Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2177 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 109  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 14:04 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
HUNLorcs írta:
Azt nem tudom mit kéne másképp csinálnom ahhoz hogy én is előbb be tudjak menni középre... :lol: pedig vettem rendesen nyolc hőst és viszonylag hamar fel is szedtem a nyersiket, és mint írtam, arkangyalom elég hamar lett. :roll: Tud valaki adni valami tippet? :oops:


Tanulj meg csatázni.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 14:21 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
harc valaki?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 14:22 

Csatlakozott: 2009 márc. 19 csüt., 19:57
Hozzászólások: 7
Sziky írta:
harc valaki?


én benne lennék


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 14:59 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dreegar írta:
HUNLorcs írta:
Azt nem tudom mit kéne másképp csinálnom ahhoz hogy én is előbb be tudjak menni középre... :lol: pedig vettem rendesen nyolc hőst és viszonylag hamar fel is szedtem a nyersiket, és mint írtam, arkangyalom elég hamar lett. :roll: Tud valaki adni valami tippet? :oops:


Tanulj meg csatázni.

:lol:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 15:56 

Csatlakozott: 2009 márc. 19 csüt., 19:57
Hozzászólások: 7
senki?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 16:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
HUNLorcs írta:
Azt nem tudom mit kéne másképp csinálnom ahhoz hogy én is előbb be tudjak menni középre... :lol: pedig vettem rendesen nyolc hőst és viszonylag hamar fel is szedtem a nyersiket, és mint írtam, arkangyalom elég hamar lett. :roll: Tud valaki adni valami tippet? :oops:


Gyakorolj, gyakorolj és gyakorolj!

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 18:30 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Dreegar írta:
HUNLorcs írta:
Azt nem tudom mit kéne másképp csinálnom ahhoz hogy én is előbb be tudjak menni középre... :lol: pedig vettem rendesen nyolc hőst és viszonylag hamar fel is szedtem a nyersiket, és mint írtam, arkangyalom elég hamar lett. :roll: Tud valaki adni valami tippet? :oops:


Tanulj meg csatázni.


Hm, nahát micsoda segítség... :roll:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 18:46 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
-legyen értékelhető főhösöd
-2.héten próbálj meg középre menni
-a 8 hőst valóban használd ki,mert ha csak nézelődnek nap-nap után...:P
-nehezebb csatákat vállalj be
-ne csodálkozz ha boldog-boldogtalan agyonver,mert 1 hónap után csak a saját terepeden szedegettél...
ha nem csak "sírnál",hanem igyekeznél is,talán nem csak a "tanujjá meg csatázni hey" stílusú válaszokat kapnád... :D

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 19:16 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Nem "sírok", csak mivel nem vagyok még tapasztalt az online meccsekben, gondoltam, kérdezek a rutinosabbaktól, hátha... :roll: :lol: De kösz szépen a választ. :wink: :)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 19:19 

Csatlakozott: 2009 márc. 19 csüt., 19:57
Hozzászólások: 7
Gun
nincs kedved egyet ellenem?
aztán kuértékelhetnénk


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 19:43 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Szó szerint értettem. Azt írtad normális sebességgel szedted fel a nyersiket és lett arkangyalod 126-ra, mégsem tudtál bemenni középre. Pedig, ez alapján már csak annyi van hátra, hogy megtámadd a blokkod. Amit le tudsz verni. Igen, azzal a 3 arkkal, meg 300 hpnyi feláldozható saját egységgel és a többi várból szerzett moslékkal. Tanuld meg hogy melyik blokkot hogy lehet leverni exp slow nélkül. Tarts fejben az általános technikákat, hogy egyes repülő royal griffek visszacsalják a kezdőpontra a lassabb lényeket, hogy a 2 hexányi egységeket a csatatér adottságait kihasználva egy kivételével kerülőútra kényszeríted, hogy hagyod a ballistádat ütni amíg elfutsz a többi egységeddel, hogy szétválasztod az ellenséges egységeket, hogy tacticsal beállsz a 11es speedű lény elérési távjába így az berepül és nem waitel így a lassabb unitjaid is meg tudják ütni rögtön az első körben, hogy viszel2-2-2 archert és így az íjászblokk először azokat lövi le, a blind-lock, a morálra való várakozás miközben menekülsz...ezer dolog van. Editálj magadnak pályát ahol 2. heti tower sereggel lvl7 nélkül 5. szintű hőssel megtámadsz egy fullos const és nyerd meg, editálj fullos kriptát és első nap támadd meg strongholddal 3 madár meg kutya és goblin ami jön és nyerd meg 2 goblin veszteséggel, editálj magadnak devildwellt és verd meg 1 devillel 2 efretivel és 50 impel meg 12 goggal.... ect ect ect

Tanulj meg csatázni, nemtudom másképp mondani.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 19:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Süni írta:
ha nem csak "sírnál",hanem igyekeznél is,talán nem csak a "tanujjá meg csatázni hey" stílusú válaszokat kapnád... :D


Nem tudom milyen sírást láttál, pár gyakorlatias tanácsot várt volna Lorcs, ehelyett jött Dreegar. Mi már ismerjük a stílusát, de na...
Ne csodálkozzunk, ha fogy a Heroes társadalom, ha így bánunk az új, lelkes emberekkel...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 20:34 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dreegar írta:
Editálj magadnak pályát ahol 2. heti tower sereggel lvl7 nélkül 5. szintű hőssel megtámadsz egy fullos const és nyerd meg

Ha nem Grindanról van szó(earth kezdés),akkor szívesen megnézném,hogyan. :shock:

Egyébként egyetértek NG-vel,ezt már a saját bőrömön is tapasztaltam,de én már megszoktam...

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 21:06 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
NG:
legegyszerűbb beírni ide a fórumra,hogy "ezt nagyon nem értem..." miközben 2 sorral fentebb illetve elég sok oldalon keresztül lehetne olvasni élménybeszámolókat, abból kellene tanulni, vagy msn-en megkeresni Dreegart,TH-t,tesztelni ... stb
én anno szintén írtam neki a tapasztalataimból, lótúrót nem ért, azt viszont senki ne várja el,hogy 1-2 meccs után lazán lehet verni az élmezőnyt...
azért talán tenni is kell valamit,nem csak mástól várni mindig a megoldást:P
remélem mostmár világos voltam

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 21:57 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Jó,ez is igaz,a kezdőnek is tennie kell valamit azért hogy fejlődjön...Na mindegy,én inkább beszámolót írnék mostan:
Sziky vs Dave
Stronghold vs Dungeon
CH koma vs Tazar koma
Balance L
WT
Kezdőhősnek szokás szerint Damacont választottam,de jött még Arlach meg Tazar is,így váltottam utóbbira.1.nap húztam townhallt hogy legyen pénzem,2.nap nem mertem megkockáztatni egy kriptát(mint kiderült jól tettem),inkább továbbmentem és kiszedtem 4.nap egy fullost,5.nap az előzőt ami szintén fullos volt,így volt pénzem rendesen.Ezek után még egy minimumos treasury,121en 5x20as treasury,123on asszem kiszedtem egy pandorát pack diamond golem mögül 5k xp volt a jutalmam.Sikerült hamar a földmágiát expertre tolni,aminek viszont az volt az ára hogy köv 2 skillnek jött navigation és first aid :D Fővárban jött slow(JEEEE),így retreateltem,szereztem még +1attackot és elindultam az ellen felé aki már a területemen mászkált a droidjával.Elfoglaltam a rampartját középen,majd 131kor megtámadott:
Kép
CH 8 7 1 2 20 mana vs Tazar 7 9 3 4 40 mana
Shielddel kezdett(más értelmes nem volt nála),én mass slow,és viszonylag szoros csata lett,de végül én kerültem ki győztesen a sebességfölénynek köszönhetően.

ui.:A képen 80 valamennyi trog és 23 goblin van.

Csizu vs Dave
Castle vs Fortress
Dace vs Wystan
Első héten még jól álltam.2.hét viszont siralmas volt.2 consot is megnéztem,de mindkettő fullos volt,így tovább kellett álljak,kiszedtem egy 5x3as nagabankot ahol szépen benéztem hogy mind2 wyvern stack hamarabb fog jönni mint a queenek,így szépen blokkolták a lövészeimet.Aztán 3 napig nem csináltam semmit a főhőssel,126nál betámadtam pack kükit,aztán lots kükit,és mivel csak 1es powerem és adv hastem volt,elbuktam mindent 3 basilisken 5 gorgonon és 50 lizardon kívül.3.héten találkoztam is az ellennel,kivettem mindent amit tudtam és megpróbáltam kitaktikázni az ellenfelet,hogy elvágom az utánpótlás vonalat,de a hőse túl gyors volt és elkapott,a főcsatában 1 angelt pár marksment és 1 kruzit bukott. :) Még siralmasan játszottam főcsatában is,így kikaptam,megérdemelten.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 22:56 

Csatlakozott: 2009 márc. 19 csüt., 19:57
Hozzászólások: 7
azt hiszem fel kell adnom. akárhényszor jelentkezem, még csak reakció sincs
mintha láthatatlan lenne amit írok. lassan 10 éve voltam a közösség tagja, nem gondoltam volna, hogy senki nem méltat valami reakcióra sem


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 22:57 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Én egy szóval nem vártam azt hogy "mindjár leverem az élbolyt", és (ha hiszitek, ha nem) elég sokat játszottam már H3-mal, ezért nem fért a fejembe, hogy lehet második héten bemenni középre azzal a kevés sereggel amit annyi idő alatt összegyűjtök... :roll: Most tettem egy újabb próbát egy hasonló jebuson, és így is csak 3. hét elejére tudtam annyi wyvernt összegyűjteni hogy beüthessek egy 19 angel, 6 archangelből álló blokkot a többi lényem segedelmével. :roll: Na mind1, majd ezt még megpróbálom kigyakorolni. :roll:

A tanácsokat mindenesetre köszönöm (és ki is próbálom őket), aki meg is értette a helyzetemet, annak úgyszintén. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 23:00 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Játszatok Playerrel (Ambrusch). Nem kezdő, csatázni pedig már jó pár éve is igen jól tudott! :wink:

Fogalmam sincs miért nem reagáltok a felhívására... :roll: :roll: HunLorcs, Dave, Sziky... garantáltan fejlődési lehetőség, ha Playerrel játszotok. Egydolog azért fontos! A tisztelet! :wink:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 23:21 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Nimbus ha mar így ideírtál akkor játssz te(tudom nincs időd) Egyébként azért amiért pl velem se játszik konkrétan senki noname és daven kívül. Nemrég ugyan dreegarral toltunk 1 et(kivétel mindig van). De mar jó pár hónapja itt vagyok sokszor írogattam forumra és választ sose kaptam. (elsősorban nem a top gamerektöl vártam mert a helyükben én sem játszanék). Ekkor mérnem írtad ugyanezt? + h tiszteljek valakit akit nem ismerek?.. Ez mar csak ilyen sajnos el kell fogadni(ezért majd lehet oltani de van aki kimondja van aki meg ...) És ne jöjjön senki majd nekem azzal h nem így van mivel 6honap alatt kb 1 kezemen megtudom számolni hány emberrel játszottam.
Valamint ambrusch ne aggódj nekem kb 2 hónap volt mire 1 ittenivel összejött 1 game, mellesleg az is versenyen volt. ennyit erről


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 26 vas., 23:27 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Ne pörölj itt Sziky pajti... írtam Playernek, hogy ha nagyon nem akad edzőpartnere, akkor jövőhétvégén összehozzuk valahogy.

A "tisztelet" szót pedig éppen azért használtam, mert ha Player első randija összejött volna, akkor kb. a nagypapád lehetne... de függetlenül ettől minden újonc / vagy újrakezdő megérdemli a tiszteletet. :wink: Egyébként pedig ahhoz, hogy valakit tisztelj, nem kell hogy ismerd... elég ha tudod róla, hogy méltó rá (azt pedig tudod, mert most mondtam! :wink: 8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2177 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 109  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség