Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 766 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 11 hétf., 13:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Jou ! Hell megváltozott; többé sose szervez h2 támadást !

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 13 szer., 8:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Már két napja hiába várom a mentéseket az emailemre - nem jönnek.

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 16 szomb., 21:00 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 16 pén., 20:52
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Pécs
Fiúk-lányok!
Azt javaslom - ha senkinek nincs kifogása - hogy mindenki tehye a szívére a kezét és itt a fórumon közölje a saját eredményét. Aki esetleg nem számolta ki a sajátját, de még megvannak az eredményei, tegye meg. Ebből így nem lesz semmi, sajnálom hogy idáig jutottunk.
Az én veszteségem 0,82%. Természetesen elküldöm bárkinek a mentéseimet, hogy ellenőrizni tudja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 16 szomb., 21:22 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Én ráteszem kicsi nemlétező szivemre! §% lett! :P :P Valójában pedig 27,1%! Én is sajnálom, hogy ennyire futotta a dolgokból! Szegény Hell, biztos utálni fog enegem az elkövetkezendőkért! Bocsi Hell, de ez van! És bocsi azoktól is, akik ezt sértőnek találják!

Ja azokon kívül, a pár lappal előtti ajánlatom még áll, ha esetleg úgy gondolják az illetékesek! :shock:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 16 szomb., 23:58 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Sziasztok!

Ha jól emlékszem az enyém 1,28% lett!

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 17 vas., 1:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Én is sajnálom, hogy idáig fajultak a dolgok... :( Hell megígérte, hogy változni fog, összeszedi magát, de ez sajnos nem történt meg. Kapott egy utolsó esélyt, de elbukott... :? Megígérte, ha valami problémája van, mindenkinek itt jelzi a fórumon, de ez sem történt meg... :? Én sem tudom, hogy mi van vele, él még vagy már nem... :roll: Ezúton köszönöm neki a Heroes oldalon eddig megszervezett H2 támadás versenyeket és feltett néhány H2 és H3 térképet... Lustálkodjon csak és nyomja havonta a H2, H3, H3SOD, H3WOG, H4 versenyeket, emellett nem csodálom, ha semmire sem marad ideje... :? Jou, ha akarod csinálni a H2 támadás tornát, Tiéd a pálya! Jah és az én eredményem 100%, mert nem is indultam! :shock: (Ez is Hell remek szervezésének volt köszönhető...) :? Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 17 vas., 10:58 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 19 szomb., 19:17
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Pécs
Re

Az én eredményem 3,09 kb ezt is HELL-nek köszönhetem csak őt nem tudtam megverni ami úgye azért volt mert elképzelhető, hogy rólam mintázta :? , na de mind1.

Jou, ha kell segítség csak szólj segítek ahogy csak tudok!

Üdv

_________________
Taegen

"Az izé egy olyan valami!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 17 vas., 12:05 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Nekem nem tudom mennyi a %-om, de nem is érdekes, hisz volt 4 teljes megsemmisülésem, így senkit sem veszélyeztetek. :) De kb. olyan 35 % körül lehet.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 17 vas., 15:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Gratulálok Hell-nek!

Ha jól olvasom, csak ő előzött meg, a veszteségem 0,523%.

(A következő h2 támadás kiértékelésében szívesen segítek! Máshoz nem értek)

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 17 vas., 16:00 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 02 csüt., 10:50
Hozzászólások: 149
Tartózkodási hely: Szombathely
Sziasztok!

Az én veszteségem (nagyrészt Hell vámpírjainak "köszönhetően"):

13,02%

Én is sajnálom, hogy így alakultak a dolgok...
...de ennél többet mi már nem tehetünk. (Hellblood-ért) :?
Azért remélem, nincs komolyabb baja...

Ha kell vmi segítség a jövőben, én is szívesen beszállok... :wink:

Minden jót!

_________________
Vond


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 17 vas., 18:42 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

1. Hellblood :? 0%
2. Levko 0,52%
3. Zomidudu 0,79%
4. Laca 1,29%
5. Taegen 9,41%
6. Vond 12,91%
7. Jou 27,1%
8. Icescream 28,2%
9. Titi 31,71%
10. Ktibsza 35,94%
11. Teki1986 56,04%
12. Kiki 59,18%
13. Bogpista 72,22%

Ennyi. Elküldtem Gepynek a részletes táblázatot, majd felrakja. Gondolom. Köv fordulótól tényleg nem lesz késés, tutira vehetitek. Kb. februártól lesz otthon netem, akkor pedig sose lesz csúszás. Szerintem.
Ha gondoljátok elveszem magamtól kárpótlásul az első helyet, és így mindenki javul egyet. Akarjátok, vagy sem?


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 17 vas., 19:16 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Nem Hell!

Tisztában léve ugyan azzal, hogy a H2 versenybe semmi beleszólási jogom nincs, - nem veszek benne részt - azért kívülállóként is elmondanám:

A fórum vezetője döntött. Döntése értelmében nem Te viszed tovább a H2 támadásversenyt, hanem valaki más. Nem kapkodta el ezt a döntést, senki sem állíthatja. Volt egy lehetőséged, nem éltél vele, ennyi. De a döntést tudomásul kell venned.

Cat

_________________
Csendesek lennének az erdők, ha csak a legjobbak énekelnének.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 17 vas., 20:25 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Hell: Az első helyet jogosan szerezted meg, senki sem akarja ezt tőled elvenni. Még a feltételezés is blődség. Azonban mint szervező megbuktál. A vezetőség (Vologya) elveszítette a bizodalmát (és a többiek is), amit meg lehet érteni. Egy áprilisi verseny nem zárulhat decemberben. Ha a havi mentésekre tudtál időt szakítani, akkor az elvállalt kötelezettségeidre is lett volna időd, ami ugye a többség értékrendje szerint előbbrevaló, mint a versenypályák minél jobb végigvitele.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 17 vas., 22:29 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Hellblood írta:
...Ha gondoljátok elveszem magamtól kárpótlásul az első helyet, és így mindenki javul egyet. Akarjátok, vagy sem?



Hell, nem érted a helyzetet úgynézem! Itt seni sem az eredményért játszott, hanem mert élvezi/szeret ezzel a résszel játszani! Azzal hogy most likvidálod (likvidálnád) magad az első helyről nem old meg semmit! NEm az a gond, hogy első vagy, hanem azt, hogy min. 6 hónapot vett igénybe a szervezés, míg mindenki tűkön ülve várta a dolgokat! Hogy lesz-e vég! :shock: Itt elvi kérdés volt, nem pedig eredményi! S ígértél valamit nemrég, "szólsz ha késel", vagy legalább ideböksz két szót, majd 2-3 hét múlva, mer dógom van oszt kész! 2 perc sincs az egész! De ennyire se méltattad az ittlevőket!

A támadást akkor csinálom csak, ha a "törzsközönség" azt mondja hogy megnézik így, vagy maradhat Hell is felőlem, vagy lehet más megbízható ember! De én nem ígérek egyenlőre semmit! Piros havat nem csinálok nyárra, se 32 fokot január közepére!

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 18 hétf., 8:59 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Hell ! A sereged jó volt, a győzelmed megérdemelt, mégha csak "próba sereg" is volt, ahogy korábban írtad. A próba sikerült. Én nem hiszek a megváltozásodban, de ami fontosabb Vologya sem.

Az árlista erős reformra szorul, nyilasok, vámpír lord ára fel, gyalogosoké le. (lásd 1-4.hely)

Ui. Nincs jelentősége, de Taegen 3% vagy 9%. Azért ez elég nagy különbség.

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 18 hétf., 9:31 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 19 szomb., 19:17
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Pécs
Ui. Nincs jelentősége, de Taegen 3% vagy 9%. Azért ez elég nagy különbség.[/quote]

Üdvözöllek ELSŐ és EGYETLEN NAGYON TÖKÉLETES LEVKO!

Köszi, hogy mindig keresel valakit akit piszkálhatsz, nem készakarva volt, a helyezésen nem változtatott, sajnos nem volt meg a seregem csak saccoltam(valamelyik veszteségre rosszul emlékeztem, de most sem tudom melyikre, nem most volt, hogy játszottunk), nem jól, természetesen elnézést kérek mindenkitől.
Azért megint megmutattad a valódi énedet, ez a "nem akarok rosszat mondani, nincs jelentősége, de ......". Nem kell nyelvész zseninek lenni, hozzá, hogy a de szócskával azt mondtad, hogy számodra van jelentősége. Egy egyenes ember azt mondta volna, hogy Taegen valótlant állítottál, amit természetesen én kikértem volna magamnak. Persze már megszoktam ezt a puhatestű stílosodat.

Levko nem tudom mi bajod velem, de unom a folyamatos kiigazításodat. (Bár nemcsak velem vagy ilyen "igazságosztó". Persze magaddal is foglalkozhatnál!) Létre hozhatnánk egy "Kit fikázott már Levko?" topikot. Gyorsan tele lenne.

Taegen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 18 hétf., 11:30 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Taegen kössz ez jólesett! Kicsit úgy érzem magam, mint Nimbus, azzal a különbséggel, hogy ő jól is heroes-ozik. Azt hiszem sok ember most megnyugodhat, fellélegezhet... Én elmentem, sziasztok!

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 18 hétf., 11:35 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 19 szomb., 19:17
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Pécs
Soha nem állítottam, hogy "jól" játszok, csak JÁTSZANI SZERETEK!

2005-ben amikor csatlakoztam, éreztem ,hogy ez egy baráti közösség, segítik egymást a tagok. LEVKO Te is ilyen voltál. Emlékszem az első egymás elleni versenyre Szeged mellett a táborban. Segitettél, elmondtad, mit változtassak TANÁCSOT adtál a szó legjobb értelmében (azóta alap varázslat nálam a gyorsítás). Ez mindenkire igaz. Sorolhatnám a neveket, az egész névsort elmondhatnám. Most is úgy érzem a jobbaktól tanulni nem szégyen, kellenek a vélemények, a segítő vélemények. (utoljára Adlerrel játszottam on-line, mindkétszer elporolt, de kiértékeltük, hogy min változtassak). Ez így szép és jó.
Nem megsérteni akar senki (bár mérgemben írtam amit írtam és tényleg nem volt szép), azt nem értem hol a régi Levko? :roll:

Taegen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 30 szomb., 18:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Rendben. Talán így lesz mindenkinek a legjobb, nekem is, ha nem én viszem tovább a versenyt. Végülis jogos a döntés. Belátom, bár eddig tagadtam, alkalmatlanná váltam a feladatra, főleg a lustaságom miatt. Remélem utódom sokkal élvezetesebb, pontosabb versenyt fog csinálni, olyat amilyet én nem tudtam. Másik elvállalt feladatom, a pályatesztelés is eléggé lassan megy, azt megpróbálom úgy csinálni hogy havi rendszerességgel mindig legyen fent valami új map. De ha valaki úgy gondolja hogy alkalmatlan vagyok arra is, szóljon nyugodtan.

Sziasztok, BUÉK

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 19 hétf., 9:22 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

lassan itt a marcius, lesz valami a h2 tamadasversenybol?

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 766 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség