Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 63 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 30 kedd, 21:56 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 08 vas., 20:53
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Hehehe: Bugyi
Enderpt írta:
Szerintem is a Conflux a legerősebb:öcsémmel csináltunk egy próba csatát,3 hét populációja (miután már minden megépült) a Conflux és a Castle között,két egyforma tulajdonságú kezdő (level 1) hőssel,úgy haroltunk,hogy nem hasznátunk varázslatot.A Conflux (szerénységem vezette csapat) elsöprő győzelmet aratott,pedig öccsém jobb játékos.


Hát igen a Fluxot telitűzdelték erős lényekkel. És ha van egy Grail - ami persze ritka eset, hát, nehéz ügy leverni.

Más: a Fortress és a Stronghold között van egy kis erőkülönbség, de nem sok.

_________________
"To all things comes an end...
We are no more than a character in a story, our lives easily extinguished by an arrow or a stone..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 06 kedd, 21:24 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 05 hétf., 21:38
Hozzászólások: 41
Szerintem az embervár a legjobb, mert mindent meg lehet vele tenni :)
Csak azért Elf az avatarom mert az íjászok a kedvenceim :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 18 vas., 23:49 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 1:39
Hozzászólások: 41
Tartózkodási hely: Bp
CSÖCS!

Question:
Nem attól függ szerintem elsősorban a sorrend, h. milyen tipusú
a pálya! Hanem a fokozattól! (ti milyen fokozatba játszátok a
Face to Face gameket????) Majd következik a pálya
mérete amit figyelembe kell venni egy Battle előtt! Így full más
sorrend alakul6 ki!

Én csak Impassible fokozaton játszok. Nem izgulok rá a Hard-Expert fokozatokra. Szokatlan is volt az első két teljesített versenypályán számomra. De áprilistól beleadok mindent! FtF-nél maradva így az én sorrendem kicsit másként néz ki.
Nem favorizálom: Inferno, Stronghold, Rampart, Dungeon

Isten: Fortress, Necropolis, Conflux

Ha vki nagyon le akar hányni, v. úgy érzi, h. építő jellegű kritikára szorulok, várom jelzését! Válaszolok, és próbálom majd +védeni álláspontom! (jó pár gondolattal rendelkezek a témával kapcsolatba még) Őszintén egy kicsit +botránkoztam a listákon. De ez az én fogyatékosságom lehet.

Baráti üdv: AdS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 19 hétf., 13:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 05 hétf., 21:38
Hozzászólások: 41
Hi
Véleményem szerint az is mást választ aki olyan várat akar választani ami olcsó és brutális(Stronghold), vagy aki a mágiát szereti, de kitartó, és úgy gondolja megérik azok a lények is amelyek drágák(Tower).
Én eléggé szeretem a Strongholdot mivel marhagyorsan fejleszthető ki, bár az egyik haverom nagyon nem bírja, kb ennyit szokott mondani amikor megkérdezem mért nem: mert sz*r :)
A Conflux nekem is nagyon bejön, csak nem megy az Armageddon's blade a gépemen(legalábbis a másolt).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 20 kedd, 20:55 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 08 vas., 20:53
Hozzászólások: 84
Tartózkodási hely: Hehehe: Bugyi
Úgy fest nem csak én gondolom így, de most megint azt kell mondanom, hogy pályafüggő, pályafüggő, pályafüggő... :(

Más: Sztem a H4 várai is megértek az említésre de itt nem látok semmi ilyesmit. :idea: Legyek én az első? :oops:

:arrow: 1.Nature
:arrow: 2.Order
:arrow: 3.Might
:arrow: 4.Chaos
:arrow: 5.Death
:arrow: 6.Life

:arrow: nincs több.

_________________
"To all things comes an end...
We are no more than a character in a story, our lives easily extinguished by an arrow or a stone..."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 20 kedd, 22:46 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
TeoZ írta:
Sztem a H4 várai is megértek az említésre de itt nem látok semmi ilyesmit.


Lehet azért, mert ez a legjátszhatóbb H3 vár topic :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 máj. 11 kedd, 10:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 11 kedd, 9:24
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest
Sokan mondták hogy Srtonghols rlz.
Ha elhúzódik a harc, nem túl jó érzés összegyűjteni a küklopsz király, és az ősi behemót dwellinghez a nyersanyagot(kristályra gondolok)meg ogre is túl sok fa(legalábbis nekem igen, ha az elején nincs semmid).
Na, a Conflux, az idegesítő(ha nem te vezeted), főleg, hogy a tündérek
sokan tudak lenni, és az air és a water elementál azonos számban érkezik
hetente. A towernél olcsó a giant épület(sajna a giant eléggé nyeszlett sugó :)), a necronál viszont a bonedroagon épületet lehet olcsón felhúzni.
Ezért jó ez a játék, mert ki tudja, hogy ki fog úgy bezúzni hogy bepihensz hatszor.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 máj. 11 kedd, 15:24 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 05 hétf., 21:38
Hozzászólások: 41
Nekem a conflux az egyik kedvcenc váram, még ha nincs is meg az AB, de sokat játszunk a barátomnál vele, ha tehetem fluxal vagyok. A 3. hétre már ki volt fejlesztve az országháztól a kastélyig, a lények "táboráig" :) minden, csak a továbbfejlesztés nem, de ez persze nem gond, mert addig is szaporodnak. 32 Főnix már nagyon erőset sebzett!! De főleg az tetszik a lényekbe a confluxnál, hogy a 4 elementál pajzsot varázsolhat. Az air elemental tetszik nekem nagyon a legjobban, mivel a 25 HP-val kiemelkedik, mert egy törpénél is jobb a HP. A leírásban ugye ez volt: Jellemzés: Sajnos az elementálok sokkal gyengébbek lettek a harmadik részben. A levegő pedig a leggyengébb. Bár jó a sebzése és gyors, alig jobb egy királyi griffnél.
Viszont a királyi griff 3as szintű!! A confluxba egyedül csak a pillangó nem tetszik, mert kevés a HP-ja, de a többi képességét is hiányolom. Viszont ha továbbfejlesztjük, már nem ütnek neki vissza! Ezzel viszont már úgy gondolom lehet egy kicsit taktikázni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 máj. 11 kedd, 15:35 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
A flux tényleg jó vár, főleg nagy pályákon szeretem, ahol van lehetőség a fejlődésre. Ott mutatkozik meg az igazi ereje, főleg a főnixmadarak nagy száma miatt. Mert ugye a 4 az a 2-nek a duplája :)
Kis pályákon volt már, hogy bebuktam vele, de ez lehet nem a flux hibája :) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 máj. 12 szer., 12:20 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Nimbus írta:
Hi!

1. RAMPART – Mephala
2. Dungeon – Malekith
3. Castle - ??? itt nem tudok igazán kiemelkedő hőst mondani...
4. Necro – Widomina (félreértés ne essék Thant nincs multiban!)
5. Tower – Neela
6. Stronghold – Az Offense speckós hős nevét nem tom...
7. Inferno – Pyrre (az alap logosticája miatt)
8. Fortress – Tazar


Mit szóltok a
RAMPART - Kyrre, Dungeon - Alamar, Castle- Orrin, vagy ?Cyra? (bless s.a.), Fortress- ?Sandra? intelligence s.a. párosításokhoz?
Szerintem a rampart S-es pályán nem biztos, hogy első.
És nem biztos, hogy a Fortress utolsó helyet érdemel, ha támadásra játszol vele.
Mutáns kacsák elöl, íjászok+Tent hátul, égi áldás Intelligence s.a.-val.
Ha ez egy gyors várfoglalásra elég,az elején, akkor nem baj, hogy utána nem olyan erős az induló vár, van másik más egységekkel.
:lol:
Ha kipróbáltad, megírhatnád, van-e benne vmi. :?:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 máj. 12 szer., 12:58 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
doom3d írta:
Mit szóltok a következő párosításokhoz: Castle- Orrin, vagy ?Cyra?

Semmit. Cyra ugyanis toweres hős :D :D . Na persze attól még jó!

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 máj. 12 szer., 13:07 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
gezsa írta:
doom3d írta:
Mit szóltok a következő párosításokhoz: Castle- Orrin, vagy ?Cyra?

Semmit. Cyra ugyanis toweres hős :D :D . Na persze attól még jó!

Azér` raktam a kérdő jeleket, hogy nem biztos a név
:oops:
De úgy emlékszem van bless s.a.-s hölgy a Castle kínálatban.
:?:
Meg prayer-es bácsi az biztos van.
:lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jún. 15 kedd, 14:50 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 07 szer., 10:46
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok,

elég nagy multiplayer tapasztalattal a hátam mögött nyugodtan állíthatom, hogy értetlenül állok a nagy Stronghold és Fortress imádat előtt, ami sokatok hozzászólásából átjön. Persze vannak olyan esetek amikor kijön pl. a Fortress gyorsan fejleszthető 6.szintű lényének az ereje (S,M pályák), de hosszútávon eléggé rosszak velük a sanszok.
Vitatom továbbá a Stronghold olcsóságát is, én nem szoktam hard fokozat alatt játszani, és ilyenkor bizony elég borsos az Ogre,Küklopsz fejleszthetősége (20fa;20kristály).
Szerintem pedig a Conflux a legjátszhatóbb vár M-es pályától felfelé, nehezebb fokozatokban. Nyersanyagigényesség szempontjából az egyik legjobb, amit pedig nem győzök hangsúlyozni, az a +4 Firebird/Főnix / hét. Taktikai lehetőségek szempontjából a sok speckó miatt kiváló. Az a tény pedig, hogy 3 tápos egysége is immunis a tűzre az brutál. Kedvencem a Magic Elementál spell immunity-je.
Manticore! Ha úgy odavagy a Strongholdért biztosan játszanál velem egy multiplayert hardon is Conflux ellen?

Conflux a legjátszhatóbb vár, bár a kedvencem mégis a Rampart, de attól még ez a tény.

_________________
John C


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jún. 15 kedd, 17:29 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 31 hétf., 17:45
Hozzászólások: 42
john c írta:
Sziasztok,

elég nagy multiplayer tapasztalattal a hátam mögött nyugodtan állíthatom, hogy értetlenül állok a nagy Stronghold és Fortress imádat előtt, ami sokatok hozzászólásából átjön. Persze vannak olyan esetek amikor kijön pl. a Fortress gyorsan fejleszthető 6.szintű lényének az ereje (S,M pályák), de hosszútávon eléggé rosszak velük a sanszok.
Vitatom továbbá a Stronghold olcsóságát is, én nem szoktam hard fokozat alatt játszani, és ilyenkor bizony elég borsos az Ogre,Küklopsz fejleszthetősége (20fa;20kristály).
Szerintem pedig a Conflux a legjátszhatóbb vár M-es pályától felfelé, nehezebb fokozatokban. Nyersanyagigényesség szempontjából az egyik legjobb, amit pedig nem győzök hangsúlyozni, az a +4 Firebird/Főnix / hét. Taktikai lehetőségek szempontjából a sok speckó miatt kiváló. Az a tény pedig, hogy 3 tápos egysége is immunis a tűzre az brutál. Kedvencem a Magic Elementál spell immunity-je.
Manticore! Ha úgy odavagy a Strongholdért biztosan játszanál velem egy multiplayert hardon is Conflux ellen?

Conflux a legjátszhatóbb vár, bár a kedvencem mégis a Rampart, de attól még ez a tény.


Nah, én meg csak Impossible-ön szoktam játszani, és állíthatom, hogy a Conflux nagyon játszható de Stronghold veri, és nem az OLCSÓSÁG miatt!!!

A Fortressben mélységesen egyetértek veled!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jún. 15 kedd, 21:42 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
A stronghold-nak két igen erős ütőkártyája van: Crag Hack és az ancient behemót. Más kérdés, hogy cserébe a stronhold a leglassabb vár a játékban.
De viszont: Ha a conlfux-nak megvan az armagedon, akkor bizony igen nehéz vele bármit is kezdeni :twisted: :twisted: :!: :!:

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jún. 16 szer., 9:05 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
A stronghold elég erős vár minden szinten. Az a lehetőség, hogy a 3. héten 5 ancient behemóttal süvíthetünk végig a pályán, nem elhanyagolandó tény. A behemótok amellett, hogy bivalyerősek, még olcsók is. A conflux az egyik kedvenc váram, gyorsan fejleszthető és erős. Az armageddon valóban gyilkos eszköz egy confluxos kezében. Azonban armageddon varázslat nem található meg általában a pályákon (nem véletlenül). Főleg kis pályákon, mint amiről előtte szó volt. Ami tény Crag Hack+Ancient behemot = Gyilkos párosítás :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jún. 16 szer., 9:59 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 07 szer., 10:46
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Budapest
Nah, én meg csak Impossible-ön szoktam játszani, és állíthatom, hogy a Conflux nagyon játszható de Stronghold veri, és nem az OLCSÓSÁG miatt!!!

A Fortressben mélységesen egyetértek veled![/quote]

Szia Lelnet!

Kifejtenéd kicsit részletezve, hogy miért veri a Stronghold a Confluxot?
Jó kis lény a behemót mariska, de mindenki csak ezt emlegeti, és egyébként *2 Főnix felveszi vele a versenyt és mindig kezdeményez + egy L,XL pályán nem mindegy mekkora sebességgel zudsz közlekedni+ nem mindegy hogy erős kósza lövő egységeket veszteség nélkül le tudsz nyomni.

Üdv,

_________________
John C


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jún. 16 szer., 10:31 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 31 hétf., 17:45
Hozzászólások: 42
john c írta:
Nah, én meg csak Impossible-ön szoktam játszani, és állíthatom, hogy a Conflux nagyon játszható de Stronghold veri, és nem az OLCSÓSÁG miatt!!!

A Fortressben mélységesen egyetértek veled!


Szia Lelnet!

Kifejtenéd kicsit részletezve, hogy miért veri a Stronghold a Confluxot?
Jó kis lény a behemót mariska, de mindenki csak ezt emlegeti, és egyébként *2 Főnix felveszi vele a versenyt és mindig kezdeményez + egy L,XL pályán nem mindegy mekkora sebességgel zudsz közlekedni+ nem mindegy hogy erős kósza lövő egységeket veszteség nélkül le tudsz nyomni. Comment: Le tudok, egy erősebb Csata Mágussal és pár Thunderbriddel simán megy.

Üdv,[/quote]

Szia! Nah, én 4 Ancient Behemoth-tal leverek 5 Phoenixet. Nah meg ott van hogy egy Csata Mágussal + aprólékkal Confluxnak vége van. A Hobgoblinokkal kiírtom a Spirteokat majd a Wolf Raiderekkel a többit, és még ott van a Thunderbird amit nem él túl egy Energy Elementálod sem.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jún. 16 szer., 11:08 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 07 szer., 10:46
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Budapest
Szia Lelnet,

azt nem értem, hogyan jön ki Neked a 4 behemót 5 főnix arány, amikor a főnixből 4 a behemótból kettőt kapsz hetente. Csatában pedig 2 kapnak a behemótjaid mire egyszer ők támadnának. :D
Az általad leírt csatát biztosan nem ellenem játszanád, hogy minden Stronghold lény kiirt minden Confluxosat.
Persze a gyakorlatban is szívesen kipróbálnám a dolgot. Mit szólnál egy netes multiplajához?

Üdv,

_________________
John C


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 jún. 16 szer., 12:49 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 31 hétf., 17:45
Hozzászólások: 42
john c írta:
Szia Lelnet,

azt nem értem, hogyan jön ki Neked a 4 behemót 5 főnix arány, amikor a főnixből 4 a behemótból kettőt kapsz hetente. Csatában pedig 2 kapnak a behemótjaid mire egyszer ők támadnának. :D
Az általad leírt csatát biztosan nem ellenem játszanád, hogy minden Stronghold lény kiirt minden Confluxosat.

Comment: Nem azt mondtam hogy mindent de egy olyan csatába ahova 4 Ancient Behemothot viszek, oda viszen mondjuk 80-90 Wolf Raidert minimum, és Hobgoblnból meg olyan sokat hogy nagyon sokat. És megnézem melyik Pixie vagy Sprite írt ki egy nála jóval nagyobb Hobgoblin sereget.
Idézet:
Persze a gyakorlatban is szívesen kipróbálnám a dolgot. Mit szólnál egy netes multiplajához?

Üdv,


Ezt úhgy értem tegyükfel hogy neked van 5 főnixed nekem négy behemótom. Így egyértelmű.

Bocs, a crackemmel nem műxik a net a SoD-on, azt írja hogy vegyem meg az eredetit ha játszani akarok, úgyhogy csak WoG-on tudnánk. Neked jó úgy?

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 63 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség