Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 18 hétf., 7:45 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Hali!

Bal oldali menü -> Heroes 5 leírások -> Kampány végigjátszások -> Sylvan Campaign (The Ranger)

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 18 hétf., 21:00 

Csatlakozott: 2009 nov. 25 szer., 13:39
Hozzászólások: 25
Trunks írta:
Hali!

Bal oldali menü -> Heroes 5 leírások -> Kampány végigjátszások -> Sylvan Campaign (The Ranger)


Köszi a tippet, de már megoldottam a problémát, a végigjátszás elolvasása nélkül.:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 23 szomb., 11:43 

Csatlakozott: 2009 nov. 25 szer., 13:39
Hozzászólások: 25
Üdv! (Lehet, hogy már az idegeitekre megyek) :D

A mágus kampány 4. pályáján tartok.A 3. hétre elfoglaltam minden várat (kivéve azt, amiben Izabella van), és áttörtem mindkét helyőrséget.Ám Izabella serege elég nagy túlerőben van az enyémhez képest.: throng Paladin, lots Archangel. swarm marksman, swarm squire, néhány cleric, horde imperial griffin, swarm conscripts.Az én seregem többnyire a hőseim kezdő lényeiből áll, bár a végigjátszásban 15-el jelölt várat elkezdtem fejleszteni.Valakinek van valami ötlete?

Valamint a végigjátszásban azt is megemlítik, hogy Agraellel és Zehirrel kell legyőznöm őket, de nálam elég volt áttörni az 1. helyőrségen (egy picit közelebb kellett lépnem hozzájuk) és egy bejátszás után egyből csatlakoztak.(Raelegról és Shadyáról volt szó.)

Lehet, hogy hibás (bugos) a pálya?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 25 hétf., 15:39 
Avatar

Csatlakozott: 2009 dec. 23 szer., 19:45
Hozzászólások: 8
Valaki segítene? Kellene nekem az alapjáték mágus hadjárat első pályájához egy mentés. Nagyon megköszönném.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 máj. 18 kedd, 16:10 

Csatlakozott: 2010 máj. 18 kedd, 15:21
Hozzászólások: 2
Hali,

Először is sorry lehet hogy az előző üzenetet ide kellett volna írni na de mostmár mindegy nem törlöm ki.

"Sziasztok Heroes Fanok!

Segítségre lenne szükségem.:D Nem vagyok valami nagy heroes játékos, ezért örültem, hogy már addig is sikerült eljutnom ahol most vagyok de a mostani pályával sztem valami gond van. Az elfeknél a legelső pálya. Elvileg a 2. hónap elején jönnie kéne egy Biara nevű csajnak, de ő nincs sehol és már a 3. hónapot taposom. A vár max. a főhős max, de nincs semmi mozgás. A helyőrségeket pedig nem tudom hogyan kéne megvédeni, olyan erős sereggel támadják hogy egyszerűen nem lehet nyerni, hős ugye nincs a helyőrségben, csak a 8 ent ami sokáig bírja (van öt-hat helyőrség de a mostani állapotban már mindet lepusztította a necro hős, természetesen utána visszafoglaltam , mert ha nem tettem volna akkor mission failed). Ha valakinek van valami ötlete, hogy oldjam meg a pályát pls írjon.

Üdvözlet: akimoki"

Pár hozzászólással előtte olvastam hogy lehet hogy ez csak heroic fokozatra igaz. Ha ez így van valaki tudna értesíteni, hogy mikorra várható Biara serege easy/normal fokozaton?

köszönöm előre is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 máj. 30 vas., 20:47 

Csatlakozott: 2010 máj. 30 vas., 15:10
Hozzászólások: 2
Sziasztok!

Én a heroes 3-ban akadtam el. A shadow of death kiegészítő kampányát csinálnám, (a tough start pályát), és nem találom a szandált, és az armor of wondert.... Már mindent körbejártam, de semmi. Segítsetek légyszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 júl. 05 hétf., 18:31 

Csatlakozott: 2010 júl. 02 pén., 11:31
Hozzászólások: 2
Én a heroes 3-ban akadtam el a Kreegan szövetség című pályán (Sandroval a 4. pálya a kampányban,a Kén Gyűrűjét kell megszerezni) A broblémám az, hogy amikor elérem az ellenséges hőst már nagyon felerősödik, így mindig megver
Amíg elérem az ellenséges várat két helyőrségen és egy hosszú lejáraton kell végigmennem.
Aki tud az segítsen!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 03 kedd, 0:26 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 22 szer., 16:40
Hozzászólások: 79
akimoki írta:
Hali,

Először is sorry lehet hogy az előző üzenetet ide kellett volna írni na de mostmár mindegy nem törlöm ki.

"Sziasztok Heroes Fanok!

Segítségre lenne szükségem.:D Nem vagyok valami nagy heroes játékos, ezért örültem, hogy már addig is sikerült eljutnom ahol most vagyok de a mostani pályával sztem valami gond van. Az elfeknél a legelső pálya. Elvileg a 2. hónap elején jönnie kéne egy Biara nevű csajnak, de ő nincs sehol és már a 3. hónapot taposom. A vár max. a főhős max, de nincs semmi mozgás. A helyőrségeket pedig nem tudom hogyan kéne megvédeni, olyan erős sereggel támadják hogy egyszerűen nem lehet nyerni, hős ugye nincs a helyőrségben, csak a 8 ent ami sokáig bírja (van öt-hat helyőrség de a mostani állapotban már mindet lepusztította a necro hős, természetesen utána visszafoglaltam , mert ha nem tettem volna akkor mission failed). Ha valakinek van valami ötlete, hogy oldjam meg a pályát pls írjon.

Üdvözlet: akimoki"

Pár hozzászólással előtte olvastam hogy lehet hogy ez csak heroic fokozatra igaz. Ha ez így van valaki tudna értesíteni, hogy mikorra várható Biara serege easy/normal fokozaton?

köszönöm előre is


Legjobb tudomásom szerint ez egy hiba az alapjátékban amit elvileg a patch megoldd, de akkor ezek szerint nem mindenkinél. Próbáldd meg teljesen újrakezdeni a küldetést, elvileg akkor talán mennie kell. (nekem így ment még annó)

_________________
http://ashi.web.elte.hu/rejtv

Fejtörés


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 03 kedd, 2:02 
Avatar

Csatlakozott: 2009 dec. 18 pén., 1:47
Hozzászólások: 42
Én bár nem akadtam el, régebben volt egy kisebb gondom az alapjáték egyik kampányával, ha jól emlékszem a Wizard első missziójával.
Valami rettentően meglepett a pálya tervezése, szerintem valamit elszívott az, aki a térképet készítette. Nyúlfarknyi sereggel, zöld fülű hőssel, vár nélkül indul. Összesen két hely van, ahol lényeket lehet felvenni (ha jól emlékszem egyikben démonokat, a másikban élőhalottakat, szia morál!) és a terepen lévő lények legalább fele olyan csapat, amit bár nagy veszteségek árán megölnél, de akkor meg nem lenne elég a sereg a továbbiakra. Ráadásul rengeteg távolsági egységet rak be semleges ellenségnek. Amikor a pár gólememnek, gremlineknek, és pár csontvázamnak pedig 8 főnixet akart nekiküldeni, az már elég vicces volt :) Ja, és persze habnak ott van, hogy van ellenséges hős, aki idővel fejlődik, és nincs egy épkézláb varázslat, amit használhatnál. Ki hogy boldogult vele? Van valami trükkje, és csak én voltam hülye, hogy végigszenvedtem? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 08 vas., 20:32 

Csatlakozott: 2010 márc. 18 csüt., 20:00
Hozzászólások: 3
Sziasztok

Valaki tudna nekem segíteni, mert már egy kicsit nagyon morci vagyok,
Már három napja ezen a pályán szórakázom
Inferno kampány: 5. Agrael döntése
itt járok, és sehol se nem találom Tierut
merre vagyon, vagy ennyire bújócskázik velem, már nagyon idegesít!!! Most már ott tartok lassan. hogy letörlöm a játékot!!!

előre is köcc


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 09 hétf., 10:49 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Szia!

Ajánlom figyelmedbe:
http://heroes.hardwired.hu/heroes5/leirasok/kampanyok/inferno.php
Alul van az 5. pálya leírása.


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 10 kedd, 22:45 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 10 kedd, 22:40
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Szeged
Üdv én is Heroes mániás vagyok.
Elakadtam a 3-ban az alap kampány csomagban a Dungenons and Devils kampány utolsó fejezetében. 3 hónap alatt kell bevenni a fővárost de ez lehetetlen

_________________
Én vagyok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 10 kedd, 22:57 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Probald csellel (ha jol emlekszem nekem igy sikerult).
Egy hossel, vagy tobbel fuss el valamerre a var kozvetlen kozeleben, es ha eleg messze, de nem tul messze elmesz, a vart vedo hos kijon, viszont nem er vissza, igy uresen hagyva a vart 1 napra, a hodito hos szamara.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 13 pén., 16:28 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 0:37
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Budapest
bremen96 írta:
Üdv én is Heroes mániás vagyok.
Elakadtam a 3-ban az alap kampány csomagban a Dungenons and Devils kampány utolsó fejezetében. 3 hónap alatt kell bevenni a fővárost de ez lehetetlen


Szia,

Hidd el egyáltalán nem lehetetlen. Szerintem a titok abban rejlik, hogy az előző pályán minél több Dungeon-os hőst képezz ki max szintig a legmagasabb szintű varázslatokkal (minden várban építsd meg a level 5 magic guildet) Így őket választva a 3. pálya elején szinte veszteség nélkül letarolhatod a pályát elég hamar. Csak a dungeonos várat érdemes fejleszteni. Ha az alvilágban összepakolod a hősök egységeit egy pl. meteor showert tudó hősnek (az implosion még jobb :D), akkor már első héten elfoglalhatod a vár közelében lévő dragon cave-t. És ha második hétre felhúzod a várban is, akkor a 3. hónap végén már elég sok fekete sárkánnyal támadhatsz.
Ha túl erősnek érzed a garrison védőit, akkor használhatsz dimension doort vagy fly-t a főváros megközelítésére, a második pályán biztos kapsz ilyen varázslatot. Ebben az esetben még az is lehetséges, hogy harc nélkül beveszed Steadwicket (bár így már egyáltalán nincs kihívás a pályában..)
Remélem sikerül :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 13 pén., 20:53 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Steadwick elfoglalásánál mindenképp cselt kell alkalmazni, mert ugye neki is gyűlik a serege. Az is egy megoldás, hogy két sereget indítasz a vár ellen, az egyiket (fő sereg) 1 napi járó földre, a másikat meg úgyhogy Sir Arthur megtámadhassa és ne tudjon visszamenni a várba és aztán tied a vár.
Mellesleg csak 3 hónap áll rendelkezésedre. Bevallom 4-5 váram seregébe került mire elfoglaltam, 3 kisebb sereg az erődnél esett el, az egyik a Sir Arthur seregétől menekült el, a másik elfoglalta a várat :)

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Elakadtam
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 13 pén., 22:54 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 10 kedd, 22:40
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Szeged
Üdv!
Elakadtam a Dungenons and Devils kampány utolsó küldetésénél NEM LEHET 3 HÓNAP ALATT MEGCSINÁLNI!

_________________
Én vagyok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 14 szomb., 5:48 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
T-Rex írta:
Steadwick elfoglalásánál mindenképp cselt kell alkalmazni, mert ugye neki is gyűlik a serege. Az is egy megoldás, hogy két sereget indítasz a vár ellen, az egyiket (fő sereg) 1 napi járó földre, a másikat meg úgyhogy Sir Arthur megtámadhassa és ne tudjon visszamenni a várba és aztán tied a vár.
Mellesleg csak 3 hónap áll rendelkezésedre. Bevallom 4-5 váram seregébe került mire elfoglaltam, 3 kisebb sereg az erődnél esett el, az egyik a Sir Arthur seregétől menekült el, a másik elfoglalta a várat :)


Ebben le van írva a vár elfoglalása, nekem a három hónapból maradt 2 hetem, de sikerült, én feláldoztam Lorei-t, azért, hogy Darkstorm besétáljon a várába :D Ne törödj mással, csak szerezz egy kis sereget, foglald el az erődítményt és a várat vedd be a fentebb említett csellel

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 14 szomb., 14:57 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 13 hétf., 19:08
Hozzászólások: 88
bremen96 írta:
Üdv én is Heroes mániás vagyok.
Elakadtam a 3-ban az alap kampány csomagban a Dungenons and Devils kampány utolsó fejezetében. 3 hónap alatt kell bevenni a fővárost de ez lehetetlen


Szia!

Épp a napokban vettem elő újra a RoE kampányt én is, ezt a pályát a héten csináltam meg. Nekem ment csel nélkül is. A kulcs - ahogy azt előttem már leírták -, hogy képezz ki a második pályán 2-3 magas szintű magic hőst, és tudják legalább az Implosiont. Én mindhárom vártípust fejlesztettem a pályán. A végső felállás az volt, hogy a három várból összeszedett sereggel szépen felsorakoztam, mindegyik élén egy jó varázslóval, és szépen sorban egy nap alatt támadtam mindhárommal. A harmadik már nyert:) És még maradt is 2-3 hetem. A csatában érdemes az első két sereggel egy-két lényt kipécézni magadnak, az első sereggel rámenni mondjuk az íjászokra és a lvl 7 lényekre, a másodikkal még két erősebb kupacot elintézni, és így a harmadiknak könnyebb dolga lesz, 7 lény vs 3 lény már megoldható, ráadásul a várvédőnek már nem maradnak varázspontjai. Az első két hőssel én csata vége felé elmenekültem, gondolom a megmaradt hősök szintje beleszámít a pontszámokba a végén:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 14 szomb., 19:26 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
A feláldozott hőseimet én visszavettem a kocsmából, nehogy kimaradjanak az ünneplésből :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 aug. 16 hétf., 21:45 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Hali!

Nem megy a Heroes 5 necro kampányának 2. pályája hősies szinten. Hogyan lehet megcsinálni?


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség