Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 197 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 12 szomb., 11:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Totál elfelejtettem, hétfőn intézem, sry

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 12 szomb., 22:33 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Elküldtem a H3 és H5 támadás csapataimat Gepynek és GJodienak. Lehet küldeni a csapataitokat.

Dreegar vettem, várom az utalást. Kareszről tud valaki valamit? Emailje megtelt, telefonra, smsre nem válaszol... :roll:

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 13 vas., 13:33 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Elküldve!

S Vogyi ne felejtsd majd el a háttérzenét tudod! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 13 vas., 20:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
hahakocka írta:
Elküldve!

S Vogyi ne felejtsd majd el a háttérzenét tudod! :)


Üdv Bátor Harcosok!

Nem kaptam meg a csapataid, biztosan elküldted??? Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 14 hétf., 12:14 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Lóvé utalva...

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 14 hétf., 20:01 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
A lóvéra írtam. :) Csapatok majdnem készek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 14 hétf., 20:34 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Vologya írta:
Kareszről tud valaki valamit? Emailje megtelt, telefonra, smsre nem válaszol... :roll:


Fészbukkon néha szoktam látni.
Ebben a pillanatban online effektív.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 14 hétf., 21:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
NG írta:
Vologya írta:
Kareszről tud valaki valamit? Emailje megtelt, telefonra, smsre nem válaszol... :roll:


Fészbukkon néha szoktam látni.
Ebben a pillanatban online effektív.


Üdv Bátor Harcosok!

Kösz, időközben már írt privát üzenetet... Igaz eltelt 2 nap az sms-em óta, de a lényeg, hogy előkerült. :) Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 15 kedd, 23:24 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Nekem fogalmam sincsen, hogy mi drágult és mi nem az árlistákban.
Mivel alapvetően nem ár/arány/bonyolultság/taktika/finesz határozza meg a csapataimat, így nem rettentem meg a hatalmas változásoktól :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 16 szer., 0:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Mi szorult moderálásra a hozzászólásomban Oo

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 16 szer., 10:05 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Dreegar írta:
Mi szorult moderálásra a hozzászólásomban Oo


Üdv Bátor Harcosok!

Ki moderált és mit? :roll: :shock: Egyébként pár hozzászólás eltűnt egy másik topikban, valamint képek is hol látszanak, hol nem és tegnap óta a tegnapi 10:15 órás idővel jelentkezik be a regem, lehet, hogy valami megkavarta a fórumot, majd írok Gepynek, hogy nézzen utána mi lehet... :roll: Baráti üdv!

Update1 (19:30): Sajnos volt egy részleges adatbázis elhalás, melyet újraindítással orvosoltak, miközben a még futó részekből eltűntek dolgok... Ezeket nem vagy csak részben tudták visszaállítani, ez okozhatta a galibákat. Most már minden rendben (elvileg, remélem)...

Update2 (20:45): Megérkeztek az első támadás csapatok (Frissítve: 2014.04.18. 20:30 óra):

Heroes3 támadás:

1. Vologya Mester
2. Zsee
3. Alyr
4. Ricsepi
5. rt
6. Dreegar
7. NG
8. Chris
9. Hahakocka
10. Lord Shaba
11. Nogri
12. Titi
13. Teki1986
14. Magix
15. Trunks
16.

Heroes5 támadás:

1. Vologya Mester
2. Zsee
3. Alyr
4. rt
5. Jou
6. Chris
7. Pukkandur
8. Hahakocka
9. Lord Shaba
10. Titi
11. Teki1986
12. Magix
13. Trunks

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2014 ápr. 18 pén., 20:32-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 18 pén., 15:41 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Hát furcsa, hogy sokkal drágább 1-1 azonos szintű egység az 5. rész támadásnál mint a H3-ban ás a képességük is hasonló metódusú s mégis sokkal drágább így kevesebb lehet belőle az 5. részben. Jó persze más azért az 5. rész, de akkor is.

A H3-ban úgy érzem egész jó lett a csapat.

Elküldtem őket akkor Vologya a te e-mailedre!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 18 pén., 15:53 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
hahakocka írta:
Hát furcsa, hogy sokkal drágább 1-1 azonos szintű egység az 5. rész támadásnál mint a H3-ban ás a képességük is hasonló metódusú s mégis sokkal drágább így kevesebb lehet belőle az 5. részben. Jó persze más azért az 5. rész, de akkor is.


Az 5-ben sokkal nagyobb a potenciál a kombós dolgokban, ezért nem is csoda hogy a volt dobogós cuccok komponensei drágulnak. Ezek általában multifunkcionálisak, sok lény/hős/varázslat mellé is passzolnak, így muszáj őket némileg drágítani, akár a 3-hoz viszonyítva is.

Ameddig meg különböző koncepciók tudnak felérni a dobogóra nem hiszem hogy lehet okunk panaszra :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 18 pén., 16:26 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Én mégis panaszkodnék mert én mindig versenygyőztes csapatot csinálok de a 4. helynél mégse végeztem még előrébb soha :)

Én most se várok sokat a két 5 perces csapatomtól.....

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 18 pén., 20:48 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Csapatok ellenőrzés alatt, ha elkészültünk, elküldöm emailben és ide is feltesszük, aztán lehet elemezgetni. :) Baráti üdv!

Update (22:45 óra):

H3Csapatok_8HME.zip
H5Csapatok_8HME.zip

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 18 pén., 23:30 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Először érzem azt hogy egész jó csapatot raktam össze H3-ra :D

Titi két korábbi bajnok csapata adja, a Blade Dancerek különösen bántják a szemem :P De a legnagyobb troll a Csaba+Nur+Gargoyle+Láncvillám kombó, ez nem kérdés :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 9:40 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv Mindenkinek!

Ha már eljutni nem tudtam, legalább készítek egy H5 elemzést így szombat reggel, a reggeli mellett ülve. Enjoy! :)

Alyr: Ezt a feltámasztós Fortress csapatot a blackbear riderek után magam is próbálgattam, Ingvarral a Defenderek rémesen erősek + minimum 4 feltámasztás lesz belőle (skillel akár több is), de a véleményem az, hogy 1k Defender nem elég erő önmagában, mivel azzal a kis csákánnyal a fiúk nem vágnák valami nagyot, az egész törpe konkrétan egy pajzs, if u know what I mean :)

Chris: Sikernek könyvelem el, hogy unikornisok tűnnek fel a támadásban, ezek szerint sikerült addig csökkenteniük az árát, míg valaki meg nem próbál velük támadni! :) A csapat összetétele tetszik, Haste + Div. Strength az ütős kombináció az előre bebiztosított luckkal meg a talajjal, problémát abban látok, hogy ez a csapat "1 hit jellegű". Azaz ha egyben van tartva az ellenfél a főstack ellen azonnal luckolnia kell, ha szétvan az ellen szedve megint bonyolult a helyzet. Keveslem az unicornok számát, de erről nem a játékos tehet, máskülönben kombó nem lenne, sztem ez egy jó csapat :)

Hahakocka: Ahogy le elemeztem az előző csapatot, még 1 unikornis team! :D A lényege ugyanaz csak extrák nélkül, a luck és a Div. Strength hiánya az, ami szerintem ezt a csapatot a másik unikornisos alá helyezi, itt ugyan nagyobb a mennyiség, ami akkor döntő lehet, ha Chris peches és az ő pacijai nem szeretnének luckolni.

Jou: Jou ezúttal egy Vologya sereg reinkarnációt vetett be, mint a Ballista nevéből is látszódik :) Ez a sereg jól támogatott és elég erős, de félek, ebben a mezőnyben nem fog jól muzsikálni, pont most éli a Haste a fénykorát, ami a lerohanós alapjáraton is gyors csapatok mellett igen pusztító lesz. A sereg előnye az őket irányító tapasztalata, a ballista effektív halhatatlansága és hogy 1k gremlin arcba iszonyat nagyot lő.

LordShaba: Vazz ezt a sereget nem lehet eléggé megdrágítani, hogy Csaba mester ne ezzel induljon el... :) Ebbe a mezőnybe ez a sereg hatékony lesz, a magic resist nem túl gyakori és jókat lehet chainelni, valamint Shaba már a talán 5-6-7. alkalommal van ezzel a sereggel, így a sereg elosztáson és a repkedésen kívűl a mester dolga a chainek nyomogatása hátradőlve a székből... Mit mondhatnék, klasszikus LordShaba team :)

Magix: Uhh ez a sereg tetszik! :) Az a 20 angyalka Maeve-vel nagyon gyorsan és rondát fog sebezni, ha eléri a csapat a harc holtpontját (értsd: a HP szívásból annyit tud legalább visszaszedni ütésenként, mint amennyit rajta sebeznek) akkor a win az garantált és szerintem lesz pár sereg, amiknél egy csúnyán befog jönni :)

Pukkandur: Irina és a speckós griffek, ezt az ötletet is feldobtuk már páran, számomra mindig kedves lesz ez a fajta ötlet, mert ez volt az egyetlen sereg amivel 1. tudtam lenni eddig... :) Viszont már próbáltam meg belőle reinkarnációt alkotni, aminél a 20% init bonus már nem volt elég, ahogy a létszám sem, így körülbelül ennél a seregnél is ugyanazt jósolom, top 6 közelébe juthat, de tovább nem hiszem. Ennek ellenére én szurkolok neki!

rt: Érdekes ötlet mindenképpen! Rengeteg dzsinn van itt, amiknek a támadó ereje iszonyatosan magas lvl 5-höz képest (megkockáztatnám egyébiránt, hogy ez a legnagyobbat sebző lvl 5 lény). Confusionnal nem lesz probléma a visszaütés, az ice bolt gondolom a fagyasztás célját szolgálja, további bővítmény még a decay, amit ellőhet Lethos speckóból adódóan a csata elején, de ez vagy bejön vagy nem, spellként azonban még mindig ottlesz :) A sereg tetszik, ennek ellenére nem tudom, hogy fog muzsikálni, óriási sebzése van, de rengeteg lerohanó csapat van + a casterek, így szerintem ez egy jó ötlet, de nagy küzdelmekkel juthat el a top 6-ig.

Teki1986: Hasonló az ötlet Rt-éhez, morál és lucknullázó Deidrevel. A spectral dragon ilyen létszámban nem sebez olyan rosszat, a támogató spellekkel pedig csak még jobb lehet. A luck skill még jobbá teszi a sárkányokat. A kérdés az, hogy mennyire vannak mákos hangulatukban a sárkányok, illetve milyen gyorsan fognak fogyni. Helyezés terén szerintem az Rt-hez közel lesz, hogy melyik sereg jobb a kettőből majd a helyszínen eldől.

Titi: Agyatlan attack team, mely szerintem HP és dmg terén messze felülmúlja a többit, Titi nevéhez méltóan vicces csapat :) Egyszerű minden mint a faék, hasteval belerohan az ellen arcába a sereg, elképesztően nagyot sebez, aztán meglátjuk ki fogy el előbb :) Szerintem ez az egyszerűsége ellenére egy nagyon erős sereg, elől végezhet könnyedén!

Trunks: Csapata hasonlít LordShabá-éhoz, csak itt a fireballon és a fire trappon van a hangsúly. Hasonló eredményt várok a csapattól, mint a chainestől, az összetétel majdnem ugyanaz, bár a chainest egyértelműen verni fogja, tekintve, hogy a gargókra a villám nem hat, a fireball meg igen. Szerintem ez is egy igen jó csapat lett, előre várom, talán 3.-4. hely, ha összejön Trunksnak minden és jól játszik a seregével!

Vologya: Nosztalgia csapat ismét, pont említettem már korábban a resus macis csapatot, nos ez itt az életnagyságban, drasztikusan kisebb létszámmal (hála a nerfeknek), de a lényege ugyanaz, a macik sokszor fognak fölkelni a földről! Szerintem ennek a seregnek az fog betenni, hogy nem kedvez neki a mezőny, a haste egyértelmű uralmával a macik nem lesznek túl gyorsak a paw strike ellenére sem. Nem tudom hol végezhet, az elgondolás és a tapasztalat sokat jelent, ennek ellenére szerintem ez ezúttal nem lesz elég, mert a mezőny csúnyán ellene szól.

Zsee: Az utóbbi időben rengeteget King's Bounty-ztam, így már herótom van a sárkányoktól :) Ezt leszámítva, nekem tetszik az ötlet, bár az init csökkentő club nem volt a legjobb ötlet szerintem a mezőny szempontjából. A luck itt is sok mindent eldönthet, mákfüggő a csapat helyezése.

És ennyi lett volna, a top 6-ra nem nagyon merek tippelni, mert igen jó és erős a mezőny, mindenki szedett fel tapasztalatot is a kezdetek óta, már nem lehet senkire azt mondani, hogy frissen jött újonc, aki próbálgatja, hogyan is működik a támadás. Szerintem igen izgalmas torna elé néztek, én pedig mindenkinek sok szerencsét és jó szórakozást kívánok! :)

Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 9:52 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Dragon írta:
bár a chainest egyértelműen verni fogja, tekintve, hogy a gargókra a villám nem hat, a fireball meg igen.


Obsidianra mióta ? :D Persze ettől még Shabának esélye sincs ellene:P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 11:40 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Köszönjük Dragon elemzését, várnék még párat, pl. Zsee vagy HUNLorcs is aktivizálhatná magát vagy éppen akinek kedve van hozzá... :wink: Ha lesz egy kis időm, én is írok egy kis szösszenetet. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 11:44 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Magix írta:
Dragon írta:
bár a chainest egyértelműen verni fogja, tekintve, hogy a gargókra a villám nem hat, a fireball meg igen.


Obsidianra mióta ? :D Persze ettől még Shabának esélye sincs ellene:P


Upsz, látszik már rég toltam H5-el xD

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 197 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség