Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 286 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 16 szomb., 15:04 

Csatlakozott: 2007 ápr. 22 vas., 19:31
Hozzászólások: 1
Üdv!

Windows XP SP2 (magyar) oprendszeren nem tudom előcsalni a zenét, csak MIDI formában. Végignéztem a topikot, látom, hogy az elején volt már téma, de új és használható információt nem kaptam.

Nekem a HoMM Compendium van meg, de a Gold verzió esetében is ugyanez a probléma. Próbáltam CD-ről, lemezképről, próbáltam kompatibilitást állítani, variáltam a meghajtóknál az analóg olvasással, de nem jártam eredménnyel.

Egyes audiotrackeket használó játékoknál nincsen gond (pl. Outcast), mások esetében viszont hasonló problémával küzdök (pl. Carmageddon).

Szerk.: Egyébként a probléma az első rész esetében is fennáll (szintén Compendium), az le is fagy, ha bekapcsolom a zenét.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 09 vas., 17:12 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 26 szer., 10:49
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok, a HeroII (The price of loyality) Expantion kampányok - Descendants kampányhoz szeretnék segítséget kérni; a záró pályát képtelen vagyok megcsinálni. :x . Ha van valami tippetek, megköszönném :) . Köszi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 13 csüt., 12:53 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

bokis: megkeresem a mentesem, utana valaszolok (bar az en eredmenyem eleg gyenge).

addig is nehany info egy orosz oldalrol:
- vegeredmenyek: http://heroesportal.net/land/glory.php? ... yal&id=514
- reszletek: http://www.heroesportal.net/tavern/?id=81121&pagenum=9

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 20 csüt., 12:14 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 26 szer., 10:49
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest
Nem tud senki segiteni ? :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 márc. 24 hétf., 16:11 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

bokis: atneztem a mentesem. 70 nap alatt sikerult, ami pocsek az orosz oldalon szereplo 10 naphoz kepest... ugy emlekszem, a kozepso sav felso 2 piros varat foglaltam el eloszor, es az ott termelt crusaderekkel nyomultam. az also piros var kozeleben van egy lampas is. az oroszok eredmenyei nekem mellbevagoak. pl. a wisard isle kampany 1. palyaja 6 nap alatt - nekem 8 nap alatt sikerult leghamarabb odaernem, de a vegcsataban eselyem sem volt.

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 08 kedd, 9:41 

Csatlakozott: 2007 júl. 30 hétf., 11:20
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Várpalota
Sziasztok !

Egy olyan problémám lenne, hogy erről az oldalról töltöttem le egy H2 mapot melynek neve Sinbad! Hát nem igazán megy, és már nagyon idegesít, nem azt mondom, hogy tudja e valaki a végigjátszását,de esetleg pár jó tipp rámférne. Már egy vár befoglalásával is gondok vannak, mert ugye itt vár illetve falu nélkül indul a pálya...

segítségeteket előre is köszönöm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 08 kedd, 11:59 

Csatlakozott: 2008 ápr. 08 kedd, 11:45
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Segítségeteket kérem, honnan lehet előszerezni, netán letölteni a heroes 2 expansionját a POL-t? égen-földön keresem a neten, mindent részt le lehet tölteni, kivéve ezt .....
köszönet
deathknell


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 08 kedd, 13:05 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcos!

Keress meg a vogyi73@gmail.com e-mail címen! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 máj. 29 csüt., 17:53 
Avatar

Csatlakozott: 2007 máj. 13 vas., 12:41
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Szöged
Valaki nem tudja, hogy a heroes chronicles-ben vannak videok vagy nincsenek?

_________________
Lenni vagy nem: a duga ez mely dől...és keseríti a hosszú lépést.
Mert utált szerelme kínját ki oltaná míg a világ s két nap ha nem integet a halál után aeoli hárfa.
Jobb tűrni balsorsa nyűgét s nyilati, vagy jobb ha kiszáll? Itt a bökkenő.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 máj. 29 csüt., 17:58 
Avatar

Csatlakozott: 2008 máj. 26 hétf., 20:09
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Veszprém
Hali!
Segítene vki abban,hogy én a Heroes of Might and Magic 4-el játszok,és van két gép!Az öcsémmel szeretnék játszani hálózaton!Van hálózat csak amikor hálózaton szeretnénk játszani,akkor nem engedi,mert azt írja ki,hogy nincs telepítve ipx protokoll!!!
Ebben kéne segíteni,hogy hogyan/honnan kell szerezni protokollt,vagy csinálni???
A segítséget előre is köszönöm!!!!

:D :D :D :D :D

_________________
Az élet egy xar játék,de
a grafikája odab*sz!!!!!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 máj. 29 csüt., 22:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Talán nem ebbe a topikba kellett volna írni ezt...
Nem gondolod???? :evil:

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: heroes of might and magic 2
HozzászólásElküldve: 2008 jún. 22 vas., 15:59 

Csatlakozott: 2007 dec. 15 szomb., 15:18
Hozzászólások: 2
s3r14L írta:
A heroes2 a legjobban eltalált az összes közül szerintem. A véleményemet meg is indokolom, hogy jól beleköthessetek :)

A harmadik rész számomra könnyebbnek tűnt mint a második - ezt a játékot 80%ban single player módban játszom, szóval valszeg csak az AI lett gagyibb.

A grafikáról sokan aztmondják, hogy a heroes 5 milyen szép ésatöbbi. Nos én felraktam, játszottam vele 2-3 órát maximum, aztán töröltem is le. A legjobb grafika a 2-é , aztán a 3-é, 4-é, aztán az 1-é és csak az után az 5-é (egy stratégiai játéknál azért igenis törekedjenek a 2dimenziós hatásra az átláthatóság kedvéért, ezért kerül előrébb a heroes 1 mint az 5).
(Igen , az első rész megjelenése óta heroes-ozom, szóval a gyerekkori szép emlékek miatt lehet, hogy elfogult vagyok.)

Azért a kettőé a legjobb -szerintem- mert a terep könnyen átlátható -jól látszik mik azok a tereptárgyak amiket "használhat" a hős és mik azok amiket nem - viszont a lények aprólékosan megrajzoltak. A 3 ban fordult a kocka: a terep a szebb , a lények meg idétlenebbek szerintem. És én úgy vagyok vele, hogy inkább a sakktábla legyen gagyi vagy ütött kopott, mint a bábuk.

[A 4 edik rész grafikája fogós kérdés, az apró kis rajzocskák szebbek, de például a csata szerintem nagyon gagyi lett, bár jó irányba haladtak... volna.
Alapjában véve az a gond a 4-el, hogy realista a megjelenítés , vagy hogymondjam, míg a kettő meg a három inkább romantikus, úgyértve meseszerű , legendába illő. A 4 meg nem annyira fantasy feelingű számomra. Tudtommal sokan vannak így vele de mivel a 4 ről nembírtam épkézláb mondatokat írni, zárójelbe kerül, fogalmazza meg más!]

Hogy ne ide írogassak egész este, a hangulat szemponttal le is zárom a dolgot. Az ötödik rész azért volt szívbemarkoló nagy csalódás a számomra , mert más játékok hangulatát idézi, és sajnos direkt. Én úgyérzem az már csak egy koppintás.
Az 1,2,3 hangulatilag király, abszolút magávalragad, márcsak a zenék miatt is :)
Amikor a 4 el játszottam, végig olyan érzés volt mintha egy másik sorozat részével játszanék ami ugyan körökre osztott és fantasy is , de nem heroes of might and magic. De ettől függetlenül a 4 is sokkal jobb mint az 5.
Szóval dióhéjban : a heroes 2 a best ! \m/, Viva la goregrind !!!!


abszolute igazad van


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jún. 27 pén., 19:02 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Szerintem is.
A heroes 3-ban én(bár lehet hogy vaksi vagyok)néha nem nagyon ismertem fel hogy most az látványelem vagy használható is.A h2-ben abszolút felismertem egyből mindent,és a lények is nagyon bejönnek.A h3 "csak" játékélményileg jobb sztem,már csak azért is,mert több a vár,a hős,a lény,meg tetszenek a varázslatok "beosztása".A heroes 4-gyel nem játszottam.Az öt tényleg jó lehetne 2d-ben.De nem.Hát ez van.Na üdv,

U.i.:600...

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 nov. 22 szomb., 3:34 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Neverusefaces írta:
Valaki nem tudja, hogy a heroes chronicles-ben vannak videok vagy nincsenek?


Hi!

Vannak benne videok.

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 hétf., 0:06 

Csatlakozott: 2009 jan. 11 vas., 22:59
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Szentesen egy házban
Nekem simán megy a H2 Windows XP-n


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Heroes Compendium
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 27 pén., 11:15 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 24 szer., 11:05
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Zalaszentgrót
Eredeti Heroes I + II + II:PoL eladó!

Részletek a Csevelyfarm Cserefórum topikban!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: HoMM II cikk
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 01 szer., 1:02 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Egy kis nosztalgia:

Heroes II cikk:

1.oldal

2.oldal

3.oldal

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Trunks 2012 jan. 20 pén., 16:15-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 15 szer., 12:16 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

keresek vallalkozo kedvu jatekost a Heroes 2 Price of Loyalty online multiplayer tesztelesere.

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 12 kedd, 21:45 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

danixx hszét áttettem ide.


Üdv. Mugger

danixx

Belépett: 2009 Május 11
Hozzászólások: 1

Hozzászólás elküldve: 2009 Május 11 H, 14:45:22
Hozzászólás tárgya: Heroes 2


Üdv mindenkinek, gondoltam nyitok egy ilyet. Hát szerintem ez a legjobb tagja a sorozatnak. Régi nagy kedvencem. Most vittem végig a Bloodfristet, hát mit ne mondjak nagyon durva pálya. Igaz négy év alatt sikerült de megérte. Csak annak aki nem vitte még végig, az egyik várat kell elfoglalni, ahol 5*9999 Titán vár ránk, legalábbis rám annyi várt, kerek szemekkel néztem, mert eddig csak 5*800 volt a legtöbb, de sikerült őket levernem. Adnék egy tippet, hogy a Nekro várból a jó kis vámpír előny lehet. 17000-rel és egy jó harcossal le lehet győzni. Nekem az emberem, ilyen volt: Attack: 16, Defense: 26, Power: 49,Knowledge: 53,
hát sokáig tartott de megérte, mert hatalmas élmény volt. A pálya folytatását is végig fogom játszani. Sok sikert, bár még annyit, hogy először nagyon nehéz, kb 8 hónapba tartott mire ki tudtam tőrni a váramtól mert nagyon erősek az ellenfelek, volt hogy 100 fekete sárkánnyal támadtak és így tovább.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 12 kedd, 22:54 

Csatlakozott: 2009 máj. 11 hétf., 15:36
Hozzászólások: 1
boccs nem találtam ezt a topikot, biztos vak voltam:D
Hát neki estem a folytatásnak, és egy hét alatt kinyírtak:D, de nem adom fel és végigjátszom és majd beszámolok. Amúgy meg szerintem ez a legtutibb. Nekem a többi nem tetszett...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 286 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség