Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 197 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 21 hétf., 0:53 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Jó sok elemzés készült, 4 darab H3-as és 2 H5-ös, ilyen se volt mostanában :P

Vogyi kérésére akkor itt van még egy Höt :) :wink:

Háöt TéTé

Alyr: Valami hasonlóval akartam indulni tavaly táborba, majd az őszi BB-re ha sikerült volna eljutnom oda is törpékkel mentem volna és most is ezekkel lettem volna, csak... Na mindegy :) Dragonnak igaza volt, a csapat kb. egy darab pajzs egy fakalapáccsal, de a feltámasztással jóval 20k feletti hp-t kell leütni :shock: Kíváncsi vagyok nagyon mit tud :)

Chris: Ez egy jó elképzelés, viszont a létszámot kevésnek érzem. Level 6-ból szoktak lenni nagyobb létszámok, bár a hős miatt jár a +10 A/D ami lvl 5-nél elég durva, meg spellből is lesz +12 attack, szóval azzal biztos nem lesz gond :)

Hahakocka: És a másik Unikornisos csapat. A létszám jóval nagyobb, attack kevesebb, de azért van itt is. Persze a luck mindig bejöhet, az unikornisokba most nem érzem az erőt.

Jou: A szokásos Jou-féle kombós csapat szagát lehet érezni az árlistán :P Minden komponensnek megvan a saját funkciója és szerintem sok esetben működni is fog az elképzelés. Aki azt hiszi hogy ez csak 1000 gremlin és egy rakat kidobott pénz minden vacakra, annak biztos fog meglepetéseket okozni ez az alakulat :P

LordShaba: Most őszintén, valakinek be kell ezt a csapatot mutatni? :) Először arra gondoltam hogy top3-as, viszont a spellpower-knowledge-os artik drágulásával nem biztos hogy olyan erős lesz ez a mostani Nur, mint az előző 3-4 :wink: Ennek ellenére Chain záporban akkor is le kell bontani 7*41-42 kis g***-t, szóval megvan az esély egy újabb dobogóra :P

Magix: Egyszerű, de nagyszerű, valahogy így írnám le röviden ezt a csapatot. Lényegében 20 darab 220 HP-s, 75-ös sebzésű, kb. 40-es A-D-vel rendelkező vámpírról beszélünk, ami egyből átrepüli a harcmezőt. Szvsz a H5 támadás legnagyobb esélyese ez az alakulat, de hogy Magix kupát visz haza, abban biztos vagyok :)

Pukkandur: A griffek jó értékekkel fognak bírni, végtelenszer ütnek vissza és szerencsében sem lesz hiány. Ez sem egy bonyolult csapat, viszont erős lehet. Bár, az alap griffek általában gyorsan elfogynak, amire nem árt vigyázni.

rt: A dzsinn nagyon olcsó lett, s lám, itt az eredménye :) Mondjuk nem hiába a legolcsóbb 5-ös szintű lény, hiába a brutális sebzés, a leggyorsabban fogyó 5-ös egység a játékban. Ha rt ki tudja használni a lámpaszökevények erejét jó helyezést is elérhet, de ha nem ő fog először ütni pikk-pakk elfogyhat a sereg.

Teki1986: Ezt a koncepciót én is próbálgattam, csak vámpírokkal... A csont- és szellemsarikat ismerjük, harmatgyenge egy jószágok még mightra építve is. Ellenben ha Deidre van mögöttük és szerencsések is, az ellenfél pedig meg van zavarodva, akkor lehet bennük potenciál, viszont HP tekintetében nagyon vérszegények... biológiailag meg pláne :P

Titi: Egy évvel ezelőtt ez a csapat, egy kicsit nagyobb létszámmal el tudta hódítani az első helyet, konkrétan az Én tűzlabdáim elől :lol: Titi már leírta a csapat működését, ami ebben a mezőnyben megint jól működhet. A kardosok jó esélyel pályáznak valami hasonló eredmény elérésére mint legutóbb :wink:

Trunks: És itt van az emlegetett tűzlabda, egy teljesen más köntösben :) A Chain-es csapathoz hasonló elképzelés, viszont a csata felállása itt más lesz. A nagyméretű lények megfognak szenvedni a sivatagban, az biztos :) Mondjuk a LordShaba - Trunks csata elég szenvedős lesz :lol:

Vologya Mester: Újabb feltámasztás rúna, csak most macikákkal. A létszám alapból elég kevés, nem tudom a feltámasztásokkal mennyire lesznek erősek a medvék. Én nem érzek bennük nagy erőt, szóval lehet rámcáfolni :D

Zsee: Mögyök oszt' ütök... Őszintén szólva nem hiszem hogy maradandót fogok alkotni a sárkányokkal, talán egy pár "bazdmeg"-et ki tudok hozni egy első körös luckból :lol:

_________________
Üdv, Zsee


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsee 2014 ápr. 21 hétf., 18:11-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 21 hétf., 12:12 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Zsee írta:
Magix:... Szvsz a H5 támadás legnagyobb esélyese ez az alakulat, de hogy Magix kupát visz haza, abban biztos vagyok :)


Én nem :P Top6 megvan de, hogy top3 legyen ahhoz nagyon sok mák kellene, az meg mint tudjuk nekem nincs :P

Röviden velősen a top3 szerintem : Teki, Jou, Vologya ...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 21 hétf., 18:36 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Nah szóval erőt veszek magamon és én is írok egy kis elemzést H5-re:)

Alyr 1022 defender Ingvarral nem rossz kombó, de sajnos se ballista, se komolyabb támogatás melléjük. A ressurection rúna még okos használat esetén sem tesz hozzá a csapathoz túl sokat. A varázslósoknak azért fognak kellemetlen perceket okozni.

Chris Lehet kevésnek tűnik az 58 silver unicorn, de a saját hős hastéval, blessel, valamint a dwarven terrain és a luck nagyon sokat ad a csapathoz. Ügyes vezetéssel TOP6 ba várom.

Hahakocka Szintén silver unikornok, de hiába vannak 86-an, a terep és a luck hiánya és esetlegesen a vezérük "kevés" H5 tapasztalata miatt messze nem annyira erősek mint Chris csapata.

Jou Ez a tipikus Jou csapat újra a régi fényében! A gremlinek is durvák, na de a ballista a mester gólemekkel támogatva brutális, nem mellesleg a hős elég sok vonalat ki tud aknázni. Nem véletlen, hogy Jou elköltött alap skillekre 7000 aranyat :) Szvsz TOP3!

Lord Shaba Ez a b+ Csabi kategória Nurral, az obsidian gargoylekkel és persze a mark of the wizardos chain lightninggal. Kicsit unalmas már és remélem olyan kis változtatás lesz a következő versenyre, ahova végre csinálsz egy ÚJ 6 perces csapatot a már jól megszokott 5 perces Nur helyett:) Ettől függetlenül ebben a mezőnyben simán beférhet a TOP6 ba!

Magix Már régen tarsolyban volt egy ilyen jellegű csapat, és most azt dobta a gép, hogy ezt küldjem be :) Sajnos a mostani mezőny nem nekem kedvez és így reálisan a TOP6-ba talán beleférek.

Pukkandúr A régi jó Dragonos csapat kicsit "lebutítva". Hastéval a griffek nagyon gyorsak lesznek és ott van nekik a dive is. Sajnos azért nem érzek bennük akkora átütő erőt ebben a mezőnyben.

Rt Lethos és 164 dzsinn. Durva kombó a mass confusion, a wizardos ice bolt és a dzsinnek is csúnyát ütnek, na meg hát persze azért level 5-ös egységek, bírják is egy ideig. Ügyes vezetéssel simán TOP6.

Teki Újra Deidre és persze nem elhanyagolható a shadow dragonok képességei sem. Confusion, decay csúnya hatással lesz az ellenfélre. Azt hiszem Deidre külön felárat fog kapni egy bizonyos dolog miatt, valamit a shadow dragonok is megkapják a maguk stack felárát a következő versenyre. Teki vezetésével TOP3!

Titi A szokásos no-brain csapat:) Gilraen és a pengeharcosok hastéval... ezt a filmet már láttuk egyszer, akkor simán kupát értek. A mostani mezőnyben viszont inkább TOP6, mint top3 ... de mint tudjuk a versenyen sokminden megtörténhet :)

Trunks Mintha egy régi csapatomat látnám viszont egy kicsit átalakítva :) Nathir fireballal és fire trap-el. Egy vagon obsidian gargoyle-vel :) Sok sok embernek fog borsot törni az orra alá és rengeteg pontot fog rabolni olyanoktól is, akik ellen első látásra nincs esélye.

Vologya Ebba a saját kis blackbear ridereivel, ballistával és természetesen resurrection rúnával melyet Ebba ügyesen frissen tart :)
Átgondolt "hp-hegy" csapat, sima terepen és mint tudjuk a rúnamágusok eléggé versatile hősök, sokféle csapat ellen van valami a tarsolyban :) Szvsz TOP3!

Zsee Elsőre a 28 green dragon a 8as speedel soknak tűnik, de igazából Nebirost választani hősnek egy kicsit meggondolatlan lépés volt. Értem én, hogy az ellen nem használhat taktikai képességet, de az a negatív morál nehogy rosszkor jöjjön be ... Ekkora egységeknél a ogre club vásárlása nem a legjobb ötlet volt ... ennyiért jobb lett volna egy ballista és sátor ...

Mindenesetre nagyon jó meccsek elé nézünk és úgy látszik, hogy a bajnoknak sem lesz több pontja mint 18 a lehetséges 24 ből, mert akkora körbeverések lesznek :) Amennyiben pedig így lesz, akkor megintcsak Jou, Vologya és Dragon munkáját kell dícsérni, hogy jó az árlista :)

Jó felkészülést mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 22 kedd, 0:48 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Csak úgy mondom hogy a dragon flyos csapat is erős lehetne ha lenne dispel meg jó artiválasztás :)

Egyébként a beholder,harpy,medusa,cavalier alakulatok a favoritok nálam.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 22 kedd, 10:48 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Magix írta:
Zsee Elsőre a 28 green dragon a 8as speedel soknak tűnik, de igazából Nebirost választani hősnek egy kicsit meggondolatlan lépés volt. Értem én, hogy az ellen nem használhat taktikai képességet, de az a negatív morál nehogy rosszkor jöjjön be ... Ekkora egységeknél a ogre club vásárlása nem a legjobb ötlet volt ... ennyiért jobb lett volna egy ballista és sátor ...


Kipróbáltam a csapatom gyorsan... gyorsan el is szégyelltem magam. Valamiért abban a hitben voltam hogy 0 morálom lesz, a ogre club pedig azon téves elméletem alapján került be miszerint "ááá, úgy sem lesz hészt..." Ha megveszem Ythlint a sátor miatt és +2 sárkányt sokkal többre mentem volna, de hát ez van :?

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 22 kedd, 15:26 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Hát srácok, nagyon sajnálom, hogy nem lehetek ott. :oops: Azért, hogy ne tűnjek el teljesen, írok én is egy H3 elemzést, viszont mivel most nem vagyok résztvevő, kissé egyenesebb leszek, szóval remélem, nem sértek meg senkit. :wink:

Alyr: Az alapkoncepció nem rossz, tavaly ilyenkor én már elsütöttem a 60%-os fire shield kombót a szadomazókkal. Szvsz viszont Alyr elkövetett néhány hibát. Malekith-hez a fire magic teljesen fölösleges mert úgyis megkapja, én még Nymushoz se vettem, mégis bejött rendszerint. Plusz Warlock mellé nem ártott volna néhány atk-def növelő arti sem... így sajnos mezőny hátsó felébe várom, pedig amúgy lehetne jobb is.

Billherry: A duplalövősek szépet sebeznek, én már csak tudom mert anno online második lettem marksmenekkel. :wink: Golden bow és clone helyett viszont szvsz inkább teleport és nagyobb létszám dukál ezeknek a csapatoknak, mert így gyakorlatilag egy pofon és vége, ami gold dragon hiányában elég könnyen elképzelhető sajnos. Kérdés persze, hogy az újonc hadvezér hogyan játszik. Így előzetesen viszont szintén mezőny hátsó fele.

Chris: Az öreg Chris speedelő unikornisokkal nyomul. :D Az ötlet itt is jó, a pacik elég szép számmal vannak, viszont elkelt volna melléjük egy cure... így középmezőny, viszont sok fog függni a blind gyakoriságától.

Dreegar: A csontsárkány papír egység lvl7-esek közt, de az 53 az 53. :lol: Wraithokkal meg erőnövelőkkel megspékelve viszont elég ütősre sikeredett, top 3. Maximum csak a szellemsárkány hiánya kérdőjelezheti meg ezt.

Hahakocka: Na, csak ne becsüljük alá azokat a csirkéket, én ezekkel lettem harmadik ősszel. :P Igaz, egy kicsit többen voltak, plusz volt néhány varázslat mellette, azaz Dispel meg Disrupting Ray, ami nem elhanyagolható szvsz... a sebesség Shiva mellett nem lett volna olyan fontos szerintem, így középmezőnybe várom.

LordShaba: A gyorsított szadomazó-sereg szintén ismerős, viszont ez a Fafneres dolog nekem még mindig eléggé papírnak tűnik, a srácokhoz szvsz inkább Nymus dukálna, oké, hogy gyorsak, de hát így még elkelne nekik egy kis spenót. Középmezőny.

Magix: Ezt a sereget már jópárszor összeraktam magamnak, de mindig volt pár alakulat ami lenyomta nálam gyakorláskor, így végül nem indultam el velük soha. A koncepció alapvetően jó, Sentinellel nehezen bonthatók, gyorsak és nagyot ütnek. A létszám viszont akkor is kevés sajnos. Ennek ellenére ebben a mezőnyben Top 6, amiben közrejátszik a hadvezér rutinja.

NG: Szintén raktam már össze hasonlót, igaz, nem pont ebben a formában. :D A legyek Korbáccsal nem olyan papírok mint elsőre tűnnek, szóval vigyázni kell velük. :P Top 6.

Nogri: A tactics megvétele fölösleges volt mert Ajit úgyis kap, a Helm of Chaos helyett meg elég lett volna egy Skull Helmet. Ha ez az összeg a létszámra lett volna fordítva, erősebb lenne Titinél, így viszont csak az erős középmezőnybe várom.

Ricsepi: A sereg egyetlen hibája, hogy nincs Cure, ennek ellenére a 951 Harpy brutális, újonc hadvezér ide vagy oda, én megelőlegezek neki egy Top 3-mat.

Rt: A nyakék a berserk-blind kombó miatt fölösleges, a 205 medusa queen-t így egy kissé kevésnek érzem, ennek ellenére az ötlet jó, ha nem követ el hibát akkor erős középmezőny.

Teki1986: 24 angyal piros gömbbel sokaknak betesz ebben a mezőnyben, nincs mit részletezni, erős középmezőny.

Titi: Titi+ qrvasok beholder. Top 6. :D

Trunks: A Sphere of Permanence fölösleges, ezt lényekre fordítva nem lenne akkora hátránya a másik harpy-s alakulathoz képest. A csapatot középmezőnybe várom, sok múlik viszont azon, hogy a hadvezér hogyan játszik.

Vologya: Ez jóóó, tetszik. :D Ütős kombó, a Cure ugyan hiányzik, ennek ellenére az öreg Maestro mákjában bízva Top 3. :D

Zsee: No mifene, ShurTugal még a végén összehoz egy masszív H3-mas csapatot. :D A 83 Cavalier Tyrissel fájni fog, viszont itt sincs Cure, ennek ellenére így is top 6, jó játékkal akár top 3 is lehet.

Összességében elég jó meccsek lesznek, számítok pár körbeverésre. :wink: Sajnálom, hogy nem lehetek ott, na de majd ősszel... újult erővel... :P

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 22 kedd, 15:51 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Kezdek bizakodó lenni a H3-al kapcsolatban, remélem sikerül az eddigi legjobb eredményemet túlszárnyalni, ami konkrétan egy BB-s 10. hely :P

Meg egy kérdés...

Azt értem hogy miért nincs megvásárolható tereptípus, mint a H5-ben, viszont ugyanazon a kockán mindig ugyanaz a terep van, volt és lesz. Nagy hülyeség lenne a térképeket egyszer áttolni egy homokos csíkkal?

Jó, persze, idegesítő amikor pont elérnéd alapból a lövészeket, de helyette valami nagyon buzi terep van, vagy épp hosszába egy nagy szakadék miatt fogócskázni kell egy szépet. Ugyanakkor, aki kezd az így is be tud állni arra a kockára, ami neki a legjobban kedvez, már ha veszi valaki arra a fáradságot hogy meglesse melyik kockán mi van. Mondjuk nagyon szélsőséges terep nincs a jelenlegi sablon térképen.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 22 kedd, 17:22 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
HunLorcs : De hogy vettél ennyi mágiát mellé és még még több csirkét mint 100? :) Akkor még lehet olcsóbb volt? :) (Jó igaz elég drága volt a választott hősöm és az artifaktom is) Vettem volna én mágiát és a H5-ben is ha maradt volna zsém. :D Ez van majd meglátjuk mi sül ki a csirkékből és a buzikornisokból. :D Bár H5-ben csak 1v1-eztünk mindig meg kijátszottam az összes kampányt alap és kiegek, viszont még sose voltam ott támadásban csak H6-ban.

Hát hiányozni fogsz a hősök csarnokában!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 22 kedd, 20:27 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
hahakocka írta:
HunLorcs : De hogy vettél ennyi mágiát mellé és még még több csirkét mint 100? :) Akkor még lehet olcsóbb volt? :) (Jó igaz elég drága volt a választott hősöm és az artifaktom is) Vettem volna én mágiát és a H5-ben is ha maradt volna zsém. :D Ez van majd meglátjuk mi sül ki a csirkékből és a buzikornisokból. :D Bár H5-ben csak 1v1-eztünk mindig meg kijátszottam az összes kampányt alap és kiegek, viszont még sose voltam ott támadásban csak H6-ban.

Hát hiányozni fogsz a hősök csarnokában!


Nos igen, az, hogy ilyen horribilisen drága lett, az többek közt nekem köszönhető. :P Én 144-ért vettem darabját anno, így jött össze 126, ha jól emlékszem. :D Amúgy meg én spec. elkövettem pár nagyon amatőr hibát néhány csatámban ősszel, ennek ellenére sikerült megcsípni a dobogót, szóval tényleg csak óvatosan a madárkák alábecsülésével. :P

Majd ősszel igyekszem ott lenni. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 25 pén., 13:21 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Megjöttek a H5 támadás térképek, a H3 támadás térképek vasárnapig elkészülnek és azokat is közkinccsé tesszük itt is és emailben is megkapjátok.

H5_maps_8HME.zip

Ha valami hibát találtok, ne habozzatok és jelezzétek! Előre is köszönöm. Jó felkészülést Mindenkinek! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 25 pén., 14:43 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Vologya írta:
A H3 támadás térképek vasárnapig elkészülnek...


Jou kérdezte segítenék e H3 térképekbe, írtam hogy igen, de akkor most hogy lesz? Ő vagy valaki más csinálja őket?

Mert szívesen besegítek, csak akkor írjatok vagy írjon valaki mi a helyzet :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 25 pén., 15:55 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Zsee írta:
Vologya írta:
A H3 támadás térképek vasárnapig elkészülnek...


Jou kérdezte segítenék e H3 térképekbe, írtam hogy igen, de akkor most hogy lesz? Ő vagy valaki más csinálja őket?

Mert szívesen besegítek, csak akkor írjatok vagy írjon valaki mi a helyzet :P


Üdv Bátor Harcosok!

Jou számít a segítségedre, biztos vagyok benne, hogy fog jelentkezni nálad, hogy mit is kellene csinálnod. Addig türelem. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 26 szomb., 19:00 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Elküldtem Jou-nak a részem :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Támadás Torna- Előzetes elemzés
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 27 vas., 2:42 
Avatar

Csatlakozott: 2013 jún. 15 szomb., 14:49
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Tiszteletem a Társaságnak!

Személyenkénti elemzésre nem vállalkoznék, lévén ez lesz az első tornám, és még nincs túl sok tapasztalatom a csapatok valós erősségének megítéléséhez.

Saját csapatomat az előttem szólók elég erősnek ítélték meg, ami azért jó érzés így első nekifutásra... :P
Tesztelés előtt úgy gondoltam, hogy a top 6 meglehet, de 4-6. hely a realitás. Most, hogy túl vagyok a tesztelésen, a 4. helyet érzem elérhetőnek, de nyilván ez függ attól is, hogy ki hogy irányítja a csapatát, mennyire osztja meg a bandát, szerencse és morál hogyan jön...stb.

Nálam top 3-ra esélyesek az unikornisos, a cavalier-es és a csontsárkányos csapatok.

_________________
"Egy a lényeg, HoMM az élet, hála égnek!"

Üdvözlettel, Ricsepi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 27 vas., 13:44 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Igen, amikor én debütáltam támadásban 9 bajnoksággal ezelőtt, az angyalos csapatomat nagyon jónak titulálták, csak volt még 2 másik is, meg rutintalan voltam, de a 6. hely úgy is meglett (17 ponttal), úgyhogy hajrá! :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 27 vas., 14:27 

Csatlakozott: 2008 feb. 15 pén., 19:41
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
NG írta:
Igen, amikor én debütáltam támadásban 9 bajnoksággal ezelőtt, az angyalos csapatomat nagyon jónak titulálták, csak volt még 2 másik is, meg rutintalan voltam, de a 6. hely úgy is meglett (17 ponttal), úgyhogy hajrá! :wink:


Az egy jó támadástorna volt én is ott debütáltam. 370 royal griffem volt. Csak jöttek az angyalok özönlöttek, ütöttek, majd elhullottak. Nekem semmit sem kellet csinálnom csak hazavinnem a kupát. Azóta sem tudtam olyan jó csapatot összedobni. A többinél már kellett gondolkoznom is, hogy jó eredményt érjek el.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 27 vas., 14:31 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
A csapatod tényleg jó, saját magam csúnyán elvertem a hárpiákkal :) Bár, kaphatod rosszul a skilleket, egyszer így tudtalak megverni.

Ez a 83 ló meg nem üt akkorát mint kéne. Tyris általában 6-8-as A-D-vel tolja, ami elég kevés és hiába a speed fölényem a csaták 90%-ában, sokszor nem én ütök először. Sajnos a mezőny nem igen kedvez most nekem, úgyhogy cáfolnám ezt a sok top3-as tippet.

Persze az élő adás varázsa majd eldönti :wink: :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 27 vas., 15:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
rt írta:
NG írta:
Igen, amikor én debütáltam támadásban 9 bajnoksággal ezelőtt, az angyalos csapatomat nagyon jónak titulálták, csak volt még 2 másik is, meg rutintalan voltam, de a 6. hely úgy is meglett (17 ponttal), úgyhogy hajrá! :wink:


Az egy jó támadástorna volt én is ott debütáltam. 370 royal griffem volt. Csak jöttek az angyalok özönlöttek, ütöttek, majd elhullottak. Nekem semmit sem kellet csinálnom csak hazavinnem a kupát. Azóta sem tudtam olyan jó csapatot összedobni. A többinél már kellett gondolkoznom is, hogy jó eredményt érjek el.


Üdv Bátor Harcosok!

Akkor most nem kell csinálnom semmit (mert van 402 Griffem), csak jönnek az ellenfelek, ütnek, elhullanak és hazaviszem a kupát? :P Jó taktikának tűnik... :lol: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 27 vas., 17:39 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Majd kapcsold be azért Vogyi a Vologya morál luck morál taktikát is! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 27 vas., 23:02 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Itt vannak a H3 támadás térképek (köszönet érte Jounak és Zseenek):

H3_maps_8HME.zip

Ha valami hibát találtok, ne habozzatok és jelezzétek! Előre is köszönöm. Jó felkészülést Mindenkinek! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 197 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség