Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 84 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 03 pén., 11:31 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Nimbus írta:
Hell: Ne szépítsük!! TÖK utolsó lettél! :wink:

Asszed zavar? Nem is nyerni akartam. Mit csináljak két Essentiallal?
Gyűjtsem őket? Amúgy ha nyertem volna odaadtam volna olyannak, akinek nincs.
Mugger: én nem multipályákkal foglalkozom, s különben is azok általában ratyik.

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 03 pén., 11:40 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 9:19
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Győr
Hell: Ha nem foglalkozol ratyi multis pályákkal, akkor miért is küldtél be pályát? Ja, hogy még az Essential se kell? Én már nem tudom megfejteni, hogy mit miért teszel. Remélem Te még tudod. :?
Mindenesetre ezzel a beszólásoddal ismét sok ember szívébe beloptad magad.

_________________
Maradok tisztelettel:

Kertics

***Good luck!***


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 03 pén., 11:45 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Pont az volt a célom. És azért küldtem mapot, hogy több legyen.

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 03 pén., 18:20 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hell: Inkább nem reagálok, jó ?(bár Kertics megtette helyettem 8) ) Jobb ez így neked! :roll:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 06 hétf., 9:20 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Visszaszívva! :D Kicsit hülye hangulatom volt aznap. :(


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 07 kedd, 11:30 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Ahogy ígértem, összeszedtem az értékeléseket, egyberaktam s feltöltöttem, itt megtaláljátok:
http://heroes.hardwired.hu/mugger/egyeb/ertekelesek.zip

Van köztük txt, doc és xls formátumú is, hogy ne legyen egyszerű az élete annak, aki többet akar megtudni! :)
Vologya s jómagam csak pontoztunk, nem volt időnk értékeléseket írni, de az átlagtól sehol nem volt kirívó eltérésünk (véleményben sem).
Jó mazsolázást.

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 07 kedd, 13:49 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hi!

Egy Embör, nevezett Beorn értékelésén kicsit meglepődtem... :shock: Annyira, hogy még1szer megnéztem bizonyos mapokat... de a véleményem nem változott! Lehet valamit ennyire másként látni? :roll:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 07 kedd, 14:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Megnéztem őket, legalább Beornnak tetszettek egy kicsit a pályáim. Pedig tényleg ürülék szintűek. Ha hamarabb kezdtem volna el készíteni őket, mindenkit lesöpörtem volna. :D
Mégis leszek a következőn.

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 07 kedd, 14:12 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Látod máris mit műveltél Beorn?? :lol: :lol:
Kellett ez nekünk?? :lol: :lol:

Na mind1... Hell, de figyelmeztetlek legközelebb 0 értékű munkákra nem adok 4 illetve 5 pontot!! :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 07 kedd, 14:22 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Nem az én hibám, te értékeltél rosszul. Nem is értem mire adtad a pontokat. :D Most már mindegy. Az a két pálya nem tükrözte valódi tehetségemet.

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 07 kedd, 14:24 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
De Hell, pontosan tükrözte! :) :) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 07 kedd, 14:26 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Ha nézted az értékelésemet, láthattad mire kaptad a pontokat. Próbáltam mindegyik mapot értékelni legalább olyan szempontból, ami valamennyire értékelhető...

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 08 szer., 12:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Megnéztem én is az értékeléseket.
Kaptam hideget-meleget...

Beorn, a két örvény a Nedves szorosra azért került, hogy szépítsem. Értelme nincs, nem is kell használni, csak van. Lehet, hogy legközelebb kihagyom. A szövegelést ez után a multimapokról kiveszem, pedig azt nagyon szoktam szeretni... :(

Cat szavai melengetik a májamat! :lol:
A gyermekbetegségek alatt mi mindent értesz?

Kertics/Nedves szoros: "A hajótöröttek miatt előfordulhat, hogy az egyik emberkénél jelentős mennyiségű ütős arti lesznek, míg a másiknál szinte semmi."
Mivel letiltottam megközelíthetetlen küldetésekkel a szerintem durvább artifactokat, így azokat nem adhatja. A többi meg jöhet, bár tényleg némi szerencse is van a dologban, de pont ezért gondoltam, hogy így újrajátszható...
Az Armageddon miért gáz?
Bányából nem akartam többet, mert akkor elhúzódik a játszma és kevésbé kell a tengertől függened, amit a csaták helyszínének szántam. Miután elfogy a nyersanyag, mint a támadás versenynél, itt is meg kell állapítanod, hogy mit szeretnél, mi ér meg neked mennyit a felhasználható keretből.
Többivel egyetértek.

Laca szerint, de mások szerint is "szemkápráztató" az Utolsó szó. Ebben van valami, majd legközelebb figyelek erre is. Nagyon eredetit akartam csinálni.

Nimbus és Titi értékeléseivel nem tudok sokat kezdeni, legalábbis amik az én térképeimre vonatkoznak... Azért várok még tőlük is valamit, még ha negatív lesz, akkor is!

Valaki írjon már, hogy mit változtassak majd a következő versenyre, mert nem igazán értem, hogy miféle beállítási gondok vannak. Nem kell regényt írni, nem kell ide a közösbe, priviben is megfelel, csak használható legyen!
Köszi!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 08 szer., 12:37 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Pontosan az, amit utána röviden írtam: zsúfolt, sok a csata, emiatt lassú, nem versenymapnak való. Meg az Utolsó szó szerintem anyaghiányos is az elején.
Nekem személy szerint tetszett a szöveg benne, de hát én játszani szeretek, nem versenyezni.
Meg nem is vagyok sem hozzáértő, sem tapasztalt. De a véleményem másodszori végigjátszás után sem változott.

Cat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 08 szer., 13:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Hát én is végigolvastam ezeket a véleményeket, s pl 1-2 vel nem sokra mentem, csak a pontok alapján tudtam valamit megállapítani!

Pl Beorn érékelése alapján rájöttem, télleg lemaradt 1 gem pond a pályáról, ami csak 1 kis figyelmetlenség (pedig még a helye is megvolt :!: ) És volt egy észrevétele, amit nem értettem "0,31-re becsúszott 1 random arti" Ezt hogy kell érteni, mert a kéknél is volt egy, a rand lvl6 lény mögött :)

A többieké hol jobbnak, hol rosszabbnak minősítették, mindenesetre a lényege az volt, hogy még dolgozni kellene rajta, hogy jó legyen. Ehhez kérném a tesztelőktől, hogy mit gondoltak változatni ezen a mappon, hogy jó lehessen, s az esetleges "általános hibákat" megosztanák velem, hogy ne követhessem el újra ezeket!

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 07 pén., 20:29 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 21 pén., 12:25
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: Veszprém
Üdv mindenkinek!

A jó múltkorában épp netközelbe keveredvén - a rendszeres internet-hozzáférésem sajnos február közepén megszűnt - letöltöttem és hazavittem a multimap készítő versenyre alkotott térképeket (na meg az értékeléseket is). Előbbiek jó részét végigjátszottam, utóbbiakat elolvastam, és valamit nem értek. De azt nagyon.

Elöljáróban annyit, hogy sosem játszottam "multiplaját", és sosem készítettem RoE térképet. Először nem is értettem, hogy mi a fészkesnek van szükség a játékban nem kívánt dolgoknak ilyen bonyolult módon való letiltására az elérhetetlen helyekre biggyesztéssel, mikor sokkal áccerűbb lenne menüből. Aztán megpróbáltam... :) (Mint említettem, már a legelső pályakészítő próbálkozásom anno "marharégen" SoD verzióban készült.)

Tehát amit nem értek: a makacs ragaszkodást ahhoz a feltételhez, hogy ha multi versenytérkép, akkor csak RoE. Igen, igen, ismerem a fő (vagy inkább egyetlen?) érvet, hogy sokaknak csak a játék RoE verziója van meg, és csak azt ismerik, és hátrányban lennének a többiekkel szemben...

CSAKHOGY miközben a beérkezett pályamívekkel játszottam (RoE térképek Complete alatt játszva), rendszeresen a következőket tapasztaltam:

- a játék elején simán választhattam a confluxot, ami nincs a RoE-ban

- az összes RoE-ban nem létező hős elérhető volt

- mivel a táposabb ereklyék jó része le volt tiltva, viszont az "elmaradhatatlan" Sárkány-utópiák scriptje "előírja" hogy húzós ereklyéket osztogassanak, így aztán a program abból választ előszeretettel ami "szabad préda" - a kombókból. A RoE szerkesztőjével ugyebár csak azt lehet letiltani, amit ismer a szerencsétlen... Így esett, hogy nálam általában az Angyali Szövetség kardja volt, míg az ellen Armageddon's Blade-del szaladgált. Időnként "leesett" egy-egy "Sárkány Tata Hatalma", vagy Mesterlövész Íj. Cornucopia, Statue of Legion, vagy Admirális kalpagja szinte mindig volt.

Ezek után humorosan hat kifogásolni egy esetleg bentmaradt Armageddon varázslatot, és egyensúlyról beszélni sincs sok értelme. Persze, mint az elején írtam, nem tudom hogyan zajlik egy ilyen verseny. Pusztán a rendszeresen elhangzó kérés/felhívás - miszerint aki tud gépet hozni az hozzon - alapján gondolom, hogy ezekre a "vitt" gépekre amúgy "alapból" már fel van telepítve a H3, mégpedig különböző verziókban. Ha összekerül egy "RoE-s" meg egy "Complete-s" gép, akkor az utóbbinál ülő játékos a RoE szerkesztő korlátai miatt elképesztő előnybe kerülne, akármilyen tehetséges és tisztességes is volt az adott pálya készítője. Vagy ezt úgy oldjátok meg, hogy a vitt gépekről nemes egyszerűséggel lezúzzátok a magasabb verziószámú játékot? Mer' akkor nem szóltam, azt is halkan...

Ellenben, ha a versenytérképek SoD verzióban készülnének, minden egyes (multipályákon) nemkívánatos dolgot (ereklyét, varázslatot, hőst) megbízhatóan, menüből le lehetne tiltani, nem kéne tökölni elzárt területekkel, börtönökkel, remetekunyhókkal. Még a Fluxot is, ha ragaszkodunk a RoE fílinghez, igaz azt városonként külön kell megcsinálni. Megkockáztatom, hogy SoD verzióban korrektebb "RoE-s" (csak RoE elemeket tartalmazó, a játék későbbi változataival is "RoE-ként viselkedő") mapot lehet készíteni, mint az eredetiben. Van persze hátránya is: csak SoD/Complete alatt műxik, így bizonyos vitt gépekre fel kellene azt installálni... Valszeg hülye ötlet, különben már megvalósítottátok volna. A dolog jogi oldalát nem néztem, hiszen verseny végeztével le lehet szedni a magasabb verziót.

Na végül is mindegy, csak kibic vagyok a pálya széléről, aki furcsa dolgot tapasztalt, amin eltűnődött és azt megosztotta a közzel... (Akár akarta a köz, akár nem :))

Kivagyoq


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 07 pén., 21:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Kivagyoq: Jóreggelt. :) Had áruljan el azt a dolgot, hogy RoE-s mapokon csakis úgy játszunk multimeccset, ha legalább az egyik fél ilyennel rendelkezik. A jelenleg is zajló -általam szervezett- multiversenyen olyan esetre, ahol mindkét fél SoD és/vagy complete verzióval játszik, akkor a pályát sodos verzióra átalakítva játszuk, ahol ki vannak tiltva a relic kombók és a nem roe-s hősök. A conlux megjelenését sajnos nem tudjuk kitiltani, viszont a választását lehet tiltani.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 07 pén., 21:15 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
És miért nem lehet multiban Conflux, grál letiltás mellett?
Én csak hotseat-eltem párszor, multihoz nem értek.. :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 07 pén., 21:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Kötelezően RoE van fent a gépeken, ami elő is van írva. Égyébként, meg hallottam egy embertől olyat, hogy egy SoD és egy RoE összetalálkozik multiban, akkor a SoD allapból lemegy RoE-s szintre! Azt nem tudom Complettel megy-e, talán egy tapasztaltabb multis tudja ezt :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 07 pén., 21:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 21 pén., 12:25
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: Veszprém
Űdv mégegyszer mindenkinek!

Bogpista,Jou: Nos, úgy tűnik, ahány verseny, annyi szabály... Ez biztató arra nézvést, hogy idővel a jobban szabályozható SoD verziójú pályák terjednek el.

Doom3d: Tőlem lehet, 'sze' épp a RoE pályák hiányos szabályozhatóságára próbáltam utalni, pontosabban azt nem értettem, hogy ennek ellenére miért ragaszkodnak hozzá...

Kivagyoq


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 84 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség