Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 197 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 04 vas., 13:58 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Mögérköztem Szögedre :wink:

Jó volt megint találkozni Veletek meg látni az új arcokat, remélem Táborban a többséggel megint találkozom :wink:

Az 1vs1-hez nem fűznék hozzá sok mindent, megmutattam hogy NEM kell játszani Heroes 3-at, olyan figyelmetlenségeken csúszott el az amúgy sem brilliáns játékom hogy az már fájt...

H5 Támadás nem lett volna rossz, a csapatom némi finomhangolással szerintem top6-os is lehetett volna, ha... ha nem kúrom el :lol: Azért Chrisel egy Warheart-hoz méltó EpicLuckBattle-t toltunk és LordCsabi köcsög chaines obszidiánkupacát is sikerült egyszer megverni, amiért már megérte elmenni :lol: Legközeleb gyere már valami újdonsággal! (ja, meg stack-felárat a kis genyóknak! :P )

H3-on jónak éreztem magam, végülis végre nem valami rakás szerencsétlenséggel indultam. Szóval jó esélyem volt megjavítani az eddigi legjobb H3-as ehlyezésem :P NG ellen egyből buktam 2 pontot, mindenki meglepetésére a legyek ****** erősek voltak :) Utána még 2 döntetlent behúztam mákkal Vologya és Chris ellen. Innentől behúztam a fix meccseim, csak Ricsepi tudott tőlem pontot rabolni, még hozzá kettőt is, az utolsó 4 fordulóig. Itt aztán a játék(nem)tudásom miatt (is) kikaptam 0-2-re Magix és Teki ellen, aztán Csabát az első meccsen egy hatalmas taktikai csatában sikerült legyőzni, a második meccsre pedig nem kapott csak basic air-t, kocka meg nem bírt luckos villámos morálos kombó nélkül komolyabb kárt okozni a lovagokban, úgyhogy éppen csak, de beértem a TOP6-ba :) :P Persze ha jön rt és Dreegar, akkor 8. vagyok. Ők megkavarhatták volna a mezőnyt, de rt-t megszívatta az egyetem, Dreegar meg... nemtudom :shock: Azért kár hogy nem jöttek, jöttetek :? Alyr, neked meg jobbulást, kár hogy ki kellett hagynod a H3-at.

Arra megint rádöbbentem hogy nem tudok játszani, Táborig majd néha ránézek erre a H3-ra...

Szeretnék gratulálni Jounak az 1vs1 és H5 Bajnoki címéhez és Magixnak a H3 Bajnoki címhez és a dobogósoknak is, akik szintén haza tudtak vinni ezt-azt :P Ricsepinek külön gratula, első támadás versenyén a 4. helyre bejönni nem kis dolog :)

Táborban remélhetőleg találkozunk! :wink:

Szerk.: Az még lemaradt hogy nagyon jól érzetem magam! :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 04 vas., 18:00 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Jó érzés olvasni a beszámolóitokat, így olyan mintha én is részese lehettem/ lehetek! Grat mindenkinek!

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 04 vas., 18:34 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!!! Mégegyszer elnézést kérek mindenkitől!! Vologya Mestert a verseny napján délután még felhívtam és ott is elnézést kértem de itt is akartam! Sajnálom hogy így alakult. Reggel Pukkandurral vettünk túrós táskát megettem kettőt ő egyet és éreztük hogy kicsit fura az íze de betoltuk. És hát ez lett a vége.
De ettől eltekintve élveztem a h3 1v1 versenyt szerintem fejlődtem a korábbi próbálkozás óta így most a 4 játékból kettőt meg is nyertem.
H5 támadásnál 5 játékot nem játszottam le mondjuk onnan 2 pontba biztos vagyok hogy megszereztem volna de a többiek dolgát is megnehezítettem volna de ekkor már nagyon rosszul voltam ( a hányás se segített sokat és a gyógyszer se.) így hazamentem
A h3 támadás játékosaitól elnézést tényleg! Ott nem sok vizet zavartam volna max 1-2 pontot csíptem volna el de az is valami :)

De ettől még az őszire remélem megint tudok menni mind a három versenyszámra!!!

Köszi mindenkinek a játékot illetve az aggódást! Már jobban vagyok! Gratulálok a győzteseknek!!!!

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 04 vas., 23:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Sajnálom hogy végül nem tudtam menni szombaton, de behívták az asszonyt dolgozni és nem tudtam kire bízni a gyereket. Gratula a győzteseknek, főleg Jounak, és Karesz eredményéhez is kifejezetten!

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 05 hétf., 0:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Hát én mondtam hogy nem gyengék a legyek :)
Én velük terveztem indulni következő támadásomon(csak jobban összerakva mint NG-é :p ) de mivel jól meg lesznek drágítva újat kell kitalálnom :shock:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 05 hétf., 21:24 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Zsee írta:
LordCsabi köcsög


Néha egy kicsit, de én nagyon csípem! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 05 hétf., 21:36 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Dave írta:
Hát én mondtam hogy nem gyengék a legyek :)
Én velük terveztem indulni következő támadásomon(csak jobban összerakva mint NG-é :p ) de mivel jól meg lesznek drágítva újat kell kitalálnom :shock:


Küldd már el légy kedves Dave a tervedet, kíváncsi vagyok :) szeretek tanulni a jobbaktól :P
Jó nekem meg Magix ötlete volt a fiókban egy ideje, süthetem is, íme:

Fiona 1075
frenzy 2565
Gladius 3000
könyv 100
19 Archdevil
+1 A/D gyűrű 632,5
1 stack 400
ballista 475
+1 knowledge 250

Ő biztos ügyesebben tolta, mint én tettem volna, de még a mennyiség is ugyanannyi lett :) no meg persze, ha jön a Dreegar - Rt ikerpár, akkor lehet 4-6-ig se férek be...de hát így alakult, minden jó, ha a vége jó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 05 hétf., 21:57 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
NG írta:
Zsee írta:
LordCsabi köcsög


Néha egy kicsit, de én nagyon csípem! :lol:


HÉÉÉLÓÓÓÓ eztet így ám nem ér! Csabi hatalmas forma, a csapatai köcsögök, ahogy arra eredetileg is céloztam :P

Zsee írta:
LordCsabi köcsög chaines obszidiánkupacát


Még mielőtt valaki félre tecik érteni... :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 05 hétf., 23:03 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
NG írta:
Gladius 3000


No offense mate, de ha ezt választod, akkor nem tudod , hogy működik a frenzy ... ha ezzel jöttél volna, a top6ba nem fértél volna be a mostani mezőnyben... gondolkozz csak el rajta :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 06 kedd, 10:05 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Én sem tudom hogy működik, az ilyen noname varázslatokról fogalmam sincs, de a többiről sem olvasgattam túl sokat :lol:


Gratulálok minden dobogósnak !!!
Vologyától pedig szeretném elkérni az 1vs1 eredménysorát, égek a vágytól,hogy frissítsem a toplistát :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 06 kedd, 13:07 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok,

Gratulálok minden helyezettnek, kiemelném Jou-t és Magix-ot és Vologyát! Ők dominálták a mezőnyt a versenyek során :)

H5

Szerintem itt a helyezésem reális. Kicsit több szerencsével előrébb kerülhettem volna, de így se rossz :) Jou csapata nagyon jó volt, simán nyerte a versenyt. Ez a versenyszám nem az én világom, de azért mindig jól érzem magam rajta!

H3

Itt hányadik lettem végül? :) Úgy érzem, hogy a hiányzók (rt, Dreegar) döntően befolyásolták az eredményt. Magix, NG, Vologya, Ricsepi is valószínűleg veszített volna ellenük, mivel a blind ellen nem volt ellenszerűk. Én nyertem volna mindkettő ellen. A szerencse most azonban nekik kedvezett :) A verseny során szerencsém sajnos nem nagyon volt (egyedül Nogri ellen- ott sok luckot kaptam, bár szerintem anélkül is nyertem volna a hp többlet miatt). A hárpiás csapatok morállal vertek le és még Zseee is kapott ellenem egyet biztos ami biztos :) Ha a morálok közül csak a fele jön be ellenem és a hiányzók eljönnek, akkor szerintem én nyerem meg a versenyt. De túl sok ha-t írtam :) Kicsit csalódott vagyok az eredmény miatt, mert nem rajtam múlott a helyezésem :(
Na de gratulálok minden helyezettnek, jó csaták voltak! Chris-szel különösen vicces és jó volt a parti :)

Köszönöm Vologyának a szervezést :)

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 06 kedd, 13:17 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Bocsánat, hogy csak most írok, nem nagyon volt időm rá!

Vologya újra egy felejthetetlen 2 napos BB-t szervezett, ahol sok mindenki sokat tanulhatott a taktikákról közben nagyon jól szórakozott.

H3 támadás
Sajnos a villámmadár taktika fail volt! :D 2 győzelem és 3 x volt csak asszem. Amikor 1-2 csapatnál teszteltem többet jött villám, ezért is vártam hátha a versenyen is így lesz! Hát nem. :D Bár egyszer luckal jött villám akkor meg is szívta ellenfelem. HP-juk is gyenge volt, így no madár többé! :D
1-2 artifakt is felesleges volt. PL a +1 speed a +2 mellé no meg a + magic resistance 15 amikor nem volt talán csak 1 mágiás hős. :D Persze ezt nem tudhatjuk előre. Legközelebb valami olyannal leszek ami nagyon nagy számú lehet! :) Kombózva valamivel. Eredetileg chavalrier-ekkel akartam lenni. Hát most már mondhatom nagy kár volt hogy nem azt az utat választottam egy kis varázslat kombóval és 1 jó kis artifakttal.

H5 támadás
Itt egy picit talán jobban jártam a csapattal, de a blind se mindig jött no és a haste láthatóan nem volt elég, nagyon akartam volna attack és def növelőt is venni, de már nem volt rá pénz. Gondolkoztam még nyilasokban elf nyilasokban annó, de nem hiszem, hogy sokáig bírták volna ha ledől előttük az ember fal. :D
Azért egy picit talán jobban szerepeltem mint gondoltam első H5 támadásomon. 2-3 győzelem 3-4 X.
Legközelebb itt is körültekintőbb leszek azt hiszem egységválasztást tekintve, hisz a nagyseggű állatok, lények túl sok helyet foglalnak a H5- H6-ban. 1-2 szer volt hogy sorban a 2 paripával álldogáltam a kövek s akadályok mögött és szétlőttek vagy mágiáztak. :D
Chrissel jót csatáztam paripa a paripa ellen tudtam hogy 1-1 lesz! :D

Igen a legyek nagyon szívták a vérünket! Nem gondoltam volna ahogy a sok szem is szemtelen volt! :D Főleg közelharcban volt, hogy sokkal többet sebeztek mint lövéskor, bár tudom van no közelh. penaltyje, de akkor is túlzás ! :D Magix ördögein meg hatalmas páncél és pajzs is volt mert nem csak hogy a frenzyvel szívattak mint az atombomba, hanem még ütésenként alig 1-2 -et szedtünk le belőle én is, meg ahogy láttam pl. Titi is. Sokan azt hitték szerintem hogy gyorsan lebontható az FFőördög de nem. :D Ez okozta vesztünket meg a frenzy. :D
Azért a 900 darab Hárpiás csapatok is bontásügyileg nehézkesek voltak, ezt mondjuk vártam is. :D

S végezetül gratulálok minden résztvevőnek főleg a győzteseknek! Remélem a táborba is el tudok menni de még nem 100%.

ui :
Gratula Karesz kisfiának ő már nem droid hős az tuti! :) Már most nagyon sok mindent átlátott!

Süni te pedig hol sündörögsz? Miért nem jössz mostanában táborba, vagy BB támadásra?

A héten pedig újra készülődhetek a H 6 1v1 2v2 további versenyeire júniusban meg indul a H5 1v1. Szóval még nincs vége a szezonnak. :D :( Jó lenne több táboros, vagy támadásos versenyzőt is még látni sorainkban.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 06 kedd, 13:43 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Magix írta:
NG írta:
Gladius 3000


No offense mate, de ha ezt választod, akkor nem tudod , hogy működik a frenzy ... ha ezzel jöttél volna, a top6ba nem fértél volna be a mostani mezőnyben... gondolkozz csak el rajta :)


Bánom, hogy nem indultam ezzel a csapattal korábban, őszre dettó ugyanezt a defes-frenzys-arch deviles kombót összeraktam, csak a madárkáim leverték. :D Am Gladiussal valóban bukik az egész, a Frenzy éppen arra jó, hogy gyors lénnyel nagy védelem mellett nagyot üss, úgyhogy ilyenkor a Sentinel dukál. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 06 kedd, 16:11 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Másik gépemen van sztem a csapat de valahogy így néz ki:
Korbács
+4 att kard +4 def pajzs +1 duration nyaklánc +könyv
Exp path skill
Cure + Shield(vagy Bless,de nem mindkettő)
és 20ezer aranyért légy :)
Nemtom mennyi jött ki de az égvilágon mindent bedaráltam velük nagy fölénnyel...

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 06 kedd, 17:49 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
titi írta:
Ez a versenyszám nem az én világom


Mondja ezt egy kétszeres H5 Támadás bajnok :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 06 kedd, 21:04 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Kocka:
Egy váratlan pillanatban lehet,hogy ráveszem magam,hogy ismét benézzek valamelyik versenyre.
Az összes kupát megnyertem már, amit meg akartam, többet is...
Most viszont rengeteg más elsőbbséget élvez a prioritási listámon.
A társaság miatt vissza fogok térni, úgy hiszem. :)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 06 kedd, 22:35 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Ejha Dave 5 ezerből az mind meglett?? + Hős is? :D 20 ezer aranyért meg légy az szép. :D Ez régi időszámítás szerint? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 06 kedd, 23:14 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Magix: mondtam, hogy sokat kell még tanulnom :)
Amúgy lassan 9 éve regeltem ezen az oldalon, de a varázslat leírásokat még így is csak pár hónapja kezdtem el átböngészni :D :oops:
De amint az látszik is, még a végére se tudtam érni :oops: meg egyszer az angol kézikönyvet is elkezdtem studírozni, de az még problémásabb


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 06 kedd, 23:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Örülök, ha jól éreztétek magatokat. Sajnos az idei első versenyen voltak páran, akik ilyen-olyan okok miatt a jelentkezésük ellenére nem tudtak eljönni, amit szívből sajnálok, de remélem a nyári táborban vagy az ősz HME-n már nem lesznek ilyenek. Külön köszönöm a két újonc Ricsepi és Billherry részvételét, csak remélni tudom, hogy jól érezték magukat és találkozunk velük még a jövőben az élő versenyeken.

Most kicsit én is összefoglalom az élményeimet, tapasztalataimat:

H3 1vs1 torna:

Pumpással és Ricsepivel kerültem egy csoportba. Pumpás mindig kemény ellenfél, de a Dungeon vár Daceval és a Recanter Cloaknak és a nagyobb Attack, Defense értékeimnek köszönhetően egy jó meccsen sikerült legyűrni. A keresztbejátszások során Dreegar jutott ellenfélnek. Nyitott térképen uralta a meccset, gyorsan fejlődött, nem tudtam tartani vele a lépést, a végén majdnem sikerült meglepnem, de nem vettem észre, hogy bejött a területemre, így a csapatom nem tudtam egyesíteni, ezért ez a meccs bukta lett. Utolsó csoportmeccsemen Ricsepivel játszottam. 2 Stronghold és 1 Fortress vár jutott nekem, így varázslásra nem volt esély. Viszont megláttam ismét a Recantert és így 2 várat húztam. A 2. hónap elejéig húztam az időt, gyűjtögettem a lényeket, így a nagy lényfölényem és a Recanter miatt nyertem, így bejutottam a legjobb 4 közé, ahol Jou várt. A másik elődöntőben Karesz és Bogpista csaptak össze, de mivel másnap egyikük sem tudott jönni, ezért "döntőztem" Jouval. Karesz hazavitte a 2., Bogpista a 4. helyért járó kupákat. Sajnos az 5. nap belefutottam egy Lots Efreet Sultan blokkba, ami megpecsételte a sorsom, mert nem tudtam az ingyen ásványokat és pénzkupacokat felszedni, ezért lény épületeket és lényeket kivenni, miközben Jou jól haladt. Így maradt a bukta, Jou lett a bajnok, Nekem maradt a 3. hely, ami több, mint jó eredmény tőlem.

H5 támadás torna:

Az elemzések alapján nem tartották erősnek a macikat a legtöbben. Én tudtam, hogy jó csapat a refresh rúnával és a Ressurrection rúnával megspékelve. Jó játékkal, 4 pont veszteséggel sikerült berobognom a 2. helyre, amivel elégedett vagyok.

H3 támadás torna:

Itt nem tudtam még 1x sem végigtolni előzetesen a csatáimat. Ennek ellenére a tapasztalataimra támaszkodva sikerült dupla bukta nélkül befutnom a 3. helyre. Ez persze köszönhető Dreegar és rt távolmaradásának, akik valószínűleg mindketten megvertek volna, így a 3. hely csak álom maradt volna. De mivel nem voltak ott, így ölembe hullott a bronzkupa. Külön gratulálok Trunks és Ricsepi csapatához, Ricsepinek pedig a legjobb új játékos által elért 4. helyezéséhez.

Természetesen gratuláció illeti az összes BAJNOKot és a helyezetteket. Külön kiemelném Jout, Magixot és szerénytelenség nélkül jómagam, akik minden versenyükől kupával térhettek haza. Nem sikerül ez minden versenyen.

Köszönöm a társaságnak, hogy megtisztelte a HME-t megjelenésével és emelte a rendezvény hangulatát. Jó volt veletek majd fél év után újra találkozni. Gyorsan eltelt ez a két nap, várom a további élménybeszámolókat, remélem a következő versenyeken is találkozunk. A tábor meghírdetve, lehet jelentkezni június végéig. Addig is vigyázzatok magatokra, minden jót Nektek! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2014 máj. 06 kedd, 23:21-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 06 kedd, 23:19 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
FRENZY

Típus - Harc
Költség - 16
Hatóidő - Az egység következő cselekvéséig.
Basic - A célpont egység támadásához hozzá adódik a védelem 100%-a és a védelme 0-ra csökken.
Advanced - A célpont egység támadásához hozzá adódik a védelem 150%-a és a védelme 0-ra csökken.
Expert - A célpont egység támadásához hozzá adódik a védelem 200%-a és a védelme 0-ra csökken.

:wink: :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 197 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség