Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Heroes kampány -> elakadtam
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 02 kedd, 15:19 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 01 pén., 16:25
Hozzászólások: 8
Kampányok közt elakadt harcosok, ide írjatok segítsünk egymáson.
Ha van már ilyen topic elnézést. Kerestem, de nem találtam.
Én pl.: a Dungeons and Devils legelső pályáján akadtam meg rögtön, az ellen a többi várat ami az enyémen kivül lent az alvilágban található azzonnal elfoglalja és én mire vissza foglalnám jön egy újabb hős fentről és vissza szerzi.
SOS segítsetek.
És ha nektek is volt gondotok ide írjatok. :wink:
Szóval elnézést ha már van ilyen topic, de ha tudtok segítsetek. :(
Üdv.: Zolee0019


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 02 kedd, 15:50 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 01 pén., 16:25
Hozzászólások: 8
Írjatok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 02 kedd, 16:03 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 19 szomb., 19:17
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Pécs
Szia!

Próbálj meg több erős hőst csinálni és úgy foglalgasd el a várait!
Nem mondom tutira de próbáld meg!Csak nekem nehezebb így válaszolni mert nekem sikerült csak nem tudom hogyan.

Üdv Taegen

_________________
Taegen

"Az izé egy olyan valami!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 02 kedd, 16:35 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 01 pén., 16:25
Hozzászólások: 8
Kösz!
Erre már gondoltam én is, ám annyi pénzből mint amennyivel indulok és amennyi marad a sok költekezés után. :(
Szal 1 erős hőst nehéz tápolni belőle.
De támogatom az ötletet.
Ha van még vmi ötletetek írjatok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 02 kedd, 16:45 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Zolka: A legfontosabb, hogy egyből törekedjél arra, hogy a többi várat elfoglald. Már nem emlékszem pontosan a pályára, de azt hiszem a közelben van 1-2 ellenfél, őket gyorsan elfoglalni. Legalább 3-4 hőssel az elején, akik támogatnak és felszedegetik amit lehet. És ne a pénztermelőket építsd az elején, hanem a lénydwellingeket. Az 1. héten legyen minimum manticoréd citadellel. És foglalgasd a várakat amilyen gyorsan tudod. Nem szabad teketóriázni, sebesség a lényeg.
Sok sikert!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 02 kedd, 17:07 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 01 pén., 16:25
Hozzászólások: 8
Köszi Bogpista
Ha vannak még ilyen jó ötleteid lécci keress meg msn-en én is Heroes rajongó vok. :)
msn címem: zole-ee0019@chello.hu
jah és bárki aki heroesról szeret beszélgetni írjon nekem.
Ez nem reklám. :wink:
És még 1x thx a tanácsot. jól fog jönni.
És írjatok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 02 kedd, 17:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 19 szomb., 19:17
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Pécs
Szia!

Gyere fel társalgóba!
Beszélgetni a Hírozról! :wink:

Üdv

_________________
Taegen

"Az izé egy olyan valami!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 02 kedd, 17:16 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 01 pén., 16:25
Hozzászólások: 8
Mindjárt csak telepítem a javát. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes kampány -> elakadtam
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 02 kedd, 18:59 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Zolka0019 írta:
Kampányok közt elakadt harcosok, ide írjatok segítsünk egymáson.
Ha van már ilyen topic elnézést. Kerestem, de nem találtam.
Én pl.: a Dungeons and Devils legelső pályáján akadtam meg rögtön, az ellen a többi várat ami az enyémen kivül lent az alvilágban található azzonnal elfoglalja és én mire vissza foglalnám jön egy újabb hős fentről és vissza szerzi.
SOS segítsetek.
És ha nektek is volt gondotok ide írjatok. :wink:
Szóval elnézést ha már van ilyen topic, de ha tudtok segítsetek. :(
Üdv.: Zolee0019


Hali!

Na ilyet sem csináltam még... csakhogy válaszolni tudjak lejátszottam a pályát újra. Ügyebár a RoE Dungeons and Devils elsö pályájával van a problema... A kezdövár itt (Bogpista keversz vmit...) Inferno, melyben az elsöhéten símán megvan a Devil... A gép annyira hurka, hogy még csak battledwarfja volt mikor lenyomtam... A 2-3. hétre ki lehet takarítani teljesen a felvilágot. Te figy vmit nem értek itt csak egyetlen egy lejárat van, ahonnét azonban nem érkezhet ellenség (nincs is lent vár). Mindössze annyi a feladat, hogy lecsapjuk azt az egyetlen árva gold dragont amit néhány sereg green véd... és FINITO... ennyi (Kb. 25 perc játék idö). Szal nem értem mi a gond... lehet, h nem ugyanarról a pályáról beszélünk? Akkor meg légyszi legközelebb pontosabban nézz utánna jobban mit kérdezel... :shock:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes kampány -> elakadtam
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 02 kedd, 19:45 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 01 pén., 16:25
Hozzászólások: 8
Hali!

Na ilyet sem csináltam még... csakhogy válaszolni tudjak lejátszottam a pályát újra. Ügyebár a RoE Dungeons and Devils elsö pályájával van a problema... A kezdövár itt (Bogpista keversz vmit...) Inferno, melyben az elsöhéten símán megvan a Devil... A gép annyira hurka, hogy még csak battledwarfja volt mikor lenyomtam... A 2-3. hétre ki lehet takarítani teljesen a felvilágot. Te figy vmit nem értek itt csak egyetlen egy lejárat van, ahonnét azonban nem érkezhet ellenség (nincs is lent vár). Mindössze annyi a feladat, hogy lecsapjuk azt az egyetlen árva gold dragont amit néhány sereg green véd... és FINITO... ennyi (Kb. 25 perc játék idö). Szal nem értem mi a gond... lehet, h nem ugyanarról a pályáról beszélünk? Akkor meg légyszi legközelebb pontosabban nézz utánna jobban mit kérdezel... :shock:[/quote]

Figy Nimbus!
ott a hadjárat kezdeténél 2 kezdő pályát is lehet választani. Az 1ik az amit te mondasz a másik meg dungeonos nah én azzal kezdtem én. És ott akadtam el azt nézd meg és arra adj tanácsot. :D
Még 1x köszi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 02 kedd, 19:45 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Amit én mondtam, az szerintem a befejező küldetés a Dungeons and Devilsbe. Ha az első küldetések közül van, akkor nincs mit mondanom, mert azok EASY nehézségen kezdődnek. Ha ezekkel van a gond akkor ott nagy a baj. De szerintem az lesz az a pálya amit én mondtam. Az rutintalanoknak tényleg nehéz 1 kicsit. Ha az 1. pálya az, akkor ott is ugyanazt kövesd amit mondtam, De ott Castle+manticore, vagy akár red dragon is lehet az 1. hétre. Ez a követendő cél és a sok többi vár minél hamarabbi elfoglalása.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bogpista 2005 aug. 02 kedd, 19:51-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 02 kedd, 19:47 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 01 pén., 16:25
Hozzászólások: 8
Gyertek fel msn-re.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 02 kedd, 21:52 
Avatar

Csatlakozott: 2004 dec. 01 szer., 11:34
Hozzászólások: 4
Sziasztok,
Ha már van ilyen, esetleg nem tudnátok megoldást a "SEGÍTSÉG!!!! - csak úgy ömlesztve" topikban beírt kérdésemre? :)
Jó lenne azé :lol:

Üdv,
Rusky


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 03 szer., 11:34 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
Abból amit Zolka0019 írt látszik hogy a 3. pályára gondol, mivel az 1. pályán Inferno max 12lvl.
2. pálya dungeon max 12lvl.
És a harmadik pélyán tudsz választani, hogy infernoval, vagy Dungeonnal menj.
Ha tényleg a 3. pályával van gondod, akkor az javaslom, hogy kezd újbol, és az első 2 pályán figyelj oda jobban, hogy lehetőleg az átvihető max hősöd meglegyen, és minnél több 12. szintű legyen. Én azt szoktam csinálni, hogy inkább az első kettőn szöszölök, hogy felhúzzam a legtőbb mage guildet, hogy már akár a hősök indúló lényeivel is le tudjam nyomni a semleges lényeket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 03 szer., 11:42 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Rusky írta:
Ha már van ilyen, esetleg nem tudnátok megoldást a "SEGÍTSÉG!!!! - csak úgy ömlesztve" topikban beírt kérdésemre? :)
Jó lenne azé :lol:

Én pl. soha nem játszottam a TGS kampányaival. De ne aggódj valaki majd csak lesz, aki tud majd neked segíteni. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 03 szer., 12:29 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
No hali!

Nagy "mérgemben" :D , nekiestem a másik pályának (valóban lehet választani, öszintén ezt nem is figyeltem, annyira régen nyomam már a kampányokat...). Itt nyersanyagszüke miatt nem valsz, hogy feltudod húzni a dragont az elsö héten (én sem tettem), viszont a manticore kastéllyal símán megvan. Ezentúlmenöen az elsö héten (6 hössel) be lehet foglalni alol 4 várat, melyekben a townhallokat szépen fel is lehet húzni. A 2. héten aztán az egyik feljárónál fel lehet törni (ajánlott annál ahol az upgradelö hely van :) )És szépen el lehet kezdeni a fenti világ elfoglalását. Közben én lent felhúztam a dragont majd a 3. hét elsö napján kivettem mind a hármat, és azzal a bal alsó feljárón is feltörtem, hogy elfoglaljam a bal alsó várat. ekkorra már a középsö és a jobb felsö az enyém volt. Már csak a fö vára volt hátra, melyet az egyesített sereg könnyedén vett be. A legnagyobb ellenállást a gép részéröl nyolc db kardos képviselte... Remélem adtam némi támpontot... Mindenestre ez nem tartozik a nehéz pályák közé... szal gyakorolj bátran...

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 03 szer., 18:53 
Avatar

Csatlakozott: 2004 dec. 01 szer., 11:34
Hozzászólások: 4
bogpista írta:
Rusky írta:
Ha már van ilyen, esetleg nem tudnátok megoldást a "SEGÍTSÉG!!!! - csak úgy ömlesztve" topikban beírt kérdésemre? :)
Jó lenne azé :lol:

Én pl. soha nem játszottam a TGS kampányaival. De ne aggódj valaki majd csak lesz, aki tud majd neked segíteni. :wink:

JAJA, kösz, egyenlőre nem úgy tűnik. Neki futok azé majd még egy párszor, hátha eszembe jut mi kell neki ;)
Azért kösz,
Rusky


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 13 szomb., 18:49 

Csatlakozott: 2005 aug. 13 szomb., 18:44
Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Elakadtam a játékban, valami Szerencse lóherét keres rajtam a gép.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 17 szer., 16:38 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 25 szer., 14:49
Hozzászólások: 354
Tartózkodási hely: Apró ékszeresdoboz egy titkos fiókban
Csak úgy keresi? Hm... :D
Kicsit konkrétabban?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 24 szer., 20:59 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 20 szomb., 18:48
Hozzászólások: 5
Sziasztok!

A h4 glory of days past kampányában (a barbáros :D ) akadtam el rögtön az elején. :( Középszinten simán megcsináltam, de bajnokon, azaz a legnehezebben egyszerűen képtelen vagyok elfoglalni a kikötőt, ahonnan át kéne mennem a szigetre. A térképen lévő "lényszerző" helyekről nem tudok akkor sereget venni, amivel le tudnám győzni a kikötőt őrző semleges sereget.
Valakinek sikerült már a legnehezebb fokozaton ezt a pályát megcsinálni? Tippet-trükköt is szívesen látok, de már az is reményt ad, ha valaki azt írja megoldható, mert akkor nekiugrok még párszor...

Előre is köszi!

szekam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 454 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség