Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 197 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 06 kedd, 23:40 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

A 8. Heroes Mugger Emlékverseny (20. Heroes Budapest Bajnokság) végeredményével még adós maradtam, íme:

H3 1vs1 torna:

BAJNOK: JOU
2. Karesz
3. Vologya Mester
4. Bogpista
5-8. Teki1986, Alyr, Zsee, NG
9-12. Dreegar, Ricsepi, Pumpás, Billherry

H5 Támadás torna:

BAJNOK: JOU 22 pont
2. Vologya Mester 20 pont
3. Magix 19 pont
4. Pukkandur 17 pont
5. Teki1986 15 pont
6. Titi 14 pont
7. Lord Shaba 13 pont
8. Alyr 10 pont
9. Hahakocka 7 pont
10. Zsee 7 pont
11. Trunks 6 pont
12. Chris 6 pont
13. rt (nem tudott eljönni)

H3 Támadás torna:

BAJNOK: MAGIX 27 pont
2. NG 25 pont
3. Vologya Mester 24 pont
4. Ricsepi 23 pont
5. Titi 22 pont
6. Zsee 20 pont
7. Teki1986 19 pont
8. Nogri 16 pont
9. Chris 15 pont
10. Lord Shaba 14 pont
11. Hahakocka 11 pont
12. Billherry 10 pont
13. Trunks 8 pont
14. Alyr (betegség miatt visszalépett)
15-16. rt, Dreegar (nem tudtak eljönni)

Mr. Lucky: ZSEE 5 szavazat (Magix-Karesz 4-4 szavazat, Vologya Mester 2 szavazat)

Mr Unlucky: TRUNKS 6 szavazat (NG 2 szavazat, Titi, Zsee, Teki1986, Vologya Mester, Bogpista, Lord Shaba, Chris 1-1-1-1-1-1-1 szavazat)

Baráti üdv!

Update1: Süni, majd küldöm az eredményeket. (Mi legyen a le nem játszott meccsek eredményeivel???)

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 06 kedd, 23:55 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Vologya ne haragudj, hogy kihagytalak a felsorolásból, de az 1vs1 eredményeket nem tudtam :) Gratulálok, te voltál a legeredményesebb a verseny során :) (Jou és Magix nyerték a támadásokat+ Jou az 1vs1-et)
Bocsi, hogy kihagytalak ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 07 szer., 0:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
titi írta:
Vologya ne haragudj, hogy kihagytalak a felsorolásból, de az 1vs1 eredményeket nem tudtam :) Gratulálok, te voltál a legeredményesebb a verseny során :) (Jou és Magix nyerték a támadásokat+ Jou az 1vs1-et)
Bocsi, hogy kihagytalak ;)


Üdv Bátor Harcosok!

Semmi gond, nem haragszom! :wink: Kösz a gratulációt! :) Igen, ritka eredményes verseny volt ez részemről... :) Ritkán jön ki ilyen jól a lépés... Bár én inkább Ricsepi kiemelkedő támadás eredményének, valamint Trunks fejlődésének örülök a legjobban... :) Valamint annak, ha az újoncok rendszeres résztvevői lesznek a tornáknak... (kop,kop,kop) Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: HBB utóhatás
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 07 szer., 1:56 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 15 szomb., 14:49
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Tiszteletem a Társaságnak!

Először is köszönöm a dicsérő szavakat, tényleg nagyon jól esik az elismerés, különösen, hogy itt mindenki tapasztaltabb játékos, mint Én.

És akkor a versenyekről:
Az 1vs1 során ízelítőt kaphattam, hogy a spenótból még sokkal többet kell ennem, ahhoz hogy egyáltalán meg tudjak szorítani bárkit is. Ám annak ellenére, hogy mindenki elég rendesen elkalapált remekül éreztem magam és egyáltalán nem szegte kedvemet a sok pofon. Arról nem is beszélve, hogy bíztam benne, másnap a támadás tornán azért javíthatok...:P

...és bár korábban pont a 4. helyre tettem a csapatomat, nagyon meg kellett küzdenem a jónak mondható helyezésért, és sokszor több szerencsém is volt, mint előzetesen vártam volna, gondolok itt arra, hogy meglepően sokszor kaptam levegőmágiát.

De, hogy rövidre zárjam az öntömjénezést, gratulálok az összes dobogósnak, minden elismerésem nekik, különösen, hogy megtapasztalhattam, mennyire nehéz kupával távozni bármelyik tornáról.

Végezetül pedig köszönet Vologya Mesternek a szervezésért, és az egész társaságnak a barátságos fogadtatásért.

_________________
"Egy a lényeg, HoMM az élet, hála égnek!"

Üdvözlettel, Ricsepi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 07 szer., 8:48 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Zsee írta:
FRENZY

Típus - Harc
Költség - 16
Hatóidő - Az egység következő cselekvéséig.
Basic - A célpont egység támadásához hozzá adódik a védelem 100%-a és a védelme 0-ra csökken.
Advanced - A célpont egység támadásához hozzá adódik a védelem 150%-a és a védelme 0-ra csökken.
Expert - A célpont egység támadásához hozzá adódik a védelem 200%-a és a védelme 0-ra csökken.

:wink: :P


Na ja volt a versenyen 68 as és 125 ös attackom is frenzyvel :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 07 szer., 21:19 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Abban azért kiegyezhetünk, hogy némi támadás sem árt, mert a Sentinel úgy is levesz belőle hármat, tehát az kevésbé vagány, ha egy 3-as attack-hoz adódik a védelem 200%-a :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 07 szer., 21:41 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Végre némi időhöz jutottam ( ritka relic ez lassan nálam :S ) így 1 zanzás összefoglalót dobok ide a fórumba:

1 vs 1:

Első meccsemen drágalátos NG barátommal kerültem össze, akivel nagyon szívesen harcolunk, csak szegény mindig rajtam bukik el ( nemtudom, talán maxra felmegy a luck ilyenkor? :shock: ) Ellenséges szomszédokon ramparttal jött a toweres vokialom ellen, kiszedtünk mindent a területünkről, majd úgy csalptunk össze, nekli 1600 körüli csén, nekem 1200es meteor resu+antimagic, ill 1 szerencsés taktikai lépés volt a fő attrakció s ebből az utóbbival nem lehetett mit kezdeni :S

Második party keresztbejátszás Bogpistával erők csatáján, ahol a stronghol ellen necrót választottam eliminálási maradékból, aztán 2-3 újraindítás után megszabadultunk a 10K-s goblinok és csontvázak átkától, s a meccsen nekem a lordok segítségével jobban ment a játék, míg szegény Pista lassabban tudott a döntő dolgokkal haladni, így főcsatára előállt az a számára annyira nem túl vidám de emlékezetes csata, hogy mass haste után a strongi seregből nemsok maradt állva, mire kört kapott :(

3. meccs Alyr ellen É vs D mappon, lényegében kiszedtünk mindent ismét, majd összecsaptunk, és nyertem, mivel körülbelül hasonló értékekkel bírtunk, és Alyr hőse hozott recantert is, hogy ne legyen gubanc :)

Elődöntő ( és mint kiderült (a ráérések szűkössége miatt) félig döntő is :( ) Vologya ellen, aki tower választott, én meg strongit az eliminálási maradékból, neki volt 1 csúnyább blokkja, nekem meg sikerült a némileg kisebbrendű akadályokon némi áldozattal túlmenni, a sivatagbeni dorbézolás nekem 1 héttel hosszabbra nyúlt, és ez eléggé eldöntötte a partyt.

H5 támadás:
Itt a lények drágulása miatt próbáltam a kicsit jobban előtérbe kerülő skillek és felszerelések világába belekalauzolni, így jött az ötlet h felélesztem a Sinitár-Lajos-Gézák világában rekedt seregem picit felturbózni és újra előrukkolni. Szerencse és morál mindenkinek, versenyeken egész jól is jöttek volt pár kiemelkedő epic pillanat is ( persze ami nem az ellen számára lett epic :( ) Vologya, Teki, meg NAGYON talán Magix ellen ( utóbbi nélzőpont kérdése persze :P )

Azért ami picit megint nyomni fog a dolgokon:
Ballista max 1 hit : 650-700 HP ( luck )
Ballista max regular attack (2shoot): 1120-1240 (2 luck)

H3 támadáson sajnos nem állt módomban részt venni :(

Köszönet a szervezésért, Grat. a helyezetteknek és az újoncoknak is :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 07 szer., 21:56 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Azt hittem az Unlucky-t behúzom a rossz kaja miatt mivel az a véletlen műve volt :) De gratula mindenkinek még egyszer és elnézést a kilépés miatt is!

Egy kis összefoglaló a részemről is:

1v1: Az első meccsem keresztbejátszás volt Zsee ellen akivel már volt szerencsém játszani anno. Most sikerült visszavágnom neki köszönhetően hogy strongholdal sikerült egy +1speedes ringet találnom illetve Recanter cloak is meglett így a fő harcba Zsee tower egységeit nagyon lazán legyorsultam. én kezdtem mass haste a maci rávágott egy nagyont a titánra a madárka a varázslójára... még így is behúzhatta volna de nem tudod varázsolni :)
A második meccsem nagyon sima bukta mivel 44es védelmet csak karcolgatni tudtam a 30 körüli támadásommal...
3. meccs Jou mester ellen nem csináltam semmit rosszul sőt még tartott is tőlem Jou mester de hát az évek és a rutin miatt a végén elvert bár remélem nem én voltam a legkönyebb ellenfél...
Negyedik random mapon mázlim volt Ricsepi ellen így nem fejeztük be.. Pandorában megtaláltam az implo lasíás meteor 3ast + volt föld gömböm így 3300 implo és majdnem 2000 meteor miatt valamint a lénytöbletem miatt nem toltuk le végig hanem nyertem.


h5 támadáson a középmezőny volt a cél amit el is értem volt néhány jó meccsem de sajnos a törpök lassúak és keveset sebeznek de így is jöttek a pontok viszont a vége fele már nagyon rosszul voltam így 5 mecset nem toltam le.. Mondjuk az angyalok simán bevertek volna Jou mester is elvert volna max megszorítani tudtam volna Teki ellen se toltam le pedig arra kiváncsi voltam... (Zsee zöldsárkányait 4-5db jával szedtem le ütésenként) illetve a 2 varis kombó ellen nem toltam le ahonnan még talán pár pont jött volna...

h3-ra már nem maradtam elnézést tényleg de talán jobb volt így mert nem vertem el senkit... mondjuk ha 1 győzelmet arattam volna már jó lett volna a kedvem....

Köszi a szervezést Vologya mesternek Gratulálok és elnézést kérek mindenkitől!! Sziasztok!

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 07 szer., 22:33 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
NG írta:
Abban azért kiegyezhetünk, hogy némi támadás sem árt, mert a Sentinel úgy is levesz belőle hármat, tehát az kevésbé vagány, ha egy 3-as attack-hoz adódik a védelem 200%-a :)


NG ... nem te voltál anno majdnem sokmilliomos?

Tehát vegyünk egy "béna" lowlevel egységet (hős szintlépés után):
att : 3
def: 10
sentinellel : att: 0 def :22
azaz maxos frenzyvel : attack 66 def 0 ...

Namármost ide minek is vennék BÁRMI +attackot ?

A nem lowlevel egységnél meg neki se álljunk kiszámolni, mert az a -3 attack amit ad a sentinel, az semmi.

Jah hogy azért nem árt, ha elég a mana 4-5 frenzyre, hogy csak azzal üssünk és ne szerencsétlenkedjünk a végén esetleg 0ás attackkal frenzy nélkül? Na az már más kérdés ... (nem véletlen volt nálam +2 knowledge :P)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 07 szer., 22:57 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Igen, ez volt Jou-val a 10. összecsapásom és a 9. vereségem...eleinte megsemmisítő csatáknak lehettem részese, idővel szorosabbá váltak, bár nem tudom melyik a jobb, az az implosion-ös az "felejthetetlen" marad...de a 2. helyre ez a csörte kerül, ez egyértelmű. Örültem ennek a pályának (érthető okokból), meg annak is, hogy pont Jou ellen lett kisorsolva, annak kevésbé, hogy első meccset játszottunk, mivel gyakorlatilag nap elején eldőlt, ki kerül karnyújtásnyira az elődöntőhöz. Az utopiában megkaptam a kannát, ami fixen lent volt a terepen, nyehh, valamint 3 ( :!: ) mellvért lett a jutalmam...esélyeimet a győzelemre a black market tartotta életben, mivel a főcsata előtt 2 nappal 20 ezerért kukáztam egy léggömböt (nem, nem luftballon), így az egyetlen használható varázslatom, a brutális chain (hacsak a 800-as inferno-t nem számítjuk annak, bár a water elementálok kedvelték) bizakodásra adott okot. Igaz, a villámos nyakláncot elfelejtettem feltenni :D maradt a +1 speed-es, viszont engem nem igazán sebzett szerencsére. Jou inkább ügyes volt, mint szerencsés, bár tény, hogy Neki meteor-resurrection-anti magic volt a a tarsolyában, amiből ha csak 1 hiányzik, szerintem sikerül nyernem.
Alyrnak hiába jött be Crag Hack, a 42-es védekezésű Alkin ellen nem volt ellenszer.
Teki ellen még chainem se volt, gyakorlatilag semmi varázslat, ja igen, Fortress-szel voltam, nem csoda.
Pumperrel pedig toltunk egy jó kis fun meccset a végén.
Azért utólag lejátszhattátok volna online a döntőt szerintem, volt már rá példa.

A támadástól előzetesen nem vártam sokat, nem is teszteltem igazából, csak szombat délelőtt néztem rá 11 és dél között és akkor kezdtem el érezni, hogy bizony, jóval több pontot szerezhetek, mint előzetesen gondoltam. Talán rendkívüli, hogy egyik dobogós sem szenvedett vereséget.

Adlert és Titit hiányoltam az egyes küzdelmeiről, lassan ssth is tiszteletét tehetné, ahogyan Süni is gondolkodik a visszatérésen :)

Vologya már 20 bajnokság megszervezésénél jár, hatalmas tiszteletet Neki!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 07 szer., 23:25 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
NG írta:
Vologya már 20 bajnokság megszervezésénél jár, hatalmas tiszteletet Neki!!!


Üdv Bátor Harcosok!

Először is köszönöm, megtisztelő, de a kitartásom csak a jó társaság miatt van, nem szeretném elveszteni ezeket a remek embereket, ezt a remek társaságot. :)

Másodszor pedig ez még "csak" a 15. bajnokság, amit magam szerveztem, az első 5 Mugger bátyó érdeme (igaz ott is besegítettem), de az nem ugyanaz. (Csak a pontosság kedvéért...) És még 12 tábor megszervezése fűződik a nevemhez, mert az elsőt ott is Adler és Szotyi szervezték, tehát a mostani tábor lesz a 28. verseny, amit majd egyedül szervezek... (Persze köszönet a segítőimnek, akik a versenyekben és térképek szerkesztésében segédkeztek/segédkeznek a mai napig.)

Tényleg kösz az elismerést, jól esik, de kicsit ez a TI érdemetek is. :)

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 11 vas., 12:31 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Vogyi képek mikor lesznek?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 11 vas., 14:25 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
hahakocka írta:
Vogyi képek mikor lesznek?


Üdv Bátor Harcosok!

A türelem képeket terem... :wink: Komolyra fordítva a szót nem volt időm feltölteni még Gepynek a képeket, talán ma este sikerül. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 11 vas., 19:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
BB20 képek és eredmények


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 11 vas., 19:14 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
A 20. képen szerintem pont negyedjére haltam meg Diablo II-ben, Jou azért fogja ott a fejét :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 11 vas., 22:05 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
A táplálkozós képek olyan jól sikerültek Shabával, amilyen jónak a helyszínen gondoltam :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 14 szer., 18:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Kicsit megkésve, de gratula a helyezetteknek! :)

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 197 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség