Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 63 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 06 szomb., 23:14 
Avatar

Csatlakozott: 2004 júl. 09 pén., 10:08
Hozzászólások: 78
DarthSidious írta:
Szerintem multiban 3 dolog számít:
1. hogy ki kezd a harcban,
2. mennyi lény van nálad,
3. tud-e az ellenfél visszaütni (itt ugye egy kis különbséget kell tenni a no retaliate lények és az íjászok közt.)
ez a sorrend szerintem fontossági sorrend is. Ez után jön a lények spec. képessége.
Ha normalban kezdi valaki a játékot, az építésben levő árkülönbség nem számít sokat, a kitermelésben levő viszont igen.
Ha nem normálban, hanem annál nehezebb fokozaton megy a multi, akkor a pénz számít és az időzítés. rengetegszer nyertem azzal multit, hogy elengedtem az ellefelet a váramig és ott nyertem, majd elrohantam az ő váráig egy repülni képes lénnyel és pont.
Sokakkal ellentétben én nem a 7. szintű lényre gyúrok multiban, hanem az upgrade-re és a castle-ra.
Ezek az én szempontjaim.
multiban talán fontosabb az intelligence+scholar skillek, mint a 4 mágia, mert nem csak experten jelentenek tápot.
ezek után írnék egy erősorrendet. a vár mögé a szerintem multiban legjobban arató hősöket írogatom. (a tiltott hősöket nem számítom)
S- méretű pályában gondolkodom
Flux (Ciele, Grindan, Gelare)
Dungeon (Damacon, a Trogli-spec-es hős, ill. a beholdert specelő karakter, aki leadership-resistance-el indul)
Castle/Rampart (Mullich lenne, ha nem lenne tiltva/Mephela, Alagar, Ivor- archery spec, ha jól emlékszem)
Strhold/Ftress (Crack, Terek/Tazar, Alkin, )
Inferno (Octavia, imp-speces hős, Ayden)
Necro (Galthran, Septienna? , Nagash, Isra/Vidomina)
Tower (Torosar, Aine, Neela)
Nem szabad elfelejteni, hogy az én taktikám része, hogy a fő seregemet csak annyi időre viszem ki a várból, amíg kell. Ha röpképes lényeket leszedem, a három lőtorony agyonlő mindenki mást. Ezért került a strhol és a Necro olyan alulra, amiket egyébként másféle szempontok alapján előrébb tennék.
Ennyi.
Manticore, egy személyes megjegyzés a topic végigolvasása alapján.: A tiedtől eltérő szemléletű (szűkebb tapasztalatú) olvasókkal szemben topicvezetőként lehetnél kicsit toleránsabb.
Ha valaki nem tud valamit, majd játszik 20-30 partyt és rájön magától.
jóéjszakát, Sidious


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 06 szomb., 23:57 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Igen, egy rapid jellegű battléban teljesen mások a szempontok. Egy S méretű pályán máshogy kell játszani. A várostrom sokkal nehezebb mint egy sima csata. A vártornyok nagyon erősek, főleg egy ilyen szituációban. Lényegében ha csak defencét nyomnál minden lényre, a tornyok elintézik az ellent egyedül is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 08 hétf., 1:59 
Avatar

Csatlakozott: 2004 júl. 09 pén., 10:08
Hozzászólások: 78
Némi Distinctio!!
Ezen a szent honlapon 3 -azaz HÁROM - topic foglalkozik a vártípusok kiértékelésével.
1. Melyik a kedvenc váram.
2. Melyik a legjátszhatóbb vár.
3. melyik a legjobb vár.
Akikben a fenti kategóriák elolvasása után kezd - legalább homályosan - körvonalazódni valamiféle különbség felismerésének fellengzős, ámde örömteli élménye, azt kérem, hogy felmerülő gondolatait, élményeit, panaszait és általában minden hozzászólását szíveskedjen a megfelelő topicban közzétenni. Ugyanis nehéz úgy beszéélgetni, hogy valaki azt írja, szerinte azért XY a legjobb vár, mert ott olcsóbbak a lények. A másik előtte azt írja, hogy neki a vár háttérképe tetszik, stb. Talán érezhető, hogy nem egy csónakban evez a két gondolat. Ezt a hozzászólást mindhárom topicba berakom, - reményem szerint mindannyiunk épülésére.
Sidious
UI
ebben a topicban tapasztaltam a legkevesebb félrebeszélést, akinek nem inge, ne vegye magára.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 63 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség