Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 766 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 22 szer., 21:19 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 16 pén., 20:52
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Pécs
Jelzem, elküldtem a mentéseket. Remélem Hellblood is megkapja. Kell a dobogóóóóó :!:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 23 csüt., 9:00 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Miért Dudu ? Jó a 3. hely?

Én még nem küldtem be, megcélzom a 0-t :D

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 23 csüt., 19:23 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
0 nem sikerült :( Én is beküldtem :D

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 24 pén., 23:31 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 02 csüt., 10:50
Hozzászólások: 149
Tartózkodási hely: Szombathely
Sziasztok!
Mentések postázva!

Hááát, ez sem úgy sikerült, ahogy terveztem...
...de azért akadtak jó csatáim!

Volt 3 db 0%-om, s a többi csapat sem okozott túl nagy nehézséget...
...de Hellblood Vamplordjai bucira vertek... :cry:
És ez bizony le is húzza a százalékom rendesen... :?

Szerény számításaim szerint úgy 13% környékén lehetek, s ez nem sok jóval kecsegtet... már, ami a helyezéseket illeti. :(
De azért így is jó volt! Kíváncsian várom az eredményeket! Remélem, erre nem kell annyit várnunk, mint a mentésekre! :wink: Khm, khm... Ugye Hell?!? :D
Nnnna... A győztesnek és a dobogósoknak előre is gratula! A szervezésért és a csapatokért pedig köszönet! :wink:

Minden jót!

_________________
Vond


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 28 kedd, 17:23 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Mentések megjöttek. Eredmény hamarosan, csak visszaszerzem a bbn elvesztett energiáimat.


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 29 szer., 15:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Hell ! Ne mondd, hogy megizzadtál a 3. helyért :D

Eredmények "hamarosan"! Figyelünk !

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 30 csüt., 18:06 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Az én multis tudásommal kellett érte küzdeni...
Bogpista, Jou mentése nem jött még meg.
Ha nem küldik, jelezzék mailban, ha lehet.
Hát végre első leszek, a saját versenyemben. Király!


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 01 pén., 8:47 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Sztem már ne jelezzenek semmit. December van, a határidő november 24 volt. Gyerekek szedjük már össze magunkat.

Nem kötelező elindulni mindenkinek minden versenyen, aztán imádkozunk, bocs én az x versenyt szerveztem, rám ezért nem vonatkozik az y verseny beküldési határideje, nem baj majd később is beküldheted...

Ezzel azokat néznénk hülyének, akik betartják a szabályokat és a határidőket.

H3 támadásban ki is mondták, hogy aki nem küldi vissza IDŐRE, az nem indulhat a következőn. Ehhez én ragaszkodni fogok a következő h2-ben h1-ben is, különben komolytalan az egész. Most kidühöngtem magam. Ja és várom azt a 10-11 eredményt...

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 01 pén., 10:27 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Csak egyszer érjük meg, hogy te is szervezel majd valamit, bevállalsz, segítesz valamiben. Ó istenem, csak egyszer. Én úgy várom már ezt a percet. Egyébként pedig jóval a határidő előtt elküldtem a mailt. Csak lemaradt a csatolmány, amit Hellblood ügyesen csak most vett észre. (mivel gondolom kéthetente nézi :? ) Majd egy hete küldött válaszmailt, hogy megérkeztek a mentések. Azt ma reggel olvastam, hogy még sincs mentés nála. Postáztam. Túl nagy gondot nem okoz az a 4 mentés szemrevételezése. Ha a te érzékeny lelkivilágodat ez zavarja, akkor sajnálom, de lesz@rom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 01 pén., 10:46 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Bogpista ! Ha nem magyar-töriből felvételiztem volna és értenék vmit a számítógéphez hidd el szívesen szerkesztenék pályát, vagy készítenék bonyolult excell táblázatot.

Egyébként pedig én vagyok az aki ahány versenyre jelentkezett, a mentéseit mindig határidőre visszaküldte annak ellenére, hogy sose nyert. Sztem sokan nincsenek így. Erről ennyit.

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 01 pén., 13:00 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Levko! Leölni a későket esetleg nem akarod? :? Ha Hell elfogadja az ő dolga, ha nem, akkor így járt az illető! Most ezért kell neked megint egy balhénak táptalajt adni? :shock: :shock: A békesség nem lenne jó?

levko írta:
Egyébként pedig én vagyok az aki ahány versenyre jelentkezett, a mentéseit mindig határidőre visszaküldte annak ellenére, hogy sose nyert. Sztem sokan nincsenek így. Erről ennyit.


Érdekes, mióta itt vagyok, az első eset, hogy hidelmemmel ellentétben nem küdtem el! Pedig emlékeiben én egyszerrre küldtem el mindent! :oops: De valahogy nem láttalak volna én se önként, hogy na köll-é valakinek segítség, vagy na, akkor vállalom a folytatását ennek meg ennek! :? Könnyű szapulni azt, akinek más "dolga" is van, s foglalkozik vmivel, s ráadásul önszántából! :shock: És ráadásul nem ez az első, amihez ilyen jellegű véleményed fűződik! :? :?

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 01 pén., 14:02 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Igen én voltam az aki itt is, több más topicban is igyekeztem figyelni a szabályok betartására. A békesség szerintem is fontosabb. Többé nem teszem.

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 01 pén., 15:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
levko írta:
Egyébként pedig én vagyok az aki ahány versenyre jelentkezett, a mentéseit mindig határidőre visszaküldte annak ellenére, hogy sose nyert. Sztem sokan nincsenek így. Erről ennyit.

Ebben egyetértek veled. Azonban nálam más volt a helyzet, mivel hibásan küldtem a mailt, amit csak utólagosan fedeztünk fel. (jobbanmondva Hell) Sajnos az utóbbi időben egyre kevesebb ember játszik és ez nem túl jó tendencia. Örüljünk annak, hogy egyáltalán volt H2-támadás torna. Vártunk rá éppen eleget... :shock:
Igazad van, nem egyszer, nem kétszer fordult elő, hogy támadásversenyek mentéseit sokan nem küldtek vissza, amivel bosszúságot okoztak a készítőknek és a többi játékostársnak. Emlékszem nekem igencsak rosszul esett, amikor annak idején tevékenyen részt vettem az egyik H3 támadásban és a 33 versenyzőből alig huszonegynehány küldött csak vissza mentést. Azokat az embereket joggal lehet szapulni, további versenyektől eltiltani satöbbi.
A szervezők tudod úgy vannak vele, hogy szeretik azt látni, hogy mindenki visszaküldi a mentéseket és van akkora rugalmassága, hogy ez belefér.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 02 szomb., 17:37 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Ezzennel véget vetek a vitának. Mivel jómagam egy kicsit késtem a versennyel, ezért úgy gondolom illő elfogadom a késők eredményeit.
Levko: h3támadásra csak én nem küldtem vissza mentést, majd a lgközelebbi támadáson figyeld, nehogy elfogadják a jelentkezésemet. Amúgy Laca tudja az okát. Bár kicsit röhejes oka van.
Vitának vége, hamarosan eredmények, újításaim megbeszélése, árlista finomítása.


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 09 szomb., 20:20 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Hali!

Szerintem meg a sajátodat sem kéne elfogadnod... :P:P:P :mrgreen:
Amugy most, hogy már a h3 támadás eredményeit kiraktam, joggal nyavajoghatok, hogy mikor lesz már meg ennek is kint az eredményeeee? :)

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 10 vas., 18:12 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 16 pén., 20:52
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Pécs
Jó estét kívánok!
Az 1934-es Heroes 2 támadástorna eredménye iránt érdeklődöm, hogy elkészült-e már a kiértékelés. Még nagyapám játszott véle és homályos emlékeim szerint valami Hellblood nevű versenyző szervezte a játékot. Aki talál róla valamit egy porosodó almanach-ban, kérem értesítsen :shock:
De az is elég, ha felteszi erre a honlapra...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 11 hétf., 8:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Hell ! Küldd el a mailemre az összes mentést. Megcsinálom a kiértékelést, akkor talán lesz belőle vmi. Remélem a Team figyeli, hogy mi megy itt h2 támadás címén.

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 11 hétf., 11:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Mintha idáig nem lett volna figyelemben ezt úgy mondtad! :lol: :lol: Lehet hogy a sok pályafeltöltés és tesztelés nem hagy sok időt arra, hogy megézze a mentéseket, s a suli és/vagy munka sem hagyhat sok időt neki! :lol:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 11 hétf., 11:51 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Ja ha suli és vagy munka, az más.

(2006. április 26. - Hell bejelentette, hogy kezdődik a h2 támadás új fordulója)

Végeredmény ?

Nem is értem miért szóltam hozzá, egy pici csúszás belefér :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 11 hétf., 12:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
levko írta:
(2006. április 26. - Hell bejelentette, hogy kezdődik a h2 támadás új fordulója)


Igen, ekkor kezdődött? :shock: Nem is vettem észre! :shock: Majd karácsonyi ajándékként lesz eredmény!

(Hell, nem venni észre a változást túlzottan! :shock: :shock: Vagy csak én nem veszem észre? :shock: )

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 766 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség