Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 213 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 11:30 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Dreegar írta:
Idézet:
Srácok, valamit nem értek... elkezdtem a gyakorlást, bent van Dreegar artifactja (a helyén), summoning magic expert szinten és mégsem tud ellenem elementált lerakni... no persze nem mintha baj lenne, de valaki tudja h én rontottam-e el valamit, vagy ez így van jól? icon_rolleyes.gif

Valami profi H5ben kérlek mondjon már erre valamit, mert én szándékosan vettem azt az elementálos cuccot, és ősznitén hittem hogy működni fog, és mivel H5öm nincs, ezért nem próbáltam :D Most akkor tudok idézni vagy sem? :D Jou, Vologya, Dragon?


Tudsz idézni, ellenem tudtál :) Mindenképpen fogsz tudni, megvetted az itemet, tehát megkapod a spellt is az item tulajából fakadóan.

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 12:20 

Csatlakozott: 2008 feb. 15 pén., 19:41
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
Dreegar írta:
Dave írta:
A recept egyszerű,veszel 21000 forintért lényt 2 artifactot meg dispelt :)


Kizárólag az motivált a h3ban hogy ezt a lúzer trendet megszüntessem :D


Nem mintha az elementálos csapatok sokkal fantáziadúsabbak lennének.
Ráadásul velük még gondolkozni sem nagyon kell, körönként idézel egy stackot és ha az ellenfél körönként lebír venni egy egész stackot, akkor kikapsz, ellenkező esetben az ellenfél serege lassan elkopik. ( Szerintem jó a csapatod, de ez se túl komplikált )

Amúgy nem értem miért értékelik túl jelen mezőnyben az elementálokat, szerintem kapásból 4 biztos vereséggel indulnak: Trunks, Boris, én, Nogri biztosan simán leverjük az elementálokat, szerintem erős középmezőny vagy top6 jóindulattal.

Sőt Karesznak is el kéne titeket vernie.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 12:32 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
rt írta:
Amúgy nem értem miért értékelik túl jelen mezőnyben az elementálokat, szerintem kapásból 4 biztos vereséggel indulnak: Trunks, Boris, én, Nogri biztosan simán leverjük az elementálokat, szerintem erős középmezőny vagy top6 jóindulattal.


Legyen igazad! :P :D (Bár az említett csapatok Nogri kivételével lassúak, de induljunk ki abból hogy van aki tud játszani is, velem ellentétben... :D)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 12:58 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
rt írta:
Dreegar írta:
Dave írta:
A recept egyszerű,veszel 21000 forintért lényt 2 artifactot meg dispelt :)


Kizárólag az motivált a h3ban hogy ezt a lúzer trendet megszüntessem :D


Nem mintha az elementálos csapatok sokkal fantáziadúsabbak lennének.
Ráadásul velük még gondolkozni sem nagyon kell, körönként idézel egy stackot és ha az ellenfél körönként lebír venni egy egész stackot, akkor kikapsz, ellenkező esetben az ellenfél serege lassan elkopik. ( Szerintem jó a csapatod, de ez se túl komplikált )

Amúgy nem értem miért értékelik túl jelen mezőnyben az elementálokat, szerintem kapásból 4 biztos vereséggel indulnak: Trunks, Boris, én, Nogri biztosan simán leverjük az elementálokat, szerintem erős középmezőny vagy top6 jóindulattal.

Valamiért a mightos csapatok nekem is közelebb állnak a szívemhez, mint a két elementálos, nem tudom miért, de annak szurkolok, hogy beszedjék azokat a vereségeket, amiket említettél. De sajnos azért lesz nekik egész komoly lightning boltjuk is, és ha jól számolják ki, hogy mikor idézzenek és mikor fér még bele egy jókora villám, akkor azért nem olyan tutik azok a vereségek, főleg, hogy általában nem érnek át a pályán az első körben. Mondjuk felesleges is ez az elmélkedésem, inkább le kéne játszani a mentést, igaz?! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 13:15 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Boris biztosan nem veri le az elementálokat :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 13:49 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Halihó!

Sajnos rossz hírt hozok (bár pár embernek lehet, h jó hír :))...
Úgy alakult, hogy legnagyobb sajnálatomra, nem tudok részt venni a verseny egyik napján sem.
Az okokról nem beszélnék, de Vologyának már elmondtam. Ilyen az élet... Ma még az autómat is megtörtem (15 év alatt egyetlen saját hibás karcolásom sem volt), mivel tolatás közben egy aljas villanykaró, előre megfontolt szándékkal mögém ugrott... :evil:
Szal amilyen topformában vagyok koncentráció terén, talán jobb is így. Persze, ha valaki nagyon bánja, hogy nem játszhat az elementáljaim ellen, valamikor később szívesen lejátszom vele a meccset funból (dobj egy pm-et, ha így van).

Minden Jót! Jó Játékot Nektek!! 8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 13:59 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Nimbus írta:
Halihó!

Sajnos rossz hírt hozok (bár pár embernek lehet, h jó hír :))...
Úgy alakult, hogy legnagyobb sajnálatomra, nem tudok részt venni a verseny egyik napján sem.
Az okokról nem beszélnék, de Vologyának már elmondtam. Ilyen az élet... Ma még az autómat is megtörtem (15 év alatt egyetlen saját hibás karcolásom sem volt), mivel tolatás közben egy aljas villanykaró, előre megfontolt szándékkal mögém ugrott... :evil:
Szal amilyen topformában vagyok koncentráció terén, talán jobb is így. Persze, ha valaki nagyon bánja, hogy nem játszhat az elementáljaim ellen, valamikor később szívesen lejátszom vele a meccset funból (dobj egy pm-et, ha így van).

Minden Jót! Jó Játékot Nektek!! 8)


Üdv Bátor Harcosok!

Igen, sajnos Nimbus nem tud jönni, így Dreegar lesz az egyetlen elementalos a támadások alatt... (van akinek jó hír, van akinek nem) Nimbikém drukkolok, a legjobbakat ezúton is! :) Az 1vs1-ben Kady fogja Nimbust helyettesíteni, a támadásban pedig majd irányítom a seregét (ha nem bánja), úgyis gyors csatáim lesznek. :) Az 1vs1 sorsolása és a térképek késő estére várhatóak. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 15:33 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Vologya írta:
...a támadásban pedig majd irányítom a seregét (ha nem bánja), úgyis gyors csatáim lesznek. :)


Megtisztelnél vele!! :) 8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 17:02 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Ok, no de akk kié lesz a kupa amit nyer? Nimbié, vagy a tied? Vagy elfelezitek? :P

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 17:45 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Idézet:
Amúgy nem értem miért értékelik túl jelen mezőnyben az elementálokat, szerintem kapásból 4 biztos vereséggel indulnak: Trunks, Boris, én, Nogri biztosan simán leverjük az elementálokat, szerintem erős középmezőny vagy top6 jóindulattal.

ha ebből a 8ból nem lesz legalább 4 pontom, sokkot kapok ^^

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 18:48 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
HUNLorcs írta:
Jou: Az erős sebzővarázslat ellenére valahogy nem érzem igazán erősnek ezt a csapatot, hiába a manaszipkázás... ennek ellenére a hadvezér személye eldöntheti a mérleget pozitív irányba, ötletem sincs, hol fog végezni...


Az a hadvezér (mint a csapatán látszik) eléggé rég játszott ilyen játékkal... :shock:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 19:42 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Dreegar írta:
Idézet:
Amúgy nem értem miért értékelik túl jelen mezőnyben az elementálokat, szerintem kapásból 4 biztos vereséggel indulnak: Trunks, Boris, én, Nogri biztosan simán leverjük az elementálokat, szerintem erős középmezőny vagy top6 jóindulattal.

ha ebből a 8ból nem lesz legalább 4 pontom, sokkot kapok ^^

Betöltögettem ezeket a pályákat :), a behemótok nagyon lassúak, nekik nem nagyon adok esélyt, a haste-es wolfriderek faszák, velük le kell nyomni Dreegar csapatát. A másik kettő nem tuti, de szerintem rt fog nyerni, illetve a dzsinnek vereségére teszek.
Ez úgy nagyjából tényleg 4 pont.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 19:49 

Csatlakozott: 2008 feb. 15 pén., 19:41
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
bobibubi írta:
Dreegar írta:
Idézet:
Amúgy nem értem miért értékelik túl jelen mezőnyben az elementálokat, szerintem kapásból 4 biztos vereséggel indulnak: Trunks, Boris, én, Nogri biztosan simán leverjük az elementálokat, szerintem erős középmezőny vagy top6 jóindulattal.

ha ebből a 8ból nem lesz legalább 4 pontom, sokkot kapok ^^

Betöltögettem ezeket a pályákat :), a behemótok nagyon lassúak, nekik nem nagyon adok esélyt, a haste-es wolfriderek faszák, velük le kell nyomni Dreegar csapatát. A másik kettő nem tuti, de szerintem rt fog nyerni, illetve a dzsinnek vereségére teszek.
Ez úgy nagyjából tényleg 4 pont.


Igazából csak a saját csapatommal teszteltem, a ligthing boltról meg is feledkeztem. Én biztosan elverem a többi nem számít :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 21:21 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
És az mi már, hogy a földesek immunisak a láncvillámra????? Áááááááááá, azt hittem csak Adler ellen nem kell kiállnom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 22:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
NG írta:
És az mi már, hogy a földesek immunisak a láncvillámra????? Áááááááááá, azt hittem csak Adler ellen nem kell kiállnom.


Mért, a villámhárítókat hova kötik be? A földbe... :P

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 22:28 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Idézet:
Igazából csak a saját csapatommal teszteltem, a ligthing boltról meg is feledkeztem. Én biztosan elverem a többi nem számít

Nos, maraajunk annyiban hogy 70% esélyed van rá :D

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 22:49 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

No látom már, megy a szócsata (íráscsata) a támadások előtt... :P Aztán majd az élő adás eldönt mindent, ahogy Gálvölgyi tanár úr mondá... :lol:

No megtörtént a sorsolás, íme:

A kiemelések Toplista pontok és helyezések szerint lettek megállapítva:

1. kalap: Dreegar, Titi, Bogpista, Csizu
2. kalap: Teki1986, Jou, NG, Adler
3. kalap: Karesz, Kady, Pumpás, Dragon

A csoportok:

A csoport:

Dreegar, NG, Karesz

B csoport:

Csizu, Teki1986, Kady

C csoport:

Bogpista, Adler, Pumpás

D csoport:

Titi, Jou, Dragon

A lebonyolításról emlékeztetőül:

1. forduló:

A1 - A2
B1 - B2
C1 - C2
D1 - D2
A3 - C3
B3 - D3

2. forduló:

A2 - A3
B2 - B3
C2 - C3
D2 - D3
A1 - C1
B1 - D1

3. forduló:

A1 - A3
B1 - B3
C1 - C3
D1 - D3
A2 - C2
B2 - D2

Rájátszás 1. kör:

A1 - B1
C1 - D1
A2 - B2
C2 - D2
A3 - B3
C3 - D3

Döntő, 3. hely, helyosztók szombat délelőtt:

Döntő: A1 - B1 győztese vs. C1 - D1 győztese
3. hely: A1-B1 vesztese vs. C1 - D1 vesztese

A térképek majd a helyszínen, behalt az asztali gépem, azóta sem tudtam még megcsinálni... Karesz és Dragon küldtek 1-1 mappot, azt átküldöm mindenkinek, ha megfelelő, akkor már csak 1-et kell hozzá választani és lenne még egy random péntekre, szombaton pedig szintén random WT...

Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 22:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Ezaz, ismét játszhatok majd Jou, Titi és Kady ellen! :lol: Majdnem minden BB-n találkozom az említett 3 személyből 2-vel, igazi old school 1v1 lesz!
Ezzel búcsúzom is, holnap én már Pesten leszek, a többieknek addigis jó készülődést és egyebeket, 3 nap és találkozunk! :wink:

Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 29 kedd, 23:22 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
1v1 mapok:
a Harc a sivatagért pálya alapvetően szimpatikus, egyedül azt hiányolom benne hogy az ellenfélhez egyszerűen nem lehet bemenni ha ő nem akarja.
A sátrak azonos színűvé tétele megoldja a problémát, valamint szerintem egy whirpool a 2 vízre is hozhat izgalmakat a pálya egyensúlyának felborítása nélkül.
A másik mapról nem tudok nyilatkozni, mert ahhoz ki kéne próbáljam, átlátni nem sikerült :oops:

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 30 szer., 4:07 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Vologya, melyik nap hányra kell menni? :) 2 vagy 3 napos lesz a történet? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 213 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség