Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2177 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 23:39 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Sajátos gondolataid felettébb érdekesek maradok inkább az enyémnél. De azért thx majd talán egyszer.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 23:48 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
ambrusch írta:
azt hiszem fel kell adnom. akárhényszor jelentkezem, még csak reakció sincs
mintha láthatatlan lenne amit írok. lassan 10 éve voltam a közösség tagja, nem gondoltam volna, hogy senki nem méltat valami reakcióra sem

Vegyél fel msn-re,a profilomban megtalálod a címet.Aztán tárgyalhatunk egy gaméról ha gondolod.Csak így elsőre noname kezdőnek tűntél nekem :P Mivel még nem hallottam rólad.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 27 hétf., 0:00 

Csatlakozott: 2009 márc. 19 csüt., 19:57
Hozzászólások: 7
Dave írta:
ambrusch írta:
azt hiszem fel kell adnom. akárhényszor jelentkezem, még csak reakció sincs
mintha láthatatlan lenne amit írok. lassan 10 éve voltam a közösség tagja, nem gondoltam volna, hogy senki nem méltat valami reakcióra sem

Vegyél fel msn-re,a profilomban megtalálod a címet.Aztán tárgyalhatunk egy gaméról ha gondolod.Csak így elsőre noname kezdőnek tűntél nekem :P Mivel még nem hallottam rólad.


Szia, szívesen játszom veled is, de MSN-t elvből nem használok.
Skype vagy e*mail, ha minden kötél szakad.
Nem tudom a mostani mezőnyben hol is lehetek a tudásommal, tapasztalatommal, de mivel innen onnan 10-12 éve játszom időnként a H3-al, takán nem lennék unalmas partner. Persze az élmezüny mindig elvet :), de néha szorossá tudtam tenni

Skype playerkehu, email ambrusch gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 27 hétf., 0:17 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Skype-ra felvettelek.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 27 hétf., 0:52 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Én játszanék Ambrusch-al, de mivel momentán épp egy szégyenletes vereséget kell feldolgoznom, inkább most Dreegar feladványain meg a 2.heti kitörésen próbálok úrrá lenni valahogy. :lol: De ha eljutok odáig akkor szívesen játszom. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 27 hétf., 1:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
HUNLorcs írta:
Én játszanék Ambrusch-al, de mivel momentán épp egy szégyenletes vereséget kell feldolgoznom, inkább most Dreegar feladványain meg a 2.heti kitörésen próbálok úrrá lenni valahogy. :lol: De ha eljutok odáig akkor szívesen játszom. :wink:


Nem biztos, hogy jó, ha Jebuson gyakorolsz. Olyan kánaán áll a rendelkezésedre, ami megkönnyíti az építkezést és a haladást. A legtöbb pályára nem ez a jellemző. Azt akarom mondani, ha egy olyan templaten gyakorolsz, ahol be kell osztani a javakat és gazdálkodni, tervezni kell előre, abból sokkal többet tanulhatsz. Ilyen template lehet kezdésnek a Balance, később a Panic.

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 27 hétf., 1:48 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Na a Panicot meg még nem is próbáltam soha... :lol: Eddig mindig csak Jebuson vagy Balance-on játszottam, ha WT-ről volt szó, úgyhogy akkor még ezt is kénytelen leszek megváltoztatni. :) Kösz a tippet. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 27 hétf., 8:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Minden template-ra más játékstílus kell,ez egyértelmű.Ha azt a taktikát próbálod alkalmazni balancen mint amit jebuson vagy fordítva akkor szép vereség lesz belőle.Én azt mondom,gyakorold mindhármat(a panic egyébként hasonló mint a balance).

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 27 hétf., 9:44 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Sziky írta:
Sajátos gondolataid felettébb érdekesek maradok inkább az enyémnél. De azért thx majd talán egyszer.


Elénézést lehet, hogy félreérthető voltam... :?

Tudom, hogy sokan másképpen gondolkoznak mint én. Annyi bizonyos, hogy a tiszteletnek meglehetősen sok árnyalata van.
Pl.: Idősebbek tisztelete (fiatalságnak ez mindig nehezére esik tudom), vagy a szülők tisztelete (sok fiatalnak ez talán még nehezebb feladat). Kimagasló eredmények tisztelete, tanulásban, közéletben, sportban, munkában, de lehet ez akár játék is mint a Heroes3.

Mindenkit valóban ismerünk, akit tisztelünk? Nyilván nem... de hallottunk, olvastunk róla, vagy bármi egyéb külső forrásból ismeretet szereztünk. Hogyan tisztelünk "másképpen"? Természetesen más módon érzünk tiszteletet a szüleink iránt, mint mondjuk Darnyi Tamás iránt.

Bocsánat az okoskodásért, és már messze nem csak Szikyvel foglalkozom, hanem általában azt érzem, hogy furcsán alakul a mai gyerekek-kamaszok hozzáállása a tisztelet fogalomhoz. :roll:

Trunks Ne pakold ezt innen sehova! Jóhelyen van itt!
:idea: :!: :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 27 hétf., 16:34 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Nimbus írta:
Játszatok Playerrel (Ambrusch). Nem kezdő, csatázni pedig már jó pár éve is igen jól tudott! :wink:


Az még talán nem tiszteletlenség, hogy vki nem reagál egy általános felhívásra (kinek kéne?) Én speciel nagyon szívesen játszanék bárkivel, de az elmúlt hónapokban zűrös az életem és nem fér bele. Dave, noname és Sziky aktív eléggé mostanában, de Dave-nek például mostanában tavaszi, nyári szünete meg még a jó ég tudja mije van, nyilván sokkal jobban ráér.

Playerre én is emlékszem "régről", tényleg jó kis játékos, kár lenne, ha ezért visszahúzódna az elefántcsonttoronyba, úgyhogy vki csatázzon meg Vele! :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 27 hétf., 17:16 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hjaajjjj gyerekek értsétek már miért használtam a "tisztelet" szót.... :roll: Annyi lett volna a lényeg, hogy tudjon róla a delikvens (legyen az akárki), hogy nem a 12 éves taknyos orrú haverjával beszéli le a meccset... :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 27 hétf., 19:26 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Dave írta:
Dreegar írta:
Editálj magadnak pályát ahol 2. heti tower sereggel lvl7 nélkül 5. szintű hőssel megtámadsz egy fullos const és nyerd meg

Ha nem Grindanról van szó(earth kezdés),akkor szívesen megnézném,hogyan. :shock:

Egyébként egyetértek NG-vel,ezt már a saját bőrömön is tapasztaltam,de én már megszoktam...

Sima neela, exp magic és dwell nélkül. Nem tökéletes, de egész jól levezetett csata:
http://www.youtube.com/watch?v=avEYKqwNJWU
(tower balance, 2 tower vár, citadel+naga a mainben w1-en)

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 27 hétf., 19:30 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Én teljes mértékben kiállok melletted Nimbus,ahogy a fórumon eddig is!
Tényleg, mi újság a hajbeültetéseddel? Ha már a tiszteletnél tartunk... :lol:

Szerdán alkalmas leszek egy meccsre,aki akar,elverhet... :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 27 hétf., 20:17 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Nem ér gyakorolni Süni!

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 27 hétf., 20:18 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Dreegar írta:
Dave írta:
Dreegar írta:
Editálj magadnak pályát ahol 2. heti tower sereggel lvl7 nélkül 5. szintű hőssel megtámadsz egy fullos const és nyerd meg

Ha nem Grindanról van szó(earth kezdés),akkor szívesen megnézném,hogyan. :shock:

Egyébként egyetértek NG-vel,ezt már a saját bőrömön is tapasztaltam,de én már megszoktam...

Sima neela, exp magic és dwell nélkül. Nem tökéletes, de egész jól levezetett csata:
http://www.youtube.com/watch?v=avEYKqwNJWU
(tower balance, 2 tower vár, citadel+naga a mainben w1-en)


Nem semmi :D Bár az is igaz hogy én nem 182 hanem csak 70 és sima gremlinnel meg sima gargoyle-el próbáltam... :roll: Ja és artik nélkül. A devildwelles am nem olyan nehéz, meg a kriptást is sikerült nagy nehezen megcsinálnom, ezzel voltak inkább problémák. :)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 27 hétf., 20:23 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
HUNLorcs írta:
Nem semmi Bár az is igaz hogy én nem 182 hanem csak 70 és sima gremlinnel meg sima gargoyle-el próbáltam... A devildwelles am nem olyan nehéz, meg a kriptás is sikerült nagy nehezen, ezzel voltak inkább problémák.


Towerrel a jebust leszámitva első nap húzol kék golyóst, és a 2. hét 2. napján meg fekete gargót. A mennyiségről meg, első hét első napján is több mint 70 gremlined van Oo... mindenesetre a csatázás elve a lényeg. A heroesban minden azon múlik, hogy pontosan tudd hogy mivel mit tudsz leverni, mert ehhez tudod igazitani az egész tervet.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 27 hétf., 20:29 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Dreegar gondolatai megállják a helyüket, egyetlen játékosra nem vonatkoznak, a Pupás a kivétel, mert nála attack van.
Nem követendő példa, de igazi uniqum volt a javából az 1 ghost vs 1 ancient csata, ofc a Pumpás volt a támadó, a ghosttal....a többi már történelem.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 27 hétf., 21:04 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Pumper képességeihez soha egyetlen játékos sem érhet fel : )

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 27 hétf., 21:29 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Aging? :)

A cons verés szép volt,nem gondoltam volna hogy lehetséges 200x25 hpt így leverni.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 27 hétf., 21:31 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Még a legjobb formában lévő Süni sem... pedig neki még haja is van (ezért még számolunk :P )! :oops: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2177 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség