Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 312 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 14 csüt., 13:32 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Igen, igazad van! Sok a jó banda! De én mégis az általam felsoroltaktól tartok leginkább... :roll:
Már nagyon várom... :) Van bennem valami, ami azt akarja, hogy már most kezdjek el pakolni... :lol:

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 14 csüt., 14:54 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 9:19
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Győr
Laca írta:
Igen, igazad van! Sok a jó banda! De én mégis az általam felsoroltaktól tartok leginkább... :roll:
Már nagyon várom... :) Van bennem valami, ami azt akarja, hogy már most kezdjek el pakolni... :lol:

Üdv: Laca


ÖÖÖÖ.....előtte esetleg válaszolnál az e-mailemre? :roll:

_________________
Maradok tisztelettel:

Kertics

***Good luck!***


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 14 csüt., 16:09 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Nos egy teljes lista a 10. kör után:

1. Boti 27 pont
2. Nimbus 22 pont
3.Szotyi 19 pont
4-5. Adler,Teki 18 pont
6-7-8. 2much4me,Ssth,Karesz 16 pont
9. Titi 15 pont
10. Gepy 14 pont
11-12. Megamikor,Zizi 13 pont
13. Kady 9 pont
14-15. Vologya, Werul 8 pont
16. Jou 3 pont

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 15 pén., 13:37 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 9:19
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Győr
Üdv,

Hajrá mindenki! :D :D :D :D :D
Remélem Kady és Karesz is belehúz a hajrában.
Holnap már mi is ott leszünk. Alig várom.

_________________
Maradok tisztelettel:

Kertics

***Good luck!***


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 15 pén., 15:33 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

A legfrissebb eredmények, 13 kör után:

1. Boti 36 pont
2. Nimbus 28 pont
3. Ssth 25 pont
4. Adler 24 pont

A további infok a tábor vége után várhatók, mert én is inkább lemegyek játszani! :) :) :)

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 17 vas., 15:27 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
A lassan hazaérkező táborozóktól pedig izgatottan várjuk a terjedelmes élménybeszámolókat. :) Ne kíméljetek bennünket! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 17 vas., 15:38 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Hazajöttem!!! Király volt KÖSZI Vologya (Mr. Lucky)!!!! :wink:
Egyéniben 5. lettem a jedi megverte mesterét. :D Boti veretlenül nyerte meg a tábort esélyünk se volt megverni. Egy-két döntetlent tudtunk csak kicsikarni belőle. Néha jól jöttek a föld elementálok. A többit később mert most álmos vagyok naponta 3-4 órát aludtunk. És nem lettünk csontvázak.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 17 vas., 21:00 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Hali!

A tábor nagyon KIRÁLY volt! Köszönjük Vologyának a szervezést!
Most már egy kicsit kipihentem magam úgyhogy írok egy-két sort.
A 2vs2 nagyon jó volt, a mezőny szerintem elég szoros volt de Ssth és Szotyi megérdemelten nyert. (én Gepyvel 4. lettem, aminek nagyon örülök :D )
Az 1vs1 torna szerintem nem hozott különösebb meglepetést. Boti veretlenül lett első, de azért volt egy-két döntetlenje. A második helyért végig kiélezett küzdelem folyt, végül Nimbus ért oda, megelőzve Ssth-t.
A középmezőny nagyon sűrű volt, állandóan változott a sorrend.
A hősválasztások miatt érdekesebb volt a játék, az ember mindig más hős ellen játszhatott.
A támadás tornát Vologya mester nyerte minókkal, mákkal, morállal, paralízissel fűszerezve! :D A második helyre Sorceress ért oda a dzsinneivel, a harmadik Ssth lett a lizardmen-ekkel.
Összességében nagyon jól éreztem magam, ha tehetem jövőre is megyek!

ui: Ssth: kösz a sok segítséget és tanácsot!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 17 vas., 21:02 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Köszönöm mindenkinek a részvételét, remélem mindenki jól érezte magát és szerencsésen hazaért! Gondolom mindenki részletes beszámolót ír majd, ezért ettől én eltekintek, de leírom a tábor tornáinak végeredményét és a díjazottak listáját, képek, videók és részletesebb excel tábázatok kicsit később... :wink:
Íme az V. Heroes tábor eredménylistája:

2vs2 torna:

1. Ssth, Szotyi
2. Boti, Megamikor
3. Vologya, Nimbus
4. Titi, Gepy
5. Karesz, Werul
6. Adler, Teki1986
7. Hitehagyott, Jou
8. Zizi, 2much4me

1vs1 torna:

1. Boti
2. Nimbus
3. Ssth
4. Szotyi
5. Teki1986
6. Adler
7. Megamikor
8. Zizi
9. Karesz
10. Titi
11. 2much4me
12. DaMaGepy
13. Kady
14. Vologya
15. Jou
16. Werul

Tábori támadás:

1. Vologya 41 pont
2. Sorceress 39 pont
3. Ssth 37 pont
4. 2much4me 36 pont
5. Zomi Dudu 34 pont
6. Jou 33 pont
7. Karesz 32 pont
8. DaMaGepy 30 pont
9. Boti 30 pont
10. Levko 29 pont
11. Titi 27 pont
12. Lord Shaba 25 pont
13. Teki1986 24 pont
14. Taegen 19 pont
15. Werul 16 pont
16. Mugger (Feladta 23 pontnál 4 mérkőzéssel a vége előtt - eredményei törölve)
17. Megamikor (Feladta 19 pontnál 8 mérkőzéssel a vége előtt - eredményei törölve)
18. Laca (Feladta 17 pontnál 9 mérkőzéssel a vége előtt - eredményei törölve)
19. Kertics (Feladta - eredményei törölve)
19. Kady (Feladta - eredményei törölve)
19. Adler Feladta
19. Nimbus Feladta
19. Hitehagyott Feladta

Mr. Unlucky:

Zizi 16 szavazat

Mr. Lucky:

Vologya 6 szavazat (Paralízis, Morál és Luck király... :wink: )
(Szavazatot kapott még: Teki1986 4 szavazat, Werul, Jou, Karesz 3-3-3 szavazat, Sorceress 1 szavazat)

Gamestar bögrét nyert:

Kady
Kertics
Mugger


3 havi Gamestar előfizetést nyert:

Lord Shaba

6 havi Gamestar előfizetést nyert:

Levko

12 havi Gamestar előfizetést nyert:

Taegen Eveninfal

Ezen felül mindenki kapott Gamestar újságot... :shock:

További és részletesebb eredmények később! :roll:

Én most 10 napig nem leszek, elmentem nyaralni! :D

Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2005 júl. 18 hétf., 0:33-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 17 vas., 21:11 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Helló,szia, szevasztok!

Mi is megúsztuk ép bőrrel a hazautat. Mostmár sosem derül ki, hogy volt -e vér az alkoholomban, vagy sem, sehol nem volt zsaru.

Mivel két hétig sajna nem leszek fórumközelben (utána ígérem gyakrabban nézek be), holnap húzok nyaralni, ezért tartok 1 villám élménybeszámolót...

Mivel "csak" hétvégére mentünk le, (de legalább lementünk), így "csak" a támadás versenyről tudok estimesedélutánozni. Az 1 vs 1 így meg olyan volt, mintha meg se történt volna. :roll:
Ennek ellenére Nagy Gratula Botinak, hogy végre a döntőben is összejött neki az, ami amúgy mindig összejön!
Köszönet Vogyinak a szervezésért. Mindennel együtt állatjóra sikeredett ez a két nap. Nagyon sajnálnám, ha nem lehettem volna ott.
Tök jó volt, hogy egy rakás élőben soselátott ősfórumozót volt lehetőségünk megismerni személyesen.

Nosakkor a támadásról:
Egész kiegyenlített, és nagyon erős mezőny indult. Akkora körbeverésekkel, adokkapokokkal, és meglepetésekkel, hogy rohadtul sajnálom, hogy végül eljött a tábor vége.
Grat Vogyi, lesz még revans! :twisted:

adios:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 18 hétf., 8:07 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Helló mindenki!

Sajnálom, hogy (lehet teljesen egyedül) rossz szájízzel kell visszatekintenem a tábori támadásra! :(
Vologya írta:
18. Laca (Feladta 17 pontnál 9 mérkőzéssel a vége előtt - eredményei törölve)

Ezt nem igazán értem!!!!! Két dolog miatt!
Az egyik: Vologya! Amikor együtt néztük valamikor 6 óra magasságában a táblát már akkor is 22!!!!!! pontom volt! :? Hová tűnt este 8-ig azaz 5 pont? Pedig közben ha jól emlékszem még szereztem is... Biztos emlékszel rá! Épp azt elemeztük, hogy van esélyem befogni téged! 8)
A második dolog pedig azt, hogy én egy szóval sem mondtam, hogy feladom!!! Arról volt szó, hogy ha elmegyek és később jövök vissza, akkor bukom azokat a meccseket akik nem hajlandók velem éjszaka leülni jáccani! :roll: Erre mindenki ellen aki ellen még nem nyomultam (Sorceress, LordShaba, Levko, Zomi Dudu, Mugger és nem utolsó sorban Vologya) kaptam egy vereséget! (de a hszed alapján nem csak ő ellenük...) :?
Nagyon sajnálom, hogy így ért véget számomra a támadás, főleg, hogy ott egyből még egy-két emberrel fun-ban le is nyomtuk a meccseket...
Nagyon rosszul esett és elszomorított a megértés hiánya, főleg a játék előtti mizériáimnak tudatában! Nem is akarok rágondolni miért lett ez így... :roll:

Üdv: Laca, a csalódott

Update: most rágódtam az eredményen: a 22 pontos eredményemnél neked még 37 pontod volt, nekem meg 8 meccsem volt hátra! Mivel 6 maradt a végére, előtte 2-t még lenyomtam... (győzelemmel... 8) ) Tehát 26 pontom volt amikor "kiszálltam"!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 18 hétf., 9:21 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Szia Laca!

Szerintem teljesen érthető a dolog. Ha indulsz egy futóversenyen, majd féltávnál úgy döntesz, hogy most inkább valami mást csinálnál, majd amikor a többiek már a célban vannak, akkor odamész, hogy bocs srácok, beállnék mégis, mi legyen, visszamentek a rajthoz? Szerintem nehezen tudnál elképzelni olyan tesitanár (vagy akármilyen szervezőt), aki ne nézne igen furán, és akkor még nem szólt semmit... (amit persze talán jobb meg sem várni...)
Vologyának igaza volt. Egy napra kellett volna ott lenned, Te nem voltál, míg a többiek egy hét után is kitartottak, bár én elhiszem, hogy fontos volt a program, de akkor a támadásról le kell mondani. Ez van.

Ugyancsak, akik neveznek, játszanak párat, majd feladják, igenis legyen törölve az eredményük visszamenőleg is, ne vesszen egy olyan ember se pontot miattuk, akik becsülettel kitartottak és akartak.

Az én beszámolóm majd később.

Üdv,
2much4m4


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 18 hétf., 9:54 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Először is szeretnék gratulálni minden játékosnak a helyezetteknek külön is!

Másodszor meg szeretném megköszönni Vologyának a szervezést, egyáltalán magát a tábort, alapvetően nagyon jól éreztem magam, az már csak a csapatomnak köszönhető, hogy inkább a medencében! :)

SenSei: Lacának annyiban mindenképp igaza van, hogy az asztaltól felállva azt az eredményét, amit ott elért, meg kellett volna kapnia.
Szerintem ez a Te magánakciód volt, hogy az általam kiosztott 2 vereség NE kerüljön a neved mellé! Vologya meg asszisztált hozzá, ami megint nem szerencsés! Szerencsére ez lényeget nem folyásolta be, de
ha befolyásolta volna biztos nem hagyom szó nélkül!!!
Véleményem mindenkinek szive-joga eldönteni, hogy ki ellen játssza le s ki ellen adja fel a mérkőzéseit, ezt minden játékos megteheti!!! Ezért a versenyből kizárni bárkit is BOTORSÁG!!! Sőt a verseny megcsúfolása!!!
Az addig elért eredményét kell figyelembe venni a fenmaradókat pedig 0 ponttal jóváírni s kész! Senki sem szólhatna semmit, kivéve SenSei -t! :) :) :)

Nem beszélve arról, hogy én pl. 8 órakor a folytatás megbeszélt időpontjakor ott vártam, hogy lejátszhassam a hátralevő meccseimet, az ellenfelek közül viszont SENKI sem vala!!! Laca Szegedre ment, a többiek meg fociztak vagy fürödtek! Mindezt 8:10 -kor! Akkor inkább úgy döntöttem, hogy a fennmaradó kevéske meccsem inkább feladom!
Hagyom a fenébe az egészet, nem kívánok pár meccsért hajnalig várni az ellenfelekre! Eszembe se jutott, hogy emiatt kizárhatnak! Még szerencse, hogy már akkor sem érdekelt igazán a verseny! :)

Mindenesetre nagyon jókat szórakoztam még a sűrűn vesztes meccseimen is, a szerencsétlen minók állandó pozitív moráljárol is meg van a véleményem! :) Sűrűn eszembe jutott a vélemény Teki offline 100% -os sikeréről! :) :) :)

Szóval gratula mindenkinek, Laca fel a fejjel! :) :) :)

Üdv. Mugger


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mugger_ 2005 júl. 18 hétf., 11:18-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 18 hétf., 10:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Hahó mindenki!

Nekem nagyon tetszett a tábor és köszönet Vologyának a szervezésért. Írok egy rövidke élménybeszámolót.
A 2vs2ben egy kemény meccsel indítottunk Szotyival Nimbus és Vologya ellen, de az hogy Malekhit rögtön resurrectet meg meteor showert kapott döntött. Utána Kareszék ellen könyebb dolgunk volt, hiszen fáradtak voltak és semmi nem jött össze nekük. Aztán következett az egyetlen vereségünk ( mondjuk abban a tudatban játszottunk, hogy már mindenképp döntősök vagyunk ). Jou és Hitehagyott nagyon jól játszottak és Jou recanters cloakja megsemisített engem. Szotyi meg egyedül nem bírt el kettőjükkel.
A döntőben nagyon kemény csatát vívtunk Botival és Megamikorral. Megamikor hősét sikerült meglepnie Szotyinak én meg Botit a saját várában támadtam meg. Jó kis csata volt várostrommal catapult nélkül szerencsére nem tette fel a recantersét így a földrengésekkel sikerült bejutnom a várba, ahol végülis hosszú küzdelemben kb hajnali fél5re lenyomtam Botit.
Ja és Szotyi nagyon jó pár volt, remélem jövőre is őt kapom 8)

1vs1ről kicsit rövidebben Nimbus ellen idegölő harcban ikszeltem a földalatti háborún. Talán elég annyi hogy a csata a második héten volt és már nem volt sehol relik a pályán a második hét második napján.
Karesz és Boti ellen nemigazán jöttek össze a dolgok ott viszonylag simán kikaptam. Teki meg Gepy ellen meg saját hibámból kaptam ki hiszem megtámadtak őket a várban, ahol a hülye catapult nem volt hajlandó kidobni a falakat és ez döntött...
A többi meccsemen szerencsére sikerült nyernem és ez elég volt a harmadik helyhez.

Támadás: Elöszőr is. Ne tessék szídni Vologyát. Szerintem teljesen korrekt döntést hozott. És én nagyon elenne vagyok a feladásoknak. Sajnálom, hogy ennyien feladták, mert úgy sokkal érdekesebb lett volna.
Lacának annyit, hogy én nagyon sajnáltam, hogy elment a városba, és nem játszott tovább, mert nagyon jó eredményt ért volna el és szerintem elöttem is végzett. Na de tényleg. Lejönni támadni csak egy napra és akkor bemenni inkább városba :?: :?: :?: Számomra érthetetlen... :?
Ennyire hosszú idő lenne egy nap? Mugger elnézést, hogy nem voltam ott 8ra :oops: , mondjuk a támadás 24:00ig volt kiírva addig még belefért volna a meccsünk ( Laca 10:30ra ért be neki már nem hiszem, hogy 8 meccsre lett volna ideje )
Külön Gratula Zomi Dudunak, Levkonak és Jounak hisz első online támadásukon tiszteséggel helytálltak, sőt ketten közülük első hatba is bekerültek.

A hangulat szerintem nagyon jó volt és nagyon örülök, hogy megismerhettem az embereket. Joutól idéznék, mert ő valami hasonlót mondott: Lehet, hogy végig kikapok 1vs1ben, de ha nem jöttem volna le, akkor nem röhögtem volna ilyen jókat.
Szóval remélem jövőre találkozunk még :wink:

ui: téhá téhá esestéhá :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 18 hétf., 10:55 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Szia Mugger!

Egyrészt: Peace & Love :lol: :lol:

Másrészt: Koránt sem én voltam csak az egyetlen "szenvedő" alany a később feladók miatt. Szerintem Vologyának legalább annyira igaza volt mint Lacának, sőt. Azért voltak focizni, mivel mindenki eltűnt, nem volt ott senki - vagy már lejátszották, becsületesen. Ugye szerinted sem kellene nekünk izgulva azt várni (egy hét no sleep után), hogy vajon mikor érkezik vissza (ha egyáltalán visszaérkezik) és akar-e játszani, vagy igen? Pláne, hogy a legtöbb emberkének ezen az egy nyamvadt napon kellett volna csak ott lennie, de ez se ment... akkor miről beszélünk?

Harmadrészt: Nem lett kizárva senki, hanem ők adták fel/nem jelentek meg. Mivel nem vettek részt részben vagy egészben, ne vegyenek részt egyáltalán.

Üdv, 2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 18 hétf., 11:13 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Én arról beszélek, hogy NEM az a korrekt eljárás, hogy diszkvalifikálunk, hanem az hogy a pályán elért eredményt veszzük figyelembe! Úgy Laca sokkal előrébb végzett volna, s senkinek sem lett volna rossz szájíze, mert akit levert, azért jár neki a pont, akit meg nem, azért értelemszerűen NEM!

Még véletlenül sem akarom Vologyát bántani, de szerintem ROSSZ döntést hozott az adott helyzetben, ettől függetlenül én elfogadom a döntését - Ő a verseny rendezője ergo a tótumfaktum is, ennek minden hátrányával -, de a véleményemen sajnos nem változtatok! Szerintem ez hiba volt!

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 18 hétf., 11:34 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Szia Mugger!

Egyezzünk ki egy X-ben. Szerintem Te is látod, hogy Vologyának is igaza van valamennyire. Neked/Lacának is, de inkább csak Lacának, mivel bár elment, de azért korrekten tette. Ez van. Dönteni kellett.

Inkább beszéljünk a jövő nagy versenyeiről... :)

Üdv, 2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 18 hétf., 11:45 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok! Gondoltam csak röviden leírom, hogy töxar volt a tábor meg soha többet nem megyek meg ilyesmi, aztán inkább úgy döntöttem, hogy igazat írok.

Rengeteget tudnék írni a kizárás-feladás kérdéskörről is, de először a benyomásaim; nem gondoltam, hogy mindenki ilyen jó fej. Tényleg az, JÓARCOK VAGYTOK.

Sziksós is király hely, a medence 8) , a kajáldának nevezett családi rablóbanda és a nemzetközi campingekben megszokott tisztaságú ffi WC (lásd trainspotting) könnyen elfelejthető volt.

Online támadás jó. Hálózat izgalmas(Kady gépén több Maya Gold, mint Kovién, Gepynek a 10 napról 1600 órányi videó, foci vágottan, vágatlanul (bazzeg...)

Még ülepszik bennem minden, ahogy lehiggadok, írok!

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 18 hétf., 11:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
A kizárás és mindenki más (már lejátszot) eredmények törlése szerintem a lehető legkorrektebb dolog volt a többi aktiv versenyzőre nézve. Pl ha engem előzőleg 0-2-re megvert, ,aztán nem jelenik meg, és a többi pl 5-6 játékos emiatt automatikusan nyer ellene (2-0) pedig lehet, hogy őket simán verné, akkor ezzel azok kerulnek hátrányba akikkel már lejátszotta, mert ezzel 2 pontot vesztenek azok akiket megvert, akik meg szerencsések voltak és nem játszottak ellene az meg automatiusan kap 2 pontot, mégha simán vesztettek volna. Én se néztem volna jó szemmel, ha például ezen mulik a helyezésem, mert én kikaptam, a másik pár rivális csapat meg ugyancsak kikapott volna attol a 2-3 jatekostol aki feladta menet kozben vagy nem jelent meg és mégis kapott pontot. A felig lejatszott tamadas nem tamadas, igy vagy fullosan lejátsza valaki mindegyiket és ugy lesz ertekelheto pontszama vagy nem, de akkor egyik se lesz érvényes (értékelhető). Ne keruljenek csak hatranyba azok akikkel lejatszották az utólag kilépők a támadást csak azért, mert velük már le lett játszva, a szerencsések meg automatikusan pontot kapnak.
Minden csapatnak meg volt a maga ellencsapata, pl volt pár csapat ami mindenkire veszélyes volt de én simán vertem, viszont aki azt nem tudta megverni az engem meg simán :)


Mindezek ellenére nekem tetszett, a támadás, az 1v1, és főleg a 2v2. Igazából a 2v2 miatt vártam leginkább a tábort :)

Képeket meg videókat hamarosan kirakok, képaláírásra majd várni kell egy keveset.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára damagepy 2005 júl. 18 hétf., 15:25-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 18 hétf., 12:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Na Gepy kifejtette azt amit én akartam. Tökéletesen egyetértek vele. Ezért hozott jó döntést Vologya. És nem értem Muggert. De tiszteletben tartom a véleményét, de azért Gepy elég jól leírta a dolgokat. A támadás nem az, hogy lejövök kiszúrok pár emberrel, hogy elverem őket, aztán meg a többiek meg csak logassák a lábukat ellenük feladom.

Ja és Levko Zomi Dudu mégeccer kösz, hogy hazahoztatok. 4és félóra szenvedéstől mentettetek meg... :D

Üdv:Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 312 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség