el kell foglalni, lehet hogy abban van benne, csak oda meg nem tudok bejutni. A nekro vár van + 1 castle. Végigvettem az összes mage guildot, de nem volt a varázslatok között dimenziókapu. Honnan tudnék szerezni? :)

Köszi előre is :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 14 szer., 22:52 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Elemer írta:
Igen, valóban ígyvan. A látnokok kunyhóit kell végiglátogatni. De az utolsó látnok a zsarnokság szellemét adja oda, ami a király feltámasztásához kell. Viszont van 1 sír a kastély mögött, amit el kell foglalni, lehet hogy abban van benne, csak oda meg nem tudok bejutni. A nekro vár van + 1 castle. Végigvettem az összes mage guildot, de nem volt a varázslatok között dimenziókapu. Honnan tudnék szerezni? :)

Köszi előre is :D


El kell foglalni?? Nem kell, az a király sírját jelképezi... :D Nem tudsz bejutni, asszem ki van tiltva a DK varázslat és egyébként is, a sírban mindig véletlenszerű varázscucc van, ezt még pályaszerkesztővel sem lehet beállítani. Szerintem nem néztél körül elég alaposan. Egyébként a Zarnokság szemét a kastély várba kell vinni, ha minden igaz, most nem állok neki végigvinni a szükséges 3 kampányt, hogy biztosat mondjak :)

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 14 szer., 23:03 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Őőőő... még egy apróság: a pálya kezdetekor a hősre mit ír ki? Mert három lehetséges eset szokott lenni:
1. A hős viszi az előző pályáról megszerzett tapasztalati pontjait, varázslatait és varázstárgyait.
2. U.az mint fent, varázstárgyakat kivéve.
3. A hős nem megy veled, új hőst kapsz.
Asszem ebben a kampányban az utolsó lehetőség az igaz, tehát kár időt fecsérelni rá. Ezért is nehéz az utolsó pálya a három szellemsárkány és a három elég jó kezdő hős ellenére. Én legalább is sokat káromkodtam :)

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 17 szomb., 21:20 
Avatar

Csatlakozott: 2005 szept. 06 kedd, 15:37
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Göd
köszi,majd megveszem.Egyébkénz igy is cd nélkl ment,,csak sajnos föltelepitettem egy pachot erröl az oldalról,és azóta...puff...ennyi...

_________________
-Rómeo,Rómeo,miért vagy te Rómeo?
-Mert a Jancsi bácsi és Julia nem hangzik jól...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 25 vas., 18:46 

Csatlakozott: 2005 szept. 25 vas., 17:27
Hozzászólások: 4
Hali!
Feltettem a Heroes III-at(eredeti cd), vigégvittem az alapból elérhető 3 kampányt, de nem nyitja meg a többit. Mikor egyet végigviszek, kipipálja, de ha kilépek és újból visszamegyek, már nincs ott a pipa. Feltettem a patchet is. Mi lehet a gond?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: s
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 25 vas., 19:41 
Avatar

Csatlakozott: 2005 szept. 18 vas., 14:37
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
passz.... :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 25 vas., 23:57 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Tyon írta:
Hali!
Feltettem a Heroes III-at(eredeti cd), vigégvittem az alapból elérhető 3 kampányt, de nem nyitja meg a többit. Mikor egyet végigviszek, kipipálja, de ha kilépek és újból visszamegyek, már nincs ott a pipa. Feltettem a patchet is. Mi lehet a gond?

Ha kilépsz, akkor elveszik az előtte megcsinált kampány. Úgy kell csinálni, hogy folyamatosan egymás után az egyes kampányrészeket. Akkor nem veszik el a pipa. Mivel van előttük mentés nem okozhat gondot. Sok sikert.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 27 kedd, 21:00 

Csatlakozott: 2005 szept. 25 vas., 17:27
Hozzászólások: 4
bogpista írta:
Tyon írta:
Hali!
Feltettem a Heroes III-at(eredeti cd), vigégvittem az alapból elérhető 3 kampányt, de nem nyitja meg a többit. Mikor egyet végigviszek, kipipálja, de ha kilépek és újból visszamegyek, már nincs ott a pipa. Feltettem a patchet is. Mi lehet a gond?

Ha kilépsz, akkor elveszik az előtte megcsinált kampány. Úgy kell csinálni, hogy folyamatosan egymás után az egyes kampányrészeket. Akkor nem veszik el a pipa. Mivel van előttük mentés nem okozhat gondot. Sok sikert.


Sikerült, köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 01 szomb., 18:51 

Csatlakozott: 2005 szept. 25 vas., 17:27
Hozzászólások: 4
Na, ujra tettem az egész heroest.
1. Heroes III
2. Heroes III Armageddon Blade's
3. Haroes III Shadow of Death
feltettem a shadow of death magyarosítást
és mikor feltette, kiírja, hogy: "initialization failed"
Multkor ugyanígy tettem fel, de akkor működött. Mi lehet a gond?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség