Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 213 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 30 szer., 9:26 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
titi írta:
Vologya, melyik nap hányra kell menni? :) 2 vagy 3 napos lesz a történet? :)


Üdv Bátor Harcosok!

2 napos lesz (november 1-2.-a, péntek és szombat) és mindkét nap 7.30-8.00 között kellene érkezni. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 30 szer., 11:55 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Oké, köszi a választ :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 30 szer., 16:46 

Csatlakozott: 2008 feb. 15 pén., 19:41
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
Én a H5 térképeken a hősömnél nem találom a lőszeres kocsit, az árlistában úgy láttam, hogy járna hozzá.

A támadások ugye szombaton lesznek?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 30 szer., 17:25 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
rt írta:
Én a H5 térképeken a hősömnél nem találom a lőszeres kocsit, az árlistában úgy láttam, hogy járna hozzá.

A támadások ugye szombaton lesznek?


Üdv Bátor Harcosok!

Szerintem nincs szükséged rá! :P Persze megnézem és javítom, ha véletlenül kimaradt, jár neki a lőszeres kocsi. Igen, a támadások 2-án szombaton lesznek. Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 30 szer., 18:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
térképek ügyében most nem lehetne csak wt, random mappokon, balance, panic, jebus?

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 30 szer., 20:29 

Csatlakozott: 2011 szept. 17 szomb., 19:08
Hozzászólások: 85
Vologya írta:
2 napos lesz (november 1-2.-a, péntek és szombat) és mindkét nap 7.30-8.00 között kellene érkezni. Baráti üdv!


Aki H3 támadásra jelentkezett csak hányra érkezzen? (felteszem most is az lesz később)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 30 szer., 20:45 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Nogri írta:
Vologya írta:
2 napos lesz (november 1-2.-a, péntek és szombat) és mindkét nap 7.30-8.00 között kellene érkezni. Baráti üdv!


Aki H3 támadásra jelentkezett csak hányra érkezzen? (felteszem most is az lesz később)


Üdv Bátor Harcosok!

Aki csak a H3 támadásra jön csak, az legyen ott 14 óra körül, maximum emelik a hangulatot, ha nem fejeződne be a H5 támadás addig... :P :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 30 szer., 21:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Kérdés Vogyi: a rájátszásnál nem volna célszerűbb a következő megoldás?

A1 vs B2
A2 vs B1
C1 vs D2
C2 vs D1

A csoportelsők a másik csoport 2. helyezettjével játszanának, majd a következő körben lehet úgy ahogy írtad vagy keresztbe sorsolnánk (A1 vs B2 győztese A C1 vs D2 győztesével játszana) így elkerülvén azt az esetet, hogy megismétlődik egy korábbi párosítás (ami nem feltétlen baj, de így változatosabb szvsz).

_________________
"Fix pályán játszani olyan, mint végigmenni ugyanazon a labirintuson többször" - angelito_HC


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 31 csüt., 0:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Dreegar ellen kezdek?! Nem volt vmi jószívű a randomisten velem. Így hogyan fogom véghezvinni a taktikám? (az volt, hogy mire játszik ellenem, leitatom - hmm, akkor később még össze kell, hogy fussunk...)
Ez a rájátszásos dolog hogy is lesz? Saját csoport 2 fő, keresztbe játszás 1 emberrel és utána?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 31 csüt., 1:28 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
NG írta:
(az volt, hogy mire játszik ellenem, leitatom-

Majd közben :D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 31 csüt., 9:16 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

NG: Nézz vissza egy oldalt!

Az 1vs1-ben 2 fix és 2 random térkép lesz pénteken és szombaton is randomon lesz a döntő és a 3. hely, mert minden térképem a behalt gépemen volt rajta és mivel még mindig nem működik, így nem is tudom előkeresni... :?

A H5 támadókat kérdezném, ki tud H5 futtatására alkalmas gépet hozni? Most egyelőre úgy néz ki nagy bajban vagyunk, mert Titi, Teki és jómagam viszünk majd ilyen gépet (tudtommal) és még 3 db hiányozna... Remélem lesz még olyan, aki tud hozni H5 futtatására alkalmas gépet. Várom visszajelzéseiteket! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 31 csüt., 11:04 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Péntek és szombat reggel nem tudna felvenni valaki aki kocsival megy? Kék metró, 4-6-os villamos, 1-es villamos vonala mind gyorsan elérhető számomra.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 02 szomb., 7:13 
Avatar

Csatlakozott: 2011 okt. 21 pén., 18:55
Hozzászólások: 314
Tartózkodási hely: Budapest
Mindenkinek sok sikert mára!!!! :)

_________________
A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt.
"George S Patton"
(Versenyeken Alyr)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 02 szomb., 17:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Éljen a MÁV ingyen wifi szolgáltatása :D

Én már hazafelé "repesztek" egy IC-vel, és habár a fórumi társaság 70%-ka éppen H3-ban üti, cséneli és elementálozza magát halálra, gyorsban nyomot hagyok a fórumon is, élményekről kis beszámolóval majd később jelentkezem...

GL&HF a támadóknak :D

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 02 szomb., 19:06 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 23 szomb., 10:26
Hozzászólások: 377
Ha már nem tudtam ma ott lenni, küldök némi szerencse- és morálhozó jókívánságot: vesszenek az elementálok! :D

_________________
Üdvözlet minden nagyon bátor harcosnak!
Lord Shaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 03 vas., 0:05 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Hát srácok, egy élmény volt ismét. :D Annak ellenére hogy néhány alapvető forma hiányzott az idei derbiről, ütős TT-k voltak, úgyhogy meg is írnék gyorsan egy rövid beszámolót :D :

H5:

Itt sajnos tisztában voltam vele hogy a lidércekkel csak az erős középmezőny az, ami megcélozható, igaz, ez kb. össze is jött, mivel a "várt veszteségek"-en kívül csak Jou és Vologya ellen veszítettem pontot, így az 5./6. hely meglett, ha jól emlékszem. :P Volt pár csatám ahol a szerencse igencsak nem mellettem állt, mint pl. Coradiel és a boszik esetében, igaz, máskor meg pofátlan mázlival szereztem pontot pl. a Vologya-féle elementálok ellen. :P Nagy gratula Rt-nek, igazából simán vitte az egészet, plusz Dragont és Vologyát is dicséret illeti. :P A zombik jó eredménye mondjuk tulajdonképpen nem volt kérdéses, spell mellett azt a 15k HP-t finoman szólva is nehéz lebontani. :D Vologya harmadik helyezése már jobban meglepett, főleg az első néhány csata eredményeit látva. :P

H3:

Mivel Nimbus visszalépett, itt már nagyobb esélyekkel indulhattam, s pofátlan mázlis csatákkal a legidiótább hibák elkövetése mellett is sikerült bekúsznom a harmadik helyre a madárkákkal. :D Igazából nagyon örülök a fejemnek, bár Nogri ellen amilyen failt követtem el mindkétszer, kérdéses h megérdemeltem-e. :P Remélem nem történt semmilyen pontelszámolás. :P Nagy gratula Nogrinak az első helyért, aki a márciusi szereplése után valami iszonyatosat fejlődött, a farkasok meglepően könnyen hasították ketté a társaság túlnyomó többségét... hiába, egy "jó tanítómester" csodákra képes. :D Gratula Dreegarnak is a második helyért, aki ha jól tudom, csak az én hülye hibáim miatt nem lett első, ezért utólag is bocsi. :P :P Természetesen dicséret illeti Rt-t és NG-t is, mert csak kicsin múlt hogy sikerült elhappolnom ezt a díjat előlük. :P

Köszönöm mindenkinek a játékot még egyszer, legkésőbb márciusban remélhetőleg ismét találkozunk, plusz akinek van kedve, végre össze kéne szerveznünk azt a decemberi kocsmázást. :D

Mr. Lucky-ra Coradielt jelölném, azzal a két ribanccal az oldalán. :P
Mr. Unlucky pedig ezúttal Vologya Mester
A Mr. Balf*sz díjra pedig jómagam jelentkeznék, amilyen idióta pontokat vesztettem... :lol:

_________________
HL


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára HUNLorcs 2013 nov. 03 vas., 3:50-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 03 vas., 0:26 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Csak egy gyors végeredmény (részleges) a versenyekről, mert mindjárt elelszom a gép előtt... :oops:

1vs1 torna:

BAJNOK: DREEGAR
2. Adler
3. Jou
4. Teki1986

H5 Támadás torna:

BAJNOK: RT
2. Dragon
3. Vologya Mester

H3 Támadás torna:

BAJNOK: NOGRI
2. Dreegar
3. HUNLorcs

Részletes eredmények, fényképek (a szokásos helyen) hamarosan... Remélem mindenki épségben hazaért... Gratulálok a győzteseknek, helyezetteknek, élménybeszámoló később... Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 03 vas., 0:27 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Hazaestem én is, hosszú és nehéz hazaút volt, az ellenőr is sikeresen megbüntetett (800 ft-ba nem halok bele, de mégis), a verseny viszont nagyon jó volt, a hangulat az nagyon toppon volt mint mindig! :) Köszönöm Vologyának és a többi szervezőnek, hogy ezt a BB-t is megvalósították :)

Íme az én élménybeszámolóm:
1v1: Itt első meccsen Kady ellen kezdtem a Karesz-féle Harc a Sivatagért mappon. Itt írnám le, hogy a térkép maga szerintem nagyon jó volt, minden megtalálható volt rajta ami az izgalom érdekében kellett. Az eliminációból tervszerűen csaptam rá a Rampatra, míg ellenfelem Strongholdot választott. Nálam a főhős Ufretin lett, az ellennél már nem emlékszem ki volt. Az artijaim egész jók voltak, sec vár castle. A guildek nem adtak sok mindent, fireball és ice bolt volt ami jó spellnek volt mondható, meg mass earth + air. A sziget miatt volt egy pár napos csúszás, de 1.3.5-nél bementem középre, ahol egy gladius fogadott meg egy ring of magi amit ott is hagytam. Épp indultam volna Kady +5/+5 mellpáncéljáért de ő is ott volt és megtámadott. A harcok során azonban sok lényt bukott, így egy ice bolt vs magic arrow csata után közelharcban győztem.

Második meccs Jou ellen volt a saját mappomon, a Sorstársakon, itt az élet engem Towerrel, Jout Fortressel és típusazonos hőssel, Alkinnal látta el. Itt kiszedtem mindent, az elején nagy pénzhiány után 2. héten a capitol és a 2 city hall megtette a magáét, 3. hét közepén a felső átjárón levertem a blökit a pajzsért meg egy feka gömbért, aminek persze semmi haszna nem volt, majd gyors hazamenekvés után jött a középső trepp 4. hét elején, itt kiszedtem mindent majd átrongyoltam Jouhoz. 5 heti seregem volt 700-as meteorral +10 skillel vertem kb. Alkinra, de nem tudtam felvenni a kesztyűt a tactic + expert haste duóval, tower ellen ez gyilkos kombó, nekem meg nem jött sehonnan tactic, pedig nagyon vártam + universityket is fölkutattam érte. Ez a meccs ezzel a ponttal el is ment, a 80%-os archery bónuszt nem tudtam így kihasználni.

Harmadik meccs Titi ellen randomon, itt én Infernot, ő Necrot választott. A terepem nem volt rossz, 1.3.3-nél bementem a sivatagban, de Titi már ott garázdálkodott 1.2.5. óta, így egy nagyon durva hőssel, pár utópia és fly hive kifosztása után nem tudtam mit kezdeni Kyrre 30-as defjével és 60 wywernjével mindenféle cuki spell mellett... Ezután Pumpással úgy döntöttünk, hogy nem bohóckodunk a 4. mappon, így pár óra spectelés és egyebek után a pénteket letudtam. A nap fénypontja volt, amikor Dreegar pizzát rendelt és többszöri geccózás után hangosan a teremben ülők tudtára adta, hogy "TUDOM, HOGY AZ ÉN KÖRÖM VAN B.SZDMEG" miközben a telefonba beszélt épp :lol: Kapott egy képet a rendelést felvevő :lol:

H5 Támadás: Erre készültem és a tesztelések teljesen eredményesek voltak, elrontani semmit sem rontottam el (a Vologya elleni nagyon csúnya meccset leszámítva, azután infarktust kaptam volna ha rt bukik még 1 pontot...), de rt serege jobb volt, kb. ugyanarra az agyatlan conceptre épült a seregünk így sztem jó eredmény született, a 2. helyemmel relatíve elégedett vagyok. Külön szeretnék gratulálni Vologyának is, mondtam, hogy nem olyan sz.r az a sereg :)

Ennyi lenne, köszönöm mindenkinek a 2 napos emlékeket és a jó hangulatot, ha időm és a büdzsé engedi, legközelebb találkozunk! :)
Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dragon 2013 nov. 03 vas., 0:32-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 03 vas., 0:30 

Csatlakozott: 2011 szept. 17 szomb., 19:08
Hozzászólások: 85
Én is köszönöm mindenkinek mégegyszer, egy élmény volt ez a verseny is.

HUNLorcs írta:
Nagy gratula Nogrinak az első helyért, aki a márciusi szereplése után valami iszonyatosat fejlődött


Hát igen akkor megfogadtam hogy ilyet mégegyszer soha és elég sokat foglalkoztam vele nyáron :) Természetesen a "jó tanítómester"-nek is nagyon hálás vagyok, nélküle ugyan nem hátul de az biztos hogy nem legelől végezek. Azért még nekem is van mit tanulni Karesz és rt ellen jól benéztem 1-2 dolgot a sok tesztelés után is :D
A két pont miatt meg nem kell bánkódnok mert közben Titi 2 győzelmének köszönhetően már mind1 volt hogy nyersz-e ellenem vagy sem :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 nov. 03 vas., 2:27 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Gratula a helyezetteknek,kíváncsian várom a többi 1vs1 beszámolót is :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 213 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség