Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 197 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 28 hétf., 13:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Hello!

Keresek fuvart mindkét napra reggel és este. Aki tud benne segíteni az küldjön nekem privátot és megbeszéljük a részleteket. Belváros, Pesti oldal, és Árpád-híd budai oldala is megfelel. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 28 hétf., 18:03 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Mivel Shaba az Árpád híd pesti oldalán a metróhoz közel lakik ezért max azt bevállalom szombat reggel. Este akár házig is visszafelé.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 28 hétf., 19:56 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok! Na megnéztem ezt azt a versenyre:
H5-ben Chris ellen nem volt jó a pálya a saját gépemre megcsináltam. De semmi esélyt nem látok magamnak a jó szereplésre... (mezőny második fele pl a top10 be benne leszek :p )

H3 az első támadás versenyre katasztrófális csapatot csináltam... úgy elverem magam a ti seregeitekkel hogy nem tudom mit akartok majd csinálni azt se tudtam kinek milyen varázslata lesz... és így is elver mindenki... ha valakit megtudok majd fogni véletlenül az már jó lesz nekem...

Még jó hogy semmi időm nincs gyakorolni így nem azon fog múlni a játék...
Most már azt se tudom minek menjek el a versenyre....

Dragon mindenképpen elmennék!!!! :) Nem azét írtam csak hogy mindenki lássa a helyzetem és hogy mi a célom :) Ja és első h5 támadás versenyen 4. lettem ha jól emlékszem :)
Haha régen 23-as busznak hívták szerintem még most is annak!!

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára lanyizoli 2014 ápr. 28 hétf., 20:27-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 28 hétf., 20:18 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
lanyizoli írta:
Sziasztok! Na megnéztem ezt azt a versenyre:
H5-ben Chris ellen nem volt jó a pálya a saját gépemre megcsináltam. De semmi esélyt nem látok magamnak a jó szereplésre... (mezőny második fele pl a top10 be benne leszek :p )

H3 az első támadás versenyre katasztrófális csapatot csináltam... úgy elverem magam a ti seregeitekkel hogy nem tudom mit akartok majd csinálni azt se tudtam kinek milyen varázslata lesz... és így is elver mindenki... ha valakit megtudok majd fogni véletlenül az már jó lesz nekem...

Még jó hogy semmi időm nincs gyakorolni így nem azon fog múlni a játék...
Most már azt se tudom minek menjek el a versenyre....


Nekem is volt olyan versenyem, hogy elmentem és teljesen esélytelen voltam bármire is (teleport assaultos devilek, hydrák, earth elemek csak hogy pár példát említsek konkrétan H5-re, H3-ban egyszer voltam top 6 silver pegasikkal), de ennek ellenére mindig elmentem és jól szórakoztam, mert a társaság az bizony mindig aranyérmet érdemel akármikor is van lehetőségem eljutni ezekre a rendezvényekre :)
Másik dolog, hogy elsőre maradandót alkotni igencsak nehéz, van pár ember akinek ez sikerül (lásd: Nogri), de ez igen ritka és abszolút játéktapasztalat függő az egész :) Szerintem a jó eredmény titka támadásban a tapasztalat, hogy viszonyítani tudd, hogy az aktuális 25k-ból egy lista alapján mi jön ki legjobban kombóként, amihez elég sok órányi játék kell, teljesen mindegy, hogy offline vagy online, kell egy jóadag szerencse is, hogy a mezőny kedvezzen neked és a helyszínen sem árt, ha van egy minimális szintű mákod, különben úgy jársz mint én, amikor a 30k Hp-nyi defenderjeimet Zsombi lemészárolta egy táborban, mert luck-morál-luck-morál :lol: pedig ez teljesen unreálisnak indult kezdésnek, hogy kikaphatok tőle :)

Szóval tessék elmenni, jól érezni magad és fölszedni az XP-t, mert hol máshol tanulhatna a legjobban az ember Heroes-t, mint egy LAN partyn az ország legjobbjaival egy helyen, nemde? :wink:

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 28 hétf., 20:19 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Esetleg lesz valaki autóval a Népliget fele május 2.-án valamikor? Ha nem nem gond eljövök villamossal és busszal csak kérdeztem. A busz számát nem tudjátok ami a Csili felé megy?

Azt tudom, hogy az 1-es villamossal kell menni egy ideig (talán Lánymányosi híd) s utána buszra szállni emlékszem rá.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 28 hétf., 21:22 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
A szerk. nélkül elég félreérthető :roll:

Még szép hogy el kell jönni, hiszen nem sok ilyen alkalom van egy évben :wink: Az Attack mester talán megint megmutatja hogyan kell 1 Ghostal facetoface beverni egy Akciós medvét, vagy kb. 40 pikeman-el beverni 30 water elemet :lol:

Bocsánat, pontatlan voltam, sokkal epikusabb csata volt az, Titi írása nyomán :

Titi írta:
Az a bizonyos csata az Erők csatáján zajlott le. Pumper serege: 33 pikeman, 1 gog, 10 trotyi, 4 imp és lvl1 Sylvia könyv nélkül. Ellenfél 6*5 vízelementál.
Végeredmény: maradt 26 pikeman :) Morált nem kapott a csata alatt. Epic.

_________________
Üdv, Zsee


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsee 2014 ápr. 28 hétf., 21:28-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 28 hétf., 21:22 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Vologya írta:
Akkor most nem kell csinálnom semmit (mert van 402 Griffem), csak jönnek az ellenfelek, ütnek, elhullanak és hazaviszem a kupát? :P Jó taktikának tűnik... :lol:


Fuj :)
Dragon: Nogri se elsőre alkotott, előtte már számtalanszor jött versenyre.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 28 hétf., 21:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
NG írta:
Vologya írta:
Akkor most nem kell csinálnom semmit (mert van 402 Griffem), csak jönnek az ellenfelek, ütnek, elhullanak és hazaviszem a kupát? :P Jó taktikának tűnik... :lol:


Fuj :)
Dragon: Nogri se elsőre alkotott, előtte már számtalanszor jött versenyre.


Innen is látszik sajna milyen gyakorisággal vagyok ott mostanában a LAN-okon. Mea culpa ebben az esetben. :oops:

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 29 kedd, 20:33 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Nemrég tudtam meg Vologya-tól, hogy megváltozik az út a Csilibe számomra mivel az 1-es villamos fele mindent lezártak felújítanak. Esetleg valaki megy a Népliget felé a Buszpályaudvar felé autóval valamikor? Május 2.-án. Ha igen mikor? Akkor úgy megyek fel busszal Pestre. Előre is köszönet!


Metróval is el tudok menni de azt aztán nem tudom hogy s mikor merre jár.
Metróval csak a főbb helyeken voltam Deák tér, belváros, stb.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 29 kedd, 21:28 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Én nem megyek arra de Metróval kimész a Határútig utolsó előtti megálló onnan a 66os busz! Ez a nehezebb út de gyorsabb. Viszont ha kimész a kőbánya Kispesti végállomásra onnan a 148-as busszal tudsz menni a Csiliig. Ez a lassabb de neked lehet biztosabb út!

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 30 szer., 14:16 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
A Metró közeli állomása ott van mindjárt a Népliget mellett ugye?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 30 szer., 22:03 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Mi lesz akkor végül a menetrend, melyik nap melyik verseny?

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 30 szer., 22:31 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Dreegar írta:
Mi lesz akkor végül a menetrend, melyik nap melyik verseny?


Üdv Bátor Harcosok!

Kellene e-mailt olvasni, de a kedvedért ide is leírom, amit elküldtem:

"Egy kis infó a versenyre:

Május 2. (péntek) H3 1vs1 torna - érkezés 7:30 óra, tervezett kezdés 8:00 óra. 4 meccs lesz ezen a napon max. 4 órás időtartamban, tehát várhatóan 24:00 órára végzünk.

Május 3. (szombat)

H5 támadás torna - érkezés 7:30 óra, tervezett kezdés 8:00 óra. Várható befejezés: 15:00 óra.

H3 támadás torna - érkezés 15:00 óra, tervezett kezdés 15:30-16:00 óra. Várható befejezés: 24:00 óra

Ha kérdésetek lenne, keressetek bátran!"

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 30 szer., 22:43 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Magix írta:
Mivel Shaba az Árpád híd pesti oldalán a metróhoz közel lakik ezért max azt bevállalom szombat reggel. Este akár házig is visszafelé.

Üdvözülni fog a lelked, ha idáig elvetődsz a hajnal folyamán! :D

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 ápr. 30 szer., 22:49 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
HUNLorcs írta:
LordShaba: A gyorsított szadomazó-sereg szintén ismerős, viszont ez a Fafneres dolog nekem még mindig eléggé papírnak tűnik, a srácokhoz szvsz inkább Nymus dukálna, oké, hogy gyorsak, de hát így még elkelne nekik egy kis spenót. Középmezőny.

"Már volt vele ez'ét már nagyon sok vitám,
Mert ki hallott még ilyen dolgot,"

hogy Nymus alig kap valami ütős szkillt, és még meg is kéne venni mellé a hastét, hésztet, gyorsítást, szpidet, hívd ahogy akarod. :D

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 01 csüt., 14:02 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
lordshaba írta:
HUNLorcs írta:
LordShaba: A gyorsított szadomazó-sereg szintén ismerős, viszont ez a Fafneres dolog nekem még mindig eléggé papírnak tűnik, a srácokhoz szvsz inkább Nymus dukálna, oké, hogy gyorsak, de hát így még elkelne nekik egy kis spenót. Középmezőny.

"Már volt vele ez'ét már nagyon sok vitám,
Mert ki hallott még ilyen dolgot,"

hogy Nymus alig kap valami ütős szkillt, és még meg is kéne venni mellé a hastét, hésztet, gyorsítást, szpidet, hívd ahogy akarod. :D


No igen, de cserébe legalább ütnek oszt jóvan. :P Ezek meg mennek, ütnek, aztán elhullanak, az ellenfél meg hazaviszi a kupát. :D (csak hogy rt-t idézzem :P ) De akk ne legyen igazam, hajrá. :P :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 04 vas., 1:04 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Véget ért a HME, megérte megint együnni :P Gyors helyzetjelentés:

1vs1
Bajnok : Jou
II. Karesz
III. Vologya Mester
IV. Bogpista

H5TT:
Bajnok : Jou
II. Vologya Mester
III. Magix

H3TT:
Bajnok : Magix
II. NG
III. Vologya Mester

Mr.Lucky : Zsee :P
Mr.Unlucky : Trunks

Sztárvendég : Warheart :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 04 vas., 9:39 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Zsee írta:
Mr.Lucky : Zsee :P


Ezt is behúztad előlem ? :P

Na de a lényeg :
Gratulálok minden helyezettnek! Köszönöm a szervezést mindenkinek aki részt vett benne, és mindenkinek a jó játékot. Jó volt látni, hogy megint vannak "újoncok", akik azért megmutatták itt ott a foguk fehérjét, kellenek is a friss arcok :) Sajnos Alyr nem érezte jól magát délelőtt és hazament gyógyulni, ezért kimaradt egy jó versenyből.
Remélem azóta már jobban vagy!

Rövid összefoglaló :
H5 - a beküldött csapatokat nézve a 4. hely volt a reális a bukott angyalokkal. Mivel rt nem tudott eljönni és Tekinek sem jöttek úgy a luckok, unlockok, így sikerült becsúszó szereléssel feljönnöm a 3. helyre. Persze, ha reggel a legelső meccsemen Pukkandúr nem mákol szét a dupla luckos morálos diveos griffjeivel, akkor azzal az egy ponttal bejöttem volna 2. helyre, mert Vologyát végre sikerült egy versenyen 2-0-ra kivégezni :lol: Jou megérdemelten vitte haza az első helyezést.

H3 - ez volt a tipikus esélytelenek nyugalma. 5 perces no brain csapat, valahova a középmezőny alsó felére vártam látva a beküldött csapatokat.
Aztán elindult a verseny és a harmadik 2-0 ra behúzott meccsem után kezdtem azt érezni, hogy ez nem is annyira rossz csapat. A lényeg, hogy összesen három döntetlennel sikerült végre H3TT-ben is a csúcsra érnem, külön köszönet a hiányzóknak (Alyr, rt, Dreegar), akik ha eljönnek, valószínűleg a dobogóra sem érek fel. Így ez a mezőny tényleg nekem kedvezett és azért volt pár meccs, ahol bizony a morál a frenzys főseregnek akkor jött, amikor kellett :D

Szóval így esett, hogy pár év után, megint 2 kupával térhettem haza:)

Üdv : Magix


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 04 vas., 11:19 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Ejnye... ez meglepett. :D Magix megtette amit én nem mertem soha és ezek szerint igencsak bejött neki. Nagy gratula! :wink: Természetesen gratuláció illeti a többi helyezettet is. :) Sajnálom, hogy nem lehettem ott, na de majd ősszel. :wink: Warheart mester kellőképp részeg volt legalább? :lol:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 04 vas., 13:47 
Avatar

Csatlakozott: 2012 márc. 11 vas., 22:56
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Először is szeretnék köszönetet mondani a verseny szervezőinek, hogy ismét egy jó hangulatú, remek versenyt hoztak össze! :)

A jó hangulathoz nyilván a résztvevők is nagyban hozzájárultak! :)

Gratulálok a dobogósoknak, illetve a Lucky és Unlucky érem nyerteseinek.

HunLorcs: Nem, nem volt berúgva Warheart, és később sem. :D

H5-ben nagyon leszerepelt a csapatom, ami miatt szégyenlem magam, de hát ez van.

H3-ban már jobb volt a helyzet és a szoros középmezőny végére érkeztem meg.

Alyrnak jobbulást kívánok, de remélem már kutya baja!

Ősszel biztosan találkozunk, de valószínű, hogy nyáron a táborban is próbálom szerény jelenlétemmel növelni a támadás versenyek hangulatát! :D

Mindenkinek minden jót!

_________________
Chris


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 197 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség