Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 738 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 24 csüt., 8:49 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 16:15
Hozzászólások: 54
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!
A végtelen szobájú szállodában teltház van. Jön egy újabb vendég és a leleményes recepciósnak mégis sikerült elszállásolnia. Hogyan csinálta?
Persze „az összeköltöztetek két szobában lakót és máris van egy üres szoba” kaliberű válaszok nem elfogadhatók.
üdv: Joe


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 24 csüt., 9:01 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Freemy írta:
A helyes megoldás: Kinyitod a hűtőt, kiveszed a zsiráfot, berakod az elefántot és becsukod az ajtót.

Ez tesztelte, hogy mennyire vagy képes végiggondolni a cselekedeteid következményeit. Felemás siker született... :D


Hééé!!!! Megóvom! Nem volt róla szó, hogy ugyanabba a hűtőbe!!! :lol:

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 24 csüt., 11:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Laca írta:
Freemy írta:
A helyes megoldás: Kinyitod a hűtőt, kiveszed a zsiráfot, berakod az elefántot és becsukod az ajtót.

Ez tesztelte, hogy mennyire vagy képes végiggondolni a cselekedeteid következményeit. Felemás siker született... :D


Hééé!!!! Megóvom! Nem volt róla szó, hogy ugyanabba a hűtőbe!!! :lol:

Laca

Miért, neked otthon van több hűtőd is?
Én nem mennék el más házába, az ő hűtőjébe rakni az elefántot, ha nekem is van egy hűtőm, abban pedig ha zsiráf van, akkor muszáj lesz kivennem előtte onnan... :lol:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 24 csüt., 11:50 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Két dolog:
1. Miért ne lehetne otthon több hűtőm? A kérdésben erre is ki kellett volna térned! (de nem kötözködök, ha adsz nekem fél pontot :) )
2. A zsiráf berekására nem tippeltem (idő hiányában) tehát feltételezhetjük, hogy be sem raktam!!!! Ergo az én hűtőm (még ha csak egy van akkor is) üres!!!! (jár az egy pont, ismerd el! :) )

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 24 csüt., 12:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Laca írta:
Két dolog:
1. Miért ne lehetne otthon több hűtőm? A kérdésben erre is ki kellett volna térned! (de nem kötözködök, ha adsz nekem fél pontot :) )
2. A zsiráf berekására nem tippeltem (idő hiányában) tehát feltételezhetjük, hogy be sem raktam!!!! Ergo az én hűtőm (még ha csak egy van akkor is) üres!!!! (jár az egy pont, ismerd el! :) )

Laca

1. egye fene, fél pont.
2. "A szabályok nem ismerete nem mentesít a büntetés alól!" Itt az volt a "szabály" a második kérdés előtt, hogy a zsiráf már így vagy úgy, de a hűtőben van... :lol: (én sem kötözködök tovább, ha elfogadod a fél pontot! :) )

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 24 csüt., 12:28 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Big Joe írta:
Sziasztok!
A végtelen szobájú szállodában teltház van. Jön egy újabb vendég és a leleményes recepciósnak mégis sikerült elszállásolnia. Hogyan csinálta?
Persze „az összeköltöztetek két szobában lakót és máris van egy üres szoba” kaliberű válaszok nem elfogadhatók.
üdv: Joe

Privibe menjen erre is a válaszadás, aztán amikor úgy gondolod, fedd fel a beérkezett válaszokkal együtt! Én már írom is a verziómat! :D

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 24 csüt., 15:14 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Freemy írta:
Laca írta:
Két dolog:
1. Miért ne lehetne otthon több hűtőm? A kérdésben erre is ki kellett volna térned! (de nem kötözködök, ha adsz nekem fél pontot :) )
2. A zsiráf berekására nem tippeltem (idő hiányában) tehát feltételezhetjük, hogy be sem raktam!!!! Ergo az én hűtőm (még ha csak egy van akkor is) üres!!!! (jár az egy pont, ismerd el! :) )

Laca

1. egye fene, fél pont.
2. "A szabályok nem ismerete nem mentesít a büntetés alól!" Itt az volt a "szabály" a második kérdés előtt, hogy a zsiráf már így vagy úgy, de a hűtőben van... :lol: (én sem kötözködök tovább, ha elfogadod a fél pontot! :) )

Na most kérem szépen! Hol volt az leírva (mint szabály), hogy a zsiráf már a hűtőben van? Nekem mint új belépőnek nem lehet a zsiráf a hűtőben! Hiszbe sem tettem!!!! Vagy valaki betette nekem? Akkor viszont ezt ki kellett volna írni! Vagy nem?

Laca, aki egész pontot akar :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 24 csüt., 22:46 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Laca írta:
Freemy írta:
Laca írta:
Két dolog:
1. Miért ne lehetne otthon több hűtőm? A kérdésben erre is ki kellett volna térned! (de nem kötözködök, ha adsz nekem fél pontot :) )
2. A zsiráf berekására nem tippeltem (idő hiányában) tehát feltételezhetjük, hogy be sem raktam!!!! Ergo az én hűtőm (még ha csak egy van akkor is) üres!!!! (jár az egy pont, ismerd el! :) )

Laca

1. egye fene, fél pont.
2. "A szabályok nem ismerete nem mentesít a büntetés alól!" Itt az volt a "szabály" a második kérdés előtt, hogy a zsiráf már így vagy úgy, de a hűtőben van... :lol: (én sem kötözködök tovább, ha elfogadod a fél pontot! :) )

Na most kérem szépen! Hol volt az leírva (mint szabály), hogy a zsiráf már a hűtőben van? Nekem mint új belépőnek nem lehet a zsiráf a hűtőben! Hiszbe sem tettem!!!! Vagy valaki betette nekem? Akkor viszont ezt ki kellett volna írni! Vagy nem?

Laca, aki egész pontot akar :)

Na jó, de egy teszt során nincs olyan, hogy "új belépő". Vagy az elejétől csinálod, vagy sehonnan. Az első kérdés után pedig ott van az a zsiráf! :D
Remélem senki sem tette be neked. :lol: :lol: :lol:
Elég, ha te teszed be a leírtak és legjobb belátásod szerint mielőtt a második kérdéshez érnél. :D

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 24 csüt., 22:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Egyet kivéve nem érkezett még megfejtés a 3. tesztkérdésre. Ugye nem olyan nehéz? Késő este pedig felfedném a megoldást, de ha nem tippeltek, marad még egy napot.
Szóval a 3. tesztkérdés újra:
3. Az állatok királya, az oroszlán egy konferenciát szervez az állatok számára. Minden állat elmegy kivéve egyet. Vajon melyik ez az állat?

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 25 pén., 1:29 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Mivel csak egy újabb tipp érkezett, így úgy döntöttem, hogy meghosszabbítom a teszt lejárati idejét dél körülig. Többen is vannak szerintem, akik (ugye?) figyelik a topicot, de még vagy nem voltak azóta, mióta feladtam a 3. kérdést, vagy csak valamiért nem tippeltek. Miattuk hosszabbítottam meg az időt, de a megadott új időpontnál tovább csak abban az esetben várok, ha valami miatt nem tudnék jönni.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 25 pén., 22:20 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
A beérkzett megfejtések:
Bogpista és Laca kitalálta.
Idézet:
Gambit: talán a kígyó, de lehet hogy a döglött sün :D

A helyes megoldás:
Az elefánt. Az elefánt a hűtőben van.
Ez tesztelte a memóriádat. Még ha ezidáig mindegyiket elrontottad is, még mindig van egy esélyed, hogy megmutasd a képességeidet!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 25 pén., 22:24 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
A negyedik és egyben utolsó tesztkérdés:
4. Keresztül kell menned egy folyón, amiben veszélyes krokodilok élnek. Hogyan teszed ezt meg?
(Ugye nem kell már emlékeztetnem benneteket, hogy privibe küldjétek a megfejtéseket? :) )
Holnap este következik a helyes megfejtés megadása és húsvéti ajándékként a tapasztalatok levonása után a teszt lezárása! :D

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 27 vas., 0:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Mivel egy megfejtés SEM érkezett, ezért megtoldom a teszt érvényességét még egy nappal. Remélem már lesz, aki próbálkozik! Nem olyan nehéz, és a lényeg, hogy bármi, amit kigondolsz jó lehet, csak írd meg nekem!
Hajrá! :D

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 27 vas., 22:23 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Legnagyobb bánatomra csupán egy tipp érkezett az utolsó kérdésemre. :(
Laca kitalálta a megoldást, mert ezt írta:
Idézet:
Egyszerűen! Mivel a krokodilok úgyis a gyűlésen vannak átuszom, vagy ha van egy csónak átevezek, ha gázló van átgyaloglok, etc :)

Mivel csónak vagy gázló nincs, így az úszás a helyes.
Ez a kérdés arra hivatott, hogy tesztelje, milyen gyorsan tanulsz a hibáidból.
Itt a tippelők közül mindenkinek voltak jó ötletei, így az értékelésben közepes szintet értetek el.
Az Andersen iroda szerint a megkérdezett menedzserek kb. 90%-a mind a négyre rosszul válaszolt. Ezzel szemben a megkérdezett óvodások többsége a legtöbbre helyesen válaszolt. Igazán elgondolkoztató, nemde?...

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 27 vas., 22:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Talán azért nem voltunk annyian a tesztre, mert így ünnepi időszakban nem jött fel mindenki. Mindegy. Aki elolvassa ezentúl az ha nem nézi meg rögtön a megoldásokat, még mindig jól szórakozhat.

Most jön egy újabb teszt. Igazából ezt háziasszonyoknak szánták, de férfiak is nyugodtan megcsinálhatják. A lényeg, hogy tényleg azt a megoldást válaszd, amit tennél az adott helyzetben!
Aki végigért a teszten, és össze is számolta pontjait, az kérje tőlem az értékelést priviben! Persze ha nem akarod, nem kell elmondani előzőleg, a végső pontszámot, hanem egy sima kérésre is küldöm az értékelést!
A lényeg az, hogy többet tudj meg magadról! Kezdjük akkor a 16 kérdéses tesztet!

Milyen háziasszony Ön?
Teszt nem teljesen konyhatündéreknek


1.) Milyen szakácskönyvet olvas főzés közben?
a.) Amiben csak egyszerű ételek vannak (1p.)
b.) Amiben csak különlegességek vannak (2p.)
c.) Imakönyvet olvasok, mert rajtam csak az segít (3p)
2.) Ha kiderül, hogy nincs lisztje, kér kölcsön a szomszédasszonytól?
a.) Nem kérek, mert ő akkor meg kávét kér tőlem, és az rossz biznisz (1p.)
b.) Kérek, de nem árulom el, hogy mire kell (2p.)
c.) Nem kérek, mert laza erkölcsű, és a páromra pályázik (3p.)
3.) Milyen sorrendet követ a főzelék berántásánál?
a.) Felforrósítom a hagymát, beleteszem a lisztet, és kirántom a főzeléket (1p.)
b.) Berántom a hagymát, kirántom a lisztet, és ha büdös, az egészet lerántom a tűzhelyről (2p.)
c.) Felrántom a kosztümömet, és berántom a családot egy vendéglőbe, ahol rendelek egy főzeléket (3p.)
4.) Mindig megmossa-e a húst?
a.) Csak ha figyelnek (1p.)
b.) Mindig, méghozzá fürdőhabbal (2p.)
c.) Mindig, ha már megsült (3p.)
5.) Mit csinál, ha kifut a tej?
a.) Én is kifutok a konyhából (1p.)
b.) Visítok (2p.)
c.) Szidom az imperialistákat és a reakciósokat (3p.)
6.) Mit csinál, ha felrakta az ételt, és nem talál hozzá fedőt?
a.) Karton cipős dobozból készítek rá (1p.)
b.) Befedem az Új Magyar Lexikonnal. Erre még jó (2p.)
c.) Ráülök a lábasra, és addig ülök rajta, amíg meg nem puhul a húsom (a lábasban) (2p.)
7.) Hogyan győződik meg róla, hogy sikerült-e az étel? Megkóstolja? Megkóstoltatja?
a.) Megkóstolom, és ha jó, addig kóstolom, amíg el nem fogy (1p.)
b.) Megkóstoltatom az anyósommal, egészen addig, amíg azt nem mondja, hogy finom (2p.)
c.) Nem kóstolom meg, mert ha jó, akkor legalább kellemesen meg leszek lepve (3p.)
8.) Mikor, és hogyan mosogat Ön?
a.) Minél később. Mindig jöhet egy földrengés, atomháború, vagy
valami, ami miatt nem kell mosogatni (1p.)
b.) Eklektikusan. A végére hagyom a rondákat, amikor már lelkileg felkészültem rá (2p.)
c.) Globálisan. Mindent bepakolok a fürdőkádba, ráeresztem a vizet, bele az ultrát, hadd ússzanak (3p.)
9.) Ha megjönnek a vendégek, milyen aperitifet kínál?
a.) Külföldieknek; barackpálinkát, reklám kulacsból (1p.)
b.) Sznoboknak; kommersz konyakot Napóleonos üvegből (2p.)
c.) Iszákosoknak; spirituszt demizsonból (3p.)
10.)Felszolgálja-e a vendégektől ajándékba kapott italokat?
a.) Naná, majd a sajátjaimat ! (1p.)
b.) Ha márkás ital, nem. Ha vinkó, akkor igen. (2p.)
c.) Nem. Másnap megveszi a maszek, feláron (3p.)
11.)Hogyan biztatja a vendégeit fogyasztásra?
a.) "Tessék csak venni, a maradék úgyis a kutyába kerül!" (1p.)
b.) "Tessék venni, mi úgysem esszük meg!" (2p.)
c.) "Vegyenek csak, ki van ez számítva; mindenkinek jut meg két szelet !" (3p.)
12.)Mit szólna, ha egy vendég eltörne a herendi tányérját?
a.) A szeme sem rebbenne, mert megbénulna (1p.)
b.) "Én vagyok a hibás, kérem, bocsásson meg. Tudhattam volna, hogy maguknak papírtányért kell adni!" (2p.)
c.) "Semmi baj, én nem vagyok olyan, mint a szomszédom, aki hasonló esetben felpofozta a vendégeit!" (3p.)
13.)Mit szólna, ha észrevennék, hogy egy bogár úszik a levesben?
a.) "Tessék csak nyugodtan enni. Már nem él..." (1p.)
b.) "Nem kell megenni, csak dekoráció!.." (2p.)
c.) Sajnálom, hogy csak egyet tudtam fogni.. (3p.)
14.)Mit mondana, ha keményre sikerült a marhahús?
a.) "Ez nyereg alatt puhított bifsztek. Aki magyar, velünk tart !" (1p.)
b.) "Sajnálom, öreg húst adott a hentes." (2p.)
c.) "Nincs öreg hús, csak rossz protézis ! " (3p.)
15.)Mit tesz, ha vendégeiről kiderül, hogy muzulmánok, és Ön sertéshúst készített?
a.) Megesküszöm Allahra, hogy ez birkapacal (1p.)
b.) Megnyugtatom őket, hogy ez ugyan sertéshús, de kóser módra készült (2p.)
c.) Megkérem őket, menjenek át a templomba, keresztelkedjenek ki, és utána jöjjenek vissza disznóhúst enni (3p.)
16.) Mit tesz, ha a vendégek indulni akarnak?
a.) Megpróbálom leplezni az örömömet (1p.)
b.) Tiltakozom, hogy most már nem érdemes, akár itt is aludhatnak a fotelben (2p.)
c.) Egy óriásit ásítanék: "Oooo.... ne menjetek még!" (3p.)

Tehát az értékelésért fordulj hozzám egy priviben! Ha kéred, azonnal küldeni fogom! :wink:
Jó szórakozást! :D

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 29 kedd, 11:02 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 16:15
Hozzászólások: 54
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!
Leírom a szállodás megoldását, nehogy elkallódjon a válasz:
A portás bemondja a hangosbemondóba, hogy mindenki költözzön egyel nagyobb számú szobába mint amiben eddig lakott. Így az egyes szoba felszabadul, ahová a vendég beköltözhet. A végtelenedik szobában lakó pedig beköltözik a végtelen+1. szobába, ami szintén megvan a szállodában, mert végtelen+1=végtelen, márpedig ez a végtelen szobájú szálloda.
Így már könnyű a következő:
Most a szálloda elé befordul a végtelen férőhelyes busz természetesen tele utassal, és mindenkit el kell szállásolni.
Hogyan járnál el? Persze nem úgy, hogy a fenti módszert végtelenszer eljátszani.
üdv: Joe


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 30 szer., 7:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 16:15
Hozzászólások: 54
Tartózkodási hely: Debrecen
Pedig egyszerű a megoldás. Mindenki költözzön a szobaszáma x 2 szobába. Így a páratlan számú szobák üresen maradnak, és mint köztudomású a páratlan számok végtelenen vannak. Természetesen végtelen x 2 is végtelen.

Akkor egy igazán könnyű:

Egy apa meg a fia hajtanak az országúton. Karamboloznak. Két mentő érkezik és a két embert két másik kórházba szállítják. A fiút betolják a műtőbe, az orvos ránéz és így szól: nem operálhatom meg a fiút, ő a fiam.
Hogyan lehetséges ez?
A mozis topik kedvelői megmondhatják azt is, hogy melyik filmben hangzik el ez a kérdés.

üdv: Joe


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 30 szer., 15:11 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Big Joe írta:
Egy apa meg a fia hajtanak az országúton. Karamboloznak. Két mentő érkezik és a két embert két másik kórházba szállítják. A fiút betolják a műtőbe, az orvos ránéz és így szól: nem operálhatom meg a fiút, ő a fiam.
Hogyan lehetséges ez?
A mozis topik kedvelői megmondhatják azt is, hogy melyik filmben hangzik el ez a kérdés.

Van több verzióm is.
1. A doki fia is karambolozott, és összekeverte őket...
2. A karambolozott fiú olyan rondán összetörte az arcát, hogy nem ismert rá a doki és azt hitte, hogy az ő gyermeke az, aki nem egy szépség, hanem maga a szörnyeteg... :lol:
3. A karambolozott gyerek apja csak a nevelőapja, a doki a valóságos apja, amit vizsgálattal derített ki... (Mit fog kapni szegény mama, ha az apának hitt férj épségben hazaér... :D )

Bár szeretem a mozis topicot, de nem tudom, melyik filmben történt ilyen.

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 31 csüt., 7:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 feb. 18 szer., 16:38
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Sziasztok!

Az én rejtvényem a következő:

3 vendég betér egy szállodába. Kivesznek egy szobát 30 dollárért.
Később a recepciós rájön, hogy a szoba ára csak 25 dollár, ezért a hordárral visszaküld 5 dollárt.
A hordár nem tudja elosztani a pénzt, ezért 2-t megtart magának és a vendégeknek visszaad 1-1-1 dollárt.
Így a vendégeknek 9-9-9 dollárba került a szoba, ami 27 , a hordárnál is van 2 - ez 29, de hol a hiányzó dollár?

Üdv. Zsolt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 31 csüt., 14:07 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 16:15
Hozzászólások: 54
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Leírom a balesetesre a megoldást, hátha majd egyszer utánaolvas valaki. Az orvos a gyerek anyja. Ennyi :-) A film címe Fejjel a falnak.

Néhány nagyon-nagyon egyszerű. Gyorsan válaszolj rájuk, majd utána gondolkozz el:
Néhány hónap 31 napos, mennyinek van 28. napja?
Ha 30-at elosztod 1/2-el, és hozzáadsz 10-et, mennyit kapsz?
Ha van 3 alma, és elveszel belőle 2-õt, hány almád marad?
Kb. mennyi állatot vitt Mózes bárkája?
Hány születésnapja van egy átlagos férfinak?
Ha egy farmernek van 17 bikája, és mindegyik elpusztul 9 kivételével, mennyi marad?

üdv: Joe


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 738 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség