Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2177 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 105, 106, 107, 108, 109
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 20 szer., 13:08 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
valaki HARC?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 21 csüt., 17:51 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Akivel mentésem van, vagy csak simán kemény mint a vídia, ma ráérek egy one-round hastéra ^^

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 23 szomb., 22:18 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Holnap ha valaki akar játszani .!szóljon!.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 21 vas., 16:34 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Valaki egy random?

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 01 csüt., 3:11 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
non vs Sziky @ Balance /WT
Conflux (Monere) vs Rampart (Ivor)
(varak random, tobbi valasztva)

Igen jol kezdtem, jol haladtam, nem halt szinte semmim. Elso heten Physic + Castle, masodik heten madar + lvl5 mg (slow, clone, chain, fire elemental) expert earth melle, ami igy sem rossz. Sokat segitett az elso heten talalt mercury banya is. 4 varam volt, amihez hozzatartozik, hogy a nat varam, 2. hetre talaltam meg kb, mert a gep idiotan helyezte el az orseget egy masik zonaba, es en azt hittem, hogy az utat blokkolja, mint kiderult, tevesen.
http://imgur.com/7O4l9
2. heten volt egy mentes, ahol nem fejeztem be a koromet, es mikor ujra leultunk jatszani, nem emlekeztem, hogy mit is akartam pontosan (asszem ra volt teve fohos kuki cave-re), igy utanpotlast nem szallitottam, es egybol bebuktam a fel seregem 50 kukibe, madarastol lovos elementalostol, mindenestol. Sziky ajanlgatta a loadot, de mar nem volt kedvem hozza, meg az en hibam is volt.. Annyira elment kedvem, hogy mar azt a maradek csatat se neztem, amin rendre buktam unitot, unitra se volt penz, nem is erdekelt igazan, mana duplazo forrasba se mentem be, igy a focsatat Sziky kenyelmesen hozta.
http://imgur.com/eLYqr
GG

Tanulsag: mindig lepd le a korod mentesnel.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 01 csüt., 17:31 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Ha valaki akar randomot WT-n, jelezze.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 02 pén., 16:34 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Én a hétvégén szívesen játszanék egyet,remélem nem felejtek el msn-en fent lenni.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 06 kedd, 19:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Hello,

Ellenfelet keresek, MSN-en elérhető vagyok :)

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 07 szer., 1:22 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
noname vs Csizu @ Balance / WT
Stronghold - Gurnisson vs Castle - Ivor
varak - eliminacio, tobbi valasztva

Elegge be voltam skatulyazva elejen, sok hossel kezdtem (5-6 talan), mert nagy teruletet kellett bejarnom, a terepemen semmi nem volt ingyen, asszem 1-2 kincses ladat es resukat leszamitva, de a sivarsagot karpotolta a sok kiszendedo cucc. Elso heten nem vallaltam a fullos medusa store-t, igy kuki+castle-el zartam a hetet, valamint utolso napra megtalaltam a sec varamat is, 2 goblin es 2 ogre dwell is a tulajdonomba kerult. Az elso het esemenyeibe tartozik, hogy jott egy estates, egy 350 goldos hos, es talaltam egyik talicskaban egy +500 gold artit is.
Visszafele az elso komolyabb csataba igencsak beletort a fogam 4-es naga bank, quennel, ott is maradt a 8 sarga madar es egy kis toltelek is.. Ez igy igen bator volt, annyival, amennyivel mentem. :) De a tovabbi meduse store-ok (3) es treasuryk (2) szepen hoztak a szamlara. Kozbejott meg par malor, tobbek kozott egy scouting vs wisdom parbaj, valamint lehetett volna 3 alap magicem, vegul fire (0 fire spellel, de expert wisdom helyett mit huzzak?) es air (haste szerencsre) lett basic. Vagy emlithetnem, hogy hazamentem konyvert, de nem vettem, igy vissza kellett furikazni. Vegul konnyen lett behemot masodik het vegere, es sok upgradet is felhuztam. 127-en betoppant Ivor hozzam, 131-en tamadni akartam, de eszembe jutott, hogy en vagyok a piros, igy becsucsultem a varamba. Majd kovi nap tamadtam.
(Ha egy-ket napot kesik, akkor lett volna szurke maci.)
http://imgur.com/s9QUC
Se tactics (egyikunknel se), se mana neki.
Haste farkas lovasokra, nyilasknak kampec, itt ugy erzem el is dolt, de Csizu meg azert hosiesen kuzdott, viszont folyton speed elonyom volt a single hasteknek koszonhetoen, az en kezemben volt a csata sorsa az elejtol, igy nem volt kerdeses.
GG

Ha mar igy tamadott, jo lett volna a tobbi upgrade neki + lovas, valamint, ha lett volna tactics, es mass varazslat, akkor izgalmas csata lehetett volna, de azzal is sokkal jobban jart volna, ha hive zonat veszi celba, igy viszont a speed elony, a kis mana, es a nagy attack hamar eldontette.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 12 hétf., 13:42 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
noname vs Sziky @ Panic /WT
Necro - Terek vs Inferno - Marius
varak random, tobbi valasztva

Ezen a templaten ha jol emlekszem 3-4 jatebkol egyet se nyertem, igy itt volt az alkalom (az ujabb bukasra). :D
Clavius volt kezdom, majd jott Charna, lattam 2 wight dwellt, de nagyon be voltak vedve, igy Terek kapta a foszerepet, nem veleltlenul.
Elso heten egy-ket kripta es 3 manas arti. 1 walking dead dwell, 1 skeleton dwell, szora sem erdemes. Tradingem volt, igy ugy dontottem kipucolom teljesen a sajat zonam. Hetvegere halal lovag + castle lett. A skillek kremjet kaptam, offense, tactics, air, armorer, wisdom experten, otthonrol meg chain is, de otthoni mg es tovabbi 5 3. szintu torony se adott animetet. :P
Masodik heten folytatodott a kincsvadaszat, es nem akartam tovabbra se elhagyni a zonam, mert volt mit pucolni. Harmadik heten baktattam kozepre, es eleg szornyu volt. 96 demont osszeroppantott a szaros, igy mivel speed elonye is volt mass haste utan lemosott a palyarol, igy ebben a formaban nem volt eselyem. Infernot talan mid game-ben lehet legyozni, mert late game-ben tuti semmivel.
http://imgur.com/hzqDm
GG


Csizu vs noname @ Balance / WT
Dungeon - Dace vs Fortress - Wystan
varak elim, tobbi valasztva

Fortressel talan itt meg ki sem kaptam, ugyhogy elegge pozitivan alltam a dolgokhoz, a terepem nem volt jonak nevezheto, az egyetlen fullos mdesua stores-ba kellett oletni hetvegen, hogy valamit tudjak kovacsolni, hydra lett castle nelkul, aztan folytatodott a csovezgetes a masodik es harmadik heten is mikor megutkoztunk. Volt armorer, log, path, water, archery experten, offense adv.-en.
http://imgur.com/PGnfw
De a tactics hianyom miatt bevackolta magat az also sarokba, ugy ereztem, hogy nincs exp magicje, elottem a mass weaknesst. Volt, elotte az air shieldet, innen mar nagyon nem nekem allt a zaszlo, menni kellett elore apritani, ami, ugy ahogy sikerult.. Mass bless masdoik korben, tole blind, majd tolem dispel, de a medusakig/gonosz szemekig nem tudtam eljutni, vegul engem apritottak fel. A ket medusa dwell dontott a csataban.
GG


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 12 hétf., 21:49 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
noname írta:
otthonrol meg chain is, de otthoni mg es tovabbi 5 3. szintu torony se adott animetet. :P


Talán mert WT-n az animate lvl4-es varázslat azért :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 14 szer., 13:57 

Csatlakozott: 2010 szept. 11 szomb., 2:33
Hozzászólások: 75
Valaki h a r c ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 17 szomb., 17:14 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
noname vs Csizu @ Panic /WT
Stronghold - Gurnisson vs Rampart - Ivor
varak random, tobbi valasztva

Elso vagy masodik nap megpillantottam egy madar dwellet, de nem mehetettem erte, mert akkor semmire nem lett volna penzem. Igy az utam arra vettem, amerre lattam egy kis zsozsot, felfele. Sokat igyse kaptam, az teny, de talaltam 2 goblin dwellt, es 1 kuki dwellt, amit elfoglaltam, igy a madar helyett. Hetvegere cita+kuki lett otthonjaban. Irto nehez volt az anyagi helyzet, masodik heten a minimumos cons es 20-as kincstar utan, a horde lizardon keresztul vezetett ki az egyetlen utam. Tortem, zuztam, amit birtam, magicem expert a jatek vegeig nem lett a sajat balfaszsagombol, a ritka sivar terep utan jo volt a felfrissules, aztan egy naga bank segitesegevel capitolt is huztam, mert mar nagyon kellett.. Horde master genivel torteno harc soran vesztettem ezt-azt, mert nem lattam, hogy egyikukon counterstrike van, a sok spell miatt nem volt lathato. Aztan horde arch magin at beertem Ivor ele, csakhogy kozben az egy szem angyalom egyik utolso stack utolso botcsapasatol kimult, igy, mikor megtamadtam Ivort a silver pega nyujototta elonyt kihasznalva el is menekult egybol, holott nekem a blind es a pezsgo mar elo volt keszitve.
http://imgur.com/8NF4B
Bevackoltam magam jobb alulra, ahol talan a legjobban vedheto volt a helyzet, ment a blind, lottek az egysegek, de tul hamar elert, es futni kellett.. Raadasul utanpotlast szallito (kuki+ork) hosom is elcsipte, de azzal meg tudtam adni magam. Gyorsan ujravettem Gurnit olyan helyen, ahol lattam egy kincstarat, lanccal kuldtem a unitot neki, es aratott is 9 kukivel ledaralt minden utjaba kerulot, hetvegere mackot tudtam huzni, aztan kis boklaszas utan tamadasba lendult Ivor, epp annyira volt idom, hogy otthoni masik 3-as consot kivegyem, es beerjek a varba. Varostromot nem vallalt, helyesen dontott, majd megtamadtam sajat terepemen.
http://imgur.com/T2T3a
Bevackoltam magam ismet alulra, utottem, majd kukivel lottem a tundeket, akiknek jelentosen megcsappant a szamuk. Majd vakitas unikornisokra, majd megint vakitas, de jott a mass weakness, majd mass cure, es a hp foleny gyozedelmeskedett. :(
GG

noname vs Sziky @ Balance /WT
Rampart - Ivoer vs Tower - Arlach
varak random, tobbi valasztva

Szepen haladtam nagyon jo terep es rekord mennyisegu learning stone mellett, masodik het elejere mar volt exp slow, hetvegere meg 4-5 varbol kinyogtem a sarkanyt, mikor uton voltam Sziky expanzioja fele, kezet nyujtott, mert nem allt hadugyileg hozzam merheto modon, es az utanpotlas nem volt megfizetheto es tavol is volt szamara. :(
GG


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 06 csüt., 16:19 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Ezt a csatat talan frisseben kellett volna megosztani, de igy emlekkepekbol is remelem jol fel tudom idezni. :)
non vs Csizu @ Panic /WT
varak elim, tobbi valasztva
Stronghold - Gurni vs Tower - Fafner
Nagyi ratyi volt a terep, emlekszem, hogy sok bankot bezuztam es 2 griffin storest is, a csata nagyon meredek volt.
http://i.imgur.com/OFkHh.jpg
A szamokbol sima alazast veltem felfedezni, mint szenvedo alany.
Tacicssal beallt fennre, majd nyitottam jobb hijjan mas slowwal, de szinte mindenki resistelte, viszont nem lott akkorat mint en, ezert neki kellett jonnie. Es jott aki, ahogy birt moraloztam, meg szerencsem is volt tobbszor, de ennyire kiegyenlitett csatam meg nem volt ilyen lenytomeggel. A vegen egy hajszallal nyertem. Ezt nagyon elvezetes volt jatszani.
GG


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 12 szer., 21:57 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Valaki valamikor egy random WT-t játszana velem? Még csak tanulgatom az online csatákat.
msn : zsee_00@citromail.hu

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: :)
HozzászólásElküldve: 2011 okt. 19 szer., 18:42 
Avatar

Csatlakozott: 2008 feb. 21 csüt., 15:39
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Rétság
Sziasztok!

Aki szeretne elverni vegyen fel:
ellenbachlaci@hotmail.com (messszendzser)
ellenbach.laszlo (szkájp)

üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 13 pén., 12:10 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Január vége-február eleje amikor frissíteni fogom a toplistát, amúgy sincsen nagy mozgás most az online szekcióban :D



A topicot a temetőbe helyezte: Trunks - 2012.01.20.

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2177 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 105, 106, 107, 108, 109

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség