Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 312 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 20 szer., 22:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Én majd képekben mondom el..

Amint lesz időm kiválogatni őket. Még megpróbálom hétvége előtt, ,mert utána megint nem leszek egy ideig. De addig is egy kétszavas beszámoló:

JÓ VOLT!

:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 20 szer., 22:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Na akkor egy részletes támadás beszámoló, de előtte annyi, hogy az első 9 helyen 8 különböző sereg!!! (Karesz és Vologya volt egyforma, de hát a morál, luck és paralyse király...)

Kezdjük felülről. Vologya minojait jól segítették a scorpicore-ok paralízissel, magas hp, erős attack defence, mindez jó kézben, ennyi kell az online győzelemhez. Familiarjaim ellen bőven elég volt.

Sorceress megint jó ötlettel állt elő, a kicsit olcsóbb sima genie-ket 6 master genievel spékelte, a masterek pedig varázsoltak minden szépet és jót. Ellenem például a végén egy frenzyt, 230 db genie így 79-es(!!) attackkal rontott nekem. Már arra is büszke lehetek, hogy a fő seregem nem dőlt el egy ütésből.Kettőböl persze igen, ez is sima 2-0 oda.

Ssth serege nekem jobban feküdt, a lizardmenek elől hamar lebontottam a védelmet, a teleport már nem segített a familiarok 13-as speeddel elérték. A második meccsen jobban körülbástyázta a lizárdokat, mire odaértem lelőtt 1-1 pont.

2muchforme szintén óriási ötlettel, Tome of Earth + némi Archdevil. Water magicem nem volt így jó helyre rakott force field + Implosion kombó=2gyors zakó.

Zomival egyforma seregeink voltak, egy varázslásblokkolás itt, egy ott, a végeredmény 1-1.

Karesz Vologya féle sereggel jött, egy csatában volt esélyem (hála a disrupting ray-nek Karesz minoi legyengültek), a másik rohamtámadása során még az sem.

Jou az egyik meglepetésember volt a lichek igen jól muzsikáltak, ha én kezdtem mass haste-el odaértem, ha ő, körbezárta és lelőtt. 1-1

Gepy hárpiái mindkétszer megleptek 17-es speeddel, csak gyalogoltam utánuk, sima 0-2.

Boti ellen pechem volt, mindketten haste + első ütésre játszottunk, amikor én kezdtem, akkor 8 (!) hexás szikla állt a fő serege előtt így első ütésre nem értem el. Ez döntött a fejlett farkaslovas pedig 8-as sebességű, a kis familiarjaim 7-esek. 0-2.

Tekit megleptem mass haste-tel, evileye már mindkét körben megfelezve, mikor először lépett, ez elég volt. 2-0.

Titi ellen 2 hosszú menetet játszottunk, a taktikánk hasonló volt, a fősereggel akartunk először ütni. A sebesség döntött a familiarok javára 2-0.

Lord Shaba pit fiendjei átgondolt, jól összerakott sereg képét mutatták, a két csatánk nagyon különböző volt. Először visszahúzódva disr.rayt eregettem, majd miután hússzal csökkentettem a defencét nekimentem. A másik meccsen a pitek 29-es defence megmaradt, az 5-ös hp-jú familiarok elég sokan voltak. 2-0.

Taegen magas hp-jú serege támadásban védekezésben is jól állt, de nem így varázslatban. Taegen megtanulta egy életre mi a haste és a disrupting ray 2-0

Werul tervét nem igazán értettem, amikor átnéztem a seregét. Hogy ne találjon ki semmit mass haste és bless, a familiarok 8k-t haraptak, 2-0.

Ubul, bogpista remélem kimerítő voltam.

_________________
Levko


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára levko 2005 júl. 21 csüt., 12:41-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 21 csüt., 6:10 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Levko: És az ellenem vívott fungame? :D

A támadásról pár szót én is: A seregemből asszem egyértelműen látszott mi is a taktika: hp felezés majd csontis ellenfél-bontás. Ehhez persze kellett a gyorsaság (Galthran + haste), sokszor jól jött az ellenfél lassítása is, és persze az "örökérvényű" disrupting ray ;)... Általában működött a dolog. Egyetlen vereségemet Sensei okozta! Én sem tudtam azzal a fránya erőfallal mit kezdeni! Megamikor ellen csak a szerencsén (és a második meccsünk elhúzódása miatt a szervezők általi Megamikor-sürgetésén) múlt csak a döntetlen... :)
Sajnos alábecsültem mind Boti seregét, mind pedig Teki Evil Eye-it, ezért velük szintén "x-eltem"...
A Karesz elleni döntetlenben mindkettőnknek egy-egy szerncsés momentum segített győzni! Ebben az esetben tényleg kétesélyes meccsek voltak! (érdekesség: második meccsünkön hp felezés + disrputin ray után egy ütésre 190 Minó hullott el ... :mrgreen: )
A többiek ellen hol könnyebben hol nehezebben, de sikerült nyernem! (kivéve az öt úriembert aki ellen ugye nem tudtam jáccani)
A végén fun-ból még egy meccset lenyomtam Sorceressel (sajnos vesztettem) és egy oda-visszát Levkoval (mindkettőt nyertem).

Gepy ellen volt a legérdekesebb: mikor már csak 16 :) hárpiája volt kifogytam a manából, ő lassította a csaontikat, majd 5-ösével kezdte leamortizálni a seregem :), volt kábé 60 manája... nekem meg vagy 600 csontim... :lol: Aztán elnézte... nem lassított, mert azt hitte a csonti csak 5-ös speed-ű... :D

Most egyenlőre ennyi!

Üdv mindenkinek: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 21 csüt., 10:24 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
levko írta:
Ubul, bogpista remélem kimerítő voltam.


Teljes mértékben :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 22 pén., 16:45 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 24 kedd, 12:02
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Üdv mindenkinek!
Életem első tábora. Úgy mentem, hogy valószínűleg az utolsó is, de ebben már nem vagyok olyan biztos :D . Ráadásúl az idő múlása is megszépíti az emlékeket.
Igazából csak egy rosz dolog történt velem, a Karesszal játszott Támadás, ami után nem volt kedvem folytatni az egészet. Fáradt is voltam és így utólag úgy gondolom, hogy rosszul döntöttem, végig kellet volna játszanom a maradék meccseket, de Karesz hozzáállása annyira rosszul esett, hogy elment a kedvem az egésztől. (szerintem azokkal szemben fer volt, hogy törölték az eredményeket, akiket megvertem).

A tábor jól indult. Első meccsem Boti ellen. Cas-Cas. Nyilt map. Kb hajnali kettőkor egy villámlás rekesztette be a meccset. Másnap. A főcsata végén Botinak maradt 3 pikeman-je. Vesztettem :) . Na ekkor többen azt gondolták, hogy valami nagyon jó vagyok az online Heroes-ban. Aztán a végén 7. lettem :) Egy az, hogy Boti még nem volt "bemelegedve" és a nyilt map miatt volt meg az esélyem.

(Már most látom, hogy esélyem sincs leírni mindent amit szeretnék)

Boti külön kategória. Ezt hosszan akartam ecsetelni, de elég lesz annyi, hogy szervezőtehetség. A hősei nem bóklásznak semerre ok nélkül. Egyetlen meccset sem vesztett, pedig a pályákat sem nagyon ismeri.

Teki1986, Kady, Ssth akik úgy vertek meg, hogy esélyem sem volt. Nagyon jól nyomulnak ismerős, bonyolult, zárt pályákon.
Nimbus lett volna még ilyen úgy gondolom, de amikor meccsünk volt összeseküdtek ellene a véletlenek.

A tábor jó volt. Lassan egy hete pihenem kifelé :lol: A szervezéssel semmi probléma nem volt, a csúszásokról Vologya tehet a legkevésbé.
Nagyon jó, hogy megismerhettem a híróz keménymagot. Az egész tábor egy nagy buli, ha nem akarsz nyerni. Én kb a 4. 1vs1 meccsem után elhatároztam, hogy mákra játszom. De még így is felment az adrenalin, ha közelgett a végkifejlet, vagy esély látszott az ellenfél főhősének levadászására. :)

Na majd még elmélázok egy-két dolgon, ha lesz időm. (és elnézést kérek azoktól akiket most nem említettem)

_________________
Minden úgy van jól, ahogy van, kivéve, ha nem lehet rosszabul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 24 vas., 19:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Öröm volt olvasni ezt a rengeteg hozzászólást! :D Örülök, hogy majdnem mndenki jól érezte magát! Nem ragozom tovább én sem a támadás tornát, csupán leírom, hogy én mire emlékszem és részemről a téma lezárva!
Lehet, hogy Lacának abban igaza van, hogy nem 9x2, hanem 6x2 meccse volt hátra és nem 17, hanem 22 pontja volt, de mivel a táblázatból töröltem a pontokat, ezért csak emlékezetből írtam a pontokat, de szerintem ennek már nem sok jelentősége van. Laca este úgy döntött, hogy bemegy Szegedre, akkor azt mondtam ez azt jelenti, hogy feladod a meccseidet? Erre Laca megkérdezte, hogy muszály, később nem játszhatná le? Erre azt mondtam, ha a partnere beleegyezik, akkor lejátszhatja... 23 óra előtt pár perccel érkeztek vissza Nimbussal és mivel akkor már csak 5 meccs volt hátra az egész támadás tornából és többen feladták a tornát és az Ő eredményüket töröltem, úgy gondoltam a 12 meccs legalább 4 óra és az ellenfelek közül többen nem kívántak már Lacával játszani, ezért Őt is töröltem a versenyből, mondván ha játszani jött le hétvégére, akkor miért nem játszott??? :? Lehet, hogy rossz döntés volt, de örülök, hogy a többség egyetértett a döntésemmel... :roll: Higgyétek el nem Laca ellen szólt a dolog és nem is haragszom rá, de szervezettség nélkül nehezen lehetett volna 0.30-ra a támadás tornát befejezni... :roll: Sokat tanultam ebből a versenyből és örülök neki, hogy a kizárás ellenére Laca felvállalta a további támadás torna(k) szervezését és lebonyolítását! :D Én már 1 hónapja írtam, hogy többet nem csinálom, szerintem Lacánál jó kézben lesz az offline és online támadás torna is!!! :D Természetesen szívesen játszom majd és ha felkér adok tanácsokat... Téma részemről lezárva!

A tábor szervezése nem volt könnyű dolog és örülök neki, hogy ilyen jó eredménnyel sikerült végeznem... Persze ez nem minden versenyre vonatkozik... Akkor most részemről is egy rövid élménybeszámoló:

2vs2:

Nimbus volt a párom. Az első meccsen Szotyi és Ssth ellen Makelith és a Resurrection és Meteor Shower döntött... Szerencsétlen vereség... Második meccsünkön Jou és Hitehagyott ellen Nimbus vitte a prímet és a vezetésével sikerült győzedelmeskednünk. A csoport utolsó meccsén Werul és Karesz ellen napról napra változott a helyzet. Nimbus Castle-val volt, első héten Arkangyal, második héten angyal a Refugee Campból. Itt gondoltuk miénk a pálya... Gyorsan kimentünk a tengerre, majd mikor megláttuk a Recanters Cloacot Nimbus szigetén, már örültünk, hogy miénk a meccs... Sajnos csak Droid hőssel ment ki Cimbi és Karesz elkapta... De akkor jött a +5 Archangel... A 12 Arkangyallal Karesz nem bírt és nekem sikerült Werult megvernem. 3. helyért Gepy és Titi ellen nyomultunk. Nimbusnak nagyon nem ment, én vittem a prímet, nekem sok minden bejött. A 2. hét 6. napján bementem középre, kivettem a reliceket és a 7. napon betörtem Gepyhez... Meglepődtek, mindent megpróbáltak Titivel, de 1. napra bevettem Gepy várát és mivel volt Town portalom és ugyanolyan várunk volt a 3. héten 4 heti populációval rohangáltam... :shock: Nimbust felfejlesztettük, feltuningoltuk, majd megütköztek Titivel és TITI NYERT!!! De nekem már nem volt nehéz megvernem full csapatommal megtépázott erőit! SZÉP CSAPATMUNKA VOLT CIMBI! :wink:

1vs1:

Itt sajnos már jött a fáradtság és az alulkoncentráltság, ennek köszönhető a 14. hely... Szerettem volna jobban végezni, az első 10-ben bennelenni, de ennyi jött össze... Legjobb meccseimet Titi, Kady és Werul ellen nyomtam, Boti, Nimbus ellen x-eltem, a többiről inkább ne beszéljünk... :roll:

H3 támadás:

A szerencse mellettem állt, a Scorpicore-k paralízise bemondásra jött be, morál és luck szempontjából sem voltam hiányban... Jó csapatok és jó meccsek voltak, sajnálom azt a kis szálkát a végén! Bocs Laca még egyszer, nem a személyed ellen szólt, de valamit dönteni kellett és ez tűnt a többség számára elfogadhatónak! Ha csinálnád a támadást jelezz e-mailben és küldöm a hozzá való cuccokat...

Várom a következő tábort, remélem lesz erőm megszervezni... Várom a HoMM V-öt, remélem jó lesz, lehet, hogy jövőre a táborban már azt játsszuk??? :shock: Várom a BB3-mat, Mugger bátyó lesz belőle valami??? :wink: Bocs, ha hosszú voltam... Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 24 vas., 19:18 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 22 szomb., 15:27
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Budapest
ALoha

A Tábor kegyetlen jó volt !!!

Örülök hogy új arcokkal találkozhattam . Titi és MEgamikor valamikor akármikor külön színfolt volt a táborban :) Mindkettőjüktől elnézést kérek Megától a sok ráengedett hideg miatt Tititől pedig a 2 piroslapot érő fullamatör futball tudásommal bemutatott szabálytalanságért. Bár Karesz agyatlan lövése übereli ezt :)

Köszönet Vologyának a lebonyolításért , ha Ő nincs akkor a tábor se jött volna létre.

Ne feledjétek : A világ változik , a Heroes Örök , és Mi minden évben ott leszünk :)

Szotyi

_________________
Szotyi bácsi az ősmágus
Online torna : http://uncleszotyi.freeweb.hu/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 25 hétf., 16:59 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Vologya:
Amennyiben sikerül kitalálni olyan lebonyolítási formát ahol egy nap alatt eldönthető az elsőség, elképzelhető, hogy lesz BB3, de még egyszer többnapos verziót nem akarok ráerőszakolni a családomra, rátok és magamra. Élőször úgyis fel kellene mérni a terepet, van -e egyáltalán igény rá s ha igen, rátérhetünk a szervezésére! :)
Szóval aki biztosan részt venne egy ilyen egynapos BB -n, jelentkezzen! :) :) :)

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 25 hétf., 17:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Szia Mugger!

Az jó lenne, ha meg lehetne oldani 1 nap alatt. De ez függhet attól is, hogy mennyi játékos játszik. 8 fő esetén megoldható lenne talán.
Az 3 meccs + elődöntő (2meccs) + döntő =6 meccs = durván, ha nem szünetelünk ez kb. 18 óra (ez valószínű úgy lehetne csökkenteni, ha kevesebb ideig játszanánk pl. 2 óra a határ és akkor kell csatázniuk, ha addig nem nyert vki. De lehet, hogy ez se lenne jó? Na de mi van ha 16 fő van. Hát nem tudom én csak próbálkoztam. De remélem lesz jó ötlet. Szerintem 8 fővel még megoldható lenne.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 25 hétf., 18:25 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
engem érdekelne...................

túljelentkezés esetén előselejtezők a neten, pl.


1/2 off

bogpista:
a random template txt file hova kell bemásolni, mert elfelejtettem hogyan is müködik, kösz.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 25 hétf., 18:32 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

KTibsza:
Sok minden függ a résztvevői létszámtól, de szerintem azért 8 főnél mindenképp több jelentkező lenne, csak nyolc ember részvételével nem érdemes tornát rendezni! Szerintem a csoportmeccsek megszüntetése lenne a járható út, egyenes kieséssel, de pontos lebonyolítási rend csak a
viszonylag pontosan kalkulálható létszám ismeretében tervezhető. Ami behatárolja a dolgot, az a min. 8 - max. 12 gépes háló! Így a versenyzői létszám a 12-16 és max. 24 fő lehetne, ha középtájt 16 fővel tervezünk (mint legutóbb) az a döntősöknek 4 meccs, a szokásos 2 perces limit és 3 óra meccshatárral számolva 12 óra, ami jónak tűnik! A hátulütője a dolognak az, hogy a fele létszám ugyebár csak 1 meccset játszik, ami nem túl bíztató, és igen fontossá teszi a kiemelést és a sorsolást!

A másik lehetőség ha esetleg valaki tud helyet biztosítani több napra a verseny lebonyolításásra, de eddig túl sok izgatottan jelentkező tömbháztulajdonost nem kellett elutasítanom! :) Én mindenesetre 3-4 géppel, hubokkal, kábelekkel meg tudom támogatni a dolgot!

Szóval várom az építő jellegű ötleteket!

Üdv. Mugger

Adler: Az előselejtező jó ötlet, de mi lesz azokkal akiknek nincs net hozzáférésük, mégis eljönnének???


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mugger_ 2005 júl. 25 hétf., 22:13-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 25 hétf., 19:31 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Mugger bátyó: Én nagyon szívesen segítek és 2 géppel, hálókábelekkel és CD-kkel tudom támogatni a BB3-om torna megrendezését... :wink: Ha felmérted az igényeket és a létszámot, akkor szólj és kitalálunk valami lebonyolítási rendszert... Én egy október-november körüli megrendezést támogatnék... Az online és offline támadás tornát (remélem aludt egyet rá! :wink: ) Laca átvette és szervezi, irányítja, rendezi... Ha kellek valamihez elérsz! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 25 hétf., 22:23 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Vologya: Én is legkorábban késő őszre terveztem volna a dolgot. Majd meglátjuk lesz -e egyáltalán rá igény, a BB1 24 -es létszámához képest a BB2 -re már csak 16 embert sikerült összetrombitálni, lehet, hogy a 3 -ra még ennyit sem sikerülne... :? Az állandó online guruk -Adler, Karesz, Ssth, Vologya :lol: - gondolom mindenképp résztvennének, kérdés, hogy mennyien csatlakoznának hozzájuk. Majd kiderül. Ha nem lesz érdeklődés majd áttoljuk tavaszra! :lol:

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 26 kedd, 0:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Mugger: Remélem el is felejtetted Te is azt, amire már én sem emléxem, és mehetek a BB3-ra! :D :lol:

Üdv,
2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 26 kedd, 0:42 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

A BB3-al kapcsolatban: Mi történt azzal a Télapó által vezetett hellyel, ahol eredetileg az 1. BB is lett volna? Mert az lehetne 1 megoldás a helyszínt illetően. Bár ki tudja azóta mi történt arra felé.

Adler: a templaték txt-jét a Data könyvtárba kell bemásolni rmg.txt néven.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 26 kedd, 1:55 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
bogpista:
köszi, bemásoltam, de elfeljttem, hogy át kell nevezni, balanceden igy volt 5 utopia:)

mugger:
szerintem nincs olyan a jelentkezők között akinek nincs nete, ha mégis az esetleges selejtezőkre van egy 56k modemem:)

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 26 kedd, 1:58 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

SenSei:
Nem is értem, hogy miről beszélsz??? :) :) :)

Bogpista:
Fogalmam sincs, mi lett azzal a netkávézóval az első BB óta, hogy finoman fogalmazzak, nem ünnepeljük meg egymás szülinapját! :)
Anno a balhé idején Menyus utánabóklászott a neten bérelhető netkávézó ügyben, de igen elrugaszkodott áraik voltak szerencsétleneknek, lehet, hogy érdemes lenne futni ez ügyben is néhány kört ( a mai viszonylag olcsó ADSL -es világban, hátha találnánk elfogadható árút, de az mindenképpen megnyomja a részvételi díj oldalon a költségvetést!)

Adler: Ha ez így lenne, nem lenne szükség a BB -ra, elég lenne interneten játszani! :) Sajnos szerintem ott még nem tartunk, de lehet, hogy én tévedek.

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 26 kedd, 8:30 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 20 vas., 23:14
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Mugger_ írta:
SenSei:
Nem is értem, hogy miről beszélsz??? :) :) :)


Én se. Olyan fura dolgok vannak... :lol: :lol: :lol:

Szerintem biztos van olyan netcafe, ami emberi áron kivehető. Elvileg mindjárt le is kérdezek egyet. Úgysincs náluk senki, és ha jól emléxem 100 vagy 200Ft per óra a díjuk, talán bérletük is van.

Jah, és ugye a támadás nem esik az egynapos program áldozatául?

Üdv,
2much4me


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 26 kedd, 8:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Szia Mugger!

Én erre nem is gondoltam. De akkor, ha így lenne lehetne helyosztókat is játszani, így azok is játszhattnak többet, akik kiestek az elején. Nem? Ha egyszerre egy időben megoldható lenne. De ez ki lehetne próbálni akkor is, ha valamelyik netcafeban lehetne megoldani. Ha nem lesz valami jó megoldás.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 26 kedd, 9:42 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

BB3-at támogatók sorába én is feliratkoznék... :D

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 312 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség