Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 130 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 04 szer., 14:16 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
warlock írta:
Akkor most csak 1 mentést kell beküldeni, ahol mind a 6 hőst legyőztem ? :?:

Maximum 5 mentés kell ! Ha 1 szuszra le tudtad nyomni a 6 ellent és úgy kevesebb a veszteséged, mint 5 mentéssel egyenként, akkor jó az 1 mentés is. A sorozatos hentelés csak egy lehetőség a jobb eredmény elérése érdekében, de ha nem sikerül hasznát venni, akkor jöhet az egyenkénti mentés is. Egyenkénti gyakásnál ebben a fordulóban 5 mentés készül.

Próbáltam ezt már fejtegetni példával is, olvass vissza.

a térkép nagyon pici, el se lehet téveszteni a délieket


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 04 szer., 14:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 14 pén., 16:26
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Abony
Hello!

Nekem nagyon erősek az ellenfelek. Csak kettőt tudtam megverni, azokat is nagy veszteségek árán. És most olvasom, hogy az egyiket hiába vertem meg, mert őt egy másikkal párba kell legyőzni. Bár én feleslegesnek tartom ezt a további nehezítést.

Amúgy nagyon tetszik ez a hentelés!

Jani


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 04 szer., 15:09 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
morphose írta:
warlock írta:
Akkor most csak 1 mentést kell beküldeni, ahol mind a 6 hőst legyőztem ? :?:

Maximum 5 mentés kell ! Ha 1 szuszra le tudtad nyomni a 6 ellent és úgy kevesebb a veszteséged, mint 5 mentéssel egyenként, akkor jó az 1 mentés is. A sorozatos hentelés csak egy lehetőség a jobb eredmény elérése érdekében, de ha nem sikerül hasznát venni, akkor jöhet az egyenkénti mentés is. Egyenkénti gyakásnál ebben a fordulóban 5 mentés készül.

Próbáltam ezt már fejtegetni példával is, olvass vissza.

a térkép nagyon pici, el se lehet téveszteni a délieket

A példákat értettem, csak azt a hozzászólást nem értettem, amiban azt mondtad, hogy mind a 6 hőst le kell győzni, nincs kedvezmény, illetve akkor az 5 mentést nem értem kik azok akiket egyszerre kell legyőznöm?
A Déliek?
Illetve az a kérdésem, hogy 1 hőst csak egyszer verhetek-e meg, tehát Beküldhetem-e úgy, hogy az egyik mentésben leverem Solmyrt+Thant-ot, a másikban Solmyrt+Yog-ot?

Üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 04 szer., 15:20 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
warlock írta:
A példákat értettem, csak azt a hozzászólást nem értettem, amiban azt mondtad, hogy mind a 6 hőst le kell győzni, nincs kedvezmény,

Nincs kedvezmény. Az előző körben azért kellett a kedvezményt bevezetni, mert elrontottam a mentéseket. :oops:

warlock írta:
illetve akkor az 5 mentést nem értem kik azok akiket egyszerre kell legyőznöm?
A Déliek?

Yes. Az egy mentésben vagy 1 legyőzött lesz és 1 élő (az 100% veszteséget számít), vagy mindkettő le lesz győzve.

warlock írta:
Illetve az a kérdésem, hogy 1 hőst csak egyszer verhetek-e meg, tehát Beküldhetem-e úgy, hogy az egyik mentésben leverem Solmyrt+Thant-ot, a másikban Solmyrt+Yog-ot?
Üdv

1 hőst csak 1szer szabad legyőzni, mert az szabálytalan lenne, hogy pl. Yogtól elvett orbbal lezúzod a mágiás ellenfeleket mind.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 04 szer., 15:34 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Hümm!

Akkor viszont le lehet ütni az all mágiásat, ha az összes ellenféllel együtt végzem ki:?: :!: :?: :!: (Tehát 1 mentés 6 kinyírt hős).
Ugye így jó az ajánlólevél ?? (Mert ha nem akkor {mivel már elküldtem} kéne egy újat küldenem)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 04 szer., 15:41 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
CsJani írta:
Hello!

Nekem nagyon erősek az ellenfelek. Csak kettőt tudtam megverni, azokat is nagy veszteségek árán. És most olvasom, hogy az egyiket hiába vertem meg, mert őt egy másikkal párba kell legyőzni. Bár én feleslegesnek tartom ezt a további nehezítést.

Fel kell tennem, hogy relatíve ugyanazon a helyen végeznél gyengébb ellenfelek esetén is, csak az elsők 0%-osok lennének és kevesebbet kellene taktikázni a jobb eredményért.

CsJani írta:
Amúgy nagyon tetszik ez a hentelés!
Jani

Ennek örülök. Ezt a rendszert tanulnunk kell, játékosként és szervezőként is. Ha ki is esnél, ne csüggedj ! Majd lesz éles verseny is, arra ez a fun game jó tapasztalatszerzés. Remélem sikerül ezt a versenyformát regisztrálni a team-nél :-). Tudja valaki, hogy milyen feltételeket kell teljesíteni hozzá :?: 10 ajánlás ? 20 ajánlás ? 30 regisztrált versenyző ?

Egyébként ha elsülne rám egy sikeres clone varázs, akkor már futna egy másik (szerintem) érdekes verseny is. Meg egy másik, egy WOGos, bár abban max. a környezet jelentene újdonságot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 04 szer., 15:45 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
Jou írta:
Hümm!

Akkor viszont le lehet ütni az all mágiásat, ha az összes ellenféllel együtt végzem ki:?: :!: :?: :!: (Tehát 1 mentés 6 kinyírt hős).

1 mentés 6 kinyírt hős rendben van ! Brutáltáp lehecc :wink:

Jou írta:
Ugye így jó az ajánlólevél ?? (Mert ha nem akkor {mivel már elküldtem} kéne egy újat küldenem)

Akárhányszor küldhettek mentést, majd az utolsót veszem figyelembe. A lényeg, hogy legyetek határidőn belül. Persze ezesetben megnövekszik az esélye, hogy valamit elrontok :? és akkor reklamálni kell, meg magyarázkodni, meg egyeztetni ...etc...etc...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 05 csüt., 8:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
Na sziasztok!

Képzeljétek hogy jártam :!: :cry:
Már lezúztam 5 hőst, és már csak YOG maradt...Virult a fejem, mert Kalt-tól elterrorizáltam a Sword of Judgementet, és az Oroszlános pajzsot.
Gondoltam odamegye 27/28 Att/Def Yog-hoz és agyonverem. Erre lejárt az idő :cry: :cry:
Ugyhogy kénytelen vagyok 2 mentést beküldeni az egyikben Yog lesz a legyőzött, a másikban a maradék 5.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 05 csüt., 10:43 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
warlock írta:
Erre lejárt az idő :cry: :cry:

Hát igen. Yog és a többiek már rájöttek, hogy bár a hősökre közvetlenül nincs befolyásuk, a körülményeket úgy alakítják, ahogy a nekik legjobb. :twisted: Egyébként amíg a földi síkon a materializálódott Yoggal és a mágusokkal csatáztok, az éteri síkon ők már lázasan dolgoznak a kemény megtorláson. Egy semleges entitás éteri kémei apró információ morzsákat elcsíptek a tanácskozásból. Nagyon sok gangen életébe került az, hogy ez itt most leíródhatott: :lol:
A mágusok hatalmas erőket hívnak segítségül, hogy mindenkit áttelepítsenek a Limbóra. A Limbó egy állandóan változó világ, Yog és a mágusok e világ segítségével képesek hatni a hősökre :!: Speciális hatások, speciális világ, semmi jóra ne számítsatok :!:

A legtöbb, amit tehettek, hogy a legjobb tudásotok szerint készültök a nagy csatákra ! A bátorság, a remény, a tudás lehet a segítségetekre, mert minden más csak illékony káprázat.

Jóra ne számítsatok ! Gyökeres környezetváltás lesz bevezetve, ami alighanem a további H3Hent versenyek alapja is lesz. Kivétel, ha majd mindenki egyöntetűen leszavazza. Ezért, kérem, hogy az első sokk után próbáljátok megítélni objektíven a változtatást és nem azonnal elutasítani. Persze ha e formában nem tetszik, lehetne indítani önállóan egy ilyen alapú versenyt a Támadás és a Hent mellett is. Nem ígérhetek mást, csak vért, könnyet, és kínt... nagyon sok kínt !

Idézet:
Megpróbálom a Hentet a játszhatóság mellett izgalmassá tenni. Ma reggel óriási ötletem támadt 8) , ami vagy beválik, vagy nem. Most a Hent csak fun keretek között megy, ezért bátorkodom kicsit megkeverni a kártyákat. Úgy vélem, Ti is büszkébbek lennétek magatokra, ha 100 méter, vagy 500 méter magasban kifeszített kötélen tudnátok átmenni nemcsak a földön lévőn. Szóval a nehezítéseket tekintsétek kihívásnak és ne csüggedjetek, hanem próbáljátok férfiasan (a hölgyek is) elviselni. Azért remélem a többségnek tetszeni fog. Szerintem érdemes lesz a harmadik körbe bekerülni.
Morphose


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 05 csüt., 12:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Halo!

Akkor ha minden ok nekem nincs több kifogásom! Több mentést úgysem küldök, mert ennél jobbat úgysem hozok ki a seregből(mivel Solmyr és Alkin okozza a legnagyobbat) és nem tudok jobb felállást kitalálni ellenük. De remélem az eredmény elegendő lesz a továbbjutáshoz (A ami jobb az előző körinél is).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 07 szomb., 10:41 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
No, a mentés be van küldve az outlook által. :)
Érdeklődni szeretnék, hogy megjött-e a mentés, mert nem kaptam visszajelzést.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 10 kedd, 0:47 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
warlock írta:
No, a mentés be van küldve az outlook által. :)
Érdeklődni szeretnék, hogy megjött-e a mentés, mert nem kaptam visszajelzést.

Ööö..igen. Mindenkitől kis türelmet szeretnék kérni. 9-én 18:40-kor megszületett a kislányom !!!
Hamarosan kihirdetem az eredményeket, csak kis türelmet kérek !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 10 kedd, 8:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Morphose: Gratulálok a kislányodhoz! És elnézést kérek, hogy nem tudtam végigjátszani a hent tornát, de tegnap 53 levél volt a postaládámban és mire megválaszoltam mindet már nem volt hangulatom belekezdeni a mentések végigjátszásába! További sok sikert a továbbjutóknak! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 10 kedd, 9:02 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
GRATULA!
:lol: 8) :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 10 kedd, 11:16 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 feb. 18 szer., 16:38
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Szia Morphose!

Szintén gratulálok!

Örülj, tombolj, elmélkedj (vérmérséklettől függően)

Az eredmények most várhatnak.

(Én már tudom milyen Neked most - kétszeresen is)

Üdv. Zsolt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 10 kedd, 11:36 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Congratulation Morphose apuka :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 10 kedd, 21:28 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 16 hétf., 23:29
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Gratulálok én is morphose a kislányodhoz.

Nekem is van egy lányom. Most volt a ballagása.

_________________
Üdv: Merlin


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 10 kedd, 22:13 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 14 pén., 16:26
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Abony
Szia Morphose!

Én is gratulálok!

Jani


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 12 csüt., 23:18 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
Köszönöm a gratulációkat !

Gyorsan kihasználtam az utolsó békés estét :) és összesítettem az eredményeket:

1. BakosZsolt 5,86 %
2. Warlock 10,89 %
3. Jou 29,45 %
4. Merlin 71,05 %
5. Morphose 91,52 %
6. Jani 436,07 %

Jani ! Nálad csak az egyik mentést (a jobbikat) vettem figyelembe, mert Yogot nem lehet kétszer leölni. Az életben maradt ellenfeleknél 100%-kal számoltam.

Sajnos Syoke-t tényleg elvesztettük. :(
És a kiesők közül csak Warlock szállt be, talán kicsi a reklám...
:?:

Ebből a körből is továbbjutott mindenki :). Elvileg kiegészülünk velük:
Ryck, Scoundrel, Lennon, Hellblood, Magic, Bogpista

Várom a jelentkezési lapjaitokat a 3. körre, május 17-ig !
Készüljetek úgy, ahogy eddig; lehet, hogy mégis "sima" hentes kör lesz. Az ötletem zseniális 8) , de talán nem kellene most ennyire rátok borítani a bilit. Lehet, hogy szánok rá egy komplett versenyt, ha jut rá időm és lesz hozzá kedvetek. Persze, lehet, hogy mégis nekiveselkedek....


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morphose 2005 máj. 13 pén., 8:34-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 130 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség