Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 289 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 15 szer., 12:55 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 24 kedd, 12:02
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Üdv!
Mugger: Kb ilyen fogadtatásra számítottam :) . Mellesleg nem tudom miért tételezed fel próba nélkül hogy aki jelszóval védené a fájlt, az később elfelejtené a jelszót , meg elfelejtené megadni stb stb stb. ( Aki meg nem jelszó nélkül küldi be az nem bonyolító tényező.)

Nekem (mint fóbiásnak) engedélyeznéd e, hogy jelszóval küldjem be ?, és ígérem, hogy ahogy kikerülnek a honlapra beírom a jelszót, vagy ha a beszerkesztéshez hamarabb szükség lenne rá, Vologyának megadom telefonon.

_________________
Minden úgy van jól, ahogy van, kivéve, ha nem lehet rosszabul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 15 szer., 13:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 9:19
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Győr
Üdv,

Az eddigi jópár támadásverseny során a beküldési procedúra soha nem okozott semmilyen problémát. Szerintem menjen minden a régiben és mindenki adatlapja egyszerre kerüljön ki.
Ha eddig mindenki megbízott a szervezők tisztaságában -nyilván nem alaptalanul-, akkor tegyük meg most is.

Megamikor: Ha nem bízol a játék és a játékostársak/szervezők tisztaságában, akkor szerintem hagyd ki ezt a versenyszámot. Mert akkor úgyis megb*szta a kutya az egészet.

De befejezem, mert tényleg nem érdemel ennyi figyelmet ez a téma.

_________________
Maradok tisztelettel:

Kertics

***Good luck!***


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 15 szer., 15:06 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 24 kedd, 12:02
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Én megértem, hogy a bizalom az első. Aki nem csal az jogosan háborodik fel, ha azt mondja valaki: csalhatott. Az ember pedig esendő.

A szabályok elsősorban a győzteseket védik a későbbi alaptalan vádaskodás lehetőségétől.
A világon minden komolyabb verseny szabályait úgy állapítják meg, hogy lehetőleg senki se tudjon jogtalan előnyre szert tenni. (Egy példa: doppingvizsgálat: nagyon kényelmetlen dolog, de így senki nem mondhatja a végén a győztesre, hogy "biztos doppingolt". Ráadásul az is kiderül, hogy ezt is meg lehet csinálni dopping nélkül. Hiába mondják a sportolók, hogy ez nevetséges, egy sportoló, (egészséges életmód), hát csak nem teszi tönkre a szervezetét doppingszerekkel. Ugyanmár. )

Szeretném hangsúlyozni, hogy nem arról van szó, hogy bárkit is csalással, vagy jogtalan előnyszerzéssel gyanusítanék, hanem szeretném, ha a lehetőség is ki lenne küszöbölve az ilyesminek. De egy időre megint felhagyok ezzel a törekvésemmel. :(

_________________
Minden úgy van jól, ahogy van, kivéve, ha nem lehet rosszabul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 15 szer., 15:23 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Gyerekek!

Álljon már meg a nászmenet! Miröl beszélünk????? :?: :roll: Árulja már el valaki, hogy azon említett emberek akik javítgatták az árlistát, miként tudnának csalni, v ezt kihasználni?????????????? Tudtommal mindenkinek ua. az árlista ment ki. Miképpen lehetne nekem abból elönyöm bármilyen formában is, hogy én kb. 1 héttel hamarabb láttam egy "draft" verziót? Szerintem mindenkinek legyen egy idöpont beküldeni aztán kész, hamarabb peidg ne kerüljön ki semmi!! (bár korábban azt ígértem Mugger bátyónak, h szombatig küldöm a csapatom...)

NIMBUS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 21 kedd, 8:45 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Nagyon szívesen :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 21 kedd, 8:54 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Több topicot nem hozok elő, mert ki tudja mi történik megint a fórummal. Inkább a hozzáértők jeleskedjenek ebben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 21 kedd, 11:06 

Csatlakozott: 2005 jún. 21 kedd, 10:46
Hozzászólások: 2
Én ugyan nem tudom miről van szó, de megamikornak abban igaza van, hogy manapság mindenki a legrosszabbat feltételezi a másikról. És ez nagyon nem jó így.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 289 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség