Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 42 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 05 szomb., 11:40 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 22 kedd, 23:12
Hozzászólások: 27
Üdv. Mindenki!

Kérném szépen én is a próbapályát. Légyszíves küld el nekem is KTibsza!
Köszönöm.

Alex


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gabis 2005 márc. 06 vas., 3:22-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 06 vas., 3:01 
Avatar

Csatlakozott: 2005 feb. 22 kedd, 23:12
Hozzászólások: 27
Üdv. Mindenkinek!

Szerintem ez jó ötlet! Tetszik!!
KTibsza jóvoltából megkaptam a demó pályát. Szerintem a védők lehetnének erősebbek. 5x játszottam végig. Íme a jobban sikerült három eredményei.
A harmadikról videó is készült.( Ha esetleg val. érdekel)

Játékok Pikeman Archer Griffin Swordsman Monk Cavali Angel
1............. 0............ 252.........115 .....81 ..............76 ........30 ........21
2............. 23...........257..........72...... 102..............90....... 39........ 25
3............. 112..........267..........47...... 88 ..............90....... 41 ........30


Alex


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 14 csüt., 19:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Szeretném egy kicsit feléleszteni ezt a kezdeményezést. Ha még van iránta érdeklődés, akkor azt hiszem nem fölöslegesen. Már van jópár hozzászólás a topikban, ezért szeretnék megkérdezni tőletek pár dolgot.

1. Legyen-e mindkettő verseny? (Ostrom és várvédelem)
2. Hogy lenne jobb? (Beállított sereggel küzdeni, vagy árlista alapján összeállítottal)
3. Ha árlistás legyen, akkor legyenek-e a listában semleges lények? (Enchanter, Sharpshooter, Halfling..., hősöknél pl.: Gelu, Kilgor...)

Egyenlőre ennyi. Szívesen vállalom mindkét versenyt, ha úgy gondoljátok.

A Demo pálya módosításainak csak ezután lenne értelme. Mit szóltok?

Üdv.:
KTibsza

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 14 csüt., 21:31 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Szerintem a saját sereg a támadáséhoz hasonló árlista alapján legyen. Bár az is érdekes lehet, hogy fix állásból ki tud jobbat kihozni. Ez olyan vártípus-támadás verseny lehetne. Mindenképpen legyenek neutral lények. Már ha lesz egyáltalán ilyen verseny :D A nyár mindenképpen uborkaszezon, lehet jobb ha ősszel térünk vissza rá.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 14 csüt., 23:58 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jan. 14 pén., 16:26
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Abony
Hello!

Nekem is tetszik mindkettő! (Ostrom, Várvédelem)
Szerintem beállított csapatokkal kellene játszani, és így elvileg csak a tudás számítana abban, hogy ki a jobb. Így gyorsabban zajlana az egész verseny is, mert nem kellene csapatokat beküldeni és nem is kellene ezer mentést csinálni, csak mondjuk 6 félét. Viszont fontos, hogy nagy szabadsága legyen a játékosnak, mind varázslásban, csapat összetételben, és hős fejlődésben.

Jani


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 15 pén., 14:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Rajtam nem múlik. Ez a torna inkább beállítottan lenne érdemes szerintem. Én így tudom elképzelni, de ha szerintetek elképzelhető úgy is, mint a támadást, akkor legyen úgy. Ha mégis csak beállított seregek lennének, akkor az excelt letöltve meg tudjátok nézni az elképzeléseimet. A pontszámoló a h2 vártípusoknál használt számoló a h3-ra átírva.
Plusz megvan az módosított Demo map, hogy gyakorlatban is ki tudjátok próbálni a módosításokat.

A mapok:
http://users.atw.hu/homm/cas.zip

Az excel:
http://users.atw.hu/homm/Ostrom%20%E9s% ... 0torna.zip

Valamelyest módosítottam rajtuk. Egy kis ízelítő. Több vár ellen lehet próbálkozni.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 16 szer., 13:46 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
ezt is felelesztem, hatha lesz belole valami...

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 18 pén., 10:00 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Nekem tetszik!!!

Toltam pár cas-cas-t, jó, olyan mint a vártípusok. Szerintem oda is lehetne besorolni, ha visszatérnek a táborozók, magam fogom ezt kezdeményezni a Team-nél.

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 20 vas., 13:21 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 16 pén., 20:52
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Pécs
Hali!
Én is támogatom mindkét megoldást (ostrom és védelem). Mindkét forma lebonyolítható lenne, fix árlista alapján kellene szerintem.
Mivel -ahogy én látom- a csaták lejátszása nem lenne időhöz kötve, ezért a toplista-pontozást úgy kéne kialakítani, hogy %-os sávokat jelölünk meg, a HP veszteség alapján. Ha pl. valaki 8-10% közötti veszteséggel végez, az 15 pont, 10-15% között 13 pont stb. Ez csak egy példa, de így nem kéne a sorrendet figyelni, hanem bárki bármeddig javítgathatná a mentéseit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 23 szer., 14:08 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 19 szomb., 19:17
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Pécs
Ez a játék, hogy mükszik?

_________________
Taegen

"Az izé egy olyan valami!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 24 csüt., 8:16 

Csatlakozott: 2006 aug. 22 kedd, 13:55
Hozzászólások: 5
Hi.
Új vagyok, de hátha ezért tudok újat mondani:o)
Szóval ha egy kaptafára megy a dolog, pl mindíg támadni kell, elunják a játékosok.
Szerintem vegyesen kell csinálni a dolgot.
Egyszer támad a játékos egyszer védekezik.
Sőt lehet, hogy egyből úgy kell megcsinálni, hogy van 4-5 db vár annyit foglal el a delikvens amennyit akar, de utánna meg is kell védeni őket, mert a vár eredeti tulejdonosának 2 hőse van. 1 a várban 1 pedig a váron kívül.
A támadó csak annyit tud lépni, hogy elér az egyik vártól az utolsóig, így csak a várvédőket tudja lekaszabolni, utánna annyi egységet kell a várban hagyni akival meg tudja védeni. Esetleg kap némi pénzt, amiből vehet új hőst, de más egységhez nem lehet hozzájutni.
így lehet keverni + küzdeni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 24 csüt., 9:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Én régi vagyok, de szerintem amit hqsv leírt, az a heroes. Ez meg itt az ostrom torna.

Ha valakinek uncsi 5 ször egymás után támadni (akár különböző várakat), az játszhat közben a várvédőkkel is, KTibsza pont ezt írta le, ez van az xls-ben is.

Jó játékot !

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 24 csüt., 11:08 

Csatlakozott: 2006 aug. 22 kedd, 13:55
Hozzászólások: 5
Szerintem egy tornának pont az a lényege, hogy taktikázni kell.
Az nem kihívás, hogy lejátszok valamit 20* egymás után, és megnézem mi volt a legjobb taktika.
Ha végtelen lehetőség van akkor is lejátszhatod 20*, de jobban fox izgulni, mind a 20-on.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 24 csüt., 14:33 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
hqsv írta:
Szerintem egy tornának pont az a lényege, hogy taktikázni kell.
Az nem kihívás, hogy lejátszok valamit 20* egymás után, és megnézem mi volt a legjobb taktika.
Ha végtelen lehetőség van akkor is lejátszhatod 20*, de jobban fox izgulni, mind a 20-on.


Ezt most nem értem :? , most lehet taktikázni vagy nem? Mert írtad, hogy az a lényeg, meg hogy nem lehet taktikázni, aztán meg hogy "megnézem mi volt a legjobb taktika". Ez nem ellentmondás?

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 24 csüt., 15:36 

Csatlakozott: 2006 aug. 22 kedd, 13:55
Hozzászólások: 5
Akkor hogy értsd: Az hogy végig kell verni 5 várat, kihívás ugyan, de tudod, hogy a sereggel mindíg vonulhatsz tovább, és kész.
Az hogy elfoglalod a várat, de meg is kell tartanod valakivel szemben, és úgy kell tovább vonulnod, szerintem egy nehezebb feladat, mert védőket kell hagyni, itt vagy ott.
Nem olyan egyszerű feladat. És Ráadásul izgalmasabb is.
Persze mint mondottam egy ilyen tornán pont az a lényeg, hogy legyenek ilyen meg olyan feladatok is. Néha legyen könyebb, néha meg nehezebb.
Ne annyit keljen csinálni, hogy nekiállok, 20* egymás után megcsinálom ugyan azt, és ha van elég időm én leszek a legjobb.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 24 csüt., 15:43 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
hqsv írta:
Akkor hogy értsd: Az hogy végig kell verni 5 várat, kihívás ugyan, de tudod, hogy a sereggel mindíg vonulhatsz tovább, és kész.
Az hogy elfoglalod a várat, de meg is kell tartanod valakivel szemben, és úgy kell tovább vonulnod, szerintem egy nehezebb feladat, mert védőket kell hagyni, itt vagy ott.
Nem olyan egyszerű feladat. És Ráadásul izgalmasabb is.
Persze mint mondottam egy ilyen tornán pont az a lényeg, hogy legyenek ilyen meg olyan feladatok is. Néha legyen könyebb, néha meg nehezebb.
Ne annyit keljen csinálni, hogy nekiállok, 20* egymás után megcsinálom ugyan azt, és ha van elég időm én leszek a legjobb.


Nem erre gondoltam. De mind1. Látom nem figyelsz. Amúgy meg idő után minden versenyre rá lehet unni. Akármilyen izgalmas is legyen az. Amúgy ez nem csak egy ostrom torna lenne, mint ahogy azt te hiszed. Csak nem nézted végig az egész topicot.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 28 hétf., 9:33 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Tábor végetért, kérdezem a Teamtől, Ostrom-várvédelem torna Ktibsza mintája alapján mehet?

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 28 hétf., 11:11 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
levko írta:
Tábor végetért, kérdezem a Teamtől, Ostrom-várvédelem torna Ktibsza mintája alapján mehet?


Szia!

Sztem nem igazán fog összejönni. Korábban se volt rá elég jelentkező, most se lesz. Így meg nem indulhat. :( De attól még fun módon néhányunk közt le lehetne játszani, vagy próbálgatni.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 29 kedd, 8:44 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

en nem tudom, hany jelentkezo eseten indulhat az ostromtorna, de ram szamithattok.

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 29 kedd, 10:10 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Levko, Zomi szintén.

Ez olyan lehetne mint a vártípusok, nincs határidő, kinek mikor kedve van, lenyomja az ellent némi toppontért.

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 42 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség