Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 30 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 17 pén., 0:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Ezt a topicot azért hoztam létre, hogy tájékoztassalak Benneteket a 2014. évi versenytervekről, azok tervezett időpontjairól illetve plusz ötletekről... Valamint ide kerülnek majd fel a teljes véglegesítés előtt a támadás árlisták már javított változatai, hogy azoknak, akik szeretnék, már korábban kitalálhassák csapatötleteiket.

Sajnos a Heroes Mugger Emlékversenyre (Budapest Bajnokságra) - ahogy már évek óta - továbbra sem találtunk új helyet, aki tud megfizethető áron, kérem jelezze a vogyi73@gmail.com e-mail címemre. Előre is köszönöm. A tavaszi versenyt még biztosan ott tartjuk.

A 8. Heroes Mugger Emlékversenyt (20. HBB-t) 2014. május 2-3-(4). között tervezem megrendezni. (4 napos hosszú hétvége). (Március 15-e hétvégére esik, szerintem elég húzós lenne egy hétvégén megrendezni a versenyeket, nagyon szűkösek lennének az idők... Vélemények?)

A 14. Heroes Tábor tervezett időpontja: 2014. augusztus 7-17 között. (Még várom a tábor visszajelzését, de március vége előtt visszajelzésre ne számítsatok és szabadságot még ne vegyetek ki erre az időpontra! Amint lesz végleges időpont, közzé fogom tenni, hogy leadhassátok a szabi igényeiteket a melóhelyeiteken.)

A 9. Heroes Mugger Emlékversenyt (21. HBB-t) 2014. október 23-24-(25). között tervezem megrendezni. (Szintén 4 napos hosszú hétvége).

A Mugger Emlékversenyeken (HBB-ken) továbbra is van lehetőség a szokásos H3 és H5 támadások, valamint az 1vs1 verseny megrendezésére. A bérleti díj csökkentése lehetséges esetleges éjszakai játék újbóli bevezetésével.

A 14. Heroes Táborban a szokásos H3 és H5 támadás (esetleg H6 támadás, ha valaki bevállalja!), valamint a 2vs2 és 1vs1 versenyeket terveznék. Idén a szokásos 10 napos lenne a tábor, ezért az említetteken kívül extra versenyeket nem tervezek.

Az eddig leírtak még csupán tájékoztató jellegűek illetve kiforratlan ötletek, javasoljatok bármit, ha megvalósítható, akkor megpróbálom bevezetni, hiszen a cél, hogy jól érezzétek magatokat, ha eljöttök a versenyekre. Az időpontok sem véglegesek még, a Csilit jövő hét második felében hívom az időpontok véglegesítése kapcsán, a tábortól pedig várok egy visszajelzést, hogy mikor is nem lesznek nagyobb rendezvények. Ahogyan írtam, tőlük március előtt végleges választ nem várok, tehát addig semmiképpen se foglaljátok a szabitokat a tervezett időpontra. Várom véleményeiteket, kérdéseiteket!

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vologya 2014 jan. 23 csüt., 20:57-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 17 pén., 10:51 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Tábor időpont jónak tűnik ha későbbre lesz tolva akkor biztos nem jó ha korábbra annak örülnék. :) Sziget fesztivál augusztus 11-18.

A csilis versenyekről annyit hogy most se lett volna elég ha csak éjszaka játszunk pluszban. Inkább pont úgy kellene ahogy most is volt hogy a támadással összemossuk és a jelentkezést ez alapján csináljuk már. Előre lejátszott támadásokkal stb.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 23 csüt., 20:03 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Most hogy itthon kb. rendeződtek a dolgok és a gmail-es postafiókomban megtaláltam Gepy lelevét (meg eszmbe is jutott a fórum), gondoltam felnézek már, ha már be tudok lépni...

Örömmel látom hogy a tavaszi BB el lett rakva március 15-ről, mert úgy kalkuláltam hogy arra sehogy nem jutnék el, de a májusi időpont nagyon barátságos :wink:

Sajnálom hogy eddig el voltam tűnve, de megpróbálom majd mindenhol tiszteletemet tenni az idén :? :)

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 26 vas., 10:50 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Nekem a Heroes Mugger 8-9 emlékverseny jónak néz ki:) A tábort meg lehet idén megnézem én is :) Ha megyek akkor elvállalom a h6 támadást ha lenne rá igény. A 2emlékversenyre pedig továbbra is vállalom a h5 támadás pályaszerkesztését!

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 29 szer., 21:30 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Bocsi ha későn szólok de nekem ez a május elejei időpont biztosan nem jó BB-re, érettségi miatt. :( Nem lehetne kicsit előbbre/későbbre rakni a dolgot? Ez a május 2.-3.-4 nekem kb. a lehető legrosszabb. :?

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 30 csüt., 0:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
HUNLorcs írta:
Bocsi ha későn szólok de nekem ez a május elejei időpont biztosan nem jó BB-re, érettségi miatt. :( Nem lehetne kicsit előbbre/későbbre rakni a dolgot? Ez a május 2.-3.-4 nekem kb. a lehető legrosszabb. :?


Üdv Bátor Harcosok!

Sajnos ezen az időponton nem tudok változtatni (nincs legalább 3 napos hétvége csak a húsvét, az pedig nem az igazi)... De azt ne mondd Nekem, hogy az érettségire készülődés közben 1 nap nem jut a kikapcsolódásra??? (H3 és H5 támadás) :shock: Hiszen a támadás csapataidon már nem kell agyalnod, mert már csak az árlistára várnak, nemde? :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 30 csüt., 0:34 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Én nem láttam még olyan diákot aki mindennap tanult volna az érettségire. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 30 csüt., 2:56 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Na igen, csak hát nekem a csapatösszerakás-tervezgetés azért elég időigényes dolog, ha valami olyasmit szeretnék hozni ami labdába is tud rúgni. :D Plusz ugye amíg lejátszom a csatáimat a gép ellen, az is beletelik egy kis időbe, és az meg így érettségi mellett elég problémás már együtt. :? És olyat am nem lehet bejátszani hogy mondjuk két külön hétvégére bontva tartjuk meg a dolgot márciusban? (TT-k egyik szombaton, 1vs1 meg következő szombaton pl.) Ez azért is jó mert Warheart mester március elején megy vissza Dajcslandba ha jól emlékszem, szóval akár még meg is lehetne invitálni. :P :wink: De persze ha nem megvalósítható akk mind1, csak egy javaslat. :roll:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 30 csüt., 3:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
HUNLorcs írta:
Na igen, csak hát nekem a csapatösszerakás-tervezgetés azért elég időigényes dolog, ha valami olyasmit szeretnék hozni ami labdába is tud rúgni. :D Plusz ugye amíg lejátszom a csatáimat a gép ellen, az is beletelik egy kis időbe, és az meg így érettségi mellett elég problémás már együtt. :? És olyat am nem lehet bejátszani hogy mondjuk két külön hétvégére bontva tartjuk meg a dolgot márciusban? (TT-k egyik szombaton, 1vs1 meg következő szombaton pl.) Ez azért is jó mert Warheart mester március elején megy vissza Dajcslandba ha jól emlékszem, szóval akár még meg is lehetne invitálni. :P :wink: De persze ha nem megvalósítható akk mind1, csak egy javaslat. :roll:


Üdv Bátor Harcosok!

Hát szervezésileg nem igazán kivitelezhető és ugyebár gondolni kell a vidéki versenyzőkre is, nekik a feljövetel külön hétvégén dupla annyi utazási költség lenne, ami azt jelentené, hogy a legtöbben vagy el sem jönnének vagy csak az egyik versenyre és így szvsz elég kevés résztvevővel számolhatnánk... Szóval nem halsz bele, ha egyszer FUN csapatokkal indulsz és nem veszed véresen komolyan a versenyt... :wink: De a társaság miatt megjelensz és emeled a rendezvény fényét a részvételeddel és egy jót játszol... :P Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 30 csüt., 10:29 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Vologya írta:
Szóval nem halsz bele, ha egyszer FUN csapatokkal indulsz és nem veszed véresen komolyan a versenyt... :wink: De a társaság miatt megjelensz és emeled a rendezvény fényét a részvételeddel és egy jót játszol... :P Baráti üdv!


Mindig mindenkor 5 perces csapattal kell indulni ... hidd el HUNLorcs sokszor okoznak meglepetéseket :) Ugye Vogyi ? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 30 csüt., 18:05 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Magix írta:
Vologya írta:
Szóval nem halsz bele, ha egyszer FUN csapatokkal indulsz és nem veszed véresen komolyan a versenyt... :wink: De a társaság miatt megjelensz és emeled a rendezvény fényét a részvételeddel és egy jót játszol... :P Baráti üdv!


Mindig mindenkor 5 perces csapattal kell indulni ... hidd el HUNLorcs sokszor okoznak meglepetéseket :) Ugye Vogyi ? :D


Üdv Bátor Harcosok!

Magix: Ez így igaz! És ez az igazi kihívás, egy 5 perces csapattal tornákat nyerni! :P :lol: :wink:

Zsee: Ideje lenne, ha már újra visszatérnél a csapatba! :wink:

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 30 csüt., 20:03 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Naponta azért felnézek mostanában :)

Májusra készen állnak a csapatok. Amiket még ősszel vittem volna, azokkal nem volt senki, úgyhogy csak hozzá kell igazítani majd az új árlistához őket :) 1v1-ben pedig kiderül mit tanultam táborba :P

Meg hát valami negyedik díj vagy kupa is jól nézne már ki itt a polcon :wink: :D

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 31 pén., 1:18 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Magix írta:
Vologya írta:
Szóval nem halsz bele, ha egyszer FUN csapatokkal indulsz és nem veszed véresen komolyan a versenyt... :wink: De a társaság miatt megjelensz és emeled a rendezvény fényét a részvételeddel és egy jót játszol... :P Baráti üdv!


Mindig mindenkor 5 perces csapattal kell indulni ... hidd el HUNLorcs sokszor okoznak meglepetéseket :) Ugye Vogyi ? :D


Na ja, csak hát azokkal is le kéne azért játszani pár próbagame-et úgy mégis. :P
Áh, tényleg nagyon nem jó ez az időpont sajna, így egyáltalán nem mondhatom biztosra hogy el tudok jönni... pedig már készültem a márciusira lélekben. :?

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 31 pén., 4:23 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
HUNLorcs írta:
Magix írta:
Vologya írta:
Szóval nem halsz bele, ha egyszer FUN csapatokkal indulsz és nem veszed véresen komolyan a versenyt... :wink: De a társaság miatt megjelensz és emeled a rendezvény fényét a részvételeddel és egy jót játszol... :P Baráti üdv!


Mindig mindenkor 5 perces csapattal kell indulni ... hidd el HUNLorcs sokszor okoznak meglepetéseket :) Ugye Vogyi ? :D


Na ja, csak hát azokkal is le kéne azért játszani pár próbagame-et úgy mégis. :P
Áh, tényleg nagyon nem jó ez az időpont sajna, így egyáltalán nem mondhatom biztosra hogy el tudok jönni... pedig már készültem a márciusira lélekben. :?


Üdv Bátor Harcosok!

Mindenki oda tud elmenni, ahová akar. Persze megértem, hogy az érettségi nagyon fontos (nekem is ott volt a zabszem a hátsó felemben), de hidd el nem azon az 1-2 napon fog múlni, amit a verseny miatt esetleg kihagysz a tanulásból... Az a baj, hogy Te nagyon alaposan szeretnél felkészülni, de az élet nem mindig habostorta és nem lehet a tesztekből átmenteni az eredményeket a versenyre. Persze segíthet, de engedd már el kicsit magad és ne görcsölj annyit! :wink: Dobj össze egy pár csapatot már most, aztán az árlisták alapján korrigálod az árakat és azokat küldd be. Ott meg majd improvizálsz és a nyári, meg az őszi versenyre aztán majd készülsz alaposabban. Ha ennyire negatívan állsz a dolgokhoz, akkor tényleg nem fogsz "tudni" eljönni... Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 31 pén., 13:53 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Ez olyan hogy mindenkinek arra van ideje amire akar hogy jusson idő szvsz :)
Ha kell küldök egy nyertes csapatot,van egy pár amit összeraktam :D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 31 pén., 17:16 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Dave írta:
Ez olyan hogy mindenkinek arra van ideje amire akar hogy jusson idő szvsz :)
Ha kell küldök egy nyertes csapatot,van egy pár amit összeraktam :D


Nem a tervezgetéssel van gond, mer az fejben is megy, és azt meg amúgy is igénylem hogy a csapatom lehetőleg a saját elborult agyam szüleménye legyen. :D Inkább a tesztelgetés időigényesebb. :P De azért köszi. :D

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 31 pén., 17:59 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
A Titi-féle bajnok hordákon még nem gondolkodtál? :) Azokat nem kell tesztelni, csak mész oszt ütsz, aztán csak a kupát kell átvenni :lol:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 31 pén., 20:50 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Néha a kevesebb több :wink:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 06 csüt., 12:07 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Halihó!
Nagyon úgy néz ki, hogy az idei táborra sem megyek. Az akkor alig 1 hónapos kislányomat biztosan nem hagyom otthon. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 06 csüt., 17:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus írta:
Halihó!
Nagyon úgy néz ki, hogy az idei táborra sem megyek. Az akkor alig 1 hónapos kislányomat biztosan nem hagyom otthon. :)


Üdv Bátor Harcosok!

No végre, gratula cimbi! Látod, csak a térdszalagjaidat kellett rendberakatni és máris helyrejött minden... :P Ezen okból megbocsájtjuk a távolléted, de jövőre nem lesz kifogás! :wink: És a Mugger Emlékversenyeken kötelező a megjelenésed! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 30 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség