Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2177 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 29 szer., 18:17 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Köszi. :) :lol:
Lots of angellel már nemegyszer találkoztam, de sajna azok eddig mindig csak a harmadik hét elejére lettek beütve. :( De persze még próbálkozom. :)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 29 szer., 19:48 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
HUNLorcs írta:
Képzeljétek csak: Ma először sikerült áttörnöm a jebus blokkot a második héten! :) Orrinnal kezdtem, Horde of Pit Lord és Horde of Enchanter volt egymás után lerakva, így mindkettőt le kellett verni. A pit lordok még nem voltak különösebben nehezek, az Enchanterek már keményebbek voltak. 3 arkangyal kezdett, aztán mass haste és így még a szétosztott cavalierek is odaértek hozzájuk, így nem volt lehetősége mindnek lőni (7-esre voltak felosztva a kékruhás mágusok). Persze azért így is megtépáztak, de legalább sikerült átjutnom és a lényegesebb erők még meg is maradtak. :P


Hajrá! :) Ahogy El Mariachi mondta: "gyakorolj egész nap, minden nap!" :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 29 szer., 20:10 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
:D :D :D
Gratz! Egyszer kell elkapni az ízét, és utána belejössz mint a biciklizésbe : )

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 30 csüt., 10:53 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Nimbus írta:
Adler írta:
egy game valakivel?
msn vagyok
a random jegyében.....


Mivan Adler? Gyúrsz? :lol: Tod Gundula, kemények vagyunk, 1. nap aranybánya, serveral champion ellen. :wink: :lol: :lol:


ja, de valami lámer mellettem bebukta, a seregét, hősét, a melletted lévő lámer, csak a seregét

játszottam volna egyet, akár gyúrás ügyileg is, de tegnap kijött a 4.2 új raid, új remények.....

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 01 pén., 10:58 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
toplista frissítve, a fórumon fellelhető összeset felraktam...

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 01 pén., 13:10 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dave vs Titi
Rampart vs Tower
Ivor vs Gunnar
Jebus Cross XL
WT
Elején jól indultam,2.nap levertem pack gorgont egy hősies csatában pegasi dwellért,aztán pár kripta treasury meg imp cache,ivor nem fejlődött rosszul,de 2x is felajánlotta a gép neki a firét :evil: Ennek köszönhetően lvl9en semmi magicem nem volt.117re 3 uni dwellem 1 pegasi meg 1 elf dwellem lett VOLNA,ha az elf dwellet elérem,1 lépés hiányzott :( 122n utópiáztam de mindössze 9 unikornisom maradt(meg az elfek a várban),úgyhogy load volt.Megnéztem a másik utópiámat is,fullos...Továbbmentem,kiszedtem 2 pandorát is de mindkettő pénzt adott,így 125ön exp offense archery tactics és adv ballistics skillekkel megütöttem lots angelt,csata után 13 unim maradt(még a csatát is benéztem mert hagytam blokkolni a grandokat),itt feladtam.Ha kicsit jobban összejönnek a dolgok(kapok airt/earthot),akkor talán elkaphattam volna a droidját akinél volt a sereg.Titi amúgy szokásához híven jól játszott,a mentéseket visszanézve nem hibázott sehol(kivétel egy lényátadás meg egy lots ogre magi ellen behalás,mind2 után load volt)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 02 szomb., 15:51 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Dave Inferno-crag Hack Sziky Tower-Iona
Panic(wété)
Dave kicsit felidegesített a game végén így hát fogtam magam és egyesével lekreáltam mentéseket megnézve h jogosan tette e a panaszait. Véleményem szerint Dave rosszul játszott eljött értem saját terepemre jóval gyengébb armival mint enyém volt holott zónázhatott volna lots dread knightokon és lots might gorgonokon (még auto kombat is simán letolta őket) keresztül mass hastejeval és 40 feletti démonjaival kb olyan mint első nap letolni lv1 et. Mind1 ö nekem jött démonjain kívül talán még 9 efreetje ért valamit nekem 10 nqun 4 giant 3 angal 130 golyós 24 golem x magus 18 master gini. skillek összeadva azonosak kivéve h nekem volt 235 os villámom neki meg 15 atakja csatát simán nyertem gg.
és nem értem Dave miért vársz panictol többet mint +3 atak +1 all +1 speed resist (nekem +1 healt +4 def +2 know pow +2 at def)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 02 szomb., 17:54 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Ezt nem igazán tartom fairnek ha valaki a vége után mindenféle indok nélkül elkezdi hibáztatni a másikat..... Nem itt kell levezetni a feszültséget.
Az sem az igazi Dávid,ha valaki legyőz,aztán azzal jössz a Titi elleni értekezésed végén,hogy ő is kapott loadot... Ez szvsz a ti magánügyetek.

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 02 szomb., 18:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Én dicséretnek szántam( "a mentéseket visszanézve nem hibázott sehol"),de lehet igazad van.
A Sziky elleni meccsemről annyit,hogy a végén kikaptam a hp többlet miatt,és ráfogtam a mapra,ami nem a legokosabb volt tőlem.Szeretnék érte elnézést kérni,ha felbosszantottalak,nem volt szándékom.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 02 szomb., 18:30 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Csak egy kérdés...
Heroes 5 és Heroes 5 ToE-hez milyen verziót használtok?

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 02 szomb., 21:55 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dave vs Mastino
Tower vs Fortress
Bron vs Monere
sima sod
Nem fejeztük be,de ez a meccs örökre emlékezetes marad számomra.Olyan csatákat vívtam,hogy még magam is meglepődtem hogy nem buktam be magam 1.hét végére. :)
Rögtön 1.nap gólemtáncoltatás volt,lots stone golemet megtámadtam uton,35en voltak 7 ironnal,viszonylag sima csata volt 1 gnoll veszteséggel.Jutalmam egy necro vár és slow shrine volt.Következő nem olyan megterhelő csata csak 21 iron golem ellen ment(de azért droidot beáldoztam hogy megnézzem a mennyiséget.Bezzeg a lots earth elementalt nem néztem meg,azok 7x7en voltak,ment a load...Gold nem nagyon volt sehol,hiába volt 3 váram,egyik nap nem is tudtam építeni semmit...További utat blokkolta lots swordsmen,90 master 5x1 gargó meg 6 gólem társaságában megtámadtam,7x5en voltak ahhoz képest hogy 2 nyomorult nyersit őriztek...Slow birtokában bizakodtam,de sajna 3 lövés kellett egy stackba mire kinyíródott.Ráadásnak szarrámoráloztak,2.körben leütöttek 4 gargót úgy hogy pont beálltam hogy ne érjenek el...Itt már lélekben feladtam a küzdelmet,kb 25 kardos állt szemben 6 gólemmel és 90 gremlinnel+egy ballistával...Blokkolták is szerencsétlen gremlineket.Kinyírták a gólemeket,aztán elkezdték ütni a ballistát,én meg szépen odébbsétáltam a masterekkel a 15 körüli swordsman elől.3 lövésem volt még,ellőttem,maradt 8 kardos.Valahogy szétválasztottam őket egy kis szakadék segítségével és leütöttem őket közelharcban,a hősies csata végén 68 gremlin maradt állva :D
Aztán szenvedtem még 2 napot,mire bejelentette az ellenfél,hogy feladja mondván sokat bukott :( Adtam volna loadot neki de gondolom megelégelte ő is a szenvedést.
Mielőtt még valaki lehurrogna,nem azért írtam ezt a beszámolót,hogy kihirdessem,legyőztem egy nagyon jó random játékost(nem is volt igazi győzelem :roll: ),hanem a fent említett csatát elmeséljem,nekem ez igazi maradandó élmény volt ^^

_________________
Dave


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dave 2011 júl. 02 szomb., 22:43-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 02 szomb., 22:26 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Azér az a 35 golem nem lehetett semmi 1 gnoll veszteséggel első napon. :) Panic template volt ez? :roll:


Na, nekem közben meg végre sikerült most már levernem második heti sereggel egy 46 behemótos blokkot. :) (Bár ehhez hozzátartozik, hogy találtam egy pandora szelencét 30 monkkal (45 ogre magi őrzésében) és szereztem egy +3 morál, luck-os artit is. :) Túl sok értékelhető varázslat viszont nem volt nálam, és varázspontom is csak kemény 16 a csatára, de szerencsére Quicksand volt nálam, nem is tudtam hogy az néha milyen életmentő lehet. :D 7 csoportra voltak osztva a macik, a 16 pontomból meg tudtam kétszer quicksandezni, így mire ideértek, a monkok le is szedték a javukat, és egészen emberi veszteségekkel jutottam be, még 2 angyalom (most nem volt pénzem arkra) meg 9 wyvern, 9 archer meg kb. 50 pikeman is maradt, a monkok meg mind túlélték, és még be is vertem velük lots of scorpicores-t bent még a második héten, amiktől szereztem Szent szandált meg pár + spellpowert. :) Azokkal meg már lehetett szépen tovább haladni. Remélhetőleg most már kezdek kicsit belejönni a dologba. :lol:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 02 szomb., 22:41 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
35 golem nem olyan nehéz,a kulcs abban van hogy a gargókkal el kell terelni a gólemek figyelmét,magyarul ha pl.8 lépésre vannak még a gremlinektől,és te beállsz a gargóval mögéjük a sebességük+2 lépésre(havon volt a csata,ez 4+2),akkor pont nem fognak elérni,és ha jól csináltad elkezdik követni. :) Ja és a gremlinekkel nem szabad csak teljes nyíllal lőni,ha nincs ammo cartod.

Csak így tovább :wink: Ha gondolod holnap ráérek egy meccsre,reggel nincs meló most kivételesen.

ui.:balance template volt.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 02 szomb., 22:48 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Á, élesben most még nem, azért még gyakorlok, de köszi. :) De valamikor szívesen benne vagyok. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 02 szomb., 22:54 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Élesben lehet a legjobban gyakorolni,de te tudod :wink:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 03 vas., 13:50 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Lassan tiz oldalja nem irtam beszamolot, igy most gyorsan potolom a hianyt kettovel.

non vs Sziky @ Spider / WT
Castle - Gunnar vs Conflux - Monere
Varak random, tobbi valasztva

Mivel nem tudtuk milyen template is ez, Caitlinnel kezdtem, de rogvest valtottam Gunnarra, volt alvilag/felvilag, el lehetett szorakozni, amit lehet picit tulzasba is vittem, ezert aztan bunhodtem, mert Sziky koma beverte a blokkom amit fo blokknak lehet kb. elkepzelni (horde sultan), es elcsipte a fohosom. GG
(1 nap hianyzott volna, hogy beerjek varba upgradelni/kivenni maradekot, utana lejatszottuk csatat a lelki bekem kedveert, es eleg meggyozoen nyertem)
http://imgur.com/s9ngz

non vs Sziky @ Balance / WT
Necro - Clavius vs Dungeon - Shakti
Varak random, tobbi valasztva

Ugy erzem nem kaptam rossz terepet, sot, azert annyi bakit elkovettem ismet, hogy uj zonaba nem vittem par csontot, igy az ottani var eleg kesore lett meg.. Hetvegere lett minden + cita, de lehet wight nelkul castle-el sokkal jobban jarok. :D Csak nem tudtam mennyire lesz ra keret, de azert orultem, mint majom a farkanak, hogy a bone-ok csak jok lesznek valamire.
2. heten bevertem horde master geniet (sajnos slow nem jott, de tudtam hasznalni shieldet es death ripplet), de teleport tuloldan pack green, pack devil, es mindkettot utni kellett, nem igazan akartam rizikozni, kicsit eltotyogtam meg otthon, majd 3. heten mentem tovabb wyvernezni. 7. szintu blokkok elott volt egy par nap szunet, igy load utan elfelejtettem, hogy van haste-m es sorceryt huztam (a resist, meg a ballistics melle ugyis jol mutat). :D Kozben Sziky el akart kapni, de nem igen tudta merre menjen, keringozott o is, mikor alkalmat lattam, hogy tudom egyesiteni a seregeim, es tudva, hogy Sziky azert annyira nem all kemenyen, kijottem 54 vywern, es egyesitettem is. Majd elcsiptem Shaktit.
Kép
(100 vmennyi zombi, 60 trotyi)
Tacticssal beallt sarokba, megvarta amig ellovom mass stone skint, majd tolt mass blesst, menni kellett elore, lottem a mass shieldet kezdodott a melee, a wyvernjeimbol hastes minok 10-et hasitottak, szemek 5-t, de az elso hullamom is jol utott (death, wyv, bone) majd jott a hulladek, vampir, csont, wraith, es hatul probalt csatlakozni a zombie hadero is.
Folyt a kuzdelem, Sziky fogyott, en is, nem igen neztuk a plafont, utott egymast rendesen, be is neztem egy izben, death-el nem tudtam utni minojat, mert sajat wyvernnel elalltam az utat. :D 3x resisteltem le (exp.) a blindot, volt mar mismoral is (thx. bone dragon) es lassan Sziky elfogyott. Par hibam (nevezetesn air magic be nem huzasa) miatt akar le is verhetett volna.
GG


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 04 hétf., 9:03 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
non vs mastino @ Balance /WT
Inferno - Pyre vs Stronghold - Gurnisson
Full random

Alapbol Pyre-el kezdtem, igy csak meg kellett szaporitani a hero szamot picit, amiben elso nap egy befogdazott hero is segitkezett, lvl1-2 lenyek utan utottem pack ogre magit, lots stonet (ironnal), amivel attertem masik zonaba. Castle+efreet lett, tul sok kiutni valo nem volt epp, lots earth element utan bementem egy 15-os torpe kincstarba. Mass fire lett curse-al. 121-en 3. piac fovarban, 122 pit lordok kivevese, rampartos lenyek bezuzasa, mar egy ideje figyeltem a mozgasat ellenfelnek, ami eleg kozel volt, lots vampire es several naga queeneken at 123-kor betortem egy masik zonaba, nagyjabol befejezve a demonozast (meg kutya maradt) ahol volt egy csicskaja 3 macival es lots orkkal, ezt elcsiptem, es ennyi volt.
GG


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noname 2011 júl. 04 hétf., 11:06-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 04 hétf., 9:26 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Grat! 8)
Lassan olyan szintre kerülsz, hogy nem értem a beszámolóidat... :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 05 kedd, 10:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
ma is játszanék egy meccset, msn vagyok.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 05 kedd, 16:04 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
NG,elvitték a gépemet szervizbe,de a heroes cd bennemaradt,a gép elvileg ma estére kész lesz és befejezhetjük a félbehagyott meccset.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2177 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség