Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 213 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 27 vas., 9:12 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Na ezt nem tudtam!!!! :) Mostmár tudom következőre megjegyzem majd!! :)

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 27 vas., 23:47 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
H3_Tamadas_Terkepek_7HME.zip
H5_Tamadas_Terkepek_7HME.zip


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 27 vas., 23:59 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
damagepy írta:


Üdv Bátor Harcosok!

Innen és a mailboxaitokból letölthetőek a H3 és H5 támadás térképek. Jó felkészülést Mindenkinek! (Köszönet a térképek elkészítéséért Alyrnak, Dragonnak és Jounak!) Az 1vs1 torna sorsolása és térképei holnap estére várhatóak. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 28 hétf., 9:55 

Csatlakozott: 2011 szept. 17 szomb., 19:08
Hozzászólások: 85
A H3 mapokban Nimbus nem kapott varázskönyvet :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 28 hétf., 11:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Végigteszteltem a H5-öt így gyors suttyomban, mivel a hét többi részében már nem lesz időm és lehetőségem rá.

A meglátások nagyjából jók voltak, bár pár helyen hálát adtam az égnek, hogy az utolsó tárgymódosításokkal vettem +100 zombit. Néhol ez meccseket nyer. Van pár nagyon erős sereg, amiket talán nem láttam át reálisan.
Coradiel Shadow Witches serege például iszonyatosan erős, könnyen megzakózhat bármilyen sereget, nem sok mindenem maradt ellene...
Ami igazán meglepett az az rt féle csapat. Ez simán ledarált, az íjjászok azt hiszem morál nélkül is megzúztak volna. Ez a sereg tutira top 3-as.
Vologya ahogy megjósoltam nem sok esélyes számomra, kár, hogy nem hat a Circle.
Pukkandurt sikerült megállítanom egy trükknek köszönhetően, ez simábban ment mint gondoltam, de kb. 100 maci vesztéssel is 3000-ret vágott a zombikon :shock:
HUNLorcs wraithjei is nagyon durvák. Luckkal ők is lesebeznek 2000-reket + feltámadnak. Beteg.

A top 3 az nagyon szoros lesz. Akikre így gondolok, hogy harcolni fognak érte a tesztek alapján: rt, Vologya, Coradiel és jómagam. Egyelőre ezt jósolnám, aztán meglátjuk mi lesz belőle :)

Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dragon 2013 okt. 28 hétf., 14:03-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 28 hétf., 12:21 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Nogri írta:
A H3 mapokban Nimbus nem kapott varázskönyvet :)

Nem kell az neki, a törpék kemények!

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 28 hétf., 16:50 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 03 csüt., 11:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Bp.
Dragon írta:
A top 3 az nagyon szoros lesz. Akikre így gondolok, hogy harcolni fognak érte a tesztek alapján: rt, Vologya, Coradiel és jómagam. Egyelőre ezt jósolnám, aztán meglátjuk mi lesz belőle :)
Üdv! Dragon


Így legyen :P De aztán ne morogj, ha megint "csak" a 4-6. helyen végzel, mert :
1.)
2.)
3.)

Ízlés szerint kitöltendő :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 28 hétf., 17:49 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
1vs1
sorsolás a helyszínen lesz?

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 28 hétf., 18:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Adler írta:
1vs1
sorsolás a helyszínen lesz?


Üdv Bátor Harcosok!

Ahogy azt pár hozzászólással ezelőtt írtam: "Az 1vs1 torna sorsolása és térképei holnap (azaz hétfő) estére várhatóak." Szóval a ma este folyamán... :P

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 28 hétf., 18:48 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Magix írta:
Dragon írta:
A top 3 az nagyon szoros lesz. Akikre így gondolok, hogy harcolni fognak érte a tesztek alapján: rt, Vologya, Coradiel és jómagam. Egyelőre ezt jósolnám, aztán meglátjuk mi lesz belőle :)
Üdv! Dragon


Így legyen :P De aztán ne morogj, ha megint "csak" a 4-6. helyen végzel, mert :
1.)
2.)
3.)

Ízlés szerint kitöltendő :P


PL ellenem nem kap markot vmi csoda folytán XD aztán lődözzük a hősökkel a seregeket, kié fogyna el hamarabb címen :D

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 28 hétf., 19:54 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Én is teszteltem kicsit!!! Ha mindannyian lvl 1es hőssel jöttök én pedig a 20as-al akkor szerintem én leszek a bajnok!!! :) Csak el kell néznie mindenkinek kétszer!! :D

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 28 hétf., 21:25 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Magix írta:
Dragon írta:
A top 3 az nagyon szoros lesz. Akikre így gondolok, hogy harcolni fognak érte a tesztek alapján: rt, Vologya, Coradiel és jómagam. Egyelőre ezt jósolnám, aztán meglátjuk mi lesz belőle :)
Üdv! Dragon


Így legyen :P De aztán ne morogj, ha megint "csak" a 4-6. helyen végzel, mert :
1.)
2.)
3.)

Ízlés szerint kitöltendő :P


Azt nem kedvelem túlzottan, ha kifejezetten a játék szívat meg ilyesmivel, persze volt már ellenpélda is, vannak még emberek akik emlékeznek valamilyen késő estékbe nyúló Peasant vs Master Hunter csatákra... :)
Most bekalkulált a dolog, hogy megszívhatom a skillfával, de direkt ezért is teszteltem, illetve prioritással láttam el bizonyos skilleket bizonyos helyen, hogy nagyobb eséllyel legyenek meg a kulcs skillek a meccseken. Ha így tesz keresztbe a gép mosom kezeimet, mert azt mondom, én mindent megtettem :)

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 28 hétf., 22:06 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
H5-ben nekem mindenki ellen van egy csomag kártyám, amit nem vettem meg. Nem kell kijavítani, mindenki ellen le fogom venni a meccs előtt; csak gondoltam szólok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 28 hétf., 22:06 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 17 pén., 20:09
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Dorog
Dragon írta:
Végigteszteltem a H5-öt így gyors suttyomban, mivel a hét többi részében már nem lesz időm és lehetőségem rá.

Coradiel Shadow Witches serege például iszonyatosan erős, könnyen megzakózhat bármilyen sereget, nem sok mindenem maradt ellene...

A top 3 az nagyon szoros lesz. Akikre így gondolok, hogy harcolni fognak érte a tesztek alapján: rt, Vologya, Coradiel és jómagam. Egyelőre ezt jósolnám, aztán meglátjuk mi lesz belőle :)

Üdv! Dragon


Uhh most egy kicsit megnyugtattál, hogy azért annyira nem gagyi a csapatom :)
Bár a legnagyobb gyengéje a csapatnak, az hogy én irányítom őket :) De legalább szórakoztató lesz így is számomra :D

Üdv! :)

_________________
Egy kedves ördög. Lehetséges? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 28 hétf., 22:06 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Srácok, valamit nem értek... elkezdtem a gyakorlást, bent van Dreegar artifactja (a helyén), summoning magic expert szinten és mégsem tud ellenem elementált lerakni... no persze nem mintha baj lenne, de valaki tudja h én rontottam-e el valamit, vagy ez így van jól? :roll:

Coradiel, büszke lehetsz magadra mert ennél idegesítőbb csapat kevés van... :lol: Külön vicces hogy az igencsak szerényre sikeredett vindicator seregemmel ezeket a szadomazókat anno egyszer már levertem, most meg a lidércekkel nem megy... :lol:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 28 hétf., 22:37 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
HUNLorcs írta:
Srácok, valamit nem értek... elkezdtem a gyakorlást, bent van Dreegar artifactja (a helyén), summoning magic expert szinten és mégsem tud ellenem elementált lerakni... no persze nem mintha baj lenne, de valaki tudja h én rontottam-e el valamit, vagy ez így van jól? :roll:


Ellenem idéz szépen.....

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 0:23 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Trunksnak sincs varázskönyve (legalábbis ellenem)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 0:28 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Elnézést kérek mindenkitől, de őszi szünet van, a leánykám holnapig elutazott a nagyiékkal, így a sorsolást csak holnap tudom vele lebonyolítani. Trunks és Nimbus H3 támadás csapatait javítom és az 1vs1 térképekre is holnap lesz sorsolás és térkép kihírdetés. Köszönöm a türelmet. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 3:10 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Nos, uraim... lejátszottam a csatáimat, úgyhogy postolnék egy kis szokásos hozzánemértő-elemzést :D

FIGYELMEZTETÉS: Az itt leközölt információkat egy teljesen analfabéta játékos írta, következésképpen a kiírás nem tekinthető készpénznek, csak tippnek!

H3:

Adler: A sárkányok meglepően erősek, ahhoz képest, hogy milyen kevesen vannak. A chaineseket jól meg tudja szívatni, úgyhogy középmezőny sanszos, annak inkább az első részére várnám.

Boris: Azt hiszem ez az a csapat amivel a "brainless" szót definiálhatnánk. :P No de a lényegre térve, a behemótok sokan vannak és ijesztőek, viszont spell, immunitás, és arti nélkül könnyű céltáblává válhatnak, ami könnyedén felőrölheti az erőfölényt, persze sok múlik azon is, hogy hadvezérük hogyan fog játszani majd... sajnos mezőny hátsó felébe várnám.

Dragon: Érdekes ötlet... jópár kellemetlen percet okozhat, de ez a HP sajnos kevésnek tűnik, különösen a magices csapatok sokasága mellett. Az ellenefelek típusa miatt az ő helyezését illetően is a mezőny hátsó részére tippelnék...

Dreegar: Úgy néz ki, az elementál idézgetés ára még mindig nem lett eléggé felemelve... egy-két ember kivételével nem sokat tudnak kezdeni vele az ellenfelek, és mivel a Nimbi-féle elementál-armadánál ez a csapat erősebbnek tűnik, egy top 3-ra minimum megjelölném, de akár a top 1 is megkockáztatható.

HUNLorcs: Amikor beküldtem ezt a csapatot, nagyon bizakodó voltam, igyekeztem úgy alakítani a dolgokat hogy ütőerő is legyen meg speed is, plusz valami használható spell, s egy más kaliberű mezőnyben dobogóra számítottam volna, így viszont sajnos megint le fogok csúszni, tekintve hogy néhány csapattal egyszerűen nem tudok mit kezdeni... sajnos.

Karesz: Ahogy azt lényegében már Dave megfogalmazta korábban, egy "klasszikus" csapatról van szó, melynek egyaránt vannak gyengéi és erősségei. A spellekre talán túl sok arany ment el, ezeket lehetett volna plusz démonokra fordítani, így viszont csak középmezőny.

NG: A korábbi elemzés(ek) ezt a csapatot szvsz alábecsülték. Astral önmagában nem változtat azon a tényen, hogy a Chain rohadtnagyot sebez, márpedig aránylag kevesen vannak a mágiaellenállósok a mostani mezőnyben... az erős középmezőnybe várnám.

Nimbus: A másik elementálos csapat, gyakorlatilag kifogyhatatlan manával. Top 3.

Nogri: Farkaslovasok szép számmal, expert haste-el. Az ütőerejük bődületes lehet, viszont a pofont nem bírják... sok múlik azon, hogyan csatázik. Középmezőny.

Rt: No, ha a bődületes sebzést lehet fokozni akkor itt a megfelelő csapat. A hell houndok expert blessel igencsak fájdalmasat harapnak, viszont a haste igencsak hiányzik róluk... azért egy top 6-ot megérdemel. :P (minimum)

Teki: Kenták 16-os speeddel... :D Nem semmi, a lövészek rémálmáról beszélhetünk azt hiszem, viszont az ütőerejük nekem a vártnál kisebbnek tűnt... középmezőny.

Titi: A szokásos Titi-sereg... Tavaly hasonló kaliberű csapattal nyert, bár az orkok többen vannak, viszont a pofont kevésbé bírják. A top 6 mindenesetre biztos, de valószínűleg inkább top 3.

Trunks: Érdekes csapat, a dzsinnek a látszatnál nagyobbat csapnak, viszont egy haste ide is elkelt volna, így sajnos csak középmezőny.

Vologya Maestro: Erre valahogy számítottam, az árlistát tekintve... :P Mivel azonban a mezőny többi tagja nem a múltkori csapatával jött (:P), kérdéses, hogy ezúttal hol végez, a top 6-ot az NG-vel lejátszott csata eredményétől teszem függővé. :P

H5:

(H5-ben inkább óvatosabban jósolgatnék a helyezéseket illetően, mivel ahhoz még annyira sem értek, mint a H3-hoz... :P néhány helyen azért megtettem :D)

Alyr: Érdekes választás, a létrehozható szellemek jó szolgálatot tehetnek a vadászsereg mellett, azonban a nekromanta hős nem biztos, hogy a legjobb választás ehhez a csapathoz.

Coradiel: Egy újabb régi ismerős... Noha matriarch-ok helyett már csak boszik vannak, Eruinával az élükön így is fájdalmasak, sajnos nem lett eléggé felemelve az áruk, úgyhogy sztem ismét bejut a top 3-ba. :P

Dragon: Gyakorlatilag lebonthatatlan HP-hegy, és még sebző varázslat is van... sima top 3.

Dreegar: Minden az elementáloktól függ, mert a spectral dragonok önmagukban túrót nem sebeznek... ha tud idézni akkor jó, ha nem... nos akkor nem tudom hol fog végezni.

HUNLorcs: Az ellenféllista itt sem jött kedvező módon... a lövészek meg a HP-hegyek igen kellemetlenek, még luck ellenében is... majd meglássuk. :wink:

Jou: Az erős sebzővarázslat ellenére valahogy nem érzem igazán erősnek ezt a csapatot, hiába a manaszipkázás... ennek ellenére a hadvezér személye eldöntheti a mérleget pozitív irányba, ötletem sincs, hol fog végezni...

Pukkandur: A macik elsőre lebonthatatlannak tűnnek (tulajdonképpen azok is... :lol:), viszont nincs sebzővarázslata + több helyet foglal el, ami ronthatja az esélyeit, így csak a top 6-ot illetően jelölném biztosra, a top 3 kérdéses. Igaz, a blind jónéhány alkalommal segíthet még neki...

Rt: Az íjászok rettentő sokan vannak, + Dougal miatt meglepően jól bírják a pofonokat is... top 3.

Teki: Nagy bánatomra a Sandro Cloak is megvételre került... :P Így viszont kivétel nélkül mindenkinek fejtörést fog okozni ez a csapat, bár Jou-éhoz hasonlóan ezt a csapatot se tudnám behatárolni a helyezést illetően... a fő erősség itt is a hadvezér személye szvsz...

Titi: Valahogy nem éreztem túl erősnek ezeket a tánokat így elsőre... mivel azonban Titi irányítja őket, valszeg tud valamit, amit én nem, így megelőlegezek neki is egy top 3-at... :lol:

Trunks: A speedet nem kellene lerombolni szvsz, különösen a lövősök ellen talán érdemes lehet az artikat kivenni, igaz, az viszont jelentősen rombolná az ütőerőt... sajnos az air-ek nemigazán bírják a pofonokat, ennek ellenére a luck és a cleansing sok helyzetben segíthet.

Vologya: Nem tudom normális-e, de az ice bolt nekem nem sebzett valami sokat... itt is tartok valami olyasmitől mint Titi esetében... a Maestro valszeg ismer valami cselt amiről még sejtelmem sincs... :lol:

Ennyi lenne, nagy hajrá mindenkinek öt nap múlva! :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 8:57 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Dave írta:
A recept egyszerű,veszel 21000 forintért lényt 2 artifactot meg dispelt :)


Kizárólag az motivált a h3ban hogy ezt a lúzer trendet megszüntessem :D


Idézet:
Srácok, valamit nem értek... elkezdtem a gyakorlást, bent van Dreegar artifactja (a helyén), summoning magic expert szinten és mégsem tud ellenem elementált lerakni... no persze nem mintha baj lenne, de valaki tudja h én rontottam-e el valamit, vagy ez így van jól? icon_rolleyes.gif

Valami profi H5ben kérlek mondjon már erre valamit, mert én szándékosan vettem azt az elementálos cuccot, és ősznitén hittem hogy működni fog, és mivel H5öm nincs, ezért nem próbáltam :D Most akkor tudok idézni vagy sem? :D Jou, Vologya, Dragon?

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 213 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség