Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 213 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 08 kedd, 9:42 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
ha 5 meccs van, s 4 órát számolunk egy meccsre az 20 óra, ha tényleg 8 kor kezdünk, nincs csúszás, minden megy.
Ellenben reggel H3 támadás szóval arról sem érdemes lekésni.

Lehet a korral jár, de kicsit zsúfoltnak érzem a programot, nyilván, ha nincs más akkor a fent emlitett lebonyolitás marad.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 08 kedd, 9:48 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Öregszünk Cimbi... ez van. Én az 5. meccsen már azt sem fogom tudni, hogy fabánya, vagy főcsata... :)

Egyébként első nap lennének támadások, ugye? Szal mi lenne, ha megfordítanánk, és első nap lenne az 1vs1, amikor is letolnánk 4 meccset, majd másnap a támadásos nap reggelén letolnánk a döntőt és a helyosztókat. Azt látom, hogy most nem olyan népes a támadás mezőny, és az 1vs1 közül sokan csak a H3T-ben érdekeltek (H5T és 1vs1 közötti átfedés: Dragon, Teki, Jou, Dreegar, Titi).

Persze ez csak egy ötlet.. :wink:

Sőt ebből kiindulva, természetesen már csak a jövőbeni tornákra vonatkoztatva érdemes átgondolni még azt, hogy amennyiben szintén nagyon szűk az idő, az 1vs1-en indulók, automatikusan le kellene mondjanak a H5 támadáson való részvételről, így biztosítva, hogy tutira nem kever bele egyik lebonyolítás a másikba. Persze ez nekem nem fáj, de másnak lehet, hogy nagyon. Szerintem meg valamit-valamiért. :) Persze azt is tudom, hogy ezzel szűkülnének a lehetőségeink és pl. most nem lenne meg a H5T-re a létszám, szal nem egyszerű. Akár úgy is lehetne, hogy csinálnánk egy előzetes jelentkezés kört, amiben látnánk mire mi az igény, és utána hoznánk szabályozást, az indulásra vonatkozóan, mielőtt a zsét kifizetnék.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 08 kedd, 10:12 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Sima Heroesban 2 perces köridő jó, ha megfelelő pályák lesznek. 1 hősöset nem támogatom. WT-ben az időket be lehet úgy lőni hogy kb. 3 óra után elfogyjon az időd és akkor gyorsabban mennek a körök.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 08 kedd, 10:16 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
A 2 perc az ok nekem is, de azért ne menjünk át speedwarba, pláne, hogy ezt még 3 órás meccsekkel is számolva 15 órán keresztül jóformán megszakítás nélkül kellene folyamatosan tolni!
Gondoljátok át a javaslatomat pls, és akkor "csak" 4 meccs lenne az első napon, amit lehetne kicsit "kényelmesebbre" venni, 4 óra max. játékidővel.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 08 kedd, 18:48 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Nimbus írta:
Egyébként első nap lennének támadások, ugye? Szal mi lenne, ha megfordítanánk, és első nap lenne az 1vs1, amikor is letolnánk 4 meccset, majd másnap a támadásos nap reggelén letolnánk a döntőt és a helyosztókat. Azt látom, hogy most nem olyan népes a támadás mezőny, és az 1vs1 közül sokan csak a H3T-ben érdekeltek (H5T és 1vs1 közötti átfedés: Dragon, Teki, Jou, Dreegar, Titi).

Persze ez csak egy ötlet.. :wink:


Én úgy olvastam, első nap 1vs1 majd másnap H5 reggel/délelőtt, és a H3 támadás délután...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 08 kedd, 20:52 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Igazad van, akkor a napokat nem is kell variálni. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 08 kedd, 22:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

No ahányan vagytok, annyi variáció... :P Igazodjon ki rajtatok az emberfia! :) Szerintem az 5 kör mindenképpen sok, le kellene redukálni 4 körre és akkor a 4 órás meccsek mehetnének akár 2 perces köridővel vagy WT-ben úgy, hogy 4 óra alatt biztosan vége legyen egy meccsnek. Ritka alkalom, hogy 12 fő versenyez 1vs1-ben, ez kicsit megbonyolítja a dolgokat... És mi lenne, ha 6 kiemelt meccselne a 6 nem kiemelttel és a vesztesek közül sorsolással 2 még bejutna (tudom nem a legigazságosabb, de játék!) és utána 8-4-2 lenne a menet, így lenne 4 meccs... Sajnos az nem mindenki részéről megoldható, hogy másnap visszajöjjön játszani, így lehetne egyszerűsíteni a dolgokat... Remélem érthető vagyok... Vélemények? Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 08 kedd, 22:51 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Nem volt itt sok variáció, csak az én javaslatom. :)
Részemről ok a négy meccses combó is amit írtál. :)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 08 kedd, 23:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
És az a 4 fő, akik veszítenek és nem sorsolják ki őket, utána körmérkőzést vívnak egymással? A toljuk orrvérzésig verzióban legalább van sok meccs, ennél viszont egy vesztés és leves
Felőlem mehet hajnalig a játék, hazasétálok, alszom és délután visszamegyek a támadásra :D de természetesen a többségnek kell megfelelő rendszert kitalálni, akik már reggel is támadgatnak


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 09 szer., 0:24 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
a 4 meccs már életszerűbb, viszont igy a kiemelés felesleges, legalábbis a leirt formában, mert ott három részre volt osztva a brigád.
Helszínen kisorsoljuk a párokat, a továbbjutókat a vigaszágon, majd újabb sorsolás, hogy ki kivel kerül össze, az elődöntőt szintén, ez igy elég egyedi lenne, nem tudom mennyire elfogadható.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 09 szer., 8:57 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Adler, a kiemelésnek ekkor is van értelme, sőt talán nagyobb mint a csoportmeccses formában.Persze nyilván nem 3 csoportra vannak osztva a versenyzők toplista alapján, hanem csak kettőbe.

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 09 szer., 18:02 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
az a baj, ha egyszer kikapsz, az elején, akkor vége, mehetsz zuhanyozni, még az eredeti változatban, akkor is van 2 tét meccsed hátra, mait ha behúzol, még bármi lehet.

3 órába ha sikerül beszoritani egy meccset - talán a wt, gyors csatákkal - akkor életképes az 5 meccses rendszer szerintem, ami messze a legigazságosabb.
Mondjuk ehhez olyan template is kell, de majd a szekértők nyilatkoznak.

magam nevében beszélek, nem vagyok kiemelt, igy valószínű, hogy az egyenes rendszerben egyből elbukok, úgy, hogy javitani nincs esélyem.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 09 szer., 18:34 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Szerintem maradjon 5 meccs és ahogy Nimbi írta át lehetne tolni az 5.-et másnapra. A 12-es mezőnyből rajtam kívül Csizu és Pumpa nem indul valamelyik támadásversenyen. Nekem megoldható ha áttolódik 1 meccs, de ha mondjuk a helyosztó a 11-12. helyért, akkor lehet le se játszom :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 09 szer., 20:18 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Pedig kinéz neked az a meccs a 11. helyért! :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 10 csüt., 0:03 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Igazából olyan ez, mint az úszó vagy kajak-kenu versenyek: aki halmozza a számokat, számítson arra, hogy 2 rajt között alig van idő :)
Első két meccsen szerintem lehet 2 perc, utána meg babrálunk a sakkórával, bár Vogyi úgy írta, mint ha mindent WT-ben játszanánk, ott meg a gyors csata talán tényleg lendít.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 10 csüt., 18:23 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Elvileg normál pályákat is lehet WT-ben játszani nemcsak randomokat.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 10 csüt., 23:33 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Teki1986 írta:
Elvileg normál pályákat is lehet WT-ben játszani nemcsak randomokat.


Üdv Bátor Harcosok!

Ezt biztosra ki kellene próbálni. Bevállalja valaki?

No előállnék egy újabb variációval, közkívánatra... Szóval maradna a 4 db 3 fős csoport, ez ugye 3 db meccs, majd egy köztes forduló a legjobb 4, 5-8 és 9-12 között. Majd másnap reggel H5 támadás alatt az 1-2 és 3-4. helyért játék, a többieknek pedig megosztott helyezések, tehát 5-12 között már nem lenne 5. meccs, így csak az 1-4 helyezettek játszanának 5. meccset. Így lehetne tartani a 4 órás limitet. Ha olyanok kerülnének az 1-4 közé, akik H5 támadnak is, azok az elmaradt meccseiket bepótolhatják a támadásos nap folyamán. Vélemények? Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 11 pén., 7:04 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Vologya írta:
Szóval maradna a 4 db 3 fős csoport, ez ugye 3 db meccs, majd egy köztes forduló a legjobb 4, 5-8 és 9-12 között. Majd másnap reggel H5 támadás alatt az 1-2 és 3-4. helyért játék, a többieknek pedig megosztott helyezések, tehát 5-12 között már nem lenne 5. meccs, így csak az 1-4 helyezettek játszanának 5. meccset. Így lehetne tartani a 4 órás limitet. Ha olyanok kerülnének az 1-4 közé, akik H5 támadnak is, azok az elmaradt meccseiket bepótolhatják a támadásos nap folyamán. Vélemények? Baráti üdv!

1 like tőlem


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 11 pén., 7:31 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Támogatom! 8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 okt. 11 pén., 7:46 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Ez a rendszer nekem is tetszik, így nem dekoncentráltak meg semmi, kényelmes tempóban meglesz minden verseny :)

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 213 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség