Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 197 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 12:13 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Dragon írta:
Zsee: Az utóbbi időben rengeteget King's Bounty-ztam, így már herótom van a sárkányoktól :) Ezt leszámítva, nekem tetszik az ötlet, bár az init csökkentő club nem volt a legjobb ötlet szerintem a mezőny szempontjából. A luck itt is sok mindent eldönthet, mákfüggő a csapat helyezése.


Egyszer ki akartam már próbálni a sárkányokat :lol: Egyébként nem gondoltam volna hogy ilyen hastés-lerohanós környezet lesz, de hát ez mindig benne van a pakliban. Azért pár pofánlákkolást remélem ki tudok majd osztani :P :)

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 12:27 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Óvnom kell, sajnálom! Dragon és Warheart lekerült az esküdt ellenségeim listájáról... Mindez érzékenyen érint, mert ezzel kívántam jelezni, hogy távolmaradásuk vért kíván.

Vologya, Titi és Magix természetesen esküdt ellenségeim akkor is, ha jelen lesznek, de ez más tészta.

No de Jou és rt? Mit vétettek szegény, ártatlan báránykák, hogy felkerültek esküdt ellenségeim közé?

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 12:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
lordshaba írta:
Óvnom kell, sajnálom! Dragon és Warheart lekerült az esküdt ellenségeim listájáról... Mindez érzékenyen érint, mert ezzel kívántam jelezni, hogy távolmaradásuk vért kíván.

Vologya, Titi és Magix természetesen esküdt ellenségeim akkor is, ha jelen lesznek, de ez más tészta.

No de Jou és rt? Mit vétettek szegény, ártatlan báránykák, hogy felkerültek esküdt ellenségeim közé?


Üdv Bátor Harcosok!

Nem tudtad, hogy esküdt ellenség csak azon "hősökből" állítható össze, akik jelen lesznek eme jeles rendezvényen? :P Olyanok, akik ilyen vagy olyan okoknál fogva távol maradnak, azok kikerültek az árlistából, ők csak akkor kerülnek vissza, ha újra emelik a rendezvény fényét!!! :P :lol: (Szóval ezért bátorkodtam belepiszkálni az esküdt ellenségeid listájába... No meg rt volt az előző verseny bajnoka, Jou pedig a nagy H5 GURU, akikkel vérre menő csatákat lehet vívni...) Szóval tessék csak engem szidni... :wink: Óvás elutasítva! :twisted: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 12:58 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Én is elemzek kicsit!!!!
H5 nekem nem kedvez a sok haste így ott szarrá vertek majd! Top 3ra tervezem magam hátulról!

H3 mivel nem voltam még ilyen versenyen és nem is vagyok valami jó h3-as így itt is nagyon elkalapáltok majd itt is hátsó top3-om leszek :)

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 13:00 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
lanyizoli írta:
Én is elemzek kicsit!!!!
H5 nekem nem kedvez a sok haste így ott szarrá vertek majd! Top 3ra tervezem magam hátulról!

H3 mivel nem voltam még ilyen versenyen és nem is vagyok valami jó h3-as így itt is nagyon elkalapáltok majd itt is hátsó top3-om leszek :)


Üdv Bátor Harcosok!

Nem ér csak magad csapatát elemezni... :P Tessék a többiekét is! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 14:06 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Dragon kollega irománya után itt egy kevésbé színvonalas mű :P

H3TT

Alyr: Érdekes csapat, Green Dargonok + Fire Ball/Shield, Bakelittel. Nem tudom megtippelni ebben a mezőnyben mire lesz képes, de az alapötlet tetszetős, a sárkányok kemények, úgyhogy valami csak lesz :)

Billherry: Az első újonc támadónk. A Grand Elfek nincsenek olyan brutálisan sokan, de minőségi erőt képviselnek, pláne Ivorral meg Golden Bow-al támogatva. Persze nem mehetünk el a Clone varázslat mellett sem, ami Warheart Mage-eivel már bizonyított :) A gyors csapatok elkaphatják, ennek ellenére szerintem sok meccset fognak behúzni.

Chris: Némáá, itt is vannak Unicornok :P Na de... A Goldok miatt sokszor lesznek lépéselőnyben a pacikák, akik egész szép létszámnak örvendenek. Tetszik a csapat összeállítása, jó eredményt várok tőle :)

Dreegar: Az igen... 53 sárkánynak titulált tápos csontváz, a legolcsóbb hero + blind :lol: Szerintem első látásra mindenki megmosolyogta ezt a csipet-csapatot, de a fene tudja. Azért 53 level 7, még ha szutyok is, blind-al lehet hogy tud valamit :wink: Bakker, 53 level 7...

Hahakocka: Kereken 100 darab, +3 speed-el ellátott madárka. Gyorsak, de valahogy a 100 madarat nem érzem elég ütősnek. Persze ettől még nyugodtam rámcáfolhatnak, két éve a Táborban már értek el dobogós helyezést a Villámmadarak :wink:

LordShaba: a H5 után ismét egy remake :P A 131 Pit LordShaba erejével már tisztában vagyunk, szokás szerint +3 speed + Haste, talán az ArchDevil az új srác a csapatban. HP meg ütőerő van, de ha mégse lenne elég a 2 Azúr Sárkány biztos szétver mindenkit :lol: Biztos Győzelem, én vereség nélküli bajnoki címet várok ettől a csapattól :lol:

Magix: Szokás szerint egy ötletes csapat Magixtól. Ugyan nem egy HP hegy, van ott egy Sentinel, de valószínűleg a pokoli bárók jobb szeretnék nézni ahogy az ellenség saját magát írtja ki :P Jó csapat, szerintem az elejében van a helye.

NG: Egy kevésbé bonyolult csapat :) Korbács egy őserdőnyire való szúnyoggal száll harcba, ami Bless-el és Gladiussal igen csúnyán néznek ki :D Halvány lila gőzöm sincs arról mennyit ütnek így a moszkítók, de ATTACK az van! :D

Nogri: Titi már vezette győzelemre a szemeket és ez a csapat sem tér el attól az alakulattól sokban. Sokan vannak, de gyors csapatok is szép számmal vannak, ami talán a fix tactics-al is necces.

Ricsepi: És itt is a másik újonc támadónk. Brutálisan sokan vannak a hárpiák és persze ott a Haste. Bár, egy bless lehet jól jött volna nekik, azért ezzel a létszámmal csúnyákat odaverhetnek :wink:

rt: Szokás szerint minőségi csapattal indul az újabb kupáért! :) A Blind - Berserk elég ütős varázslat-repeortár, a Medúza Királynők pedig nem rossz unitok. Mezőny elejébe várható csapat :wink: Ja, Lőszer+Prostik 8)

Teki1986: A gömbös csapatok az utóbbi időben nem alkottak maradandót. Viszont az angyalok erősek, a knight pedig elfogadhatóan adja a skilleket. Én nagyon rühellem a gömbőcöt és erősnek se tartom itt, de talán most Teki összehoz velük valamit :wink:

Titi: Titi nem sokat matekozott ezen se :) A másik szemes csapat 100-al nagyobb lészámmal rendelkezik és Titi miatt ezt a csapatot érzem erősebbnek. A duplázást nem érzem a szemekben, de a jó szereplés szinte már elvárható :)

Trunks: És a másik hárpiás csapat. Itt már több mint 100 a differencia, viszont van Black, bless és talán pár pontot hozó blind immun is. Ugyan ezek mind a létszám kárára kerültek be, viszont ezek miatt erősebbnek tűnik ez a csapat. Akár még egy jó eredmény is benne lehet.

Vologya Mester: A Szerencse Mestere most a véletlenre bízza a luck-morál kiáltások mennyiségét :) Nem rossz csapat és egy sentinel itt is található, ami igencsak növeli a madárkák állóképességét. Meg persze a Maestro-ról beszélünk, úgyhogy az innen-onnan elcsipkedett pontokból még akármi is lehet majd :lol:

Itt a vége fuss el véle, ennyi volt hát :wink: Bár úgy rémlik mintha egy csapat hiányozna... Egy, kettő, három... tizennégy, tizenöt! Hmm, egy tényleg nincs meg, de hol lehet... Na mindegy, az utolsó helyre csak oda fog érni...

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 15:56 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Jou és Vologya mester!! Most nézegetem a h5 map editort és az lenne a kérdésem hogy csináljuk meg a rúna használat miatti nyersanyagokat?

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 16:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
lanyizoli írta:
Jou és Vologya mester!! Most nézegetem a h5 map editort és az lenne a kérdésem hogy csináljuk meg a rúna használat miatti nyersanyagokat?


Üdv Bátor Harcosok!

Van erre már térkép, elküldtem az email címedre. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 16:43 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
No akkor jöjjön egy elemzés tőlem, csak az olvassa aki az igazságra kíváncsi :)

H3

Alyr: az ötlet nem rossz, a megvalósítás nem a legjobb viszont. Kicsit sebeznek a hős miatt, és lassú is. Mezőny hátsó fele.

Billherry: tetszik ez a csapat, gyors, szép lő- egyetlen hibája hogy kap egy pofont és vége van a meccsnek. Ha jól játszik vele, akkor elöl végezhet, ha az ötletet nézem akkor jó csapat, de ahhoz, hogy jó eredményt érjen el, sok mindennek össze kell jönnie.

Chris: erős, gyors csapat. Sokat nem kell vele gondolkodni. A sebzésre kíváncsi vagyok, de látatlanban a mezőny első felébe várom.

Dreegar: anno én 3ik lettem ugyanennyi csontsárkánnyal, szóval nem lehet lenézni őket. Sokan vannak, a blind kemény fegyver és a hős is jól fejlődik. Mezőny első fele. Egyetlen hátránya, hogy a sárkány két kockát foglal el.

Kocka: ez a csapat gyors és egyszer nagyot üt. Sajnos túl sok dimenzió nincs a csapatban, de ha kellően jól taktikázik vele, akkor középmezőny.

LordShaba: remake, és sajnos nem lesz annyira erős mint korábban, gyors, de kevés hp

Magix: kevés hp, mondjuk cserébe bírják a gyűrődést, szerintem el fognak fogyni hamar a devilek.

NG: szerintem nagyon kevés a légy, az igaz, hogy gyors és nagyot üt, de kevesen vannak nagyon

Nogri: a címvédő sajnos most egy viszonylag gyenge csapattal indul, szerintem a hős nem a legjobb és kevés a szem :(

Ricsepi: ez a csapat nagyon kemény. Egyetlen hátránya van, hogy a hero nagyon ritkán kap air-t. Nem tudom hogyan játszik, de ha nagyon jól, akkor top3.

rt: itt a legnagyobb hátrány az, hogy soha nem volt ilyen csapattal, ahol gondolkodni is kell. Berserkelni és blindolni nem egyszerű feladat :) Én látom, hogy a verseny után mondja majd, hogy soha többet gondolkodós csapat :D

Teki: ez a csapat gyors és keményet is sebez, egyetlen baja, hogy kevés a hp-ja. Ebben a mezőnyben viszont annyira rossz nem lesz. Középmezőny.

Trunks: ugyanaz vonatkozik rá mint a másik hárpiás csapatra. Anno én azért nem Lorelei-t választottam a harpy-k mellé, mert nem kap air-t. De a sok hp és a nagy sebzés miatt elöl végezhet. Jól kell játszania azonban.

Vologya: a másik csapat ötletemmel indult :) ez egy jó csapat, az a hibája, hogy air nem fog jönni mindig, anélkül meg lassú. Két kockás a griff, ez se lesz jó az íjászok ellen. Nincs dispel, se cure :(

Zsee: szerintem ez a legjobb csapat tőle. Látatlanban top6, de ha jól is játszik vele, akkor top3. Gyors, kemény, nagyot üt.

Titi: az én csapatom két dologra épült: a haste drágulása miatt úgy véltem, hogy nem lesz sok olyan csapat ami végig megy a pályán és kemény is lesz. Ezért választottam egy íjászt ami közelre is nagyot üt. Beastmastert mellé, hogy bírja a csapást- és kaphat watert a dispel miatt. Megnéztem melyik íjászból lehet sokat venni, hogy hp-m is legyen. Mivel az evil eye drága volt, így maradt a beholder. Nem érzem, hogy annyira kemény lenne a csapatom, de én élvezettel fogom irányítani a fiúkat :)

H5

Ehhez a játékhoz nem tudok semmit hozzáfűzni, fogalmam sincs ki mire gyúr a skill fában illetve, hogy mi a titkos fegyvere. Az én fegyverem nem titkos: előre megyek az embereimmel és bízom abban, hogy akkorát csapok mint a pusztulat. Kedvelem az ilyen no brain csapatokat :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 16:50 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Megnéztem Volgya mester köszi!!! Jó az ötlet! Majd megnézem hogy kell beállítani!


Titi az első h3 támadás versenyem lesz!!! :) Ha egy párat nyerek már jó vagyok és kövire már fogom tudni mire éri meg gyúrni!!!

A h5 nálam is az lenne mint Titinél előre megyek ütök és remélem tovább élek mint az ellen! :)

Haha kevered a két támadás csapatomat :)
h3 sárkány+Tűzlaszti
h5 törpe+támasztok :)
Arról nem is beszélve hogy h6ban vagyok jó nem h3 és h5 így egy jó csapattal is bukta lenne :)

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára lanyizoli 2014 ápr. 19 szomb., 17:02-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 16:51 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
A hős kollégák után én is elemzek picit :

H3

Itt másodjára indulok csak. Most magam próbáltam valamit összerakni. Vologya nem 101 madár az? Nálam úgy jött ki. A gyorsaságra, az erős attackra Ballisztával ami talán fullos lesz a hős miatt és erős madár támadásra Vologya féle esetleges Lighting luck morál faktorral készültem. :D
3 Artifaktot raktam be. 15-ös magic resistance (Varázslatos hősurak és hölgyek ellen) +1 health +2 speed.

A 15 resisttel játszhattam volna még a madárszám növelés tekintetében...

No de nézzük a többieket :

Alyr : No ő most szinte azzal indul majd amivel én annó 3 éve.
Esélyes lehet mert a Resu és a zöld sárkány párosítás sose rossz esélyes.

Billherry : Hát sok a grand elf! Viszont ha valaki erős mágiával leöli vagy még inkább gyorsan odaér és üt. Nem tuti, hogy sok marad!

Chris : Húha jó sok unikornis! Hogy sikerült 80-at! Olcsó a viharmadár majdnem drágább! :) 158-as pénzével. :D Ez még szó szerint ütős és vakítós csapat lehet. A Pathfinding-ot viszont nem értem miért expert. Ez em 1v1. Elmondanátok miért jó támadáson? Hős lépésszámát minek itt növelni?

Dreegar : Ejha. :D Jó sok szó szerint ****** csontsárkány! Ilyenkor látom, hogy mennyire drágák voltak az artifaktok amiket beraktam. :D
Mondjuk szerencsével még leverhető máshogy nem nagyon. :D Szerintem top 5-ös!

LordShaba : Itt is jó sok összejött a lényekből. Túl occsó a pit lord véleményem szerint 99 Ah az jó ár.:D Egy valamit nem értek. Azúr sárkány 6,43 pénzért??? :D Valami el van ott írva a táblázatban. :)
Pattintással démoni csapat lesz! :D Top5-ös talán szintén.

Magix : Elsőre nem tűnt annyira erősnek, aztán észrevettem hogy ja arch devil nem sima és hát a frenzy is erősít a dolgon egy kis tenttel együtt.
Akár szintén top5-ös lehet?

NG : ****** sok áldásos és gyors dragon fly! Na ez az ami számomra lutri egyelőre. De érdekes meccsek lehetnek vele majd. Expert pathfinding-ot újra nem vágom.

Nogri : Húha ez a csapat szemezni fog velünk, de nagyon! Ötletes volt berakni a taktikát és a sok-sok archeryt. Csak sokan remélhetik hogy odaérnek azért egy lépésben. :)

Ricsepi : Hárpiák majdnem ezerszámra! Hát ez ütős osztag lesz, kár hogy sima változat, de még így is ütős lesz! Kérdés meddig bírják hp-val majd?

RT : Érdekes csapat. Egyelőre lutri, de ütős is lehet ez múlik a spelleken és a medúza skillen is persze. A tartalékos hős miért kell esetlegesen? No ezt se tudtam még.

Teki : Angyali sereg az biztos. :) Jó hp-ja lesz ez sokáig kitarthatja.
Piros gömb a mágia ellen kell ugye? Ha jól emlékszem. Hát itt sok mágia hős nincs is sajna. De azért az angyal még közbeszólhat.

Titi : Filóztam annó én is ilyesmi csapaton. Hogy szinte csak ember legyen benne azt odacsapni neki ala Pumpás!!! :D Hát azért ez erős csapat szintén talán top5-ös! Jó sokat fog szivatni az tuti Titi. :)

Trunks : Húha egy újabb Hárpiás csapat. Szintén ha jól bírja majd HP-val még egész jó is lehet és talán már értem a scoutingot is és a pathfindigot is. Hogy ne kelljen oda benyomni szintlépésekkor és máshova meg mehessen ezerrel a kimaxolás?

Vologya mester : Ő most griffmesterré és juhásszá vált!
402 griff az fájni fog még ha csak sima is. Jól fogja bírni is elég sokáig és sokat is lép haste-vel. S látom még adót is fizetsz! :) Ennyire hűek a fényhez és igazsághoz a griffek az emberek népének védelmében Vologyával a kengyelben! :) Akár még grifftoros is lehet de lehet akár ellen hős toros is a végeredmény. :D Top 7-es biztos!

Zsee : Vologya és Zsee hőse nem volt drága kár hogy az enyém 4500-as ilyenkor sajnálom picit hogy őt választottam. A Chavalrier lett volna a másik lény opcióm nagyon sokáig vacilláltam közte és a vilámmadárka közt. Leadershippel és Air mágiával, sok lépéssel egész hatékony sereg lehet. Top 7-es szintén!


Heroes 5 Támadás elemzés később! Ott még amúgy is noob vagyok első H5-ös játszma lesz támadásban legalábbis. 1v1 ott jobban menne.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára hahakocka 2014 ápr. 19 szomb., 21:44-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 17:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Alyr: én nem keverek semmit se, Malekith közelharcban nem üt semmit se, a fireball meg gyenge támadó spell :) ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 17:15 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Tit nem te kevered hanem haha!!! :) A te megállapításoddal értek egyett és nem Haháéval!!

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára lanyizoli 2014 ápr. 19 szomb., 18:46-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 18:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Dragon írta:
Jou: Jou ezúttal egy Vologya sereg reinkarnációt vetett be, mint a Ballista nevéből is látszódik :) Ez a sereg jól támogatott és elég erős, de félek, ebben a mezőnyben nem fog jól muzsikálni, pont most éli a Haste a fénykorát, ami a lerohanós alapjáraton is gyors csapatok mellett igen pusztító lesz. A sereg előnye az őket irányító tapasztalata, a ballista effektív halhatatlansága és hogy 1k gremlin arcba iszonyat nagyot lő.


Ha valaki, akkor Te emlékezel még a Sinitar-Lajos-Géza csávókat is megszégyenítő seregre :D Na ez ennek a reinkarnációja, némi Vologyás lekopírozással ( luck-morál ) :D

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 19:25 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
titi írta:
NG: szerintem nagyon kevés a légy, az igaz, hogy gyors és nagyot üt, de kevesen vannak nagyon


Lehet gyors, de nem elég gyors...pár döntetlent talán be tudok gyűjteni. (azért becsületből elmegyek, bár pont aznap lesz a kézi final four, amit fél éve vártam már).
Magix csapata ellen meg óvok, ugyanez a terv (Archdevil+frenzy, még az ördögök száma is ugyanúgy 19) hever a fiókomban, azaz egy windows-os jegyzettömbben már tavaly óta, csak én Gladius-szal gondoltam volna :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 21:11 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Senki se sértődjön meg, őszinte leszek:

Alyr->ez egy gyenge csapat, a legerősebb varázsló hero a leggyengébb spellekkel és papír sárkányokkal, a hphegyek agyon fogják verni.

Billyharry ->okozhat meglepetést, de a sok gyors csapat miatt sokszor szájon vágják, nem várok tőle sokat

Chris->nem lenne rossz ha tudna bármit kezdeni a blinddel, így viszont nem lesz elég

Jómagam->kemény vagyok, de a hárpiák meg a beholderek agyonvernek, top6ot azért behúzom

Hahakocka->papír kanárikat megruházza mindenki

Lordshaba->hát ez nem tudom megkorrát ver elsőre, de akit visszaütés nélkül meg tud csapni, az sírni fog. Mezőny jobbik fele

Magix->én ebben nem érzem a potenciált, szerintem nem fog még frenzyvel sem lesz kellően durva

NG->kevés vak légy vezet világtalant

Nogri->sok sok pénz elvesztegetve felesleges cuccokra, pedig jó esélye lett volna, így csak mezőny jobbik fele

Ricsiepi->ez egy ****** erős csapat, ha lenne bármi ellenszere a blindre, top3at mondanék, kár hogy nincs

RT-> mire kifogy a nyila, leveszi a hárpiák egyharmadát ha azok csak defendelnek. Zseniális csapatvezetés kell a középmezőnyhöz

Teki->sokakat megszivat, de kétlem hogy a hp hegyekkel tudna mit kezdeni. Középmezőny

Titi->10k hp, nagyon kevesekből nézem ki hogy leveszik, top 5

Trunks->minden adott a top3hoz, csak a csatavezetésen múlik a dolog

Vologya->érdekes lesz hogy mit ér a sentinel, de a dispel hiánya miatt elszór pár fix pontot (pl RTnél) ezért csak a mezőny első fele

Zsee->elsőnek üt és garantáltan horribilisen nagyot. Akit ez levesz, azt megveri, a többiek ellen, mint a hárpiák meg a szemek , grifinek ez nem lesz elég. Középmezőny

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 19 szomb., 21:40 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Ja bocsi valamit elnéztem Alyr! :D
Tudom hogy H6-ban vagy a legjobb, együtt 2v2-versenyzünk ugyebár. :D Tényleg mikor folytatjuk, s mikor jó vajon a többieknek?

Azért jó lesz az a H3 sereg szerintem nem utolsó lesz!

Azért Dreegar csonti sárkányait nem lesz könnyű senkinek se lebontani. :D

Ja régebben én is azt hittem a fireball sokat szivat aztán láttam, hogy nagy s z a r a H3-ban legalábbis. H6-ban már egész jó arató. :)

Egyszer annó táborban használtam s Titisen szólva lófütyi volt. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 20 vas., 11:10 

Csatlakozott: 2008 feb. 15 pén., 19:41
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
"RT-> mire kifogy a nyila, leveszi a hárpiák egyharmadát ha azok csak defendelnek."


Dreegar te bevállalod ellenem, hogy defendelsz a sarokban, míg kifogy a lövésem?

H3-ban szerintem Titi, Dreegar, Vologya és a hárpiás csapatok az erősek.

H5-ben pedig Titi, Lordshaba, Jou, Magix csapatait látom esélyesnek. (A többiek trükkjeit nem nagyon ismerem, pl Vologya medvéi.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 20 vas., 13:30 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
hahakocka írta:
Ja régebben én is azt hittem a fireball sokat szivat aztán láttam, hogy nagy s z a r a H3-ban legalábbis. H6-ban már egész jó arató. :)


Jó az a H5-ben is, némi warlock's luckal megfűszerezve... :P

Egyébként meg az ilyen pár díszhuszárnyi előütő szutykokat bőven lekapkodja majd, már ha az ellen úgy áll fel.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 20 vas., 19:59 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Heroes 5 támadás elemzés :

No itten úgy véltem haste-ra rámegyek kaptam egy slow immunitást is attack mellé artifaktban. Akartam volna még halottak elleni fény mágiát a World of Light-ot! Esetleg luck növelőt vagy divine mightot. De az már nem fért bele a pénzbe. Itt is rámentem arra hátha mindenkit vakítok majd. :D Iniative azért félek kevés lesz. Túl drágának is érzem a fejlesztett unikornist az árban. A H5 -támadásná még sokkal jobban lehet matekozni a sok kombó lehetőség gyanánt! :)

Első H5-ös támadás meccsem meglátjuk mi sül ki belőle. :D

Alyr :

Elég nehezen lebontható egység lesz ez! :) Főleg resu rúnával. Top 5-ös lehet.

Chris : Ő is unikornisokkal van. Kevesebbel de azért neki meg a mágiára volt pénze. Nekem arra már nem maradt sajna. Pedig első ötletem az volt hogy lesz 3 fény mágia spellem is. Trükkös csapat, majd meglátjuk mennyire!

Jou bácsi : Ha az előzőre azt mondtam, hogy trükkös, hát ez még inkább! Meg hát ott van röpke ezer gremlin a skillek, sátor és Vogyi nyílvető mellé! :D Kérdés mennyit fognak sebezni. Ez a sereg ki lett mérleg patikázva árban az tuti . :D

LordShaba : A fejlesztett gargoyle jól bírja az ütéseket és mágia ellen is elég védett és még azért beraktál egy chaint is. Meglátjuk meddig bírja majd !

Magix : A Fallen angel az ugyebár a 2. fejlesztése a sima angelnek? Azt hogy lehet használni? Mikor csak a 2. kiegben jött be nem? Igaz az első kiegben is volt már szakadár ember nép. De az is engedélyezett most?
Ez akár top 5 -ös is lehet bár nem emlékszem minden 2. lagos lény fejlesztés képességére.

Pukkandur : Hát ezt nem érzem oly erősnek, de rám cáfolhat még!

RT : A sok Djin sokat lép és sokat szivat (de gyorsan hal is) és még mellé ice bolt ez számomra lutri de nem lesz utolsó az tuti szerintem.

Teki : Már megint holtak! :D Te imádod őket nem? H6-ban is sokszor :)
Hát szellemes egy csapat. :D Sárkánnyal meg főleg. Úgy érzem akár top3-as is lehet. Ha jól taktikázik. (A kevés HP hátránya azért továbbra is csonti/szellem dragonnak)

Titi : Ez volt a 2. lehetőség amire gondolkoztam csapatomnál, hogy legyenek e blade dancerek sokan. Hát meglátjuk legalább mire juthattam volna esetleg. Jó ötlet az tuti. Top 5-ös talán.

Trunks : Ez is egy trükkös csapat számomra lutri egyelőre.

Vologya mester . Ő itt a rúnamestert játssza most! :D Hát az embert kevésnek érzem de akkor is a rúnával akár 1 órás is lehet egy meccs ha jól taktikázza mindig. :D

Zsee : Ez volt még egy lehetőség hogy green dragonra ( H3 támadásban is egyszer ezzel voltam persze az azért más) menjek e filóztam rajta, de úgy véltem kevés lehet mégis azért ezt nehéz lesz legyűrni bárkinek is! Top 5 ös is lehet ha nem sikerül megpuhítani vacsorára a sárkány pikkelyeket.


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára hahakocka 2014 ápr. 21 hétf., 21:37-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 197 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség