Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 19 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Bevégeztetett...
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 03 hétf., 15:11 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Sziasztok!

Eljött az új év, és hogy tiszta lappal indulhassak, valamint ti is tiszta vizet lássatok a pohárban, elveimmel ellentétben külön témát nyitok egy félig magán-, félig közjellegű bejelentésnek.
Egyszóval, utaltam rá korábban, hogy a Heroes team jelenlegi felállásban nem tudja jól menedzselni a honlapot. Ebből az én részem, a H3 pályákkal kapcsolatos rovata érintett leginkább, mert október legeleje óta sem tudtam feltenni új térképeket szándékaim ellenére sem. Többszöri utánjárásra sem értem el eredményt (ahogyan a H2 és H4 rovat sem!), jöttek a piszkálódások, amiket nem tudtam magamra venni.
Érlelgettem magamban a gondolatot, de csak most jelentem be hivatalosan is: 2005-től kilépek a Heroes Teamből, és mostantól egyszerű oldallátogatóvá avanzsálok. A H3 pályafeltevős feladatait szívesen átruházom másra, amennyiben technikailag is lehetővé válik térképet feltenni, addig nincs miről beszélni.
A továbbiakban ne küldjetek "hivatalos" úton pályát tesztelésre, csak akkor, ha esetleg tanácsot, információt, véleményt szeretnétek kérni magánban a készülő pályával kapcsolatosan, ám jelzem, szinte csak L és XL méretűeket szeretek... :) !
Örültem a Teamben eltöltött 4 évnek, sokat dolgoztam és sok eredménnyel, amiről sok visszajelzést is kaptam, köszönet érte Nektek.

A Team minden tagjának köszönet a segítségért, meg mindenért, vélhetően találkozunk még személyesen is Veletek.

Üdvözlet mindenkinek, Krityó, az ex-Team-tag (ett)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 03 hétf., 17:17 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Szia Krityó!

Sajnálattal hallom a dolgot. :cry:
Igazság szerint - kövezzenek meg érte, de - nincs is nagyon
miből kilépni, valahol a Heroes Essential készítése közben
meghalt a team.
Ha ujraéled - ami remélem bekövetkezik - akkor sajnos egy igen jelentős taggal szűkebben.

Manticore


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 03 hétf., 21:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Szia Krityó!

Hát én is sajnálom, hogy kilépsz. De meg is értem, nagy feladat ez egy embernek. Sokat segítettél nekem, hogy jobbak legyenek a pályáim, és szeretném mégegyszer megköszönni.

Ui.: Lassan kész leszek pár pályával, amik minimum L-esek. Ha készek lesznek, elküldeném, hogy kikérjem véleményedet. Ha persze nem gond.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 05 szer., 11:24 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Hüpp!

Új év van, de a szomorúságom ugyanaz mint tavaly. Mi lesz velünk játékosokkal, ha megszűnik a TEAM? Mondjuk még van egy kis esély a feltámasztásra. Szerintem. Én azért készen állok a H3-as tesztelésre, ha megoldódik a probléma. Könnyes búcsút veszek! :cry:

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 05 szer., 22:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Krityó, ha úgy gondolod, hogy ez a helyes, akkor biztos igazad van. Mi nem szólhatunk bele egy ilyen döntésbe. Bár engem meg nem lepett a döntés, mégis elszomorít. Sok érdekes közös meló van a hátunk mögött, remélem azért még néha küldhetek hozzád egy-egy térképet, hiszen talán tudod, talán nem, én sokat adok a szavadra. Ezért is sajnálom a kilépést, de hát így van ez, nem lehet mindenki mindenhol örökké... :(

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 05 szer., 23:19 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Sziasztok!

Kösz' a jó szavakat, természetesen segítek, aki megkér erre, a változás annyi mindössze, hogy visszavedlettem átlagos Fórumlátogatóvá és átlagos hírózossá (mondjuk sosem voltam extra-Hero! :wink: ), a magam kedvére csinálok mindent.

Sziasztok,

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Bevégeztetett...
HozzászólásElküldve: 2005 jan. 09 vas., 23:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 31 hétf., 17:45
Hozzászólások: 42
Krityó írta:
Sziasztok!

Eljött az új év, és hogy tiszta lappal indulhassak, valamint ti is tiszta vizet lássatok a pohárban, elveimmel ellentétben külön témát nyitok egy félig magán-, félig közjellegű bejelentésnek.
Egyszóval, utaltam rá korábban, hogy a Heroes team jelenlegi felállásban nem tudja jól menedzselni a honlapot. Ebből az én részem, a H3 pályákkal kapcsolatos rovata érintett leginkább, mert október legeleje óta sem tudtam feltenni új térképeket szándékaim ellenére sem. Többszöri utánjárásra sem értem el eredményt (ahogyan a H2 és H4 rovat sem!), jöttek a piszkálódások, amiket nem tudtam magamra venni.
Érlelgettem magamban a gondolatot, de csak most jelentem be hivatalosan is: 2005-től kilépek a Heroes Teamből, és mostantól egyszerű oldallátogatóvá avanzsálok. A H3 pályafeltevős feladatait szívesen átruházom másra, amennyiben technikailag is lehetővé válik térképet feltenni, addig nincs miről beszélni.
A továbbiakban ne küldjetek "hivatalos" úton pályát tesztelésre, csak akkor, ha esetleg tanácsot, információt, véleményt szeretnétek kérni magánban a készülő pályával kapcsolatosan, ám jelzem, szinte csak L és XL méretűeket szeretek... :) !
Örültem a Teamben eltöltött 4 évnek, sokat dolgoztam és sok eredménnyel, amiről sok visszajelzést is kaptam, köszönet érte Nektek.

A Team minden tagjának köszönet a segítségért, meg mindenért, vélhetően találkozunk még személyesen is Veletek.

Üdvözlet mindenkinek, Krityó, az ex-Team-tag (ett)


Van egy olyan sajnálatos érzésem, hogy veled együtt (pontosabban távozásoddal) a Heroes Team is bevégeztetett.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 08 pén., 22:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Hali!

:(
Szomorú ezt látni... nem hittem, hogy a sodos versenyek átvételével aláírom Mugger távozását... :(
Azért remélem senki sem érzi azt hogy az én lelkemen szárad az egész, csak segíteni akartam...

Nagyon sajnálom Mugger ezirányú lépését és biztos vagyok benne, hogy a hirózos társadalom a honlapra látogatóinak (és a többi hirózosnak is!) a köre egy nagyon értékes, rutinos, szorgalmas, odafigyelő és nem utolsó sorban LELKIISMERETES team taggal kevesebbet kap ezentúl! (lehet Krityó kilépésével is ez történt, de őt nem ismerem, Muggert viszont van szerencsém személyesen ismerni!)
Nagyon sajnálom, hogy azok kezdenek eltűnni akik igazán dolgoznak az oldallal! Félreértés ne essék nem akarom kicsinyíteni ezzel például Vologya vagy akár Gepy munkáját! (esetleg más tagokét) De azt mindenkinek be kell látnia, hogy Mugger nagyon sok erőfeszítést tett abba, hogy az oldal újból fellendüljön!!! Mi lesz, ha már ő is kilép?

Próbálom a rámbízott feladatot minél jobban ellátni! Biztos nem fog olyan jól sikerülni (főleg eleinte) hogy az "elődöm" által felállított magas mércéhez lehessen mérni, de nagyon igyekezni fogok!
És nem tettem le a tervemről amit a "hiróz oldal" feltámasztása irányába szeretnék tenni! Néhány illetékes tudja mire gondolok!

Mugger: Attól, hogy ezt a lépést megtetted attól még számítok és mindig is számítani fogok arra, hogy fogod a kezem (nem csak az enyémet), jótanácsokkal és tippekkel el fogsz látni, mert sokáig (talán soha) nem leszek olyan profi mint te!
Őszintén sajnálom (kényszerű) lépésed!

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 08 pén., 22:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Mert nem engem kértek fel! 8) :lol:
De azért téged (remélem) még nem temetünk... :roll:

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 09 szomb., 22:21 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Sajnálom, hogy egy újabb aktív Heroes Team tag döntött így.
Azért így utólag lenne még pár kérdésem. Ezentúl ha pálya készül el, kinek küldjük? Ki lett felhatalmazva, hogy a lezárt topicokba, ahová ugye most a térképek kerültek, feltegye a jövőbeli térképeket? Én még készülök térképekkel, melyek közül pár már egész jó, előrehaladott állapotban van. Mégis kinek küldjem tesztelés után ezeket?
Hellblood bár állítólag átvette Krityó helyét, szóra sem méltatott eddig, pedig küldtem már neki privát üzenetet, és tudom, hogy olvasta, de nem értem miért nem válaszol. Másról meg nem tudok, aki megoldaná ezt.
A topic feloldása sem lenne ésszerű dolog, mert akkor bárki küldhetne térképeket és az a minőség rovására menne. Szóval akkor mi lesz a helyzet? Van remény a megoldásra?

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 09 szomb., 22:32 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok Kedves Fórumlakók!

Elolvastam Mugger búcsúlevelét, Laca "gyászbeszédét" :) és úgy éreztem muszáj hozzászólnom a fentiekhez, bár még magam sem tudom, mit akarok pontosan írni. De ahogy mi magyarok szoktuk mondani: "Evés közben jön meg a postás" :lol:

Kedves Mugger bátyó!

Hú... hogy is kezdjem... eléggé szíven ütött az a dolog, amit az elmúlt pár napban a fórumon láttam. Kétségtelen, hogy a Fórum történetének talán legrosszabb napjait éli meg. Remélem ez azért nem jelenti a bukást. Sőt! Ha rajtam múlna (és múlhat is, de ezt később kifejtem), nem következne be. Na megint félrevezettem a szót. Nos tehát, nagyon-nagyon rossz érzéssel tölt el, hogy egyre látom elkopni azt a csapatot (Krityó, Mugger), aki végülis összetartotta ezt a fórumot. Igaz némi öröm az ürömben, hogy némi - idézem - "friss vér" is kezd megjelenni a horizonton. Igazából már akkor kezdtem NAGYON megijedni, amikor a térképek elkezdtek elmaradozni... Az meg már pláne szarul esett, amikor Krityó "felmondott". De előtte már ugyebár az általunk főnöknek nevezett, ezt a tevékenységét már rég nem folytató Menyus tűnt el. Úgy látszik nagy ívben nem érdekli, ami itt folyik. Ezek után némi szünet következett be, majd a mai (most már) szomorú napon láttam, hogy Mugger apánk is "leszerel". Én ős-heroes-fórumosnak tartom magam, láttam a fórum és az oldal virágzását, kezdeti hanyatlását, majd újra feltörekvését, és most újra ezúttal mélyebbre hanyatlani látom... :cry: Szomorú. Mindenesetre Mugger kiesése nagy vérveszteség a HT számára.

Az oldal "összekapasásáról":

Szerintem. Remélem Lacának sikerülni fog összekaparnia a dolgokat, és most itt kijelentem, én teljes vállszélességgel (ami ugyan nem túl nagy :lol:) támogatom. Hajrá Laca!

Még annyit, hogy mihelyst rendeződnek a szakmai gyakorlatom helyével kapcsolatos bonyodalmak, nyilatkoznék arról, hogy mit tudok bevállalni. Nagyon szívesen segíteném ugyanis a Team munkáját. Nekem még az se fontos, hogy a nevem alá oda legyen írva bármi is, nekem az a csillag éppen elég nagy megtiszteltetés.

Nos, azt hiszem ennyit tudtam per pillanat hozzáfűzni.

Üdv, Cooper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 09 szomb., 23:33 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Sziasztok!

Azt hiszem, nem köntörfalazok, kimondom ami gondolok
és amit érzek - most már sokat úgyse számít:
Fájdalom és düh ami kavarog bennem, méghozzá nem
kis erővel.
Ez egy "verbális pitbull" esetében nem túl jó...
Mugger távozása a most létező Team végét jelenti, ezt
már feltámasztani nem lehet, csak újat csinálni helyette.
Hogy miért is?
Mert sajnos a FŐNÖK mondta be az unalmast, mindezt
100%-ban az "álfőnöknek" köszönhetjük.
Annak, aki nagy ívben leszarta azt a közösséget, aminek
kialakulásában szerepe volt - méghozzá nem is kevés.
Eldobta magától az egészet mint egy vásott kölyök a megunt
játékbabáját, itt hagyott minket kétségek és kényszermegoldások
közt, Mugger-re hárítva saját felősségét.
Csak idő kérdése volt, hogy ilyen eszközökkel egy családos
ember meddig bírja ellátni egy olyan ember feladatát, akinek
lényegesen több ideje lenne az oldalra.
Azt hiszem, Krityó mester is eleget nyúzta álfőnökúrat, aztán
pedig Mugger próbált erkölcsére és felelőségérzetére hatni,
hogyha ő nem akarja az oldalt, legalább az eszközöket - vagy
a töredékeit - adja meg az életképes működéshez...
Köszönjük neked Menyus, sajnos az összes jót amit cselekedtél,
elbasztad.
Szerencse, hogy a versenyek még életképesek tudtak maradni,
ez Vologyának, Gepy-nek és természetesen az igazi főnöknek
köszönhető.
Mindenkinek, aki akar tenni valamit annak érdekében hogy ez
a klassz közösség továbbműködjön csak elismerésem,
természetesen én is szeretném kivenni belőle a részem.

Üdv:
Manticore


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 10 vas., 14:57 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 28 kedd, 12:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Szeged
Mugger írta:
Kedves Mindenki!
...
Sajnos a mapokkal való szöszmötölést ezen túl SEM tudom elvállalni, s mivel az oldalra kerülés továbbra sem megoldott - felesleges is! Szóval a lényeg: nekem NE küldjetek megjelentetésre váró térképeket, NEM tudok s nem is akarok velük foglalkozni!!!Hogy esetleg ki fog, arról fogalmam sincs!



Szia!

Sajnálattal olvastam ezt! :(
Mindenesetre, ha ez vígasztal én ezután is Neked fogom küldeni elsőként az új, elkészült heroes4 pályáinkat... :lol:
Persze jó lenne ha ide az oldalra is kikerülne (van egy 98%-os pályánk Bettikémmel), de engem már az is megnyugtat, ha Te végigjátszod, és kritizálod priviben! 8)
Nem tudom mi van Zardozzal, Ő nem vehetné át a h4 pályák vizsgáztatását?
Mindegy, a lényeg, hogy jó pihenést, és sokkal kevesebb idegeskedést kívánok az ex-FŐNÖK időszakodra! 8)
Legalább marad időd pályát szerkezteni!!! :)
Ha ehhez nincs kedved, akkor taníts ki utódot a családból...
:wink:
Üdv, TT

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 15 pén., 20:43 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 15 pén., 19:40
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
hali mindenki!

nos, amikor elolvastam a címet, a szívszédülés közelében álltam, de mostanra magamhoz tértem... sajnálattal látom/hallom/olvasom, hogy "bevégeztetett".

... Még anno,amikor még rendszeres frissítések voltak és pezsgett a fórum akkor is jártam a fórumra. Nemtom mennyire emlékeztek rám. Én vagyok az, Idegcsávó

... De most nem én vagyok a lényeg,ha nem a bevégeztetettség. Szóval sajnálom, hogy egy ilyen remek oldal haldoklani kezdett. Lenne pár kérdésem a mostani és ex-Heroes teameseknek.
[list=]
Mi várható a Heroes Teammel kapcsolatban? vesztek-e fel tagokat a Teambe?
Mi lesz a honlap további sorsa? Folytatjátok vagy megszűnik létezni?
Ha az oldal mint olyan megszűnik létezni, akkor mi fog következni? Új weblap vagy abbahagyjátok?
Készült-e/készül-e/hog készülni utódoldala vagy társoldala a weblapnak?
[/list]

...Szeretném bejelenteni, hogy Alfie jóbarátommal készítünk egy Heroes-os weboldalt. Néhány embert örömmel befogadnánk a jelenlegi Teambe. Főleg pályatesztelésre keresnénk embereket. Már most előre leszögezem, hogy ez az abszolút alapfokú html ismeretekkel (HTMl pad 2.0-val) készülő oldal nem lehetne és nem is akar ennek az oldalnak a konkurense lenni. Sőt, örömmel elhelyeznénk egy bannercsíkot a weblapon! Kérném hogy az illetékes írjon ide, privátba, vagy e-mailt!

Maradok tisztelettel:
MGee, Dornodon ministránsa

_________________
Kép
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 21 csüt., 23:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 14 csüt., 22:30
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Üdv majdnem mindenkinek!

Szóval én abszolút nem vagyok régi heroeses, meg senkit se ismerek személyesen, de azt tudom, hogy amíg Mugger itt volt nagyon pörgött a h. térképek! Köszönet ezért Neked!
De, nem is emiatt írom ezeket a sorokat! Szóval én 16 éves vagyok, de nem is ez a lényeg szerintem, hanem sokkal inkább az, hogy milyen világot élünk. Ezalatt azt értem, hogy nagyon meg kell fontolni, hogy ki lesz a főnök! Mert bizony nem is egyszeri személyes tapasztalatból tudom, hogy SAJNOS manapság mindenkinek a PÉNZ a fontos! Ezért a legtöbb vezető csak erre hajt.
Nem ismertem személyesen Menyust, de párszor beszélgetni próbáltam vele emailen....Csak próbáltam, a többit el lehet képzelni. Na mindegy!

Egy a lényeg és ezt hóthalálos komolyan mondom!!!!!: lehet jó heroesos oldal, lehet nem jó. Lehet egy jó baráti társaság, vagy lehet nem jó. Nem számít!
Csak az a fontos, HOGY MIKÉPP ÉLJÜK MEG A PÁLYÁK VÉGIGJÁTSZÁSÁT!
Ha például elmegyek egy filmewt megnézni, akkor az elsőre a legjobb szerintem. Mert akkor még nem ismered, nem fogod tudni, hogy mi is fog történni. Másodjára megnézed, akkor már nem lesz annyira jó!
Heroes pályáknál pedig arra gondolok, hogy az lényeg, hogy hogy játszod végig! Unottan? Bátran? Okosan? stb. Én beleélve szoktam végigjátszani-ehhez elengedhetetlen egy jó story! És a szép az ilyen stratégiai játékokban, hogy másodjára, harmadjára sokadjára is játszol vele, mindig másképp fog alakulni(főleg, ha erősebb ai-t csináltak volna hozzá :lol: ).

A rövid kis intermezzomban csak azt akartam elmondani, hogy szép dolog megmenteni, feltámasztani-hívja mindenki úgy, ahogy akarja-a Teamot, de az a gyönyörű, hogy nem ez fog számítani!-gyönyörű, azt pozitívumként kellene érteni-
Mert a Mi erőnk a KÖZÖSSÉGBEN VAN!
Mert akár felbomlik a Team, akár nem, akkor is ez a szeretetteljes kalandvágy ott fog élni a szívükben!
Mert akárhogy is alakul ennek az oldalnak a sorsa, a Team nagy része meg fog maradni egy Szövetségben!!!!!!!!!!!!!
Együtt fognak játszani, harcolni, beszélgetni, élni!

Szép és nemes dolognak tartom azt, hogy az újabbak megpróbálnak segíteni(Laca, Krittyó)!

Ám van egy dolog, amin sosem fogok változtatni!
SOSE FOGOK FELADNI SEMMIT? MERT KÜZDENŰI FOGOK, ó AMÍG BÍRJA A SZÍVEM!!!!!!!
És minden erőmmel azon leszek, hogy ne haljon ki itt semmilyen barátság, harc, kalandvágy!-bár még nem tudom hogyan.....

Szóval majdnem mindenkinek jó heroesozást kívánok, és sok-sok átalvatlan éjszakát a gép előtt!

Ave:
Tóth Norbert János

_________________
Írhatnék sok mindent ide, csak valószínű, hogy nem férne ki. Az egyik kedvencem talán, hogy:
"Az Isteneket tisztelni kell, az asszonyainkat szeretni, és védeni a hazát!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 22 pén., 8:12 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
egyetlen írta:
Szép és nemes dolognak tartom azt, hogy az újabbak megpróbálnak segíteni(Laca, Krittyó)!


Hali!

Szép beszéd volt! De azért én Krityót nem nevezném "újabbnak"! :lol:
A segítségről meg annyit, hogy nem egy egyszerű menet! De azt írtad, hogy írtál Menyusnak... tudod miről van szó...

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 26 kedd, 17:53 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 26 kedd, 16:30
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Csirkevár
Aki úgy gondolja, hogy távozni akar, tegye. Szíve joga. Bár ebben az esetben úgy érzem, magunkra maradunk. Kár értük. :(

_________________
Hajrá az aranyér!
D.H.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 19 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség