Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2177 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 105, 106, 107, 108, 109  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 05 kedd, 21:04 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Dave írta:
NG,elvitték a gépemet szervizbe,de a heroes cd bennemaradt,a gép elvileg ma estére kész lesz és befejezhetjük a félbehagyott meccset.


Ezt ebben a pillanatban olvastam, tartok tőle ma már nem lesz belőle semmi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 05 kedd, 21:57 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Sziky vs Dave
Rampart vs Inferno
Crag Hack vs Marius
Jebus XL
WT
Beválasztottam a kedvenc párosításomat ismét.Első héten igen kemény csatákat vívtam:1.nap 99 zombi,2.nap 9 black knight 5.nap 35 crusader.Blackek mögött +6kard volt,Marius gyorsan fejlődött,jó skilleket kapott,libraryba is voltam,és Marius így nézett ki 117nél:
http://i.imgur.com/165wC.jpg
Egyéni rekordot döntöttem a blokk beverésével,123kor nyírtam ki lots bone dragont és lots hydrát.Sajna a további utat several faerie dragon állta,így inkább a hosszabb utat válaszottam amit horde küki king védett,viszonylag sima csata volt.További utamon kiszedtem egy sentinelt,pár xps pandorát(100k fölé ment az xp-m :shock: ).Sajna várat nem találtam,így kevés manám volt.132kor láttam az ellenfelet,és gondoltam sima vereség lesz,kiszedtem még 4 wyvernt és megtámadott:
http://i.imgur.com/txlOu.jpg
(60valamennyi démon,10 pit)
Nagy hp fölényben volt,skillekben kb egál volt a 2 hős,neki 7 manája volt nekem 15.1.kör végén elnyomott egy varázslatot(valszeg magic arrow volt) de a démon resistálta.Így én mass slow+mass bloodlust.2.körben mindennel ütöttem a dragont,maradt 2.Aztán szépen elfogyott minden,a démonok keményen tartották magukat de a csata végén 3 titán 1dragon 4 wyvern a fák és elfek álltak a túloldalon,Crag Hack győzedelmeskedett.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 07 csüt., 9:36 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
A mai nap ráérek játszani, akikkel mentéseim vannak: ssth, noname, vagy bárki aki unatkozik keressen msnen!

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 09 szomb., 16:02 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Sziky (Forti, Tazar) vs Dreegar (Necro, Galthran)

Tűrhető kezdés után (pár minimumos kripta) kiszedtem mindent a terepemen, ami sajnos félbe volt vágva így sosem lett több váram mint kettő a játék során. Első héten semmi cifrát nem csináltam, csak bevertem a dragondwellemet hogy legyen miből építkezni. 122-n 2 fullos consot ütöttem, egyiket droiddal, 2 black knight el is búcsúzott meg a licsek sem húzták sokáig, vámpírom még az első héten elhullot random csatákban. Közben kigyúrtam Xsi-t aki beverte a kis lényeket meg az imp chache-ket, szóval 125ön középre tudtam menni 500 sk warriorral meg a többi sereggel. A sivatagban balra fordultam ami kiábrándítóan üres volt, egyetlen jó relicem volt a +10 power, amit 37 manával nem tudtam hasznosítani túlzottan. 131en találtam 3 gold dragont meg +2 hp-t, amjd megjött Sziky 1 db dragon flyal, sajnos későn láttam meg így nem tudta leverni a melesleg lvl30 zubin ^^ Másnap főcsata, Sziky előtte utópiázott egyet a jobb skillek reményében, de a hp többlet elég volt még offense nélkül is:
Kép

Uploaded with ImageShack.us

red orb volt, szóval nem tudtam, csak 2 kör alatt ledarálni, GG

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 09 szomb., 16:20 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Persze tudtam h esélyem nincs de csak csatázzunk 1 et mondtam, még ha értelmetlen is. Részemről a dolog úgy nézett ki h első héten gorgon dwellért morál miatt leginkább elbuktam 2 wyt meg 4 basit ez eléggé letört de sebaj mondtam magamba kerestem tovább dwelleket hat sajna gnol és lizard dwellen kívül volt ugyan wy de lots master gini védte így inkább hanyagoltam. Még ekkor se csüggedtem mivel volt 2 consom meg láttam hivét is(4 wy) 2 cons adott 5 angalt így mass slowal ütöttem lots caost(23) 1.2.5 nél. igen ám de csak 10 manaval basztam várni 1 napot varba gondoltam csak lesz 1 kút a pályán hat nemvolt így hát buktam amit csak lehet köztük 1 caost is. Ezután reméltem h lesz pár hive középen h legyen unitom mivel harcolni mert 5 angal 2 caos meg 8 wy nemigen szed ki semmit(6 12 8 6 os skillekel mivel semmi értelmes artit nem kaptam még középen is ilyenek voltak h repülős relic pénzt adok neked +power vízi sapka stb :D ). Még ráadásul beölettem magam 70+ black knightba(load)
nem tudtam sajna kivenni semmit 3 héten új sereggel ütöttem azt hiszem 9 arcot 15k ütöttem 100+ pegusust upoost 15k ezeknél még mindig 0 manam volt. Kivettem utopiat -2 angal -1 hidra -wy stb egyszerűen nem volt mivel harcoljak sokat buktam így hat a végét is elbuktam :D gégé


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 10 vas., 12:41 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Ha valaki akar harc szóljon!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 11 hétf., 15:27 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Sziky vs noname
Random WT Jebus
Random szült nekünk egy Castle vs Strongholdot
Hösök tazar vs a ballisztas hős nem tom hogy hívjak.

Eredetileg én is ballisztás hőst húztam viszont megkaptam tazart így nemvolt kérdés számomra a csere. Elég jó skilleket kapott kivéve h megint nem bírt offenset kapni, utóbbi 5 tazaromnak kb nemvolt :D
Kerestem nagy erőkkel angal dwellem hátha hát 1.2.4 nél meg is láttam annyira el lett dugva, így maradt 1 íjjász és 1 griff. Elég tűrhetően haladtam és fejlődtem, mikor megkaptam exp earthet elmentem megtanulni slowot másik váramba eközben gondoltam én h kiveszek 1 prisont amiből kapok 1 halhatatlan hőst amivel kiveszek 1 hívét ami meg is történt 8 wy és így 3 angallal kiveszek 1 5x30 consot. Ez így jól is hangzik csak h csicska hőst kaptam sajna exp sorc my wis meg ilyen használhatatlan skiljei voltak(mivel egyetlen varija haste volt) valamint 2 2 at def :D de még így is gondolkodás nélkül nekik mentem töltelékek nélkül keményen be is haltam :D de non adott loadot így vittem töltitek meg adtam neki artit és így mar sima lett. Aztán innentől kezdve nem volt megallas 1.2.5 nél ütöttem 110 pit lordot amik kegyesen mellékeltek nekem 80 demont is :D Ezután sivatagba szereztem 50 ig wyt valamint +9 allt asszem exp resistet tűz könyvet 15 ös resist cipőt +2 speedet orbot szóval volt minden. non 3 hét vége felé lots behen keresztül kijött így megütköztünk.
Tazar(20 26 31 18) 5 arc 3 sima 9 champi 45 gogs 14 monk 34 íjjász és 50 wy
Ö(töbvolt atakja knowja még talan defje is viszont fele annyi powerje. nála 9 behe 5 angal 10 kuki sok orc madar 19 meg v 70 goblin meg nemtom mennyi ogre.
50 firevel néztem infernom sebzett 900 at lol :D így behere angalra orcra és balisztara elnyomtam. Ö nyomott 1 implot de 45 resist megfogta második körbe mar arcok lehulltak implotol ezután leszedtem összes stackjet csak behek álltak resuzott viszont csak 2 behet élesztett végén nyomott 1 misskliket madarakat élesztette behe helyett így inf leölte mindkettőt GG .


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sziky 2011 júl. 11 hétf., 18:43-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 11 hétf., 16:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
És mégis ki volt az ellenfél? :)

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 11 hétf., 16:41 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Holnap (12-e) kb. egész nap ráérek 1-2 random wt meccsre. Miután felkelltem pü-vel és msn-en lehet keresni.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 11 hétf., 17:28 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
ssth írta:
És mégis ki volt az ellenfél? :)

Noname,ahogy lehetett látni a részletek közt(pl. "de non adott loadot így vittem töltitek meg adtam...") :)

Sziky írta:
valamint +9 allt

új arti? :D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 11 hétf., 18:00 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Teki1986 írta:
Holnap (12-e) kb. egész nap ráérek 1-2 random wt meccsre. Miután felkelltem pü-vel és msn-en lehet keresni.



Elsőre úgy értelmeztem délben kelsz fel, én minden nap fél 5-től már fent vagyok(meló...) nem is értem hogy lehet tovább aludni... :lol: :lol: :lol:
talán összecsaphatunk,még nem tudom

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 11 hétf., 18:06 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Szabin vagyok, kipihenem a Balaton Soundot. :) Ezért érek rá, de nem szeretek ébresztőre kellni. 12 a dátum aki esetleg holnap olvasná. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 11 hétf., 18:59 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Süni írta:
Teki1986 írta:
Holnap (12-e) kb. egész nap ráérek 1-2 random wt meccsre. Miután felkelltem pü-vel és msn-en lehet keresni.


Elsőre úgy értelmeztem délben kelsz fel


Ettől még lehet úgy lesz :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 13 szer., 14:02 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Ma ráérek egy gamere!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 14 csüt., 15:40 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Ha valaki ki akar kapni random(wt,sod inkább wt ) az szóljon! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 14 csüt., 17:57 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Látom már elkaptad az egoizmust Dreegartól... :lol:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 14 csüt., 18:04 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
komolyságod megrémiszt :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 17 vas., 17:03 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Noname(Necro)-Clavius vs Sziky(inferno)-shakti
Random wt 2smd valami volt a map.

Érdekes map lett első héten különös dolgot nem műveltem lett castle + efreet ezután 2 héten sivatag egy részén voltam ahol nem sok minden volt ezért bementem 1 zónába fák grand elfek meg még valamin keresztül. Megérte mivel összeszedtem 36 wyt meg pár artit. Egyetlen hátránya az volt h kb 3 hét közepére végeztem mindezzel de reméltem h ellenem nem jön at lots arch devilen mivel kb pár lépésre volt tőle váram. Szerencsémre nem tette így kivettem még 1 utopiat libarit és 4 héten átmentem hozzá.
Shakti(19 17 16 14 exp off tact fire earth wis ballisztic:D basic pfat és log.)
majdnem 100 horned 5 devil 10+ effret sultan 20+ pit lord és 36 wy volt seregem asszem.
Clavius 12 11 10 11 exp off earth tact adv inte adv arm exp pfat meg nem tudom még mi.
volt majdnem 400 csontija 5 bone 13 dread sok lich kb 35 sok szellem és zombi.
Csatára már nagyon nem emlékszem lényeg h volt meteorom és resum is így hiába támasztgatott 40 es earth elementalokat nem tudta a csatát megnyerni. Démonok sokan maradtak meg wyböl is maradt jó pár gg

Random wt 2smd valami Noname vs Sziky ismét.(20 perces game)
Másik ilyen nem is tom mit mondjak erre a mapra:D Nem is írok semmit mivel 1 vicc volt lv1 es tazar 1.1.3 nál megölte a csicskámnál levő full sereget. gg izgalmas game volt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 19 kedd, 12:31 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Holnap 10:00-től ráérnék egy meccsre.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 19 kedd, 12:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Sziky írta:
Random wt 2smd valami Noname vs Sziky ismét.(20 perces game)Másik ilyen nem is tom mit mondjak erre a mapra:D Nem is írok semmit mivel 1 vicc volt lv1 es tazar 1.1.3 nál megölte a csicskámnál levő full sereget. gg izgalmas game volt.

lol :lol:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2177 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 105, 106, 107, 108, 109  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség