Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 84 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 08 szomb., 0:14 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
kivagyoq írta:
Bogpista,Jou: Nos, úgy tűnik, ahány verseny, annyi szabály... Ez biztató arra nézvést, hogy idővel a jobban szabályozható SoD verziójú pályák terjednek el.

Látom nem értetted meg. A multi pályák RoE változatúak. Sodosak nem fognak lenni elsősorban a conflux miatt. A RoE-s mapokon legalább az egyik félnél roe 1.4 verzió kell, a másik lehet sod 3.2 vagy complete. Igen Jou olyankor a játék marad 1.4-es. Egy felől biztosíthatlak, nem fognak elterjedni sodos térképek, mindig is meg fognak maradni RoE-s nak. Pontosan az a baj, hogy nem szabályozható le a conflux. Ja és doom a multiban nincs grail építés, mivel nincs elhelyezve a pályákon. Ezek azok a pályák, amin nemzetközi viszonylatban is játszanak, játszottak illetve -ennek átalakított változatain- a heroes táborba, a Budapest Bajnokságokon a magyar heroes társadalom java része multiplayer módban játszik, játszott. Van a multinak sok változata, de ez a legelterjedtebb, legáltalánosabb forma. Heroest nagyon sokféleképpen lehet játszani. Több olyan emberrel játszottam már, aki azt mondta magáról, hogy ő milyen profi és hogy évek óta heroesezik, keni vágja a játékot. A végére persze kiderült, hogy abszolút kezdőnek bizonyult aki 1-2 herot egyengetett a pályán és a köre ameddig lépett 20 másodpercig tartott. Véleményem szerint az ilyen fajta térképek mindig is meg fognak maradni RoE alapúnak, mert az jobban játszható.
kivagyoq írta:
. Ha összekerül egy "RoE-s" meg egy "Complete-s" gép, akkor az utóbbinál ülő játékos a RoE szerkesztő korlátai miatt elképesztő előnybe kerülne, akármilyen tehetséges és tisztességes is volt az adott pálya készítője
Nincs semmiféle előny, mert mint mondottam volt ha úgy játszod a partit, hogy az egyik gépen RoE van a másikon Complete, akkor a játék RoE-s lesz. Vagyis nem az lesz, hogy az egyik félnél előjöhetnek combo relicek, míg a másiknak nem, hanem egyik félnek sem lehet ilyen artifaktja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 08 szomb., 12:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
bogpista írta:
... Igen Jou olyankor a játék marad 1.4-es...


Akkor legalább jól emlékeztem :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 ápr. 12 szer., 21:03 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Kedves Fórumozók!

Kéne csinálni valakinek pálya szerkeztő versenyt.Küldenék én is mapot.

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 20 csüt., 7:32 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 21 pén., 12:25
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: Veszprém
bogpista írta:
Nincs semmiféle előny, mert mint mondottam volt ha úgy játszod a partit, hogy az egyik gépen RoE van a másikon Complete, akkor a játék RoE-s lesz. Vagyis nem az lesz, hogy az egyik félnél előjöhetnek combo relicek, míg a másiknak nem, hanem egyik félnek sem lehet ilyen artifaktja.


Üdv!

Nna, így már értem. Ezt nem tudtam, hogy a későbbi verzió automatikusan "hozzábutul" a korábbihoz. Köszönet a kimerítő magyarázatért. LL-nézést, hogy most reagálok, de jó ideig nem igazán volt netem, és most tűnt fel, hogy válaszoltál. (Jobb későn, mint soha...:))

Kivagyoq


A topicot a temetőbe helyezte: Trunks - 2010.01.05.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 84 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség