Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 130 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: H3Hent
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 26 szomb., 20:59 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
A H3Hent FUN verseny. Azoknak készült el a mentése, akik első körben kiestek a H3 támadásból. Tudnivalók:
- mindenki azonos, fix ellenfelek ellen küzd
- a csapatösszeállítás nyilvánvalóan nem a legoptimálisabb ebben a környezetben, de ez talán most nem bánt senkit
- a 20 indulóból az első 10 jut tovább
- a veszteségek összege alapján dől el a sorrend
- mindenkitől 8 mentést várok vissza a morphose@freemail.hu -ra
- vagy (ez most lehet, hogy hülye ötlet) kevesebbet: ekkor egy ellenfél legyőzése után a szintlépés és elnyert artifactok segítségével tovább lehet hentelni. A mentésekből végül ki lehet sakkozni az össz. veszteséget. Erre az opcióra várom a gondolataitokat, véleményeiteket. Mondjuk a mentések kikerülésétől számított 2 napon belül el kellene dőlnie, hisz mindenki játékát befolyásolja.
- ne várjatok itt-ott könnyű csatát, mindenkinek lesznek nehéz és könnyebb ellenfelei
- a visszaküldés határideje a H3 támadás második körének határideje
- a H3 támadás második köréből kiesők csatlakoznak az első 10-hez
- mindjárt elküldöm a zippet a team-nek, nem tudom, hová teszik majd ki
- mindenki ellenőrizze a csapatát, mert most csinálok ilyet először :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 29 kedd, 7:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Morphose: Elküldtem Gepynek a mentéseket, amiket küldtél! Hamarosan felrakja az oldalra! Addig is türelem! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H3Hent
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 29 kedd, 15:49 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
morphose írta:
Erre az opcióra várom a gondolataitokat, véleményeiteket. Mondjuk a mentések kikerülésétől számított 2 napon belül el kellene dőlnie, hisz mindenki játékát befolyásolja.

Én már próbálgattam. Nincs semmi hátránya, hisz ha valakinek nem jön jól, akkor nem él vele, másrészt meg előrébb lehet vele végezni és érdekesebbé teszi a versenyt, összetettebbé teszi a játékosok dolgát. Szóval ha nem lesz égbekiáltó ellenkezés, akkor ez alapszabály lesz. A mentések visszaküldésénél az lesz a plusz szabály, hogy ugyanazt az ellent nem lehet többször is leteríteni. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 29 kedd, 18:46 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A mentések egyelőre innen leszedhetőek:

http://heroes.hardwired.hu/versenyek/_t ... H3Hent.zip

Minden kiesettnek jó szórakozást! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 01 pén., 7:49 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 feb. 18 szer., 16:38
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Sziasztok.

Sajna elég sok problémám van a mentéssel.
A Confluxos hős támadásakor kilép a progi, és ha napot akarok lépni szintén...
Másnak is vannak ilyen gondjai???

Üdv. Zsolt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 01 pén., 8:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
Bakos Zsolt írta:
Sziasztok.

Sajna elég sok problémám van a mentéssel.
A Confluxos hős támadásakor kilép a progi, és ha napot akarok lépni szintén...
Másnak is vannak ilyen gondjai???

Üdv. Zsolt

Nem hiszem, hogy segít rajtad, de leírom, milyen környezetem van: Roe+AB+SOD (with patch)+WOG(3.58 ), nem magyarosított. A mentéseket a SODos map készítővel készítettem. Pár mentést épp a confluxos hőssel ellenőriztem, mert őt érdekesnek találtam.

Ha ez a probléma nem általános, akkor azt tudom felajánlani, hogy a Te mentésed újragyártom és elküldöm magánban, és/vagy a team-en át. Ha meg általános, akkor segítségre szorulok, mert nem tudom, mit csináltam rosszul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 01 pén., 11:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Nekem is van gondom, runtime error és kilép. Nekem csak 2 cd-s h3 complete van fenn... Pedig jó lehetne a játék , az ellenek kemények és sokan is vannak.

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 01 pén., 12:21 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
levko írta:
Nekem is van gondom, runtime error és kilép. Nekem csak 2 cd-s h3 complete van fenn... Pedig jó lehetne a játék , az ellenek kemények és sokan is vannak.

Kár, kár, kár. :(
Akkor most két eset van:
- elvárom a WOG-ot (gondolom annak hiánya okozza nálatok e működést)
- nálam H3 reinstall SOD-ig (csak akkor hogy játszok WOGot ?) és mentések újragyártása

Vajon 2 heroes megfér egymás mellett, egy PC-n ? Elvileg külön dirt és reg kulcsot is lehet adni neki... Otthon kitesztelem ezt a kérdéskört, aztán jelentkezek ismét. Gondolom, lesz új mentéshalmaz, majd megkérem a teamet a közzétételre.

WOGos versennyé fabrikálni ezt az egészet és az indulóktól elvárni a WOG telepítést, mikor ennyire nem kompatibilis, az elég merész dolog ? Bááár, ha 2 heroes elvan egymás mellett, senki nem veszít semmit és nem kell új mentéseket gyártanom. :evil: WOG verseny meg még úgysincs.
A másik merész kérdésem, hogy bárhogy is lesz, fogadjak el új indulókat ? Hátha van olyan, aki indulna szivesen, de a H3 versenyből kimaradt. No nem mintha ezrével próbálnák a mailboxom elárasztását ilyesfajta igényekkel. Csak ez is eszembe jutott és hátrány nem érné


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 01 pén., 13:32 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Morphose!

Nekem is bugos a mentés. Volt runtime error, meg szimpla desktopra kidobás is.

Nekem fent van párhuzamosan a Complete és a RoE is.

Szükségtelen felraknod a RoE-t, meg az AB-t, mivel a SoD önmagában is felmászik és műxik, így elég csak a SoD-ot 3.2-re felpeccselned. Csak arra figyelj, hogy másik könyvtárba telepíts és patchelj!!

Üdv, Cooper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 01 pén., 16:45 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 14 pén., 16:26
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Abony
Hello!

Sajnos nekem is kiakad az egyik hős elleni csata, de nem tudom melyik, mert már jobb klikkre kiakad, de a jobb felső tüzes hős, azt hiszem.
Nekem a Heroes III Complete van meg.

Azt nem értem még, hogy miért 8 mentést kell visszaküldeni, amikor 9 ellenféllel kell megküzdenem?

Érvényben van az a szabály, hogy ha legyőzök egy ellenfelet támadhatom a másikat egyből?

Jani


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 01 pén., 18:38 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Nekem Robina Hooddal volt gondom. Sod-ban egyszerűen kidobott, meg ha tovább adtam a napot.
A WoG-ban a grand elfek helyett Sylvan kentaurok jelentek meg. A többivel nem volt gondom.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 01 pén., 19:02 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 08 csüt., 10:47
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Győr
sziasztok!

ez az! legyen WOG támadás!

üdv.sco

_________________
cU.scoundrel


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 01 pén., 22:09 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
CsJani írta:
Hello!
Sajnos nekem is kiakad az egyik hős elleni csata, de nem tudom melyik,

Igen. A jó hír, hogy tudtam reprodukálni a hibát, ezért az új mentések ilyen szempontból biztos jók lesznek :) Csinálok újakat.

CsJani írta:
Azt nem értem még, hogy miért 8 mentést kell visszaküldeni, amikor 9 ellenféllel kell megküzdenem?

Télleg :oops: . Most mondhatnám azt, hogy én mindig nullával kezdem a számozást, de nem. Max. KILENC mentést kell majd visszaküldeni.

CsJani írta:
Érvényben van az a szabály, hogy ha legyőzök egy ellenfelet támadhatom a másikat egyből?
Jani

Igen. Az elnyert artifactek meg a sec. skillek sokat segíthetnek. Csak az nem megengedett, hogy ugyanazt az ellent többször öld le (elismerem, jó lenne mindenki ellen ugyanaz az elnyert artifact :) ).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 01 pén., 22:15 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
scoundrel írta:
sziasztok!

ez az! legyen WOG támadás!

üdv.sco

Gondolom ezzel kizárnánk pár játékost most, ezért talán most nem. Viszont ha ez az egész lefut és van valamilyen sikere, akkor átemelhetjük a rendszert WOG-ba és akkor aki indulni akar, annak installnia kell majd a WOGot. Most ne legyen ez kényszer, inkább újrakreálom a mentéseket (halkan megsúgom, úgyis kellett volna, mert arra nem gondoltam, hogy a későbbi körökben még jól fognak jönni :wink: )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 03 vas., 22:17 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
Megvannak az új mentések. Remélem, most mindenkinél jó lesz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 04 hétf., 14:47 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Remélem Gepy még ma felteszi a javítást az oldalra! :wink: Jó szórakozást! Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 05 kedd, 11:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Kitettem a frissitést, ugyanonnan tölthető le mint a régi, csak most kisebb lett :)
H3Hent.zip


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 05 kedd, 12:02 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
damagepy írta:
Kitettem a frissitést, ugyanonnan tölthető le mint a régi, csak most kisebb lett :)
H3Hent.zip

Kösz !
Remélem, hogy most jó, mert most se sikerült elsőre minden. Simán feltettem a SODot, és majd' mindenkit legyártottam, mikor kiderült, hogy Confluxos hős nincs a listában. Akkor ráhekkeltem az egészre az AB-et és meglettek a plusz hősök. Csak így SODra ment az AB. ...khm... vasárnap este nem volt sok humorom ezzel szórakozni. Viszont az meg ciki lesz, ha a második nekifutás is csődöt mond. Remélem nem így lesz. :?

Ha meg másként nézem, akkor meg van még idő, mert még nem indult a sima verseny második köre, még bénázhatok talán egyet. :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 07 csüt., 10:59 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
Remélem, a nagy hallgatás azt jelenti, hogy mindenkinek jó a mentése és vadul taktikázik a jobb százalékok elérése érdekében. :)

Igazodva az alapverseny kiírásához: április 15. 23:59:59 -ig várom a mentéseiteket !

Az alapverseny 2. körében kiesettek hozzácsapódnak majd a Hentesek első 10-éhez. Aki úgy érzi, hogy továbbjut, az már tervezgetheti a csapatának fejlesztését, április 23-ig kell majd eljuttatnia. Érdemes előre gondolkodni, mert ahogy csökken az alapverseny versenyzőinek száma, gondolom, úgy fog majd felgyorsulni a verseny lebonyolítása.

Ha lesz elég számú kieső Hentes, akkor szeretném őket megkérni, hogy legjobb belátásuk szerint fejlesszék (20K-ból) a fix ellenfeleket. Majd mindenkihez hozzáassignolok egy-egy ellenfelet. A cél az lesz, hogy minél jobban/többet szívjanak a továbbjutók. :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 07 csüt., 14:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Hali!

Nekem lenne egy-két kérdésem (bár lehet hogy csak a felfogásom low :?: :?: :?: ):
1) Mi az a HENTELÉS? ( ugyanis még nem hallottam ilyenről)
2) Az ellenfeleket most egyhuzamban kell letarolni, s úgy menteni egy-egy csata után, vagy csak egyszerre egyet, s úgy újbóli betöltéssel egy másikat?(ugyanis ebbe a kis kavarobásba bezavarodtam)

Valaki még ma mondja már meg a válaszokat , hogy ha lehet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 130 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség