Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 213 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 03 vas., 10:39 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Gratula Adlernek és Nogrinak(persze a többi dobogósnak is,csak ők ketten érdemlik meg igazán az elismerést)! Úgy látszik az As Roma szárnyalása a döntőig repített 8)
Vologya,tőled pedig kérem az 1v1 eredményeket, előre is köszönöm,és nem olyan sürgős ám:)

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 03 vas., 19:55 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
ADLERAZISTEN!!! :)

A Zöreg megmutatta, hogy nem kell azért teljesen leírni az "idősebb" korosztályt! :D:D

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 03 vas., 20:03 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Gratulálok a nyerteseknek és a helyezetteknek is ! Biztos megint jó hangulat volt főleg az eddigi írásokból ez leszűrhető! :)

Márciusban majd megpróbálok viszont én is eljönni. Betámadok úgymond! :)


NOGRI egyébként egy ifjú új bajnok vagy régebb óta jár a bajnokságokra? Vagy csak én voltam blindolva ? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 03 vas., 20:07 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
hahakocka írta:
NOGRI egyébként egy ifjú új bajnok vagy régebb óta jár a bajnokságokra? Vagy csak én voltam blindolva ? :)


Ha jól értesült vagyok, akkor Városi Bencéről van szó (varosib volt a userneve), csak a megújult frizurájával nem ismertem fel, amikor köszöntem, ezúttal is elnézést kérek Tőle :) (egy ismeretlen név volt számomra a jelentkezők közül, így elsőre Rá tippeltem)
És tényleg nagy kalaplengetés jár Neki, mert nem exponenciális a fejlődése, hanem robbanásszerű.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 03 vas., 22:01 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Ezt jól megfogalmaztad! :) Így van! :)

Vogyi most miért nem aratott annyira? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 04 hétf., 0:18 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
hahakocka írta:
Ezt jól megfogalmaztad! :) Így van! :)

Vogyi most miért nem aratott annyira? :)


Üdv Bátor Harcosok!

Azért nem aratott annyira, mert már nem férnek a kupák a vitrinbe és az asszony kiadta, hogy ha túl sok kupát merek hazavinni, akkor a kutyánál alszom... :roll: :P :lol: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 04 hétf., 10:01 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Hiányolom a beszámolókat,ezét én is írok valamit.
Először is köszönet Vologyának a szervezést.

H3 támadásban hoztam a kötelezőt....ennyit tudtam kihozni a démonokból.

1vs1

1.ford. Pumpás ellen:Elég jól haladtam és időben betörtem középre.A relikek használhatatlanok voltak,főleg,mert az egyik kombó volt.
Tervem,hogy Pumpáshoz átmenjek meghiúsult,kétszer járt le az időm,mire rendeztem a sereget.Közben ellenfelem is bejött a sivatagba.Sikerült még a library-ét meglátogatnom,ill +2 attakot szereztem nála.
A főcsatában folyamatosan kapta a morálokat....és így ki is kaptam. Grat neki.
2.ford.NG ellen: Sikerült nekró várat kapnom...a 2.vár stronghold,így húztam a behemótokat is.jól is haladtam elhoztam a lion's shildet és a 2 dobozt középről.A főcsatában nyertem köszönhetően a skill fölénynek.
3.ford.Dreegar ellen: Jebuson,talán egyik legjobb meccsem volt.
Hamarabb értem középre,elég jó dolgok voltak a sivatagban,amit jó arányban össze is szedtem.Egyszer sikerült ellenfelemnek elkapnia,de fizettem és mentem..Ezután összeraktam a seregemet és megtámadtam én is.Imló segítségével legyaktam 9 hidráját,mire Dreggar elmenekült.A főcsata érdekes lett és elég szoros.Olyan dolgokat csináltam amit nem kellet volna,nyerhető csatát buktam...
Gratula Dreegar.
Helyosztó,Kady ellen: balance megint necro,kezdek ráérezni a randomra nagyon jól ment...a főcsatában lény többletemnek köszönhetően nyertem.

Gratula a dobogósoknak!És külön Adlernak a 2. helyéhez,ráfért már a siker :)

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 04 hétf., 11:13 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
H5:
Az első meccsem légelementálok ellen nagyon zseniális volt, kitaktikáztam hogy elő tudjam ütni a csintvázzal, megvágta a sárkány, rágyújtottam a házat, egyik brilliáns mozdulat jött a másik után, míg végül sikerült hozni a partit. Utána mindenki más aki ért is a H5höz mocskosul szarrá vert.
H3:
Hoztam az összes nyerhető meccset, a két vereségem 2 olyan csapat ellen volt akik 100%osan levertek, sajnos NGorit nem verték meg akik reméltem hogy fogják, így ő lett az első :) Legkeményebb csatám NG ellen volt, amikor a verseny során egyetlen egyszer nem jött föld :D
1v1:
Szintén NG ellen kezdtem, itt még teljesen friss voltam, meg buzgott bennem a tettvágy, szóval bedaráltam a mapot, 3. héten kiszedve a sivatagot és az Angelic alliancet (a kannát használtam belőle) átrongyoltam NGhez és sikerült leverni.

Pista ellen Dragon kaotikus mapján 75 68 58 57 volt a főhősöm, 2500 a chainem, enough said.

Karesz ellen random jebuson játszottam a BB számomra legjobb meccsét, a 150 másodperces köridő a pizzarendelésnek köszönhetően meglehetősen vicces köröket eredményezett nekem a sivatagban (1 csata 1 nap) Karesz nagyon jól tolta, hamarabb ért be a sivatagba, amíg én a sereg gyűjtésével voltam elfoglalva 2 percenként, viszont sikerült elkapnom a sivatagban, azonban az arkkal fizetett és elfutott. Követkető hét első napján egyből el is kapta a múlt heti seregem, és egy implo+14 ark kombóval (ő volt a kék szal nem red rush) levette a 9 chaos hidrám. Természetesen távoztam angolosan, de nem adtam fel, mert egyfelől kemény hősöm és hatalmas seregem volt (több mint 70 wyvern és 70 gorgon), másfelől pedig expert berserkem. A következő főcsatában nekem kb duplaannyi hpm volt, de a 14 ark brutálisan erősnek tűnt. Ha Karesz felrakja a piros gömböt, akkor valszleg nyer is. Azonban nem tette, ehelyett leimpózta a hydrát (deja vu). Ezt kihasználva leslowoltam, és vigyáztam a szúnyogra, így a köv kört én kezdhettem, és az arkra tolt berserkel sikerült elérni hogy 2x is ne engem üssön, addigra odaért a bika és megnézte, 14->5. Ekkor ismét sokkot kaptam a wttől, ugyanis nem powerx4 hanem power x 5 elementalt idézett, azaz 150 darabot. Végül frenzys bikák morállal kivégezték, de a főcsatát leszámítva elismerésem Karesznak, jó volt nagyon.

Helyosztó Teki ellen,balance, kipróbáltam mit tud a dungeon, ha nagyon vigyázok trogikra. A jebus után durva kontraszt volt a kiábrándító csövezés, egyikünknek se volt semmi a terepén, a hősöm meztelenül vonult a csatába, az egyetlen artim a +1 speed volt, az értékeink kb egyformák voltak, viszont a végig őrzött 450 trottyos, és a 3 consból összeszedett 6 angel valamint az a tény hogy nekem expert slow és expert haste is volt, mészárlássá változtatta a csatát

Döntő Adler ellen panicon, itt már végre nem 150 seces köridő volt, meg is látszott hogy ki tudtam használni a baromi jó terepemet, és a végcsatára összeszedett 70 wyvern és 350 gnoll simán ledarálta Adlert.

A BB mókás volt, nagyon jól szórakoztam, köszi a szervezést Vologya!

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 04 hétf., 23:00 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Örülök, hogy ismét jól éreztétek magatokat, várom a többi beszámolót is. :) Most jöjjön az enyém és a teljes végeredmény:

Heroes5 Támadás:

Bogpista korábbi csapatát alakítottam át az idei versenyre. Sajnos nem 100%-ig kedveztek a csapatösszetételek ennek a csapatnak, viszont egy 3-6 helyezés reálisnak tűnt. Jó csatáim voltak (Coradiel 3 K*rvával maradt állva vagy HUNLorcs utolsó 2 Wraith-je luckolt, amivel leverte az elementáljaimat, Pukkandúr ellen pedig a terep segített...) Szóval voltak olyan meccsim, ahol veszítenem kellett volna, de pontokat hoztam és voltak olyanok, amit hoznom kellett volna, de kis dolgokon elbuktam, de összességében a 3. helyen kötöttem ki, ami a maximum, amit ebből a csapatból ki lehetett hozni ezen csapatokkal szemben. Gratulálok RT-nek első BAJNOKI címéhez és Dragonnak, aki jól megtervezett csapatával a 2. helyet szerezte meg. (Csak halkan jegyzem meg, hogy talán bajnok is lehetett volna, ha minden csapatból 100%-osan felkészül, igaz akkor talán én sem vagyok 3...) És persze a többi résztvevőnek a színvonalas csatákért és csapatokért. :wink:

Heroes3 Támadás:

Itt az előző HME-s 3. helyezett csapatommal indultam, mert nem volt időm összerakni egy normálisat időhiány miatt... A csapatösszetétel itt még annyira sem kedvezett, mint H5-ben, ezért maradt az erős középmezőny... Talán 1-2 pont még kihozható lett volna, de inkább Karika fiát Danit segítettem a Heroes megismerésének rögös útján... :P Gratulálok Nogrinak szintén első BAJNOKI címéhez (kicsit tényleg büszke is vagyok, hogy ehhez hozzásegíthettem egy kis oktatással és segédkezéssel), Dreegarnak a 2. és HUNLorcsnak a 3. helyhez. Valamint az összes résztvevőnek, aki részvételével emelte az esemény színvonalát. :)

És persze gratulálok Dreegar újabb 1vs1 BAJNOKI címéhez, valamint Adler bátyónak remek és egyben mázlista szerepléséhez, valamint Jounak és Teki1986nak a 3.-4. helyezéseikhez.

Kérek mindenkit, hogy a szokás szerint elfelejtett MR. LUCKY és MR. UNLUCKY díjak kiosztásához adja le szavazatát itt vagy emailben a vogyi73@gmail.com email címemre legkésőbb 2013. 11. 15-éig.

Képek feltöltése folyamatban, ahogy Gepynek lesz ideje, megcsinálja az oldalt és lehet majd nézegetni... :) Addig is kösz a türelmet!

Remélem jövőre is lesz erőm és lehetőségem megszervezni a szokásos évi 3 versenyt, amelyre minnél többen eljöttök majd. Addig is mindenkinek jó telelést, kellemes ünnepeket, újévet és minden jót kívánok! Baráti üdv!

ui: A teljes végeredmény:

1vs1 torna:

BAJNOK: DREEGAR
2. Adler
3. Jou
4. Teki1986
5-8. Bogpista, Kady, Karesz, Titi
9-12. Csizu, Dragon, NG, Pumpás

Süni: Részletes eredmények majd mennek... :wink:

Heroes5 Támadás Torna:

BAJNOK: RT 20 pont
2. Dragon 18 pont
3. Vologya Mester 16 pont
4. Jou 13 pont
5. Coradiel 13 pont
6. HUNLorcs 12 pont
7. Teki1986 11 pont
8. Pukkandur 10 pont
9. Titi 7 pont
10. Dreegar 7 pont
11. Alyr 5 pont
12. Trunks 0 pont

Heroes3 Támadás:

BAJNOK: NOGRI 24 pont
2. Dreegar 22 pont
3. HUNLorcs 19 pont
4. Rt. 18 pont
5. NG 17 pont
6. Titi 16 pont
7. Adler 14 pont
8. Vologya Mester 12 pont
9. Karesz 12 pont
10. Boris 10 pont
11. Teki1986 9 pont
12. Trunks 9 pont
13-14. Dragon és Nimbus visszaléptek

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 05 kedd, 22:21 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Hm... érdekesek lettek a képek. :P Ismét megállapítottam hogy nagyon nem vagyok fotogén, de ami érdekesebb, az a Jou elleni csatám megörökítése H5-ben... az mindent elárul. :lol:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 05 kedd, 22:40 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Van pár durva (és vállalhatatlan) kép azért... :lol: :P

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 05 kedd, 22:41 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
HUNLorcs írta:
Hm... érdekesek lettek a képek. :P Ismét megállapítottam hogy nagyon nem vagyok fotogén, de ami érdekesebb, az a Jou elleni csatám megörökítése H5-ben... az mindent elárul. :lol:


Üdv Bátor Harcosok!

Megelőztél... :P A képek és eredmények fenn vannak a Képek, Videók -> Budapest Bajnokságok alatt. :wink: Kommentek is hamarosan... Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 06 szer., 13:41 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Lucky:
Teki

Unlucky:
Pista

1vs1
Első meccs Pistával volt, Karesz féle térképen, ami nem volt rossz, simán hozta egy átlagos térkép színvonalát.
A játék WT ben zajlott, s ami fontos, 1500 és +150 sec idővel, szerintem ez döntő tényező volt a játékban.
Egy apró hiba miatt az egyébként nálam sokkal jobban játszó ellenfelem elbukta a hősét, igy megnyertem az első meccset.

Dragon féle térkép volt a 2. meccs, ellenfél a Pumpás, itt nem volt eleminálás, random, ami jön, Conflux, az első héten csak ismerkedtem a várral, mert még soha nem játszottam vele multiban, kalap fos, ennek ellenére az volt az elképzelés, hogy rámegyek a magicre, persze kiderült nincs lvl5, de legalább volt olyan épület, ahol minden varázsosztályt ( föld, viz, levegő, air) meg lehet tanulni, expert berserkkel indultam a csatába, a leghülyébb helyen áttörve, ahol semmi nem volt, a relicek a másik két átjáróban voltak.
Pumper valahol elbukta a hősét, folyamatosan recruitolt egy hétig, hátha visszajön, addig én haladtam, elfoglaltam egy várát, a hős nem jött, igy feladta.

Jebus
NG volt az ellenfél, a továbbjutás már megvolt, de azért szerettem volna nyerni, hát nem sikerült, rampart területe elgé **** volt, se relic, se utopia, ellenben ***** nagy, s no log.
A blokk volt a legszebb, levertem egy raklap minót, black dragon-t, de még az ellenfél blokkját is le kellett volna verni, hogy bejuthassak a sivatagba, faerie dragonok, elfogyott az idő, igy nem támadtam be, jött NG, leverte, majd engem is, hiába volt sok wyvernem.


Elődöntő Balance, Jou Infernóval tolta, én Tower, nagyon jó terepem volt, gyenge blokkok, de a mohóség miatt majdnem ráfizettem, az 1 giant, 2 nága lecserélése 35 centaur kapitányra másodikra is **** üzlet.
Nekem jutott a lehetőség, hogy kifosszam a hve zónát, az első összecsapásra Jou még nem volt felkészülve, lelépett, igaz nem volt olcsó ez a mutatvány.
Az összeharácsolt pénzből elindult a maradék sereg is, ezt az ellenfél nem várta meg, a lelépés után egy körrel megtámadott, gyakorlatilag
a wyvernek eldöntötték a csatát, némi toweres segitséggel.


Döntő
Dreegar fortressel volt, én necro, panic, sokkal jobban tolta, én igazából csak márászkodtam - by Titi - igy nem is volt olyan meglepő, hogy levert.

Gz neki, ha jól emlékszem, veretlenül lett bajnok.


H3 támadás:
18 black elég volt a középmezőnyre, ha azonban szeretnék valamennyit javitani, akkor nem árt kicsit igényesebb csapatot összerakni.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 213 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség