Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 63 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jún. 17 csüt., 8:44 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 27 csüt., 13:27
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Budapest
Kíváncsi lennék a harc végeredményére :)
Én stronghold párti vagyok,de nem elhanyagolandó conflux 2 lövős egysége, sebességi kezdeményezése,mágia immunitása.Viszont a behemót egyszer üt és ...ajjaj.
Nattyon érdekes.

:twisted: :twisted: :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jún. 18 pén., 17:41 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 05 hétf., 21:38
Hozzászólások: 41
Lelnet, a Sprite-okat elég jól lehet használni szerintem, mert ha meggyorsítjuk elég sokat tudnak repülni és nem ütnek neki vissza! Ezen kívül a luck-ot is meg a morált bele kéne venni, bár ez a csata alatt dől el. Ha esetleg úgy állsz meg, hogy több egységedet is sebezheti a Főnix akkor az már szívás. Szerintem azt nem vetted figyelembe hogy nem Firebird-et írt john, hanem Phoenixet, ugye az meg újra is fog éledni! Bár az elementálokra sajnos ki van írva hogy mi a gyengéjük, hát itt a hátrány, bár amint john említette, pár immunis is rá közülük. Viszont ha pl Ice elemental Energy elementalra varázsol, Energy elementhal Magma elementalra varázsol akkor már nem biztos hogy olyan nagy az előnyöd. Ezeket a varázslatokat úgy gondolom 1. körbe érdemesebb varázsolni mert akkor még az a lény amelyik keveset léphet(pl. Magma elemental) annak nagyon szinte felesleges támadnia. Persze Ice elemental helyében megfontolandó, hogy lövünk, vagy varázsolunk... No igen, neked lehet még van egy kis előnyöd abból is Lelnet, hogy van Magic resistance képességed is. Én tényleg kíváncsi vagyok a csatára de szerintem az elementálok győznek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jún. 18 pén., 20:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Nemhiszem, hogy stronghold ellen az elementálok vulnerabilitása döntene. A strongholdos hősök mágiája nem valami izmos. Számukra a haste az elengedhetetlen a lassúságuk miatt, vagy a slow mindekettő expert szinten. Ha Crag Hack-et vesszük alapon, minnél később találkoznak a seregek, a strongholdnak annál nagyobb az előnye.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jún. 18 pén., 22:57 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 18 pén., 21:18
Hozzászólások: 136
Az egyik legjobb a STRONGHOLD (brutál és olcsó)
utána az egyik legnyerőbb a conflux (pár ice elementál úgy cincálja szét az ellent, hogy nézni is szép) utána jön a necro :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jún. 20 vas., 10:27 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 05 hétf., 21:38
Hozzászólások: 41
bogpista írta:
Nemhiszem, hogy stronghold ellen az elementálok vulnerabilitása döntene. A strongholdos hősök mágiája nem valami izmos. Számukra a haste az elengedhetetlen a lassúságuk miatt, vagy a slow mindekettő expert szinten. Ha Crag Hack-et vesszük alapon, minnél később találkoznak a seregek, a strongholdnak annál nagyobb az előnye.

Igen, hát a hőstől is függhet a játék, főleg ha speciális...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jún. 22 kedd, 4:13 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Castle,Stronghold,Fortress
kezdők ezekkel nyomják! (én is)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jún. 22 kedd, 7:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 05 hétf., 21:38
Hozzászólások: 41
Adler írta:
Castle,Stronghold,Fortress
kezdők ezekkel nyomják! (én is)

Én amikor először Heroesoztam nekem a Necro vár volt a kedvencem, nagyon sokáig. Aztán jött a Castle és a Tower, majd a Dungeon. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 06 hétf., 12:21 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 06 hétf., 10:23
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Debrecen - Budapest
2-ben warlock egyértelműen, de a 3-ban már inkább taktikafüggő. Szerintem, ha a taktikákat ismered akkor serintem nagyjából ugyanolyan erős mindegyik.

_________________
Az utolsó szó jogán:
Nincs mese ütni kell !!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 12 vas., 21:03 

Csatlakozott: 2004 aug. 06 pén., 12:06
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Páhi
Az Castle a legjobb vár.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 dec. 13 hétf., 16:45 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Hali!

A legerősebb egyértelműen a Castle, de nem azért mert mindenki azt mondja. Ettől függetlenül nem mindig az a legjobb. Ez pályafüggő dolog. Mindegyik várban van valami jó. Imádom például a kereszteslovagot, vámpír úrat, ősi behemótot.

Sikerekben gazdag csatákat mindenkinek!

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 04 hétf., 18:01 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 25 szer., 14:49
Hozzászólások: 354
Tartózkodási hely: Apró ékszeresdoboz egy titkos fiókban
Szerintem a legkiegyensúlyozottabb vár a Castle(van alacsony és magasabb szintű távolsági támadással rendelkező egysége is, valamint a dárdás krapekok, akik elég jól bírják a kiképzést, lévén ők a legerősebb 1es szintű lények közé tartoznak. Aztán ugye ott parkol még a Champion és a kicsit drága Arkangyal(a RoE-ban tényleg olcsóbb volt, vagy csak én emlékszem rosszul?).
a fent említettek ellenére a kedvenc váram a Dungeon, az összes részben, mert jó :lol: .
Én mellesleg a Conflux mellett állok(hmm...mindegyik részben[a 4ről nem alkotok véleményt, mert nem játszok vele] kedveltem a Confluxot/Sorceresst, a barbárék meg egyik részben sem igazán tartoztak az elsők közé a kedvenceim listáján...), mert jobb :lol: :lol: .
A jól kidolgozott indoklásaimat a Dungeonnél és a Fluxnál, valamint a Strongholdnál bocsássátok meg nekem, de nagyjából mindent elmondtatok a várakról....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 04 hétf., 18:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Az én kedvenc váram a Rampart, de ettől most eltekintek, mivel nem ez volt a kérdés. A legjátszhatóbb vár(ak) (szerintem) a Stronghold, Necropolis és Castle.

Üdv,

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 04 hétf., 23:55 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 29 szer., 9:55
Hozzászólások: 26
Cornflux. Nemigen tudok rá rosszat mondani, szerintem egy kicsit túl is tápolták a többihez képest.. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 júl. 08 pén., 12:54 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 06 hétf., 10:23
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Debrecen - Budapest
Szerintem a két legjátszhatóbb vár a stronghold és a fortress, ezekkel a lgélvezetesebb a játék mivel nem tartoznak a legerősebbek közé. A legerősebbek viszont szerintem a tower, a dungeon és a castle.

_________________
Az utolsó szó jogán:
Nincs mese ütni kell !!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 02 kedd, 16:13 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 19 szomb., 19:17
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok!

Szerintem a legjobb várak a Stronghold mivel olcsó és baromi erös és hamar lehet behemot a másik a rampart a grand elfek a war unicornisok és a gold dragonok miatt!

Üdv Taegen

_________________
Taegen

"Az izé egy olyan valami!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 03 szer., 13:18 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Hali!

A legjátszhatóbb vár szerintem is a Stronghold, mert bármennyire is nyersanyag szegény a pálya a behemót gyorsabban húzható mint bármelyik 7-es lény. Aztán ha már első héten van 1, aztán a másodikon 3, hát az már brutál (a többi várban ugyanis kötelező ált a 1-6 dwg. ezért le kell mondani a 7-esről or a castle-ról). De azért ha van cucc a Rampart és a Necro sem elhanyagolható erejű.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 03 szer., 15:24 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 03 szer., 14:41
Hozzászólások: 3
Szerintem ez a sorrend :
1. Necrpolis: ezzel mindenkinek ellentmondok, de szerintem ez a vár nem drága ( leszámítva a fekete lovagot ) és ha a hősünk tudja az Expert nekrót meg nála vana halál köpönyege gyakorlatilag verhetetlen vagy !!!! A harcosai meg nem egyszerűen alázzáka Strongholdot
2.Stronghold: Nem kell magyaráznom, miért. Mindenki ezt írja.
3.Inferno: A vár nem drága, a harcosok erősek, dettó a varázslatok és ha a face to face-t nézzük, ha van 2 vagy annál több Infernónk, akkor tudunka várak között teleportálni.
4.Tower: Azt kell mondjam, hogy a sereget nézve mindegyiknél erősebb. Nem is drága, sőt az alap Titán iszonyatosan olcsó. A varázslatok, pedig zseniálisak szoktak lenni.
5.Fortress: Csak azért tettem ötödik helyre, mert ha a gorgont felfejlesztjük sokkal erősebb mint a hydra.
6.Rampart: Nagyon jó a védekezése és olcsó is. Ha pedig hősünk közt ott van Gelu, akkor a seregeket nézve nagy előnyre tehetünk szert.
7.Conflux: Igazából sose ragadott magával ez a vár. 3 dologból jó : A harcosai nagyon sok varázslatra immunusak, a harcosok olcsóak nembeszálve a Tűzmadárról és a varázslatok.
8. Castle : Ez a vár úgy ahogy van mindenben gyenge szerintem. (Ezzel sokan nem fognak velem egyet érteni ) .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 03 szer., 15:45 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 03 szer., 14:41
Hozzászólások: 3
Ja bocs. A Conflux és a Castle közé a Dungeon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 03 szer., 16:31 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Nos ha az erősorrend kell:

1: Castle
2: Tower
3: Necro
4. Dungeon
5. Rampart
6: Stronghold
7: Inferno
8: Conflux
9: Fortress

Az első 3-4 az tuti, a többi az borulhat erre is arra is, attól függően mit játszol. Castle mindenképpen a legbrutálisabb, az arkangyal az mindenen átmegy. Ugyanígy a Titán is. A csontilégiókkal sem lehet sokat kezdeni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 06 szomb., 23:12 
Avatar

Csatlakozott: 2004 júl. 09 pén., 10:08
Hozzászólások: 78
Szerintem multiban 3 dolog számít:
1. hogy ki kezd a harcban,
2. mennyi lény van nálad,
3. tud-e az ellenfél visszaütni (itt ugye egy kis különbséget kell tenni a no retaliate lények és az íjászok közt.)
ez a sorrend szerintem fontossági sorrend is.
Ha normalban kezdi valaki a játékot, az építésben levő árkülönbség nem számít sokat, a kitermelésben levő viszont igen.
Ha nem normálban, hanem annál nehezebb fokozaton megy a multi, akkor a pénz számít és az időzítés. rengetegszer nyertem azzal multit, hogy elengedtem az ellefelet a váramig és ott nyertem, majd elrohantam az ő váráig egy repülni képes lénnyel és pont.
Sokakkal ellentétben én nem a 7. szintű lényre gyúrok multiban, hanem az upgrade-re és a castle-ra.
Ezek az én szempontjaim.
multiban talán fontosabb az intelligence+scholar skillek, mint a 4 mágia, mert nem csak experten jelentenek tápot.
ezek után írnék egy erősorrendet. a vár mögé a szerintem multiban legjobban arató hősöket írogatom. (a tiltott hősöket nem számítom)
S- méretű pályában gondolkodom
Flux (Ciele, Grindan, Gelare)
Dungeon (Damacon, a Trogli-spec-es hős, ill. a beholdert specelő karakter, aki leadership-resistance-el indul)
Castle/Rampart (Mullich lenne, ha nem lenne tiltva/Mephela, Alagar, Ivor- archery spec, ha jól emlékszem)
Strhold/Ftress (Crack, Terek/Tazar, Alkin, )
Inferno (Octavia, imp-speces hős, Ayden)
Necro (Galthran, Septienna? , Nagash, Isra/Vidomina)
Tower (Torosar, Aine, Neela)
Nem szabad elfelejteni, hogy az én taktikám része, hogy a fő seregemet csak annyi időre viszem ki a várból, amíg kell. Ha röpképes lényeket leszedem, a három lőtorony agyonlő mindenki mást. Ezért került a strhol és a Necro olyan alulra, amiket egyébként másféle szempontok alapján előrébb tennék.
Ennyi.
Manticore, egy személyes megjegyzés a topic végigolvasása alapján.: A tiedtől eltérő szemléletű (szűkebb tapasztalatú) olvasókkal szemben topicvezetőként lehetnél kicsit toleránsabb.
Ha valaki nem tud valamit, majd játszik 20-30 partyt és rájön magától.
jóéjszakát, Sidious


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 63 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség