Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 90 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 23 szer., 14:22 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 26 kedd, 11:24
Hozzászólások: 167
Alo E Véra!

Neki kezdtem a pályának és eddig nagyon tetszik, de főleg a nagyon hangulatos sztori miatt. Eddig nem okozott különösebb nehézséget.
A 3. hét első napjára már napi 5550 arany jött, pedig csak a fő vár volt még meg, és minden nyersanyagból napi egy. Felvettem Sephinroth-ot aki kristályt nyomat, meg pár Estate-es hőst is, hosszú távon behozzák az árukat. Sikerül az inferno-s "pénz-hősét" is meg venni, mert a gép hamar elvesztette valami ellen és nem vette fel újra és persze még a cuccok is nálla voltak.

Komoly ellenféllel még nem taliztam (szerencsére), de azzal biztos nem nagyon vesződnék, hogy a portálon át érkezőt próbáljam kitaktikázni, inkább Load Game: AutoSave.

Most a 3. hó, 2. hét, 1. napján állok. Lehet, hogy már hamarabb el kellett volna jutnom erre a "szintre", de még csak most jöttem fe a felszínre, amit már a barna egy hőse kitakarított. Viszont lennt már minden renben van: elfoglalva, felépítve. Leszámítva 2 Upg.Pyre-t + ami le van tiltva. A hős jól áll. Wisdom, a 4 elemi skill, Logistic, Sorcery és Ineligence, többségben már expert. Talán a hős speckójával (bless) nem vagyok csak megelégedve, lehet hogy újra kezdem egy Sorcery-s hőssel. Gondolom, ugyebár nem minden hős rohangál teljes mágia ellenállással, hogy az armageddon ne hatna rájuk.

Amúgy a Statue of Legion -ből már csak a lába hiányzik: Lehet felvenni hősöket artifactekkel, ami szupi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 23 szer., 15:23 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv.

Én is nekiálltam, már sokadszor, mindig infernoval nyomultam, s valamelyik alapskillt nem tanultam meg, emiatt mindig benéztem.
Most Jasca val megyek, már csak 3 hőst kell lenyomni, s nyerek. A csapat: 500akárhány plich, kb.40k skeleton w, kb. 1000 vlord, kb.400 dknight, kb.300 ghostdragon, kb.200 arkangyi, kb. 320 főnix.
Lehet hogy valamelyik több, vagy kevesebb.


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 23 szer., 16:20 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 06 hétf., 12:30
Hozzászólások: 30
Tartózkodási hely: Lad
Kérdeznék valamit, ezek a nagyon durva várak (sok gold dragon meg enchanter, meg ilyenek) hol vannak a térképen mert én ilyen védelmekkel még nem találkoztam. 4. hónap körül járok, dungeonnal kezdtem, mutare-nek csak három mágiája van, a vízet kihagytam viszont van offense meg luck, ja sorcery sincs. Elég jól állok van kb. 15-20 váram az egyik ellent kihenteltem, asszem a pinket, meg a többit is megfenyítettem rendesen. A felső részen a tengerben lévő szigetek az enyémek várakkal együtt, és az ellenfelek gyakorlatilag nem tudnak mit felmutatni. Egy kivétel van, találtam egy piros hőst, na az ellen még kevés vagyok, de ha megvenném az utánpótlást akkor már nem lenne gond. A pálya kb. kétharmadát felfedeztem, ahol nem voltam, oda nem is tudok menni még. De be kell valljak valamit, wog alatt játszom, wogifikálás nélkül. Lehet hogy ezért ilyen könnyű. Egyébként az egész pályán nincs dimension door?

_________________
"Do you wish to pursue, and engage them?"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 23 szer., 17:01 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 26 kedd, 11:24
Hozzászólások: 167
Bimanc:
Hát a varázslatok között le van tiltva a DD, de talán tárgyakból össze lehet hozni. Bár meg lehet, hogy Spellbinder's hat, az Air Tome és az a angyalszárnyas deréköv is lehet, hogy le van tiltva, vagy csak később lehet megszerezni.
És szerintem a WoG sokban könnyíti. Nem tudom, hogy milyen beállításokat használsz, de vannak köztük nagyon táposak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 23 szer., 17:07 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
1.
A pályán van egy pár expert resistans-os hero
+ vann egy hős kb 600 aranysárkánnyal, illetve mikor legutóbb játszottam akkkor kicsit elhúztam az időt, és akkor már 1000 sárkánya volt, ugyhogy itt azért fontos az idő, mert van a pályán vagy 3-4 Grál különböző várakban.

A helyekre úgy lehet bejutni, hogy a pálya közepén található Castle váraknál van egy Piros monolit of one way.
Azon el tudsz jutni a barbár várakhoz, a barbár váraknál meg tudod látogatni a sotétkék sátrat, ha jól emlékszem azon keresztül meg tudod találni a barna sátrat, azon keresztül a Rampart várakat.
+Van egy quest-el lezárt Castle vár, amelyhez csak akkor tudsz belépni, ha legyőzöd Kilgort a maga 300+ Ancient Behemótjával.
+Fel kell készülni, hogy vannak olyan hősök akiket nem tudsz Blind-olni.
Dimension door varázslat, csak a legutolsó vár előtt van 1 scroll.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 23 szer., 17:17 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
Sogroon!

Hidd el, hogy a Bless spec nagyin fincsi.
Ha pl. megnézem hogy a csapatom 15-18k-ig sebes, és rányomom a Bless akkor 18 helyett 20k-t sebez, akkor az nagyon jól tud esni a komolyabb elleneknél.

És szerintem az Inteligence felesleges, mert a játék közepére 50-60 körüli knowledge-al rohangál a hősöd, amit ha elviszet a dungeon váradba, egyből lesz 1200 varázspontod, amit amúgy sem tudsz elhasználni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 25 pén., 13:48 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 06 hétf., 12:30
Hozzászólások: 30
Tartózkodási hely: Lad
Te abban a questtel lezárt Castle-ben ugye nem Loynis van, mert nekem azt mondta, hogy csak azután tudok Kilgorhoz bemenni, hogy Loynist kinyírtam. :lol:
A sötétkék sátor mellett asszem elmentem, ott lesz a hiba. Kösz a segítséget.
Sogroon: mondtam hogy wogifikálás nélkül játtszottam, így "csak" commandert ad be meg a lények kapnak Xp-t és erősödnek tőle. De hidd el a gép is kemény monsztákkal jött!

_________________
"Do you wish to pursue, and engage them?"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 26 szomb., 10:41 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
Hello!
Lionys ott van,
aholt Tiotara fölött van egy kék kapu, meg egy ha jól emélekszem 800 Champion által örzött kapu.
Aztán van ott 3 Castel vár, amelyek között a zöld monolit of two way van, na ott szokott rohangálni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 27 vas., 21:09 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
Na jelentem befejeztem 317 nap alatt impossible fokozaton a Conflux várral.
Bár azért nem merem beküldeni a mnetést, mert én simán levertem a gépet, de ha az AI van az egységeimmel akkor csúfosan elp*áznak az arany sárkányok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 28 hétf., 3:05 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 3:23
Hozzászólások: 124
Udv,

én is végig vittem ujra a pályát most infernoval,sokkal hangulatosabb mint a nekromatákkal !
9 honapon belül:) 100 nappal rövidebb idő alatt mint a csontikkal,a végső csatákat könnyedén meg lehet nyerni,ha az utolso elötti rampartos vár közelében névő seers hutbol kiszeded az orb of vunerability-t,akkor már lelehet blindelni a titánokat,és lassitani a gold dragonokat,sajnos az utolso csatánál ez sem segit!:))
Még valami,ha valaki hasonlo pályával akar játszani,és nem bánja ha az nehezebb,akkor probálja meg az Uprising-et! Ugyan az a szerző,rengeteg sztori,több választhato vártipus,és elég nehéz játékmenet!:)
Az castle-val egyszeru,ramparttal vagy dungeon-nal már sokkal nehezebb!:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 30 szer., 10:28 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Végigvittem. Van róla egy érdekes képem. Érdekel valakit?


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 márc. 30 szer., 10:32 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
Hellblood írta:
Üdv!

Végigvittem. Van róla egy érdekes képem. Érdekel valakit?



Én szivesen megnézem :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 04 hétf., 15:58 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Szia!

Kellene egy email cím.
Én a sarikat élesztés nélkül, 0 veszteséggel csináltam meg.

Pá[/img]

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 04 hétf., 16:59 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 26 kedd, 11:24
Hozzászólások: 167
Hellblood:
Nekem jöhet.
sogroon@citromail.hu

_________________
I've born to burn!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 05 kedd, 14:00 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 12 szer., 14:03
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Balkány
Sziasztok!

Én is elkezdtem; Dungeon-nal. Több dolog miatt is erre esett a választásom:

- havi 68 ( ! ) fekete sárkány :twisted:
- van elég nyersanyag a várak felépítéséhez ill. majdani kivásárlásához
- jeddite, resurrection speckóval
- van 5-ös mage tower, artifact merchant, stb.

Ugyanakkor máris akadt 2 gondom is, pedig még csak 411-nél járok:
- az általam eddig kézben tartott 3 vár egyikében sem lehet 3-as szintnél fentebb húzni a varázstornyot
- Jeddite hiába resurrection speckós, nincs nála a varázslat

Az, aki szintén dungeon-nal volt, tapasztalt hasonló dolgokat ( 3-ig húzható varázstornyok, no resurrection ) vagy csak nálam szarakodik a gép?
Jut eszembe, meg tudná mondani valaki, mit csinál a Grail a Dungeon-várban a lény-szaporulat növekedésen kívül?

Köszi és üdv:
ubul

_________________
"Nincs káros anyag, csak káros mennyiség"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 05 kedd, 14:12 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 26 kedd, 11:24
Hozzászólások: 167
Ubul:
Hát igen, a mage guild :evil:
azok bizony le vannak tiltva, mert a 4. és 5. szintű varázslatokat csak questekkel lehet megszerezni. És ez a másik 3 várra is igaz.
És úgy tűnik, Jaddite-tól a pálya készítője el vette a spell-t.

Egyébként ne indíts másik hőst, mint amit alapból kapsz, mert vannak helyek, ahol csak ő tud bemenni vagy a seer's hut-ot teljesíteni.

Grál: +25 (aszem ennyi) spellpower vár védés során. Nem valami nagy szám.

_________________
I've born to burn!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 05 kedd, 14:33 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 12 szer., 14:03
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Balkány
Sziasztok!

Kösz Sogroon! Amúgy az előbb véletlen elírtam: nem 411-nél, hanem 141-nél járok.
Mindegy, megyek haza melóhelyről ütni a népet!

ubul

_________________
"Nincs káros anyag, csak káros mennyiség"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 10 vas., 17:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 02 szomb., 16:26
Hozzászólások: 79
Én még csak kezdő vagyok, de azért a pályát megpróbáltam a necros várral.Csak egy baj van, hogy a 3. hónap elején Fortress-es hőssel jön az ellenség az egyik kapun.Ez a sereg engem mindíg legyőz.Valami taktikát kérnék, hogy hogyan kezdjem el a pályát.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: re
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 11 hétf., 17:25 
Avatar

Csatlakozott: 2003 ápr. 01 kedd, 12:06
Hozzászólások: 30
Tartózkodási hely: Fehérvár
Szia Fantom!

Valószínűleg az a baj, hogy nagyon lassan haladsz. Ezen a pályán a gyorsaság sokat számít!
Ahhoz, hogy minél kisebbek legyenek a veszteségeid, kell Animate Death. Ez a szigeten lévő necros várban megvan. Első menetben az legyen a célod, hogy ezt a várat minél előbb elfoglald.

Már a harmadik napra tiéd lehet a középső vár. Azután beszedhetsz egy bone dragont a szaporodóhelyén, és a második hét elejére tiéd lehet a harmadik, tengerparti vár is. Kimenni csak akkor tudsz, ha legyőzöd az azúrdragont a jobb felső félszigeten. Gyakorlatilag itt lesznek a legnagyobb veszteségeid. Mindenhol máshol elég egy slow az ellenfélre, meg egy hastle a csontikra, és fekszenek. Fontos, hogy vagy Ishra-t vagy Vidomia-t válaszd a csontik miatt!
Aztán trükközhetsz ilyeneket, hogy amíg vársz egy hetet lénygyűjtésre, elfoglalhatod a tengerésztornyot a harmadik vár mellett balra, hogy többet tudj hajózni. Vagy várhatsz a második vár mellett, hátha ad egy hetedik szintű lényt a menekülttábor (nekem a 2. héten adott).
A questekkel az elején nem kell foglalkozni. Fontos, hogy meglegyen mind a 4 mágiaosztály, de ezeket meg lehet tanulni a neutral várban a föld alatt. Azért is érdemesebb meghagyni szaporodni a többi lényt, mert amikor már elég erős vagy, hogy könnyedén legyőzd őket, több csontit adnak. :D
Ha az első hónap végére nincs meg a szigetes necro vár, akkor valamit rosszul csinálsz. Utána már jöhet akármelyik ellenfél, a Town portal-lal meg az Animate Death-tal bármelyiket veszteség nélkül le lehet győzni. Nekem legalábbis sikerült, pedig én sem vagyok nagy májer.
A legtöbb csatánál az a taktika kell, hogy valakit levakítasz, utána slow, aztán szépen felélesztgethetsz mindenkit. Ha vakításra immunis az illető, akkor meg ott a Hypnotize. Ha sok a lény, nincs elég power, akkor üsd meg egy kitcsit, pár darabot már biztos le tudsz hipnotizálni. A lényeg, hogy így minden csatát veszteség nélkül meg lehet csinálni!
Mindig lesz annyi csontid lesz, hogy meg tudj verni minden ellenfelet.
Igazán akkor lesz izgalmas a játék, ha leverted a föld alatti ellenfeleket. Érdemes a Dungeonnal kezdeni, mert ha odateleportálsz, akkor az dupla mana a mana vortexben!
A barbár után lehet keresni az utat a felszínen. Jó alaposan el vannak rejtve, mikor merre lehet menni - szerintem editor nélkül néhányat észre sem lehet venni. Legalábbis nekem éjjelente már nem ment. :-)
Amikor bejutsz középre, és ütöd a piros lovagokat meg a banyákat, akkor majd lehet kapaszkodni, mert ott már jó nagy taktikázása kell!
Ja, és mindig legyen sok mentésed. Amúgy sem árt, de ebből a pályából sok próbálkozással rengeteget lehet tanulni. :-)

Good luck!
üdv,
Raon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 ápr. 11 hétf., 22:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Hali, Raon nagyon profi leírást adott, hogy hogyan kell végigcsinálni a pályát (ezt is, meg minden más nagy kalandtérképet, ahol számít az, hogy ne veszíts semmit az utad során)!
Kiviláglik az egészből, hogy a lényeg: mindent újraéleszteni, amit csak lehet!!!
Csáó, gratula Raon: Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 90 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség