Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 29 pén., 1:06 

Csatlakozott: 2009 máj. 26 kedd, 17:39
Hozzászólások: 7
Leo Razor
az egy elég könnyű pálya. próbálj meg minnél kevesebb lényt veszteni és akkor csontvázakat vagy csontváz ijjászokat visszatermel neked minden csata végén. ezzel felhizlalhatod a seregedet és akkor már nem lehet gond a vége
a bábjátékos elég jó varázslat, azt használd sokat. a vakitás is rendben van, de azzal vigyázz h ha megütöd akit levakitottál, akkor az feléled. a berserker vagy örjöngés is hasznos lehet
a csontvázakat küld előre golyófogónak, a legerősebb lényét (szerintem a titánok) meg vakitsad. a második legerősebbre nyomj egy bábjátékost. ha a végére hagytad a titánokat, akkor mielőtt támadnál mindenképp rakj eléjük csontvázakat h ne tudjon lőni max villámot idézni (de az nem olyan erős mint a lövése) és üssed-lőjjed amivel éred
vigyázz a csontváz ijjászokra, mert azok elég jók
menet közben a ládákból pénzt is vegyél fel és akkor tudod majd fejleszteni a lényeid. a végén a halállovagoknak menj neki, mert általában beállnak és azok elég erősek
persze a nekró hőst is ésszel kell fejleszteni és akkor nem lehet baj


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 29 pén., 3:34 

Csatlakozott: 2009 máj. 28 csüt., 22:12
Hozzászólások: 3
Köszi!Az az igazság hogy megszereztem az előző pályán a bábjátékost,de egyszerűen nincs a könyvben és az örjöngés sem!Sőt még akkor sem tudom használni,ha a pálya elején bónuszként veszem fel!Ez miért lehet?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 30 szomb., 9:32 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Mert nincs sötét mágiád!Vagy legalább is nincs mesterfokon!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 30 szomb., 20:14 

Csatlakozott: 2009 máj. 26 kedd, 17:39
Hozzászólások: 7
Leo Razor, csak egy jó tanács a későbbiekre
Agrael, Findan, Godric és Zehir nevű hőseidnek feltétlenül vedd fel képességnek a harci gépezeteket és azon belül a katapultot!
Zehir idézőmágiával fog kezdeni, de ez a mágia hasznos lehet a többieknek is az elűzés képesség miatt (ez a képesség a végén elképesztően megkönnyitheti a dolgodat)
véleményem szerint Godric a legcsirkébb hős, ezért őt is tápoljad minél jobban, mert a végén nagyokat lehet szivni miatta
ha a végén neked is kilépne, akkor a segitség topikban ott a megoldás (még1X nagy köszönet érte Glacius Van Thomasnak!)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 30 szomb., 21:20 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Godricnak jók a harci képzettségek,de a többieknek inkább fekete-pusztító és a fény mágiát mondom!Zehírnek az elűzés varázslata tényleg aranyat ér!
A Heroes 5 leírások alatt rengeteget megtudhatsz!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 31 vas., 0:16 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Glacius Van Thomas írta:
Zehírnek az elűzés varázslata tényleg aranyat ér!


Én nemvettem észre hogy ilyen erős lenne, 1x használtam életemben azt a skillt, az eredmény röhelyes volt, szerintem lócitromot se ér. vagy keverem 1 javított kiadással vagy más skillel ??

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jún. 01 hétf., 11:27 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Jou minél erősebb Zehír vagy az a hős aki ilyet tud annál több idézett lényt küld el a fenébe!Ha jól tudom itt számít a hős szintje is!De a varázserő az tuti!Szóval az elején nem alkotnak vele nagyot de ha megerősödnek akkor élmény nézni,hogy tűnik el minden idézett lény a csatamezőről!

Ja szerintem az már elég jó ha 10idézett ördögből a varázslat után már csak 2 marad!Ha ilyen erős vagy akkor már több 100 impet eltüntetsz!
Szóval nekem ez a varázslat nagyon bejött! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jún. 01 hétf., 20:28 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Utolsó csatában, főmonszta ellen, ami egyfolytában főördög-hegyeket idéz, sem egy utolsó dolog... :)

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jún. 01 hétf., 23:27 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Glacius Van Thomas írta:
Jou minél erősebb Zehír vagy az a hős aki ilyet tud annál több idézett lényt küld el a fenébe!Ha jól tudom itt számít a hős szintje is!De a varázserő az tuti!Szóval az elején nem alkotnak vele nagyot de ha megerősödnek akkor élmény nézni,hogy tűnik el minden idézett lény a csatamezőről!

Ja szerintem az már elég jó ha 10idézett ördögből a varázslat után már csak 2 marad!Ha ilyen erős vagy akkor már több 100 impet eltüntetsz!
Szóval nekem ez a varázslat nagyon bejött! :)


Igen, már láttam, én kevertem a ToE-s verzióval, mert ott meg 10*(HősSzint+Summoning Magic level [0-3]) sebzést okoz már csak, ami beláthatod konvergál a 0-ás hatás felé... Én ott használtam először (és utoljára), ezért nem tudtam mit csinál még azelőtt :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jún. 19 pén., 15:45 

Csatlakozott: 2009 máj. 28 csüt., 22:12
Hozzászólások: 3
Sziasztok!Az erdőlakó kampány utolsó pályáját egyszerűen nem sikerül befejeznem!Még a végigjáttszás elolvasása sem sokat segített!Kérlek titeket ha tudtok segíteni rajtam írjatok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 nov. 13 pén., 18:49 

Csatlakozott: 2009 márc. 24 kedd, 23:19
Hozzászólások: 33
Üdv
Heroes 4, The Gathering Storm(=Vihar előtt), Barbár kampány, 1. pálya.
Elfoglaltam Dogwoggle-vel az első várat, de aztán nem tudtam tovább menni, egyszer sikerült két kör erejéig bevennem a piros egyik várát, de sokkal erősebb volt, aztán bejött bal oldalról még a kék is, szóval már nem tudom, mit lehetne csinálni.
Szerk.:
Közben már megoldottam, bár épp hogy sikerült legyőznöm a pirost, minden seregem meghalt, és Dogwoggle is majdnem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 dec. 20 vas., 20:58 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Leo Razor gondolom azóta sikerült továbbjutni :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 dec. 25 pén., 14:46 

Csatlakozott: 2009 nov. 25 szer., 13:39
Hozzászólások: 25
Üdv!

Igazából nem akadtam, el, csak érdekelne valami: Heroes 3 SoD-ban, mind az 5 főhőssel végig vittem a saját kampányát, az 5. kampány (Unholy Alliance) küldetéseiben teljesen más skilljei vannak a hőseimnek, ez miért van?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 01 pén., 23:41 

Csatlakozott: 2009 nov. 25 szer., 13:39
Hozzászólások: 25
Üdv!

Heroes V-ben, az Inferno kampány 3. pályáján (The Conquest) elég érdekes dolog történt velem...
Az 1. Sylvan várat, amit megláttam nem foglaltam el egyből (a kampány végigjátszásokban olvastam ezt a tippet.).Az ÉNY-i Sylvan vár volt az 1. amit elfoglaltam, és kb. 2 hétre jött rá Gilraen, akit jó ki csatában legyőztem, rá 2 hétre elfoglaltam az ÉK-i Sylvan várat is, és leöltem az összes druidát.Ezek után foglaltam csak el a Déli Sylvan várat, ám még csak akkor adta meg a küldetéseket...

Ilyenkor mit tegyek, kezdjem újra? :D (1.0-s, nem eredeti verzióm van)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 02 szomb., 14:36 
Avatar

Csatlakozott: 2009 dec. 23 szer., 19:45
Hozzászólások: 8
Sehogy sem tudok kódot beírni! Nem jelenik meg a konzol akármit csinálok. Már átírtam az összes input fájlt, ezer féle gombra átállítottam a konzol gombját, de így sem! Az sem tudom milyen a konzol, mert nem jelenik meg! HELP!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 04 hétf., 17:30 

Csatlakozott: 2010 jan. 04 hétf., 17:14
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Heroes IV - The Gathering Storm
Utolsó hadjárat első pálya:
Leölöm a pirosat, megcsinálom a két küldetést, hogy tűnjön el a láva és a hágó, de a hágó mégis ottmarad, nem tudom megtámadni az utolsó útonállót. Tapasztalta már ezt valaki? Talán valami patch megoldja?
Köszi előre is a válaszokat!

Laci


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 06 szer., 15:51 

Csatlakozott: 2009 jan. 26 hétf., 12:20
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Balatonberény
Üdv! Kéne egy kis segítség Tribes of the East az Apáink dicsőségére kampány 2. pályájához ugyanis tesóm elakadt. Barna játékos nyugton van, viszont miután csatlakozik hozzánk, a türkizkék játékos nagy erőkkel megindul. Annyi lenne a dolog nyitja, hogy tesó vár, és sereget toboroz, vagy? Köszi előre is a segítséget. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 07 csüt., 14:49 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 15 szer., 11:08
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Sárkeresztes
Petra írta:
Üdv! Kéne egy kis segítség Tribes of the East az Apáink dicsőségére kampány 2. pályájához ugyanis tesóm elakadt. Barna játékos nyugton van, viszont miután csatlakozik hozzánk, a türkizkék játékos nagy erőkkel megindul. Annyi lenne a dolog nyitja, hogy tesó vár, és sereget toboroz, vagy? Köszi előre is a segítséget. :D


Szia!
Úgy emlékszem, hogy csak egy hőssel indul ellened. Ha azt legyőzted már nem jön több ellen. De a hajóra szállás után ugyanez lesz a lila játékossal, csak ott kettő lesz. Azok már nagyobb falatok lesznek.
Üdv,
Reflen

_________________
Everytime I rise, I see You falling.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 10 vas., 18:12 

Csatlakozott: 2009 nov. 25 szer., 13:39
Hozzászólások: 25
Üdv, remélem tud valaki segíteni!:)

A Sylvan kampány 1. pályáján tartok, normál módon játszom a küldetést.A probléma az, hogy már a 4. hónapnál tartottam, de Biaranak se híre, se hamva...Közben elvesztettem 3 határom (ez az én ügyetlenkedésem miatt volt, mert azt hittem, a bejátszás után, hogy többet nem jönnek vissza a kékek.).Ezek szerint csak heroic fokozaton jön Biara a 2. hónap első felében?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 17 vas., 20:40 

Csatlakozott: 2009 nov. 25 szer., 13:39
Hozzászólások: 25
Üdv!

Heroes V. Sylvan kampány utolsó pályáján tartok:

Megszereztem a törpe cuccokat és oda is adtam a látónak .(+5 főnix)A 3. hónap közepére elértem Nikolayhoz, akinek a serege: 22 wraith, 2851 csonti, 121 vámpír, 46 lich, 360 spectre, 550 plague zombie....
Az én seregem ehhez képest elég gyér: 15 green dragon, 5 főnix, 260 master hunter, 90 pengetáncos,26 treant, 42 unikornis, 62 druida.(Nem biztos, hogy pontos értékeket írtam, de megközelítőleg ennyi.)Az őrületbe kerget a fantom sereg varázslatával.A hősöm bőven erősebb nála: 22 atk, 22 def, 19 spwr, 24 v. 25 knowledge (Ezeket sem tudom pontosan):D Képzettségeim: Expert Logistic, Light Magic, Luck, Attack, Enlightment, Avenger.Sajnos a bosszúállócéhben nem választottam ősi ellenségeket.
375 manán van, és tudom a resurrectiont, valamin a righteous might-ot és a hastet tömegesen is.

Valakinek van valami tippje, hogyan győzzem le őt? Ha kell, tudok küldeni mentést is....

Kérlek, segítsetek! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség