Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 90 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: The Lone Knight
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 04 szomb., 16:13 

Csatlakozott: 2003 okt. 18 szomb., 12:00
Hozzászólások: 4
hali!

kinek sikerült végig vinni ezt a pályát ? Elég sokszor nekiálltam, hogy rájöjjek, mi a jó taktika, végül is Isra-val(Nekromancia a specialitás) próbálkozom most, mert a vége felé csúnyán bebuktam a tower várat, teli ijásszal. Isrával egyébként pár 10e Lichet akarok összegyűjteni, csak most az a baj, hogy bebuktam 120e csontvázat, mert kiraktam egy várba és azt írja, hogy -7543 darab van, az előző mentés meg kb 2 órányi játékidővel ezelőtt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 04 szomb., 22:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Szia!

Sajnos, azt hiszem, elbuktad azt a csontit, és kénytelen leszel a 2 órával korábbi mentésedet betölteni. Sejtésem szerint nem originál SoD-dal játszol. ez okozza a hibát általában, amikor ilyen nagy számokkal dolgozik a gép a seregek esetében. :(
Egyébként a Lone Knightban nem kell különösebb taktikán gondolkozni, a kezdö (nincs hosszú ö és ü a gépen, bocs!) jó hössel kell indulni és rengeteg csontit gyüjteni, és nem elveszteni belöle egyet sem!!! (Kis túlzással, persze...) Lichet hogyan akarsz gyüjteni? Emlékeim szerint nincs Cloak of Undead King...

Hajrá: Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 05 vas., 21:32 

Csatlakozott: 2003 okt. 18 szomb., 12:00
Hozzászólások: 4
visszatöltöttem a 2 órával előttit. A ROE eredeti...
van benne Cloak of Undead king, viszont, rogton kell is egy kuldihez.
De van egy-ket monster 300-1000 letszamos, amit at lehet konvertalni :)
meg viszek egy ket halbardiert, meg elso szintu lenyeket :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 06 hétf., 19:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Szia!
Összességében akkor is a csonti lesz a nyerő, nem érdemes az ilyen lichekkel foglalkozni, meglátod.
Most a CD Galaxisban meg lehet venni a SoD-ot is, érdemes rárajtolni. Ha elkezdted ezt a pályát, akkor fanatikus vagy, tehát vedd meg az originál verziót! :)

Szia: Krityó

Ha kell segítség, írjál, megírom, hová küldj mentést esetleg...

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 06 hétf., 22:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Sejbi írta:
visszatöltöttem a 2 órával előttit. A ROE eredeti...
van benne Cloak of Undead king, viszont, rogton kell is egy kuldihez.
De van egy-ket monster 300-1000 letszamos, amit at lehet konvertalni :)
meg viszek egy ket halbardiert, meg elso szintu lenyeket :)

Előre mondom: nem ismerem a pályát, de most mindjárt letöltöm, mert kíváncsivá tettetek.
Egyvalamin azonban megakadt a szemem: Hogy lehet a ROE-ban Cloak of Undead King??? Nem értem...

Közben megnéztem a pályát. Kiderült, hogy csak SOD alatt fut. Akkor nem értem, hogy jön ide a RoE? Elírta vajon :?:
Nekiállok most én is. Bár nem tudom, mikor jutok a végére, de érdekel!

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 07 kedd, 10:07 

Csatlakozott: 2003 okt. 18 szomb., 12:00
Hozzászólások: 4
Ha elkezdted a pályát, akkor fanatikus vagy :)

ez tetszik, de ez nem így van. Mert már Xeronnal eljutottam a végéig, a tower várig. Szóval szerintem inkább őrült vagyok, mint fanatikus :D

Már párszor megakartam venni, de sose lehetett kapni. De akkor megyek :D

Segítség? Soha... Inkább egész életemet erre áldozom. Nem tudnám feldolgozni, hogy úgy tudtam megcsinálni a pályát, hogy Krityó segített :)
De azért kösz szépen. Egyébként, a jobb alsó tower vár után már nem nagyon kellhet segítség szerintem, de majd kiderül.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 10 pén., 18:58 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 07 szer., 10:46
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok,

kérdésem lenne. Voltam a CD Galaxisban és megvettem a Heroes3 complete editiont. A kérdésem, hogy ehhez kell-e patch, vagy már teljesen jó alapból, ugyanis szeretnék én is részt venni az offline versenyeken.

Ha valaki tud a heroes teamból válaszolni szívesen venném.

Köszike

_________________
John C


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 10 pén., 19:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
john c írta:
Sziasztok,

kérdésem lenne. Voltam a CD Galaxisban és megvettem a Heroes3 complete editiont. A kérdésem, hogy ehhez kell-e patch, vagy már teljesen jó alapból, ugyanis szeretnék én is részt venni az offline versenyeken.

Ha valaki tud a heroes teamból válaszolni szívesen venném.

Köszike


De durva!
Kaphato a Complete???


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 10 pén., 19:31 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 07 szer., 10:46
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Budapest
Szia Menyus,

igen kapható és csak 1990 Ft mert akciós!

Ma vettem :D

Üdv,

_________________
John C


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 11 szomb., 3:16 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Krityó írta:
Szia!

Sajnos, azt hiszem, elbuktad azt a csontit, és kénytelen leszel a 2 órával korábbi mentésedet betölteni. Sejtésem szerint nem originál SoD-dal játszol. ez okozza a hibát általában, amikor ilyen nagy számokkal dolgozik a gép a seregek esetében. :(
Egyébként a Lone Knightban nem kell különösebb taktikán gondolkozni, a kezdö (nincs hosszú ö és ü a gépen, bocs!) jó hössel kell indulni és rengeteg csontit gyüjteni, és nem elveszteni belöle egyet sem!!! (Kis túlzással, persze...) Lichet hogyan akarsz gyüjteni? Emlékeim szerint nincs Cloak of Undead King...

Hajrá: Krityó


Ha tényleg RoE verzió, akkor nem lehet benne Cloak of Undead King. Viszont, ha SoD alatt játszod a pályát és összejönnek nagy szerencsésen a tárgyak, akkor még össze lehet rakni. Így lehetett nála esetleg. De ehhez nagy szerencse is kell.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 11 szomb., 10:16 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Sziasztok!

RoE-ban nincsenek kombinált artik, így kizárásos alapon
Cloack of Undead King se lehet. Legalábbis alapból.
Egyetlenegy módja van hogy összejöjjön, az pedig az amit
Tibsza írt.
Mégse RoE, hanem SoD alatt futtatja a gamét Sejbi. :roll:

Manticore


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 11 szomb., 15:41 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Ennyire szerintem nem bonyolult a kérdés, biztosan a Sejbi gépén fent lévő Heroes-ok közül a RoE az eredeti - csak. :)

A pálya tuti bonyolult, nem sok ember tudta megcsinálni, mondjuk impossible szinten, ezért hajtsatok rá arra! :twisted:

A Lone Knight egyébként SoD-os verziójú és a legjobb 5 pálya egyike a H3-ban!

Sziasztok: Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 16 csüt., 16:03 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

A Lone Knight SoD-os verziójú, de Cloak of the Undead King-el nem találkoztam eddig benne. Most álltam neki pár napja. Mivel eléggé hosszú, így csak lassan tudok előrehaladni benne. Reményeim szerint csakhamar a végére érek. Én az Inferno várral indultam neki, kezdőhősnek meg Ayden-t választottam (intelligence speckós) Most, ha mindent felturbózok, akkor 6000 :!: :D a Spell pontjainak a száma. Volt már olyan csatám benne, hogy már csak idézett földelementáljaim voltak, azt onnan sikerült veszteség nélkül nyerni :) Persze kellett hozzá a sok spellpont, meg a suta AI. :) Aki megpróbálkozik vele annak sok sikert és kitartást, aki meg már végigvitte, annak gratula.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 16 csüt., 19:51 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Nekiálltam a pályának és bizony hosszú idő után meguntam. Az a baj, hogy miközben az egyik (fő)hősöm kalandozik, addig a teleportkapuk miatt betörnek hozzám és míg az első pár ellenfelet még az otthon hagyott védelmemmel sikerül legyőzni, addig a többi későbbi támadásokat már képtelen vagyok leverni. Aki végigvitte a pályát, annak milyen taktikával sikerült?

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 16 csüt., 21:02 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Freemy írta:
Nekiálltam a pályának és bizony hosszú idő után meguntam. Az a baj, hogy miközben az egyik (fő)hősöm kalandozik, addig a teleportkapuk miatt betörnek hozzám és míg az első pár ellenfelet még az otthon hagyott védelmemmel sikerül legyőzni, addig a többi későbbi támadásokat már képtelen vagyok leverni. Aki végigvitte a pályát, annak milyen taktikával sikerült?


Szia Freemy!

A lényeg a gyors indulás. Ha gyorsan fejlődsz, akkor nem lehet gond a veled azonosan indulók legyűrése. Sokat kell a térképet nézegetni, útvonalakat keresni, taktikázni. Térképkód, útvonal keresés, megtervezés, szöszmötölés. Én úgy jáccottam, hogy legalább 6 mentésem volt, minden eshetőségre készen. Ha esetleg olyan ellenfél jön át a térkapukon az elején, aki ellen kevésnek érzed magad, akkor töltsd vissza, mert úgy van megoldva, hogy az 1 oldalú monolitoknak több kijárata van. A főhősödnek elengedhetetlen a 4 mágiaosztály megléte. Fontossági sorrendben: Föld, Tűz, Víz, Levegő. Rengeteg town portal, resurrect ide-oda ugrálás.
Sok sikert benne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 17 pén., 0:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Most elment a kedvem ettől a pályától, majd egyszer biztos újra előveszem. Addig is fejezd be te is, hogy minél jobb tanácsokat adhass! :lol:

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: The Lone Knight
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 22 szer., 11:32 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sejbi írta:
a vége felé csúnyán bebuktam a tower várat, teli ijásszal.


Nálam a berserker segített, meg a blind. Persze kell hozzá az expert fire magic. Na és persze az elengedhetetlen resurrection. De a tower várnál nem az íjászok a vészesek, hanem a 300 rust- és kristálysárkány. De azért ki kellett várnom, míg az őrült AI feláldozza a titánjait (Sacrifice). Utánna blind+resurrect és a neheze kész is. Annyit alárulok, hogy nem elsőre sikerült :) De legalább rájöttem mire jó a bow of the sharpshooter nevű arti :) Aki esetleg még nem tudná: Az íjászt nem lehet blokkolni, ha elé állítasz valakit, akkor is bárkire lőhet.
Ja és mindenképpen legyen a csapatodban fekete sárki, hogy az armor of the damned negatív varázslatai ne hassanak rá és te kezdjed a kört a berserkerrel.
Jó vadászatot :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 30 csüt., 17:06 

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 11:25
Hozzászólások: 36
:shock:
Üdv:)

Letöltöttem a páyát, de mivel igencsak hijányos azangoltudásom,
írjátok már meg lécci, hogy konkrétan mi a feladat, mert jönnek ugye
ez infók de nemigazán sikerült rájönnöm:)
előre is köszi!
Kabo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 30 csüt., 18:33 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Szia Kaboka!

Ami angol szöveg özönlik a játék közben, az a történet. A játékhoz nem különösebben kell. Sajnos én is csak átfutottam a történet részét.
Egyszóval enélkül is lehet jáccani. A lényege a gyors fejlődés az elején. Onnantól már csak idő és kitartás kérdése. Nagyon sok idő és kitartás.
Sok sikert benne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 90 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség